Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

OCIEBATON
- 16

Uuroboros
via Wykop- 2
@OCIEBATON: polskie nasienie = cebuloza

deni28s
via Wykop- 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 2
#listaproduktow
#ogorkikonserwowe kozackie (w zalewie musztardowej) Nasza Spiżarnia w słoiku #biedronka
aktualny skład oraz producent: Bracia Urbanek Sp. z o.o., Łowicz.
#ogorkikonserwowe kozackie (w zalewie musztardowej) Nasza Spiżarnia w słoiku #biedronka
aktualny skład oraz producent: Bracia Urbanek Sp. z o.o., Łowicz.
Składniki:
ogórki 55%, woda, cukier, musztarda 8,3% (woda, gorczyca, ocet, cukier, sól, przyprawy), ocet spirytusowy, papryka czerwona 0,8%, sól, mieszanka przypraw (zawiera gorczycę), barwnik:
źródło: ogorki_kozackie_bracia_urbanek_biedronka_2024-01
Pobierz- 1
#listaproduktow
#ocetspirytusowy 10% Culineo #biedronka
aktualny producent: ZPS "Jamar" Szczepaniak sp.j., Albertów (Lipie).
#ocetspirytusowy 10% Culineo #biedronka
aktualny producent: ZPS "Jamar" Szczepaniak sp.j., Albertów (Lipie).
Objętość: 750ml
Opakowanie: butelka szklana
źródło: ocet_jamar_biedronka_2024-01
Pobierz
źródło: IMG_20240104_181725932
Pobierz@Pan_Grzybek: no widać brak lub mizerne kary, więc sklepy korzystają, opinią klientów się nie przejmują skoro wyboru praktycznie nie ma, można jedynie szukać małych lokalnych sklepów, czasem jakiś uczciwy się trafi.
Skoro sklepy nie przestrzegają obecnych przepisów, to rządzący powinni przekręcić wajchę w drugą stronę i wprowadzić rygorystyczne zasady cenówek, nawet mogliby nakazać podawanie zaokrąglonej kwoty, by była najczytelniejsza, co do grosza sklepy mogłoby podawać małym drukiem jakby dalej bardzo
Skoro sklepy nie przestrzegają obecnych przepisów, to rządzący powinni przekręcić wajchę w drugą stronę i wprowadzić rygorystyczne zasady cenówek, nawet mogliby nakazać podawanie zaokrąglonej kwoty, by była najczytelniejsza, co do grosza sklepy mogłoby podawać małym drukiem jakby dalej bardzo
- 0
Jaką macie wersję apki #biedronka w Sklepie Play? Niedawno zaktualizowało mi do 2.0.1 ale dzisiaj były same problemy. Odinstalowałem i zainstalowałem ponownie ale teraz wersja to 88.140 (czyli stara).
Jak na niej się loguję to wyskakuje mi błąd, że muszę zainstalować najnowszą wersję └[⚆ᴥ⚆]┘
Ciekawe skąd skoro najwidoczniej stonka sama ją wycofała |૦ઁ෴૦ઁ|
Jak na niej się loguję to wyskakuje mi błąd, że muszę zainstalować najnowszą wersję └[⚆ᴥ⚆]┘
Ciekawe skąd skoro najwidoczniej stonka sama ją wycofała |૦ઁ෴૦ઁ|
- 0
@Logan00: A mi właśnie zaktualizowało do najnowszej i przeniosło konto. A teraz najwidoczniej ją wycofali i nie da rady się zalogować na starszej wersji, bo woła, że konto zostało przeniesione i należy zainstalować najnowszą wersję, która nie jest już dostępna (╯°□°)╯︵ ┻━┻
@Potfur nowa nie działa. Pewnie poprawia lada chwila. Każe się non stop logować
#biedronka U was też posypała się aplikacja po aktualizacji? Nie idzie się do niej w ogóle zalogować
@stanleyfinger tak
Masakrycznie działa, wylogowuje kilka razy dziennie , pozniej nie pozwala sie zalogowac sypiac bledami. Jak juz sie uda zalogowac to sypie bledami "napotkalismy na problem" czy jakos tak.
był
#biedronka te buty trekkingowe w jakiejkolwiek biedrze od dziś ? :>
#biedronka te buty trekkingowe w jakiejkolwiek biedrze od dziś ? :>
@Blahhblahh były i są
- 0
@butterfly: w całym poznaniu nie ma ...
@wuwuzela1 tak, o złotówkę
juz ponad 10
Który debil z #biedronka był bardziej papieski od papieża, i dorzucił #frugo #energy do działu z ograniczeniem wiekowym? Wy tam wszyscy zdrowi w domu? Więcej kofeiny dostanę z jednego szota kawy mrożonej, na którą nie ma żadnych limitów w żadnym sklepie.
#c---------------a #kofeinatonietauryna
#c---------------a #kofeinatonietauryna
źródło: IMG_20240103_145845_DRO
PobierzPowinieneś otagować #bieda
- 7
źródło: IMG_20240103_181200~2
Pobierz- 0
konto usunięte via Wykop
- 2
@Pandzia_art: obrzydliwe
@Pandzia_art: zajebiste
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 0
@Itslilianka: pamiętajmy jeszcze o paletach r---------h po całym sklepie których nie ma kto rozkładać
- 1
@dam2k01 akurat tak nie na bo to biedronka w galerii handlowej i przepisy ich wiążą ale smród obrzydliwy. W Lidlu byłem i nic a nic nie czuć.
- 803
W nawiązaniu do wpisu @pearl_jamik https://wykop.pl/wpis/74424843/pewnie-duzo-ludzi-idzie-dzis-do-pracy-po-dlugim-wo i jego bzdur, zamieszczam ile zarabia zastępca kierownika ze stażem powyżej 3 lat w #biedronka Więc jak widać nawet 800+ nie pomoże :P Ani podwyżka od nowego roku, bo to będzie jakieś 400 złotych na rękę. Wybrałam te miesiące, bo potem byłam na l4. Kasjer zarabia około 600-800 złotych mniej. Tak, pracujemy w nocy, żebyście mieli ciepłe bułki z rana. I chodzimy do
źródło: Screenshot_2024-01-02-14-09-03-075_pl.bzwbk.bzwbk24
Pobierz- 169
Pewnie dużo ludzi idzie dziś do pracy po długim wolnym. Więc pomyślcie sobie, ile zarabiacie w tej pracy... Masz już? Przypomniałeś sobie?
To teraz obczaj to, że zwykła kasjerka w biedrze dostaje 5 koła. I co zaskoczony? No właśnie, pomyśl o swej edukacji, rozwoju, harówce i co?
I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju. Także tego.
#pracbaza #korposwiat #praca #biedronka
To teraz obczaj to, że zwykła kasjerka w biedrze dostaje 5 koła. I co zaskoczony? No właśnie, pomyśl o swej edukacji, rozwoju, harówce i co?
I nic. Pani z kasy z biedry bierze 5 koła bez rozwoju. Także tego.
#pracbaza #korposwiat #praca #biedronka
źródło: z29686327AMP,Kasjerkom-Biedronki-nie-podoba-sie-to--ze-musza-pr
Pobierz@pearl_jamik: 5k brutto to jest nic, za każdym razem jak jestem w biedrze to współczuję tym paniom
@pearl_jamik: Tylko ze Pani z biedronki przez całe 8 godzin ma z-------l.
Czy wam też się zdarza, że produkty z biedronki psują się przed terminem ważności?? U mnie to się zdarza co jakiś czas w przypadku mięsa, ryb czy nabiału. Produkt potrafi się zepsuć ok. 3-4 dni przed upływem terminu ważności. Częstotliwość nie jest jakaś zatrważająca jednak mam taki przypadek mniej więcej raz w miesiącu. I nie wiem czy to tylko ja mam takiego pecha czy to problem ogólnie z produktami z biedry. To
@FilipKarol: Serki wiejskie notorycznie psujące się przed datą. Często nawet mające jeszcze 1,5 tygodnia do końca, a już zepsute. Otwarte od razu po powrocie do domu, też nie raz zepsute już.
Ostatnia zdarzało się, że opakowania parówek pęcznieją często 4 dni przed końcem daty albo są obślizgłe już.
P----i z kurczaka często śmierdzą w dniu zakupu, rzadko kiedy nie.
Ostatnio miałem robaki w wiśniach w zalewie, w dwóch słoikach...
Z 3 tygodnie temu słoik
Ostatnia zdarzało się, że opakowania parówek pęcznieją często 4 dni przed końcem daty albo są obślizgłe już.
P----i z kurczaka często śmierdzą w dniu zakupu, rzadko kiedy nie.
Ostatnio miałem robaki w wiśniach w zalewie, w dwóch słoikach...
Z 3 tygodnie temu słoik
- 1
@BorysFiko: Właśnie mam podobne obserwacje. Bardzo rzadko kupuję gdzieś indziej, bo niestety do innych sklepów mam daleko, ale jak już coś tam kupie to nigdy mi się nie zdarzyły takie problemy. A po zakupach w biedronce co jakiś jestem mocno rozczarowany :/
Wiecie co mnie najbardziej w-----a? Niewykwalifiki na kasie w Biedronce koszące 5 koła. Ludzie harują na edukację a pierwsi lepsi 5 koła i potem spirala. Tragedia. A was co denerwuje w tym nowym roku?
#pracbaza #biedronka #korposwiat #praca #zalesie
#pracbaza #biedronka #korposwiat #praca #zalesie
źródło: temp_file7897837511950019654
Pobierz@pearl_jamik: 5k to kasjerzy mają ale pewnie brutto
Komentarz usunięty przez moderatora
- 3
Odnoszę wrażenie że niedziel niehandlowych chcą tylko niskowyflaifikowanii pracownicy, jeżeli im ta niedziela tak przeszkadza czemu nie zmienia pracy np na jakąś produkcję? Na stanowisko kasjera zawsze się ktoś znajdzie do pracy bo nie trzeba żadnych kwalifikacji do tego
Wystarczy popatrzeć na niedzielę handlowe w galeriach, skoro ludzie lubią robić zakupy w ten dzień po co tego zabraniać?
#biedronka #pracbaza #lidl #zakupy #pieniadze
Wystarczy popatrzeć na niedzielę handlowe w galeriach, skoro ludzie lubią robić zakupy w ten dzień po co tego zabraniać?
#biedronka #pracbaza #lidl #zakupy #pieniadze
źródło: IMG_3369
PobierzCzy niedzielę handlowe powinny wrócić?
- Tak 85.2% (408)
- Nie 14.8% (71)
- 1
@Davvs: ludzie lubią być dymani w dupę a później płacz jak się ich nie szanuje
@sluchamgazety: no tak, bo w zasadzie samemu się wybiera klientów i ich reakcje przez ofertę. Również działa sprzedając prywatnie. Niektórzy stosują haczyki i niejasności, a później marudzą, że z klientami tylko problemy, a to najczęściej nie z nimi jest problem tylko z ofertą. Oczywiście sieci się to opłaca, wielu przepłaci i się nie upomni.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Android
- 0
@Michal9788 łooochyda
@Michal9788: Intense Zero najlepsza























