Witam. Temat dla osób, które mają #koty. Czasem bywa, że paczka z karmą nie dojedzie i szuka się jakiś alternatyw na szybko. Jakiś czas temu znaleźliśmy, że w #biedronka są saszety Kitty czarne opakowanie, pakowane po 4 sztuki. Kupiliśmy raz bo miało 86% mięsa, a kot szamał elegancko. Akurat dzisiaj byłem w biedronce i pomyślałem, że skoro jestem to zakupie, żeby było w razie co. Jakie było
VanderWons - Witam. Temat dla osób, które mają #koty. Czasem bywa, że paczka z karmą ...

źródło: D597B460-3756-4700-AD00-7119A4CEA103

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Van_der_Wons: porównaj kody zakładu, na jednym zdjęciu tylko widać, najpewniej są to całkowicie różne produkty od różnych firm.

@kissmybattery: standard "marek własnych", sklepy zamawiają skąd im pasuje z personalizowanym nadrukiem, dostawców zmieniają bez ostrzeżenia, nawet równocześnie mogą być na półce od różnych.

Niektóre nawet ukrywają producenta, by utrudnić zauważenie zmiany, a tylko część towarów musi mieć kod zakładu. Niestety podobno zgodne z przepisami i nic z tym nie
  • Odpowiedz
Miruny, gdzie się zgłasza tak chamskie zagrywki? Myślałem, że wystarczy, że użyję numeru telefonu na kasie samoobsługowej, a tutaj jeszcze trzeba aktywować kupon w aplikacji moja Biedronka. Złotówka różnicy, niby niedużo, ale w skali kraju? Robi się już ładna sumka. Mam paragon, żeby nie było .. #biedronka #afera
BArtAS94 - Miruny, gdzie się zgłasza tak chamskie zagrywki? Myślałem, że wystarczy, ż...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 3
@xanten1: @Opryskus69 @ZaQ_1
Wogole jakie to p------e juz abstrahujac od tej papierologii: każdy kwitek ważny jest tylko w jednym konkretnym dniu (każdy w innym) na zakupy produktów z jednej k9nkretnej kategorii (każdy z innej) za min 50zl
  • Odpowiedz
@eRqq: najgorzej jak w Lidlu i Kauflandzie używają rolek "eko" niebeskich, gdzie po zgnieceniu takiego paragonu zaraz traci się czytelność zawartości. Ponadto beznadziejnie współpracują z czytnikiem na wyjściu z kas samoobsługowych.
  • Odpowiedz
W przeciągu 2 lat usunęli mi w biedrze 2 kasy zwykle, a postawili 8 samoobsługowych, z ciekawości, czy ktoś pracował i wie, jak duże są zwolnienia wśród pracowników po wprowadzeniu kas samoobsługowych?
#biedronka #lidl
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Jak oceniacie aktualne ceny chipsów?

#biedronka #dino #lidl #chipsy

Jak wyżej

  • Ceny są akceptowalne 4.1% (7)
  • Ceny są wysokie ale kupuje normalnie 14.0% (24)
  • Jest za drogo, kupuje tylko okazjonalnie 49.1% (84)
  • Jest za drogo, nie kupuje wcale 28.1% (48)
  • Nie lubie chipsów 4.7% (8)

Oddanych głosów: 171

  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Forak Stokrotka Optima - w ulotce są te oranżady zero po 2.99/szt przy zakupie 2 sztuk. Ogólnie to szukaj tego typu promek. Cieżko mi coś namierzyć bo często na obrazku jest tylko jedna oranżada, a w opisie że mix rodzajów, tylko nie wiem czy chodzi tylko o kolory czy też łapie się wersja zero.
Co do alternatyw to nie znam. Z innych rzeczy to Orangina jest w wersji zero ale pewnie
  • Odpowiedz