Wszystko
Najnowsze
Archiwum
- 1
8
Prokuratura zbada zamknięcie staruszki we wiacie na odpadki

przez ochroniarza w wiacie na odpadki przy sklepie Biedronka w Gdańsku Morenie. Do Prokuratury Rejonowej Gdańsk-Wrzeszcz wpłynęło zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa z art. 189 Kodeksu karnego (bezprawne pozbawienie wolności) oraz art. 160 (narażenie człowieka na niebezpieczeństwo).
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
Oto jak Biedronka ma za nic postanowienia UOKiK i dalej oszukuje klientów zamazując na drukarce najniższa cenę z ostatnich 30 dni, tak by była nieczytelna dla klientów (jest niższa niż promocyjna).
Bylem, sprawdzałem - sprawa nie jest jednostkowa - sytuacja wygląda podobnie w innych placówkach, przy różnych produktach.
W tym roku chyba jeszcze kary nie dostali...
Widziałem
Bylem, sprawdzałem - sprawa nie jest jednostkowa - sytuacja wygląda podobnie w innych placówkach, przy różnych produktach.
W tym roku chyba jeszcze kary nie dostali...
Widziałem
źródło: 20240111_213112
Pobierz@DobrzeiSmacznie: nie wiem jak mozna w ogóle chodzić do tego chlewu
jak czegoś nie możesz na tych cenówkach rozczytać to najwyraźniej jesteś upośledzony.
@sruba_m3: Najwyraźniej. Jako że jesteś ekspertem to co znaczy 3.99zł TANIEJ 12% (3.99zł/l), to jest cena ostateczna czy mam sobie odjąć 12% z 3.99zł?
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@OCIEBATON: klasyk dziad szuka idealnego chlebka 20 minut żeby potem 1/4 nie dojść i odwiesić na śmietniku dla ptaszków ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@OCIEBATON i wtedy wkraczam ja, całą na biało. I j---e i nakazuje brać ze sobą wszystkie wymagane bułki (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) niestety nie zawsze upilnuje. Raz gościowi powiedziałam, że nie wiem czy nie macał w nosie czy w dupie, ma je kupić
@Klynt_Wschodniodrzewny: ale tylko analfabetów
@Horkheimer: Wymień proszę, te CZTERY smaki.
2
Biedronka ma problem. Klienci grożą odejściem

Sieć sklepów Biedronka od kilku dni walczy z poważnymi usterkami w aplikacji mobilnej. Zaktualizowana wersja spowodowała, że część klientów straciła dostęp do spersonalizowanych zniżek. Problem z korzystaniem
z- 11
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 0
#energetyki #napojeenergetyczne #napoje #biedronka #lidl #zakaz
Ktoś orientuje się czy w Biedronce są już energetyki z zmniejszona ilością kofeiny ?
Bo oprócz zwykłych widziałem tylko te 0 %
Ktoś orientuje się czy w Biedronce są już energetyki z zmniejszona ilością kofeiny ?
Bo oprócz zwykłych widziałem tylko te 0 %
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
4) a i brak ceny za jednostkę (zł/l)
@Piottix: 5) oszukali na grosza
Czy w waszych biedronkach też próbują ukryć najniższe ceny artykułów z przed 30 dni? #biedronka
źródło: IMG_20240111_135227
Pobierz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 3
@KoxKoxu21: a co to ma wspólnego z wolnym rynkiem, że ktoś sprzedaje ch*jowe produkty? jako świadomy konsument mam prawo ich hejtować. Po to jest Lidl i inne markety, żeby wyłożyć lachę na biedronkę. Niestety mój tryb życia aktualnie zmusza mnie, bym robił zakupy tam gdzie najbliżej, ale zaraz granice zostaną przekroczone i będę dymać te 3-4km do lidla w zakorkowanej, remontowanej drodze, bo już mam dosyć
@Kopyto96: Wolny rynek oznacza wolność w zakresie okresu sprzedaży produktu i jego składu. Biedronka, Lidl, Dino i inne supermarkety mają prawo wystawić towary, które przeterminują się na następny dzień. Jak masz za daleko do Lidla to przeprowadź się do mieszkania, które jest niedaleko Lidla. Jeżeli nie chce Ci się spojrzeć na datę ważności produktu to twój problem.
- 0
źródło: aVbpGgM_700b
Pobierz@Phallusimpudicus: Raz sobie wbiłem paprykę w cenie pomidorów hehehehehe

- 34
źródło: temp_file1637435867167471848
Pobierz@R_O_T_T_E_N: i widlaka do przesuwania palet na środku alejki xd
Ale syf, nawet aplikacja nie działa.
#biedronka
#biedronka
@Jadowityssak: Biedronka w pigułce.
@Jadowityssak: no to masz starą. Nowa wygląda tak jak na screenach w sklepie.
- 1
- 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@artem17 absolutnie się zgadzam. Biedronka to jest syf najgorszy i coraz mniej cierpliwości mam do tego sklepu szczególnie kiedy na codzien mieszkam w UK gdzie markety wyglądają tak jak powinny- ładnie, czysto, wystarczająco dużo pracowników, nie ma czekania po pół godziny w kolejce
- 1
@szzzzzz: akurat u mnie zazwyczaj nie ma czekania, ale mocno wkurza mnie upokarzanie pracownika, gdzie nie może w spokoju poczekać na drugiego klienta nawet jak nie ma kolejek, tylko np. jak jest mały ruch obsłuży gościa nr 1 i chwilowo przez minutę nie ma nikogo do kasy to on musi złazić i coś robić, zamiast w spokoju poczekać. Dla mnie to traktowanie jak podludzi swoich pracowników bo później ktoś idzie
- 0
Stanąłem w kolejce do kas samoobsługowych w biedronce. Kolejka długa już między regałami. Gdy już byłem blisko kas to na prawo ode mnie stanęły jakieś dwie kobiety. Patrzę i stoję w kolejce do kasy normalnej. No to zmieniłem, ale już musiałem cofnąć się na koniec kolejki. Za mną stanęła kobieta z ryczacym dzieckiem. Trzy spośród czterech kas się zawiesiły. Kasjerki nie mają czasu przyjść odblokować. To dziecko ryczy w niebogłosy. W koncu
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 0
@dr_hathorn chleb z biedry jest spoko bardzo. Żadnych polepszaczy i w 27% na zakwasie.
- 1
Co oni zrobili z tą aplikacją? Nic nie działa xD
#biedronka
#biedronka
- 19
Może i jest mniej białka i błonnika, ale za to macie 2 razy więcej cukru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
#platkiowsiane #jedzenie #jedzzwykopem #silownia #mirkokoksy #dieta #biedronka
#platkiowsiane #jedzenie #jedzzwykopem #silownia #mirkokoksy #dieta #biedronka
źródło: IMG_20240108_084025
Pobierz@Damianowski: dwa razy więcej? Przecież tu praktycznie nie ma różnicy
@Damianowski: te dane to pewnie i tak średnia dla iluś tam partii, zrobili kalibrację i tyle. Przecież to jest sam owies, w poszczególnych partiach i tak pewnie masz różnice o kilkanaście procent.



























Dzieją się rzeczy niestworzone..
#afera #uokik #biedronka
źródło: Screenshot_20240112-220135_Gallery
Pobierzźródło: Screenshot_20240112-220151_Gallery
Pobierz