Oto jak Biedronka ma za nic postanowienia UOKiK i dalej oszukuje klientów zamazując na drukarce najniższa cenę z ostatnich 30 dni, tak by była nieczytelna dla klientów (jest niższa niż promocyjna).

Bylem, sprawdzałem - sprawa nie jest jednostkowa - sytuacja wygląda podobnie w innych placówkach, przy różnych produktach.

W tym roku chyba jeszcze kary nie dostali...

Widziałem
DobrzeiSmacznie - Oto jak Biedronka ma za nic postanowienia UOKiK i dalej oszukuje kl...

źródło: 20240111_213112

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jak czegoś nie możesz na tych cenówkach rozczytać to najwyraźniej jesteś upośledzony.


@sruba_m3: Najwyraźniej. Jako że jesteś ekspertem to co znaczy 3.99zł TANIEJ 12% (3.99zł/l), to jest cena ostateczna czy mam sobie odjąć 12% z 3.99zł?
  • Odpowiedz
@OCIEBATON i wtedy wkraczam ja, całą na biało. I j---e i nakazuje brać ze sobą wszystkie wymagane bułki ( ͡ ͜ʖ ͡) niestety nie zawsze upilnuje. Raz gościowi powiedziałam, że nie wiem czy nie macał w nosie czy w dupie, ma je kupić
  • Odpowiedz
@khamillez: jeśli ktoś lubi smak energetyka to już wczesniej były napoje po prostu o smaku energoli

@Antwit nie, ale beka, że przy samoobsługowych sprawdzają dowody ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@KoxKoxu21: a co to ma wspólnego z wolnym rynkiem, że ktoś sprzedaje ch*jowe produkty? jako świadomy konsument mam prawo ich hejtować. Po to jest Lidl i inne markety, żeby wyłożyć lachę na biedronkę. Niestety mój tryb życia aktualnie zmusza mnie, bym robił zakupy tam gdzie najbliżej, ale zaraz granice zostaną przekroczone i będę dymać te 3-4km do lidla w zakorkowanej, remontowanej drodze, bo już mam dosyć
  • Odpowiedz
@Kopyto96: Wolny rynek oznacza wolność w zakresie okresu sprzedaży produktu i jego składu. Biedronka, Lidl, Dino i inne supermarkety mają prawo wystawić towary, które przeterminują się na następny dzień. Jak masz za daleko do Lidla to przeprowadź się do mieszkania, które jest niedaleko Lidla. Jeżeli nie chce Ci się spojrzeć na datę ważności produktu to twój problem.
  • Odpowiedz
@artem17 absolutnie się zgadzam. Biedronka to jest syf najgorszy i coraz mniej cierpliwości mam do tego sklepu szczególnie kiedy na codzien mieszkam w UK gdzie markety wyglądają tak jak powinny- ładnie, czysto, wystarczająco dużo pracowników, nie ma czekania po pół godziny w kolejce
  • Odpowiedz
  • 1
@szzzzzz: akurat u mnie zazwyczaj nie ma czekania, ale mocno wkurza mnie upokarzanie pracownika, gdzie nie może w spokoju poczekać na drugiego klienta nawet jak nie ma kolejek, tylko np. jak jest mały ruch obsłuży gościa nr 1 i chwilowo przez minutę nie ma nikogo do kasy to on musi złazić i coś robić, zamiast w spokoju poczekać. Dla mnie to traktowanie jak podludzi swoich pracowników bo później ktoś idzie
  • Odpowiedz
Stanąłem w kolejce do kas samoobsługowych w biedronce. Kolejka długa już między regałami. Gdy już byłem blisko kas to na prawo ode mnie stanęły jakieś dwie kobiety. Patrzę i stoję w kolejce do kasy normalnej. No to zmieniłem, ale już musiałem cofnąć się na koniec kolejki. Za mną stanęła kobieta z ryczacym dzieckiem. Trzy spośród czterech kas się zawiesiły. Kasjerki nie mają czasu przyjść odblokować. To dziecko ryczy w niebogłosy. W koncu
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Damianowski: te dane to pewnie i tak średnia dla iluś tam partii, zrobili kalibrację i tyle. Przecież to jest sam owies, w poszczególnych partiach i tak pewnie masz różnice o kilkanaście procent.
  • Odpowiedz