Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: temp_file3932459261433329431
Pobierz#biedronka #konfederacja #pytanie #pytaniedoeksperta
Mirki, wiecie co zazwyczaj płace gotówką ale czasami zdarzy się, że zapłace kartą, bo zapomnę wypłacić czy coś. Natomiast co mnie zaskoczyło to, że kasjerka w biedrze nie chciała mnie obsłużyć, bo chciałem zapłacić kartą....no i ona z tymi to do robota. Wykłocałem się, aż zostałem obsłużony. Powiedzcie mi mirki czy istnieje nakaz płacenia w tej masońskiej maszynie roboczej, jak
Mirki, wiecie co zazwyczaj płace gotówką ale czasami zdarzy się, że zapłace kartą, bo zapomnę wypłacić czy coś. Natomiast co mnie zaskoczyło to, że kasjerka w biedrze nie chciała mnie obsłużyć, bo chciałem zapłacić kartą....no i ona z tymi to do robota. Wykłocałem się, aż zostałem obsłużony. Powiedzcie mi mirki czy istnieje nakaz płacenia w tej masońskiej maszynie roboczej, jak
konto usunięte via Wykop
- 15
@arizona5077:
Nie wydarzyło się nigdzie poza twoja głowa xD
kasjerka w biedrze nie chciała mnie obsłużyć, bo chciałem zapłacić kartą.
Nie wydarzyło się nigdzie poza twoja głowa xD
@arizona5077 u mnie też stoją i mówią "kto kartą to proszę na autumatyczne", tak mają narzucone z góry, oni są potem z tego rozliczani, więc idą w zaparrte, ale zmusić cię nie mogą jak nie chcesz
- 2
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
konto usunięte via Wykop
- 2
@OCIEBATON: Do Biedry to raczej z własnym paleciakiem, bo inaczej przejść się nie da.
- 0
Słynny wazon za 1 ZŁ z Agata Meble można zamawiać także z dostawą kurierską. Wysyłka jest darmowa!!! Więcej informacji: https://zakupersi.com/promocja/rewelacyjna-okazja-wazon-szklany-za-1-pln-od-agata-meble/
#dom #mieszkanie #zadarmo #cebuladeals #zafree #rozdajo #promocje #zakupersi #biedronka #lidl
#dom #mieszkanie #zadarmo #cebuladeals #zafree #rozdajo #promocje #zakupersi #biedronka #lidl
konto usunięte via Wykop
- 1
Magowie zrobią interes życia.
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
- 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@0caffe: ech, mam wrażenie że teraz zakupy trwają o wiele dłużej niż kiedyś, bo człowiek musi każdy produkt obejrzeć ze wszystkich stron i przeczytać etykietę od deski do deski, bo ciągle się coś zmienia, a to skład, a to gramatura, a to opakowanie itp. itd.
Najlepsze są sytuacje, gdzie w ofercie są produkty w identycznym opakowaniu, ale np. ze zmienioną gramaturą, np. pasty do zębów są sprzedawane w identycznych pudełkach,
Najlepsze są sytuacje, gdzie w ofercie są produkty w identycznym opakowaniu, ale np. ze zmienioną gramaturą, np. pasty do zębów są sprzedawane w identycznych pudełkach,
konto usunięte via Wykop
- 4
@0caffe: Ale to nie jest marka własna "Biedronki" więc to nie "Biedronka" a "Sierpc" Cię oszukał.
- 1
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz- 1
- 2453
Biedronka znalazła nowy sposób na robienie ludzi w chu*a. Mogli podać cenę za listek przy zakupie 50 sztuk XD
Czy UOKIK to się kiedyś weźmie za tych januszy biznesu?
#biedronka
Czy UOKIK to się kiedyś weźmie za tych januszy biznesu?
#biedronka
źródło: IMG_20240126_061618
Pobierz@hitsmer: sklep dla patologii jak nie muszę to nie robię tam zakupów
- 204
@staryalkus: ja też, niestety Lidla u mnie remontują, przez dwa tygodnie zamknięty i jestem zmuszony w tej patologii kupować ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@dziewiczajajecznica z karta moja biedronka
- 16
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
@Dziubaster: bo w biedronce tylko sram
- 1
@Chrystus: przecież 100mkw to 10x10, średnio taki sklep ma 1000
W końcu apka #biedronka działa jak należy, a nie jak ten muł poprzedni
@TupacSzakur: To fakt, też to zauważyłem. Od razu załadowana, od razu szejkomat.
@TupacSzakur szkoda że trzeba dać zgodę marketingową
kiedy aplikacja #biedronka zaktualizuje ci się do nowej wersji
źródło: comment_1665159393781CTjG3KjDRGx2c1Sfnp7
Pobierz@MarianJanusz: ostatnie 2-3 lata to było jak wrzucenie do bębna na największych obrotach. Człowiek się ledwo obejrzał a jest starszy
- 21
@Zgagarast bierze sie. Już rozkład jazdy napisany.
https://www.money.pl/gospodarka/uokik-uderza-w-sieci-sklepow-chodzi-o-manipulacje-cenowe-6984194971716128a.html
https://www.money.pl/gospodarka/uokik-uderza-w-sieci-sklepow-chodzi-o-manipulacje-cenowe-6984194971716128a.html
konto usunięte via Wykop
- 24
@Deladomboix: powinni od razu zrobić z góry ustalony szablon etykiety cenowej, zapobiegnie to manipulacjom każdego rodzaju
- 5
- 27
źródło: Zdjęcie z biblioteki
Pobierz@wscieklybyk masz dostęp do źródła wody? Bez jedzenia dasz radę przetrwać 30 dni ale bez wody 3 dni i kaplica. Trzymaj się Mirku
- 1
@Davidozz: a byłeś u kobiety tam na dole w strefie prywatnej?
@nonszalancki: ponad 30
Eh, chciałem kupić sobie mieszankę bakaliową w biedrze, ale nie było wypisanego producenta na etykiecie, a zawsze był. Nie kupiłem, bo jakbym się zatruł, to nie wiadomo nawet jakiego producenta potem unikać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czemu te niektóre biedronkowe produkty spożywcze marki własnej są wypuszczane "anonimowo", a na niektórych jest normalnie napisane "wyprodukowano przez...".
#biedronka #przemysleniazdupy
#biedronka #przemysleniazdupy
@telegazeciarz pracowałem w molochu pakującym wszystkie orzechy świata i muszę stwierdzić że orzechy to najlepszy biznes przebitka jest ogromna



































A lidlowi i biedronce życzę powodzonka z kolejnymi parkingowymi. Ten uczuć, gdy myślałeś że apcoa to rak, ale przychodzi parking-serwis.pl i wyprowadza cię z błędu.