@LostHoldenCaulfield: Oglądałem, poleciłem nawet na świętych tagach ale wpis nie przebił się. Świetny serial.... Czysty blackpill - co tu dużo mówić. Myślę, że każdy na tagu miał rozkminę co by się stało, gdyby obudził się w ciele Chada - i ten serial na to wam odpowie.

  • Odpowiedz
Byłem dziś na kolejnej terapii.
Jeden plus, że terapeuta jest zabawny.
Na początku niby śmieszkował, ale jak mu powiedziałem, że nie mam żadnych znajomych, to mu mina zrzedła, a to był dopiero początek atrakcji.
Tłumaczyłem mu, że jestem śmieciem ze względu na narodowości i nie ma dla mnie żadnej nadziei.
Dzięki temu stałem się głosicielem #blackpill .
#przegryw
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@grillo: mógłbym, gdybym wiedział, czego tu można nie rozumieć.
Polki nienawidzą Polaków, tylko obcokrajowcy je interesują, a wszędzie za granicą Polak jest gównem, to jest powszechna wiedza.
  • Odpowiedz
Ostatnio szedłem sobie centrum wawy kiedy nagle jakiś patus wziął mnie na zakładnika i przyłożył mi b--ń do skroni, chyba dla zabawy żeby mnie zdominować. Ten bandyta miał na oko jakieś 190 cm wzrostu i był chadem więc od razu z tłumu było słychać kibicujące mu Julki:
" Ahh jaki on przystojny, dasz mi potem numer"
" Jezu ale mi mokro na widok takiego bad Boya hihi"
"Odstrzel tego niskiego brzydala haha"

Na szczęście skończyło się
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #blackpill #tinder #przegryw #logikarozowychpaskow
Koleżanka z pracy (33l), która wygląda jak modelka (wzrost+twarz) powiedziała niedawno, że brzydzi się murzynów i jak kiedyś musiała z jednym zatańczyć bo głupio było odmówić (przyszedł na imprezę studencka, znajomy znajomego) to aż ją brało na wymioty. Po jej wyznaniu 2 inne koleżanki się z nią zgodziły. Myślicie, że fascynacja p0lek murzynami jest wyolbrzymiana na wykopie?

Czy polki lubią murzynów?

  • 1. TAK 66.4% (296)
  • 2. NIE 33.6% (150)

Oddanych głosów: 446

  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#p0lka #blackpill #lewandowski
Wszyscy cisną bekę z lewandowskiego, że cuckold i rogacz, ale spójrzcie na rękę trenera. Nie dotyka Anny tylko zastosował "chwyt prawiczka". To wszystko są cieplaczki i oni się brzydzą kobietą. Co nie zmienia faktu, że jako żona powinna się powstrzymać i tego nie publikować
b.....y - #p0lka #blackpill #lewandowski 
Wszyscy cisną bekę z lewandowskiego, że cuc...

źródło: lewandowskareka

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@useradam: Wątpie. Rozwód brałaby parę lat temu jak jeszcze była przed spotkaniem ze ścianą. Ona jest po prostu p----------a a mała inteligencja i brak wykształcenia powodują, że nie widzi w tym nic niestosownego
  • Odpowiedz
@bluzgajacy po pierwsze, ściana jest dużo dalej. Jej do ściany jeszcze daleko. A nawet gdyby to będzie miała tyle hajsu, że nie będzie miała potrzeby szukać nikogo, żadnego beciaka, nikogo.
  • Odpowiedz
Taka jedna ku*wa ma urodziny za pare dni. To znajomość internetowa była, dużo pisaliśmy i inne takie. Ale potem zaczela latać za swoimi wysokimi chadami i się j---ć z nimi na potęgę. Ona mi złożyła w tym roku życzenia na urodziny a ja jej nie złoże.

#przegryw #blackpill
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#ankieta Masz coś takiego, że jak podoba Ci się dziewczyna realnie. To mówisz do siebie

"Pewnie jej się nie będę podobać, nie ta liga ehh... Jak mogę się takiej podobać" i zapominasz o niej #przegryw #blackpill #zwiazki #pytanie

ankieta

  • Tak, mam tak podobnie 73.8% (48)
  • Nie, w ogóle 26.2% (17)

Oddanych głosów: 65

  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach