@Kulek1981 bardziej mnie wcurwia parking na dworcu miasto, ledwo wjedziesz i juz leci typo kaskwac Cie za parking. Nie ma znaczenia ze doslownie za 3 minuty juz odjezdzasz bo przyjechalea po kogos kto wysiadl wlasnie z odjezdzajacego pociagu, dawaj piątaka
  • Odpowiedz
  • 2
@Fanaticz: No proszę. Dobrze że po drodze z pracy mam netto z darmowym parkingiem, bo nie lubię być traktowany jak złodziej ¯\(ツ)/¯
A lidlowi i biedronce życzę powodzonka z kolejnymi parkingowymi. Ten uczuć, gdy myślałeś że apcoa to rak, ale przychodzi parking-serwis.pl i wyprowadza cię z błędu.
  • Odpowiedz
#biedronka #konfederacja #pytanie #pytaniedoeksperta

Mirki, wiecie co zazwyczaj płace gotówką ale czasami zdarzy się, że zapłace kartą, bo zapomnę wypłacić czy coś. Natomiast co mnie zaskoczyło to, że kasjerka w biedrze nie chciała mnie obsłużyć, bo chciałem zapłacić kartą....no i ona z tymi to do robota. Wykłocałem się, aż zostałem obsłużony. Powiedzcie mi mirki czy istnieje nakaz płacenia w tej masońskiej maszynie roboczej, jak
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@arizona5077 u mnie też stoją i mówią "kto kartą to proszę na autumatyczne", tak mają narzucone z góry, oni są potem z tego rozliczani, więc idą w zaparrte, ale zmusić cię nie mogą jak nie chcesz
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@0caffe: ech, mam wrażenie że teraz zakupy trwają o wiele dłużej niż kiedyś, bo człowiek musi każdy produkt obejrzeć ze wszystkich stron i przeczytać etykietę od deski do deski, bo ciągle się coś zmienia, a to skład, a to gramatura, a to opakowanie itp. itd.

Najlepsze są sytuacje, gdzie w ofercie są produkty w identycznym opakowaniu, ale np. ze zmienioną gramaturą, np. pasty do zębów są sprzedawane w identycznych pudełkach,
  • Odpowiedz
#biedronka #lidl #aldi #handel

Czy orientujecie się, dlaczego w tych sklepach nie ma dostępnych toalet dla klientów, skoro z przepisów wprost wynika, że powinny one być? Szukam jakiegoś artykułu na ten temat, ale nic nie mogę znaleźć konkretnego...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#lidl też się w głowę uderzył podobnie do #zabka i #biedronka
Dzisiaj pierwszy raz widziałem wysyp tego typu cen. Mam coś z głową, czy Lidl też zaczyna iść w te durne wielosztuki i machlojki z cenami?

Niech UOKiK się weźmie za tą patologię
Zgagarast - #lidl też się w głowę uderzył podobnie do #zabka i #biedronka
Dzisiaj pie...

źródło: lidl cena

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Na wszystko kupon, kup xyz AKTYWUJ KUPON. TYLKO W PIĄTEK, AKTYWUJ KUPON, Z APLIKACJĄ LIDL PLUS taniej o 2 grosze. JESTEŚMY TAŃSI NIŻ BIEDRONKA (xD). Acha i... AKTYWUJ KUPON. A na bramce skanuj paragon bo nie wyjdziesz polski złodziejaszku xD
#lidl #biedronka #zakupy
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Eh, chciałem kupić sobie mieszankę bakaliową w biedrze, ale nie było wypisanego producenta na etykiecie, a zawsze był. Nie kupiłem, bo jakbym się zatruł, to nie wiadomo nawet jakiego producenta potem unikać. ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ciekawe czemu te niektóre biedronkowe produkty spożywcze marki własnej są wypuszczane "anonimowo", a na niektórych jest normalnie napisane "wyprodukowano przez...".

#biedronka #przemysleniazdupy
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach