#blackpill #gitara #p0lka ada kaczanowska oskarżyła swojego nauczyciela Jara z kanału e gitarzysta który ją nauczył wszystkiego od podstaw i to dzięki nie mu stała się rozpoznawalna ( no i dzięki spermiarzom też) o seksizm, mizoginie i inne pierdoły wyssane z palca xD właśnie dlatego nigdy bym nie dał żadnej p0lce lekcji gitary
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

@BlackpillNaCalego niewdzięcznica
- 1
@alexander-dantes: xD
- 12
@Geralt678: grube sa jesscze bardziej p------e niż normalne kobiety nie wiem czemu ale tak jest
@Geralt678: weź zakup sobie jakiś kryształ i idź na kluby, gdzie patola się bawi. Może jakaś młoda karyna obciągnie a nawet odda się za szczura w kiblu. Ewentualnie idź na divy, a dopiero później na randkę. Podobno jakieś feromony i testosteron się wytwarza podczas seksu z nową kobietą, więc jak zaruchasz divę i pójdziesz na randkę z loszką to będzie większe prawdopodobieństwo.
- 4
Wejdzie sobie na Facebook randki i ustawcie wiek kobiet na 35-50 . Moze mi ktos wytłumaczyć czemu po około 35 roku życia kobiety tak się zmieniają i wygladaja jak jakies ropuchy z rozregulowanymi hormonami? Moze jedna na 100 to zadbany m--f. Czy to jest wina genów , wieku czy po prostu duzo polek nie dba o siebie pije dużo alkoholu pali duzo papierosów mało sie rusza i przez to hormony sie rozwalają
@Henson_: Z początku dbają, później im się nie chce. Do tego wiele osób pali p-------y i to zaraz u nich widać, nie mówiąc juz o tonie tapety nakładanej od nastoletnich lat, które później dają efekty takie a nie inne.
@Henson_: Mój przedział wiekowy więc powiem - część o siebie nie dba ale koleżanki im tłustym dupom powtarzają "ślicznie wyglądasz kochanie" i one serio zdają się w to wierzyć. I spora część raszpl kłamie o realnym wieku.
- 185
@1-1-1-1: ja miałem podobnie we Francji zapytał mnie miejscowy żul m----n w obsranych gaciach czy nie dałbym mu 10 euro a ja mówię że nie mam i potem się wywiązał z tego mały dialog i m----n żul się mnie pyta skąd jestem a ja że z Polski i on mi zaczął opowiadać że zna parę słów po polsku i miał 2 dziewczyny p0lki xD
konto usunięte via Wykop
- 195
@WyzwolonaPodrozniczka tym właśnie jesteście.
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ten #bluepill i wychowanie w takim klimacie to najgorsze gowno dla faceta. Wychowany w tym klimacie bycia miłym, ustępowania, uwielbienia do kobiet i adorowania, bycia wiecznie pozytywnym w wieku 20 paru lat moje życie to było jakieś piekło xD
Związek z obrzydliwą lochą, leniwą i roszczeniową która traktowała mnie jak śmiecia. Typowa #p0lka. Dzisiaj myśląc o niej to mi się rzygac chce
Jak gdzieś wychodziłem
Ten #bluepill i wychowanie w takim klimacie to najgorsze gowno dla faceta. Wychowany w tym klimacie bycia miłym, ustępowania, uwielbienia do kobiet i adorowania, bycia wiecznie pozytywnym w wieku 20 paru lat moje życie to było jakieś piekło xD
Związek z obrzydliwą lochą, leniwą i roszczeniową która traktowała mnie jak śmiecia. Typowa #p0lka. Dzisiaj myśląc o niej to mi się rzygac chce
Jak gdzieś wychodziłem
Oczywiście z moim rozwojem poszło wyrzucenie toksycznej lochy ze swojego życia i wymiana jej na 10 lat młodszą i fajniejsza laske.
@mirko_anonim: dobrej jakości bateria to podstawa w byciu narcyzem
@mirko_anonim: ale bluepill działał, tylko, że 30-40 lat temu, czyli w dobie gdzie internet nie był powszechny. Ludzie nie mieli tyle możliwości dbania o siebie tzn. robienia jakichś różnych looksmaxingów, na siłownie mało kto chodził, więc jednym z plusów było bycie miłym czy dobra opinia. Teraz bycie miłym również działa, ale to jest na xx miejscu po wyglądzie, statusie społecznym, ogarnięciu i szeregu innych rzeczy.
Cockfederacja jak zawsze na posterunku w walce o przywileje dla kobiet
#przegryw #blackpill #konfederacja #mentzen #pieklomezczyzn #polityka
#przegryw #blackpill #konfederacja #mentzen #pieklomezczyzn #polityka
źródło: temp_file5529973733382488656
Pobierz@KontrproduktywnyAnalityk: Nigdy nie głosowałem na Konfę, gdyż kojarzy mi się ona właśnie z cuckserwatyzmem wobec bab z jednej strony i darwinizmem z drugiej strony (czyli "jesteś słaby i biedny, to zdychaj!" - ale tylko wobec płci męskiej)
- 64
@ArmageddonPrzeciwBladziom W punkt! Dokładnie taką samą opinie mam o tych femi sługusach. Faceci z---------ć w fabryce pyłu i pleśni, a kobiety w tym czasie żyć z pensji mężow i chodzić sobie na ploteczki do kosmetyczki
@fanmarcinamillera: Przecież kobiety feministki nie robią żadnej z tych rzeczy, bo to jest zniewolenie :D meme gender
@malphite_support_enjoyer: władze nie muszą na nic pozwalać bo nic nie zakazywały, nie ma żadnego przepisu zabraniającego mieć robota
- 4
konto usunięte via Wykop
- 0
@sakiro12: zezłomowana, zero kukoldostwa
@sakiro12: Została opluta przez Mokebe i jeszcze mu podziękowała i dodała, że miło było poznać. Gdyby P0lak postąpił w ten sposób, wszczęłaby wielką burdę i zaczęła wyzywać.
- 9
źródło: Przechwytywanie
Pobierz- 4
Od dawna zdaje sobie sprawę z obecności u mnie nerwicy ( powody to obciążenie genetyczne, stres, wykluczani społeczne za niski wzrost i wygląd) i bym to ignorował gdyby nie nowy objaw. A mianowicie ostatnio przy połykaniu a teraz nawet i ciągle czuję jakbym miał coś w gardle, jakby mi coś stanęło w gardle. Nie jest to ból ale dyskomfort. Czy ktoś tak miał? Nazywa się to jakoś tak globus histericus. To już
@kamsher Mój młodszy brat się tego nabawił jak rodzice się rozwodzili
Niestety skończyło się kilkoma dniami w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Niestety skończyło się kilkoma dniami w szpitalu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@kamsher: To nie jest przypadkiem też takie dziwne swędzenie w gardle? Ja sobie często językiem ruszam w tył żeby się "podrapać" gdzieś w okolicy podniebienia/migdałków gdy się to dzieje, po paru minutach jakoś przechodzi samoistnie. Bo jak tak to też to miałem ale nigdy nie wiedziałem co to i z czego się bierze, ale możliwe że już mamy przyczynę (╯︵╰,)
#przegryw #przegrywpo30tce #dupeczkizprzypadku #tinder #s--s #kiciochpyta #blackpill
Pytanie z kategorii: mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe.
Goni Cię napalona karlica ze zdjęcia, bo chce się z Tobą namiętnie kochać. Co robisz?
Pytanie z kategorii: mało prawdopodobne, ale zawsze możliwe.
Goni Cię napalona karlica ze zdjęcia, bo chce się z Tobą namiętnie kochać. Co robisz?
źródło: 20240424_161104-COLLAGE
PobierzGoni Cię napalona karlica, co robisz?
- Uciekam ile sił w nogach. Nie gustuję w takich. 33.9% (149)
- Słabo biegam, pomimo jej krótkich nóg, dogoni mnie 13.2% (58)
- Dam się złapać, by się jej oddać cały. 52.8% (232)
@Kopytnik_1 kto wybrzydza
@Kopytnik_1 nie
- 293
kiedy feminizm wejdzie za mocno xDD
https://pakuten.pl/informacje/15-o-nas
#blackpill #redpill #p0lka #bekazlewactwa
https://pakuten.pl/informacje/15-o-nas
#blackpill #redpill #p0lka #bekazlewactwa
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@1-1-1-1: Oczywiście w drugą stronę byłaby dyskryminacja, ale tak to jest ok, bo to działa tylko w jedną stronę.
- 2
#p0lka #przegryw #incel #patologia #blackpill #islam
Przegrywy z wykopu: Nie chcemy islamu i szariatu w Polsce, precz z Migrantami!!!!’ Liczy się wolność!!!
Te same przegrywy również na wykopie:
Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować
Przegrywy z wykopu: Nie chcemy islamu i szariatu w Polsce, precz z Migrantami!!!!’ Liczy się wolność!!!
Te same przegrywy również na wykopie:
Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować
źródło: IMG_0234
Pobierz- 1
@kabotyno: Jestem również tego zdania, dlatego nie rozumiem żądania przegrywów o zakazy telewizji czy muzyki, przecież nikt nie każe im oglądać i na pewno jest spora ilość kobiet, które w ogóle nie oglądają TV. Ale jak widać one też nie są wykopkami zainteresowane :))
@Mamaboss: wiem :D
- 19
źródło: Przechwytywanie
Pobierz@1-1-1-1: Nie bez powodu mamy opinię burdelu europy.
@1-1-1-1 Coraz częściej wyskakuje mi w amerykańskich socialach content fapiącu do Polski, że jest tutaj dobrze, tanio, biało, bezpiecznie a dziewczyny są chętne - idealne miejsce do przeprowadzki jak masz dolary. Polaczki jeszcze hamburgerów do tego w komentarzach zachęcają XD
- 162
Powinno się Wypie.rdolić z TV takie programy jak: " "Hotel paradise". "Love island wyspa miłości" czy inne "Warsaw Shore" pozamykać wszystkie gale od Fame MMA po inne Prime czy High League, zlikwidować tik toki, instagramy, kanały różne pokroju Fagaty.Goats czy innej Linkiewicz, wypierdo.lić wszystkie portale randkowe od tinderów po badoo i inne gówna, wypierd.olić z TV również głupie seriale typu "Pierwsza Miłość, "Na wspólnej", paradokumenty jak "Szkoła", Ukryta Prawda", "Trudne Sprawy", 19+"
@TTedbundYY: No tak, kiedyś... Ale kiedyś kobiety nie miały pracy, więc faceci mieli kobiety nie dlatego, że byli dla nich atrakcyjni, tylko dlatego, że dzięki ich dobytkowi one mogły przeżyć. A teraz kobiety same pracują więc oczywistym jest, że taki miras z magazynu nie jest dla żadnej atrakcyjną opcją i absolutnie niczym jej nie imponuje. Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?
Co taki koleś zaoferuje dziewczynie, która sama zarabia więcej od niego i jest lepiej wykształcona?
@WyzwolonaPodrozniczka: Może ja jestem jakiś p----------y ale chyba do związku się szuka kogoś z kim się lubi spędzać czas i go kocha a nie tego kto dużo zarabia albo jest mądry bo po studiach.
- 4
Posprzatałem prawie całą łazienke, powyrzucałem zbędne rzeczy. Nie wiem czym umyć prysznic gdzie zrobiło się pełno białych smug na płytkach ściennych i szybie z kabiny. Zaraz umyje zęby, wezmę prysznic, ubiorę się i wyjdę. Pójdę na obiad a potem do sklepu papierniczego i do obi. Kupię myjkę do szyb, jakis płyn do szyb. W papierniczym kupię teczkę i kartki na studia.
Najgorsza będę trasa, wstyd wychodzić z taką mordą. Ale trzeba zacisnac
Najgorsza będę trasa, wstyd wychodzić z taką mordą. Ale trzeba zacisnac
@kamsher: Dla Ciebie Covid to chyba był zbawienie jak trzeba było maski nosić :)
Nie wiem czym umyć prysznic gdzie zrobiło się pełno białych smug na płytkach ściennych i szybie z kabiny
@kamsher: Najprościej? Octem. Ale jest też masa komercyjnych odkaminiaczy, jakieś cify, cility i takie tam.
- 7
Linia włosów z dnia na dzień się cofa,
Wszystkie włosy mi wypadną i będzie katastrofa.
Niski manlet kupi buty podwyższone,
Lecz kobiety ciągle bedą obrzydzone
Przegryw
Wszystkie włosy mi wypadną i będzie katastrofa.
Niski manlet kupi buty podwyższone,
Lecz kobiety ciągle bedą obrzydzone
Przegryw
@kamsher proszę bardzo - artysta na tagu xd
- 22
#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #pracbaza #samotnosc #tinder #ciekawostki #p0lka #blackpill
Problemem chłopaków określających się mianem życiowych przegrywów jest to, że uważają się za takich z tego względu, że są sami i rozszerzając to, że nie mają powodzenia u kobiet.
Moim zdaniem nie powinno uzależniać się osiągnięcia tego mitycznego szczęścia w życiu od możliwości bycia w
Problemem chłopaków określających się mianem życiowych przegrywów jest to, że uważają się za takich z tego względu, że są sami i rozszerzając to, że nie mają powodzenia u kobiet.
Moim zdaniem nie powinno uzależniać się osiągnięcia tego mitycznego szczęścia w życiu od możliwości bycia w
nie uzależniam szczęścia w życiu od możliwości bycia w związku
@Kopytnik_1: piękne zdanie.
Lepiej żyć samemu robiąc rzeczy, które się lubi niż żyć z kimś byle jakim dla samego faktu bycia z kimś
konto usunięte via Wykop
- 9
@Kopytnik_1: Ja taguję przegryw, ale siebie tak nie nazywam, bo niby po co. A zdrowe typy przed 30stką zarabiający średnią krajową, albo więcej nazywający się przegrywami, bo są niscy czy z brzydkim ryjem to jest śmiechu warte.
konto usunięte via Wykop
- 5
@Curtsy9561: wszystkie kasjerki mną gardzą
konto usunięte via Wykop
- 2
@Curtsy9561: Na mnie jedna tak patrzy ale jest brzydka i gruba, pozostałe trzy się uśmiechają.

































Rynek nieruchomości - za pół darmo można było dostać mieszkanie, ktoś może powiedzieć że trzeba było czekać parę lat, TRZEBA BYŁO, ale te kilka lat to dziś trwa uzbieranie wkładu własnego na klitkę deweloperską, ceny nigdy nie były tak oderwane od zarobków jak dziś. Jeżeli chciałeś budować dom to ceny materiałów były na przystępnym poziomie,
Dzisiaj rozwarstwienie jest gigantyczne i praca koncentruje
Niezla odklejka. W kazdej chwili mozesz wyjechac za granice jesli cokolwiek ci sie nie podoba. W prlu ludzie byli przywiazani na lancuchu mieszkania/pracy jak psy. Widac czesc wykopkow wyssala to z mlekiem matki, przez co wzdycha do poprzedniego ustroju