@patatajx007 nie polecam picia wódek jak soczków to że szukasz parkowej po 17 zł znaczy że pijesz kilka butelek w tygodniu - zniszczysz sobie organy wewnętrzne. Normalni ludzie piją wódkę raz na kilka tygodni i też nie w ilości ze pół litra na raz.
  • Odpowiedz
Przed chwilą w #biedronka kasjerka nie chciala sprzedac prezerwatyw jakiemus łebkowi 15 letniemu xD młody w kapturze czerwony sie zrobil i zestresowany duka coś pod nosem, w końcu po chwili negocjacji kasjerka powiedziała coś w stylu "nie powinnam tego robić, ale niech Ci będzie" i sprzedała xD

Czy oni nie maja szkoleń odnośnie tego czego nie można sprzedawac? No chyba ze to klauzula sumienia ( ͡º ͜ʖ͡
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sprynek: jprdl, ja rozumiem że tam nie pracują tytani intelektu ale takie zachowanie jest wręcz szkodliwe społecznie.
Jakbym ja coś takiego zobaczył to od razu bym kierowniczke wołał i opisał sytuacje do centrali.
  • Odpowiedz
Właśnie zaktualizowałem aplikację Biedronki do najnowszej wersji na telefony Android, i muszę powiedzieć że jest dużo bardziej responsywna niż jej porzedniczka. Ekrany gładko przechodzą, szybko reaguje na kliknięcia, nie ma opóźniej w przejściu między ekranami.

Czy jest jakiś ekspert na wykopie, który po samym wyglądzie i działaniu wie w jakiej technologii została napisana?

#biedronka #it #programowanie #pracawit #mobiledev
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Mikaeru: A jesli nie technologia to moze mieli kilka sprintow na improvementy, zaciagneli jakies LeakCanary do wylapania wyciekow pamieci, a moze mieli jakis gowno kod typu long running task w wątku UI
  • Odpowiedz
Zakupy w #biedronka to masochizm w czystej postaci.
Chcesz kupić mięso to musisz kolejno:
Przedostać się przez labirynty z palet w których dodatkowymi przeszkodami są stare baby z wózkami.
Jak już ci się uda dotrzeć do lodówek, to musisz mieć dużo szczęścia żeby cokolwiek jeszcze było bo wszyscy emeryci o godzinie 9 większość wykupią.
Następnie trzeba dojść do tego która z trzech cenówek dla jednego produktu jest aktualna.
Potem przychodzi kolej na rozszyfrowanie tej cenówki
Kurfelagus - Zakupy w #biedronka to masochizm w czystej postaci.
Chcesz kupić mięso t...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

via Wykop
  • 1
@fff112: tutaj są czyste dane, można samodzielnie ocenić lub porównać z podobnymi towarami. Np. czy pod firmową etykietą jest taki sam, albo który dostawca ma lepszy skład/kalorie, albo czy obecnie dostawcą jest pasujący producent.
  • Odpowiedz
@wkto cukier w ketchupach to jest xD Najlepsze jest to że jak zrobisz domowy ketchup to nawet jak dasz połowę tyle cukru to nadal będzie bardzo smaczny
  • Odpowiedz