Jakiś czas temu usunąłem tindera i badoo. Polecam każdemu. Nie należy też oglądać zdjęć kobiet gdzie indziej, bo potem człowiek jest zdołowany, że nie ma się do kogo przytulić. Trzeba zapomnieć o tym wszystkim. Miłość to pułapka, żeby bardziej cierpieć. Też chciałbym wierzyć w nią, ale rzeczywistość jest przytłaczająca. Nie ma innej racjonalnej alternatywy. Trzeba wyjść z tego schematu i nauczyć się cieszyć drobnymi rzeczami.
#blackpill #przegryw
@LostHoldenCaulfield zainstalowałem niedawno i że tak powiem odinstalowałem po dwóch tygodniach.

Miałem matche, może z 10 i wszystko to były ulane świnie lub alternatywki po przejściach xd

Jedynie z dwoma udało się popisać kilka godzin xd

Laski są dla pana Chada panie przegrywie, dla ludzi jak pan jest sztuczna, gumowa picza xd
  • Odpowiedz
@LostHoldenCaulfield: bylem facetem wrazliwym i doskonale cie rozumiem tez skasowalem ten syf. Obecnie biore silne antydepresanty i kompletnie nie mam zamiaru wracac na rynek matrymonialny dzisiejsze kobiety to chodzace hedonistki. Liczy sie tylko topka inaczej jestes smieciem szkoda czasu uczuc i nerwow
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być singlem, samotnym mężczyzną. Widzą wesołego gościa w pracy, który stara się integrować z wszystkimi ale wraca do domu i zastanawia się czy rzucić to wszystko w cholere, zabarykadować się w domu i chlać alkohol czy jednak dać sobie jeszcze jeden kolejny rok i zobaczymy co będzie. Nie wiedzą ile prób podejmuje żeby coś zmienić a każda kolejna porażka to kolejny cios w zmasakrowaną już psychę. Nawet zasugerowanie koledze z pracy jakieś wyjście na piwo kończy się "sorry, nie mogę muszę odebrać dziecko..". Instalacja #tinder po raz 9999 i tym razem znów brak par, no cóż spróbuje znowu za miesiąc. Nie wiedzą, że zagadanie do kobiety na żywo kończy się tym, że udaje że nie słyszała. Wszystkie podjęte działania typu siłownia czy nowe hobby nawet jak pożyteczne to przestały dawać satysfakcje i nie ma żadnej motywacji żeby kontynuować. Ostatecznie samotność wpływa na zdrowie psychiczne i fizyczne, więc wyglądasz gorzej, dziadziejesz co tylko pogarsza twoją sytuację. Na końcu ktoś ci mówi, że pewnie nic nie robisz i narzekasz albo masz za duże wymagania.

#przegryw #zwiazki #agepill #blackpill #tfwnogf #samotnosc #depresja #feels #zycie #redpill #badoo #przemyslenia #relacje #randki #milosc #wychodzimyzprzegrywu #znajomi #niebieskiepaski #suicidefuel

mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ludzie nie zdają sobie sprawy jak to jest być...

źródło: comment_16343743326quXJJpEDdXWSTzs1BsMXS

Pobierz
Widzę, że tag #dickpill podupadł. Szkoda. Jest to niepokojące.

Jak mawiał klasyk, "Nie lękajcie się". Nie bójcie się dickpilla. Zaakceptujcie go, zrozumcie go (tj. #bigkahunadick, sedno jego treści) i "zaprzyjaźnijcie" się z dickpillem. Prawda jest zawsze prawdą.

Natura.
spiegelglas - Widzę, że tag #dickpill podupadł. Szkoda. Jest to niepokojące.

Jak maw...
#przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #przegranezycie #blackpill #historia

Tak wyobrażam sobie alegorycznie swoją sytuację życiową, oraz sytuacje życiowe wszystkich dobrych chłopaków z tego tagu. Dobrzy, wartościowi ludzie ponoszący beznadziejną porażkę, niczym husaria grzęznąca w błocie i zarzynana przez prymitywne i brutalne chłopstwo oraz dzikie tatarskie hordy.

PS Wiem, że bitwa pod Żółtymi Wodami nie wyglądała tak jak ją ukazano w filmie "Ogniem
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #samotnosc #przegranezycie #blackpill #histor...
@123454321: Nie ma sensu takich filmików odpalać, widać od razu, że chłopy przystojne i nawet jakby któryś z nich zamiast peanu na cześć dziewczyny, od razu zadał pytanie, czy bierze z doopy do mordy, to też by mu odpisała.
  • Odpowiedz
ogólnie będąc #!$%@?ą pytanie się o radę w sprawach lasek to trochę nietrafiony pomysł tak fest xd


@Luke_Skywalker88: Dodam tylko, że jeśli MUSISZ kogoś pytać o radę w sprawach lasek to szukaj kogoś o profilu podobnym do siebie komu się udało. Jak jesteś manletem 170cm z łysą glacą to nie pytasz o radę 190+cm ostroszczękiego Chada bo wy żyjecie w dwóch innych światach.
  • Odpowiedz
K0biety bronią samotne matki mówiąc, że często człowiek nie wie jak osoba, z którą jest w związku, zmieni się w 5-10 lat. I mają rację.

Tylko dziwnym trafem WIĘKSZOŚĆ samotnych matek jest samotna już w ciąży albo gdy dziecko ma mniej niż 3 latka…

Tego, że ktoś się zmieni w kilka lat nie da się przewidzieć, ale skąd one mogą to wiedzieć, skoro rzadko kiedy są w związku więcej niż rok – o ile nie mają kaszojada typu pamiątka po imprezie, weekendowym wypadzie na kluby czy wakacjach w „ciepłych krajach”.

A
PakaBaka - K0biety bronią samotne matki mówiąc, że często człowiek nie wie jak osoba,...

źródło: 2023_02_12_807198_b1565a

Pobierz
@zbrodnia_i_kawa: Zgadnij kto wybiera nieodpowiedzialnych partnerów i jest tak głupi, żeby wierzyć że mokebe albo chadowi z erasmusa na pewno nie chodzi o jednorazowy seks xD wy same siebie oracie takimi sytuacjami, a potem zwalacie winę na facetów za własną naiwność. Typowa strategia k0biet.
  • Odpowiedz
nic nie wiecie nic nie rozumiecie, wydaje sie wam, ze dziecko to samo sie prrzewija przebiera, nosi, zabiera do lekarzy, mieszkania sie same sprzataja a zakipy same sie robia, a i kasa sama sie zarabia tej kobiecie, albo ze kobiety maja magiczna moc i przychodzi to nam wszystko bez zsdnego wysilku, bo jasniepan to ma trudniej w zyciu, musi sie po pracy polozyc, przy komputrze mu sie zmeczyly paluszki, dlaboga.


@zbrodnia_i_kawa
  • Odpowiedz
@programista30k: To co prawda nie dotyczy tego tematu, ale jako ciekawostkę dodam, że w Wawie, w okolicach gdzie mieszkam i pracuję (Ochota, konkretnie Szczęśliwice) mieszka bardzo dużo Azjatów. Ogólnie to spokojni ludzie, nierobiący problemów, raczej zamknięci w swoim środowisku. Ale coraz więcej obserwuję par biała dziewczyna i Azjata, zwłaszcza wśród młodzieży. Zdarzyło mi się też zobaczyć parę par on biała, ona Azjatka. Taka tam ciekawostka.
  • Odpowiedz
@niewiadomocowscenariuszujest: a potem ona przesiaka jego sperma... Chcialem powiedziec pogladami i wiadomo, ze to chodzilo o wyglad. Feministka bedzie robic jazdy przegrywowi, a nazi czadowi loda. Kobiet NIE traktuje sie powaznie. Pamietajcie o tym zawsze i wszedzie, ile "przegrywek" tu narzekalo na samotnosc a po wymianie zdan okazuje sie, ze sa w zwiazku. Smiechu warte.
  • Odpowiedz
Takie mnie naszły przemyślenia Mirasy. Otóż wielu chuopów (w tym ja) lezie do duszpasterstw licząc na znalezienie drugiej połówki.
Problem w tym, że szanse na sukces są znikome. XD
Nie ukrywajmy, już od jakichś paru lat widać jakie mają oczekiwania: że chuop będzie miał dobrze płatną pracę, samochód, najlepiej własne mieszkanie. Wiadomo. Ktoś by mógł pomyśleć, że „Bożego męża” czy coś, ale nie. XD
Ale dobra, już bez tego jest ciężko. Wyobraźcie sobie taką sytuację: idziecie do jakiegoś DA, wyhaczacie jakąś sarenkę z tłumu, która się Wam podoba, podbijacie do niej i…
Są tutaj dwie opcje:
a) Udaje się wam.
@kilo-bravo: Ciężko powiedzieć. Lepiej chyba wśród "normalnych" dziewczyn, takich, co to po prostu sobie chodzą do kościoła i nie są zmanierowane w żaden sposób. Można w sumie spróbować katolickich portali randkowych, przede wszystkim Zapisanych Sobie, ale tutaj niestety problemem jest niewielka liczba użytkowników. Kto wie, może poznasz jakąś na jakiejś imprezie, spotkaniu towarzyskim lub nawet na ulicy czy w sklepie. :D
  • Odpowiedz