via Wykop
  • 1
@fff112: tutaj są czyste dane, można samodzielnie ocenić lub porównać z podobnymi towarami. Np. czy pod firmową etykietą jest taki sam, albo który dostawca ma lepszy skład/kalorie, albo czy obecnie dostawcą jest pasujący producent.
  • Odpowiedz
@wkto cukier w ketchupach to jest xD Najlepsze jest to że jak zrobisz domowy ketchup to nawet jak dasz połowę tyle cukru to nadal będzie bardzo smaczny
  • Odpowiedz
Może i cenówek sie nie da oczytać, kasy samoobsługowe mają wieczny problem z brakiem informacji, na sklepie jest syf, do 99% promocji wymagana jest aplikacja i karta, niektóre promocje obowiązują tylko w nocy, trzeba kupić całą palete towaru żeby uzyskać cene promocyjną, ale za to nową gazetkę wrzucają w poniedziałek rano xD
#biedronka #zakupy #sklep
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

No nic. Od dziś będę wołał pracowników #biedronka i pytał ile zapłacę za produkt bo nie rozumiem etykiety. Nabiegają się i same będą musiały rozszyfrowywać te cenówki.
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@LukaszTV: Tak, oni będą to zgłaszać kierownikowi a kierownicy wyżej. Gdyby wszyscy zaczęli tak robić to zarząd biedry musiałby zrezygnować z tego pomysłu. Pracownik i tak będzie miał zapłacone za swój czas i nie straci nic na tym. Nie mam zamiaru nikogo o--------ć tylko kulturalnie pytać.
  • Odpowiedz
#biedronka #oszukujo #uokik #emigracja #uk #niemcy #pracazagranica

W związku z ciągłym dymaniem Polaka przez wielkie sieci handlowe mam pytanie do ludzi żyjących na emigracji.

Czy w innych krajach w jakich mieszkacie też są takie POWSZECHNE wałki na cenach czy to tylko polskie zjawisko?

Nie pytam o pojedyncze przypadki bo to się zdarza wszędzie. Pytam o zaplanowaną i masową
pangkor - #biedronka #oszukujo #uokik #emigracja #uk #niemcy #pracazagranica

W związ...

źródło: oszukujo

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@pangkor: W DE nie spotkałem ani razu aby w którejś sieci walili na kasę. Raz tylko chyba w pennym w gazetce było taniej niż na półce. Bez dyskusji skorygowali cenę.
  • Odpowiedz
@youngP: Są duże rozbieżności. Znajdziesz coś w regularnej cenie jak w mega promocji, znajdziesz też coś w cenie jak w sklepiku osiedlowym. Jeśli czytasz składy to polecam, można znaleźć tam perełki w porównaniu do biedry
  • Odpowiedz