✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dekalog Mężczyzny - coś, co chciałbym przekazać wszystkim uczynnym i pomiatanym przez społeczeństwo facetom w 2024 roku.

1. Gdy będzie to możliwe na podstawie samej deklaracji, zmień płeć prawną na inną niż cis-męska.

2. Nie decyduj się na #slub ani nie rejestruj #zwiazki
mirko_anonim - ✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Dekalog Mężczyzny - coś, co chciałbym przekaz...

źródło: ea0

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Ja to nie rozumiem przegrywów... Lepiej obniżyć wymagania niż być samotnym. Sam znalazłem na #tinder fajną dziewczynę (samotna matka) i jest fajnie. Spotykamy się w weekendy i najczęściej zostawia dziecko na kilka godzin pod opiekę kogoś z rodziny i mamy czas dla siebie. Nikt ode mnie nie chce ślubu, nikt ode mnie nie wymusza kasy - tak jak to wykopki straszą. Wcześniej marnowałem czas na jakieś
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim: ciesz się póki możesz, bo gwarantuję ci że tak kolorowo nie będzie a ona zacznie ci się narzucać z dzieciakiem prędzej czy później jak wyczuje ten moment
  • Odpowiedz
@Kopytnik_1 Jesteś zbyt dynamiczny jak na przegrywa. Prawdziwy przegryw czulby żenadę na myśl o kreceniu piruetow tyłkiem w rytm muzyki.

No chyba że tańczysz aby potrzymać za ręce dziewczyny, to ok ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
No dobra, istnieje mieszkanie za pomówienie. To teraz czysto hipotetyczna sytuacja.
Znajomy mieszka z kobietą u rodziców w dużym domu, na piętrze. Niechby coś odwaliło kobiecie i oskarżyła znajomego o p-----c domową.
Co w takim wypadku? Policja nakazuje opuścić mieszkanie znajomemu, który nie jest właścicielem domu, tylko jego rodzice? Ona sobie po prostu mieszka dalej? (pomijając, że rodzice takiej osoby zjedliby ją żywcem).
#pieklomezczyzn #przemocdomowa #blackpill
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Smasher69: @mainleblanc dobrze pisze. Nie bądź zbyt ambitny i nie próbuj sięgać gwiazd, jeśli istnieje wysokie ryzyko, że ta najbliższa pozbawi Cię skrzydel. Niebiosa zostaw bogom.

Innymi słowy zamiast wchodzić na palety, lepiej trzymaj się piwnicy a szczyty zostaw oskim. Tak będzie lepiej.
  • Odpowiedz
@1-1-1-1 mi tam nie szkoda zdradzanych. Ryzyko bycia zranionym w taki czy inny sposob zawsze istnieje przy wchodzeniu w zwiazek. Podejmujesz ryzyko na wlasna odpowiedzialnosc. Chciales partnerke, partnera, to masz :)
  • Odpowiedz
@1-1-1-1: Psycholog czy inny typowy psychoterapeuta- czyli jak wywołać presję u mężczyzn wpędzając w kompleksy, depresję czy nawet zaburzenia psychiczne przy aprobacie kobiet, żeby nagonić sobie klientów na swoje usługi. xD
  • Odpowiedz
Najgorsze jest to, że najpięknejszych i najlepszych rzeczy w życiu nie da sie kupić. Cope rozwój zawodowy przestał mi wystarczać. Tutaj gdzie się rozwijam dociągne może w porywach za kilkanaście lat do 2x średnia krajowa ale to wszystko.

Zresztą co z tych pieniędzy jak moim marzeniem jest grupa znajomych, dziewczyna, dzieci. Pieniądze są potrzebne dopiero jak masz te rzeczy - patrz piramida maslowa. Na szczycie jest samorealizacja, nie można się wiecznie rozwijać
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@jonasz68:

dziś kobieta woli być sama, niż z chłopem który jest mniej niż przeciętny


Heh, kiedyś ostracyzm społeczny dla baby to było brak chłopa, dziś ostracyzm przyjaciółek jak masz chłopa który jest przeciętny
  • Odpowiedz
@denazyfikacja: Szczerze, jakoś mnie to nie dziwi. Mi też kiedyś znajoma robiła loda za 3-pak desperadosa czerwonego i ćwiartkę soplicy w skrócie, ogólnie może niepopularna opinia, ale bardzo wiele dziewczyn takie szmacenie się wręcz jara po prostu.
  • Odpowiedz
@Cztero0404: jak miałem 16-17 lat to miałem taką przyjaciółkę która miała swoją przyjaciółkę (nazwijmy ją Kamila) i opowiadała mi o niej, co ona robi, gdzie, z kim
masakra k---a powiem Ci, wtedy gdy ja grałem w csa i pod wieczór wychodziłem z kolegami się przejść po mieście to Kamila(przypominam 16 lat) jeździła po okolicznych hotelach i ruchała się z klientami którzy byli w wieku 30-45 lat
a za co sie
  • Odpowiedz
Nie ma żadnych Szarych myszek.

Ta szara myszka, do której spermiles, traktowałeś jak boginie i z którą wyobrażałeś sobie szczęśliwy związek codziennie przed snem byla ostro ruchana jak tania p---------a przez losowych chadow, którzy nawet nie znali jej imienia.

Podczas kiedy wyobrażałeś sobie jak się tulicie razem pod kołdra oglądając filmy, losowy Chad poznany 5 minut wcześniej na tinderze spuszczał jej się do ryja, kiedy ty myślałeś, że jest ona szara myszka, bogaty
  • 29
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wlasnie ogladalem sobie troche filmikow ze swiata zwierzat. Jakich wielkich, heroicznych rzeczy czesto dokonuja zwierzece samice w celu obrony za wszelka cene zycia swoich dzieci. Narazaja swoje zycie idac va bank byle tylko jej potomstwo przezylo.
Tymczasem o czym mysli ludzka samica w dzisiejszych czasach gdy tylko dowie sie, ze jest w ciazy:

kamil-tika - Wlasnie ogladalem sobie troche filmikow ze swiata zwierzat. Jakich wielk...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 22
@qeti

Wyjaśnione, że mizoginia to najczęściej skutek nieatrakcyjności fizyczynej wśród facetów, która sprawia, że są traktowani przez kobiety z uwagi na to często przez nie jak trędowaci od początku? To się zgadza, każdy z tagu blackpill się z tym powinien zgodzić. Tylko normictwo będzie mówić, że mizoginia to przyczyna. Atrakcyjniejsi fizycznie osobnicy mają dużo mniejszą szansę na rozwinięcie tej cechy u siebie, gdyż kobiety reagują na nich od początku dużo lepiej
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Wczoraj podczas kłótni matka nazwała mnie dziwakiem bo nigdy nie miałem dziewczyny mimo że mam 25 lat. Nie wytrzymałem i wykrzyczałem jej że to nie moja wina jak wyglądam i że żadna nigdy nie dała mi oznak że jest mną zainteresowana. Na co ona że przecież jestem fajny i przystojny. To musiałem ją uświadomić jak jest że na pewno nie jestem przystojny ponieważ mam
zakola
odstające uszy
nieurodziwą twarz
wyłupiaste
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@mirko_anonim Twoja mama przede wszystkim widzi że już pora żebyś się usamodzielnił, a dziewczyna może być pretekstem. Masz 25 lat, już pora na samodzielne decyzje i życie.
Ps. Mama tak mówi o tym że jesteś przystojny bo dla niej po prostu tak jest.
  • Odpowiedz
✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Siema. Wpis jest komentarzem do tego znaleziska: https://wykop.pl/link/7421493/rozneglizowany-prezes-spoldzielni-terroryzuje-mieszkancow

Zainteresowało mnie to znalezisko (bo gościu śmiesznie wygląda i ciekawy tytuł) więc przeczytałem artykuł ze znaleziska, po czym zrobiłem krótki research w necie. I wychodzi na to że ten artykuł to kłamstwo i oszczerstwo porządnego chłopa zrobione przez p0lkę samotną madkę. Wykopki oczywiście łyknęły bo śmieszne zdjęcie. Sam byłem kiedyś w takiej sytuacji jak ten gość i wiem jak mocno taki

Po której jesteś stronie?

  • Wredna p0lka samotna matka trzymająca psa w bloku 14.0% (7)
  • Porządny gruby chłop pilnujący porządku 86.0% (43)

Oddanych głosów: 50

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Praktycznie za każdym razem jak jakis przegryw znajduje dziewczynę, to na tagu zbiera się banda normikow i ogłasza upadek #blackpill.

Z czego jednak normiki nie zdaja sobie sprawy jest to, że przegryw znajdujący dziewczynę tylko bardziej potwierdza blackpilla i że osobowość nie ma znaczenia.

Pomyślcie, jedyna rzeczą, która zrobiły ex-przegrywy żeby zdobyć dziewczynę to poprawa swojego wyglądu. Jeszcze nigdy nie widziałem żadnego ex-przegrywa, który napisal, że znalazł dziewczyne przez zmianę
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jedna statystyka aby wyleczyć mężczyzn z socjalizmu - płacisz w podatkach na wszystkie kobiety - a i tak musisz zdobywać sam w własnym zakresie tą jedną za żonę

Aby było sprawiedliwie

kobieta dla każdego płacącego podatki mężczyzny prawem

a nie
Phallusimpudicus - Jedna statystyka aby wyleczyć mężczyzn z socjalizmu - płacisz w po...

źródło: piwytk6qg4ushrg

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach