Linia włosów z dnia na dzień się cofa,
Wszystkie włosy mi wypadną i będzie katastrofa.

Niski manlet kupi buty podwyższone,
Lecz kobiety ciągle bedą obrzydzone

Przegryw
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#przegryw #przegrywpo30tce #zwiazki #pracbaza #samotnosc #tinder #ciekawostki #p0lka #blackpill

Problemem chłopaków określających się mianem życiowych przegrywów jest to, że uważają się za takich z tego względu, że są sami i rozszerzając to, że nie mają powodzenia u kobiet.

Moim zdaniem nie powinno uzależniać się osiągnięcia tego mitycznego szczęścia w życiu od możliwości bycia w
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kopytnik_1: Ja taguję przegryw, ale siebie tak nie nazywam, bo niby po co. A zdrowe typy przed 30stką zarabiający średnią krajową, albo więcej nazywający się przegrywami, bo są niscy czy z brzydkim ryjem to jest śmiechu warte.
  • Odpowiedz
@WyzwolonaPodrozniczka: Prosze cie... Takie worki jak Ty omijam szerokim łukiem. Mój siusiak nie bedzie jakieś ladacznicy dotykał, nawet za dopłatą.

to worki nie chcą was :))) to nie wy chcecie laski z flakiem - jesteście zmuszeni do takiego rozwiązania poprzez ciągłe odrzucenia ze strony rodaczek :)))


I kto to mówi xD Worek który szuka zagranicznych pajetów, bo żaden szanujący polak nie dotknie ladacznicy xD. Chciałabyś polaczka, ale to nie dla
  • Odpowiedz
@Adamfabiarz: Weź nie pisz tu takich rzeczy;) Putin na przestępcę seksualnego się nie nadaję. Ewentualnie na takiego co wolał chłopców-https://pl.wikipedia.org/wiki/Jeffrey_Dahmer . On tą Kabajewą PR poprawiał. Nasza Węgielka ładniejsza, chyba nawet p----i ma większe;) Coś kojarzę, że w wyborach na MISS nie można mieć implantów. Weronika Marzęda jak była 2 w Miss chyba Polonia, ale ja tych konkursów nie rozróżniam, miała takie średnie minus, napompowała je sobie mocno po
  • Odpowiedz
Jaka jest najbardziej huopska marka odzieżowa?

#przegryw #blackpill #wychodzimyzprzegrywu

huop kupuje ciuchy marki

  • H&M 16.0% (16)
  • C&A 8.0% (8)
  • Cropp 30.0% (30)
  • House 9.0% (9)
  • Diverse 8.0% (8)
  • Reserved 8.0% (8)
  • New Yorker 6.0% (6)
  • Zara 2.0% (2)
  • Pull and Bear 5.0% (5)
  • Bershka 8.0% (8)

Oddanych głosów: 100

  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wiem że już zawsze będzie źle mimo tego że mam 22 lata. Życie na marginesie- oto efekt bycia brzydkim i niskim. Widzę jak jestem dyskryminowany. Do innych same zagadują, chętnie rozmawiają- mnie unikają, wiem że się brzydzą. Tak sama w komunikacji miejskich żadna koło mnie nie siada. Czasem się gapią ukradkiem na zdeformowaną mordę incela. Obrzydliwy swiat i ludzie... co to za życie mi się wylosowalo ja p------e

#przegryw #
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher ja zauważyłem u siebie, że na studiach z laskami z mojego wieku +/- to spoko jeszcze da się pogadać chociaż pod salą. Natomiast jak są 3/4 lata młodsze to już patrzą na mnie z obrzydzeniem xd

No cóż it's over dla chłopa xd
  • Odpowiedz
@Zly_CzlowiekXD bo jak są w zaawansowanym związku, czy są zaręczone to zakładaja, że o tym wiesz i że b--ń boże nie robisz sobie żadnych nadziei xd

Jak jest singielką to wtedy ghoscik, żebyś czasem se czegoś nie pomyślał.

Ja już potrafię po samym zachowaniu w stosunku do mnie stwierdzić, czy jest zajęta czy nie xd
  • Odpowiedz
W każdym towarzystwie wychodzę na pajaca, debila, nieogara, zawsze każdy wyczuwa we mnie tą siedząca p---------c i kończy się kpinami. W KAŻDYM TOWARZYSTWIE, nie ważne ile razy bym nie zaczynał na nowo, w nowym miejscu z nowymi ludźmi. To pewnie głównie przez szpetny ryj i niski wzrost. Chad który by się tak zachowywał to nie miałaby problemów.

#przegryw #blackpill
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kamsher: Szukaj towarzystwa nerdów. Serio, może zrobicie jakieś kariery w przyszłości i będziesz mieć przez to otwarte drzwi, albo chociaż będziecie spędzaj czas na jakimś droższym hobby.
  • Odpowiedz
Zauważyłem ze gdy kobieta wejdzie w zwiazek z jakims beciakiem ktory daje sobą kierować to odcina go od swojej rodziny i znajomych powie mi ktoś doświadczony po co tak gadzi mózg robi? To jest po to zeby zaden znajomy nie powiedział prawdy o niej i nie podsunal mu pomysłu zerwania z nią i gdy on spali mosty z każdym znajomym to nie odejdzie od swojej kobiety bo tylko ona mu została czy
Henson_ - Zauważyłem ze gdy kobieta wejdzie w zwiazek z jakims beciakiem ktory daje s...

źródło: IMG_5254

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Henson_: taki ewolucyjny instynkt. Samica, jak już uzna, że dany samiec się nadaje to będzie to izolowała, na ile może, od społeczności. Wynika to z tego, że każdy samiec szuka więcej i więcej samic to zapłodnienia, a takie zachowanie jest potencjalnym zagrożeniem dla samicy i jej dziecka, bo może ona stracić ochronę samca (lub dzisiaj, jego zasoby finansowe i społeczne). Poprzez ograniczanie możliwości kontaktów samca z innymi ludźmi minimalizuje ryzyko,
  • Odpowiedz
#blackpill Zastanawia mnie jak to jest być młodą julką która ma badoo albo tindera i tam wchodzi i dostaje tysiące wiadomości .Wydaje mi się że jest to tak jak w przypadku Netflixa Przeglądasz setki filmów tyle że nic ciebie nie zaciekawi na tyle żebyś coś zaczął oglądać .Koniec końców nie wybierasz niczego i wchodzisz na neta .Kiedyś było pare kanałów w telewizji i czekało się do wieczora żeby coś obejrzeć
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Zastanawia mnie jak to jest być młodą julką która ma badoo albo tindera i tam wchodzi i dostaje tysiące wiadomości .Wydaje mi się że jest to tak jak w przypadku Netflixa


@kamil8871: Yup, coś w tym stylu. Masz 100 platform streamingowych chciałbyś coś obejrzeć i w sumie mimo wyboru nic ci nie pasuje. Albo mając milion gier na steamie i tak nie masz w co grać. Jak ktoś ma za
  • Odpowiedz
#przegryw #przegrywpo30tce #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zwiazki #samotnosc #p0lka #tinder #blackpill

Czy jeśli dziewczyna ma takie nakładki na profilowym zdjęciu (oczywiście zamazałem jej twarz) to czy według Was jest sens próbować poznać ją? Zwłaszcza gdy się nie ma lewicowych poglądów.

Pytam się tak ogólnie, nie konkretnie o tę dziewczynę, bo na Facebooku widziałem wiele takich jak
Kopytnik_1 - #przegryw #przegrywpo30tce #kiciochpyta #pytaniedoeksperta #zwiazki #sam...

źródło: Screenshot_20240423-154248~2

Pobierz

Chciałbyś poznać dziewczynę, o takich zdjęciach profilowych?

  • Tak, mi to nie przeszkadza. 16.8% (35)
  • Nie, trzymałbym się z daleka. To wiele mówi o niej 83.2% (173)

Oddanych głosów: 208

  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach