
PochlaniaczChleba
Im jestem starszy i im więcej słysze od znajomych historii o rozwodach, problemach z opieką nad dzieckiem, dymach w związkach, jakiś szantażach emocjonalnych, to na poważnie wydaje mi się, że mimo kompletnej porażki w kontaktach z kobietami, to jednak nie ja przegrałem życie. Co prawda mam ten przywilej, że w odróżnieniu od wielu przegrywów z tagu mieszkam sobie sam i naprawdę choć wiem że samotność i odseparowanie od społeczeństwa ma wiele negatywnych

































