Mirki pomóc moj golfik 4 1.9 tdi, odmówił współpracy. Zgasł na drodze i nie chciał już odpalić. Po kilku godzinach odpalił wszystko fajnie chodzi tylko jak chce ruszyć to się dusi i gaśnie. Po wpęciu OBD wskazuje błąd "uszkodzenie elektryczne pompowtryski" miał ktoś z Was podobna usterkę. Czy tylko zostaje wymiana pompowtryskiwaczy (╯︵╰,) #volkswagen #vw #auto #samochody
Wszystko
Najnowsze
Archiwum
0
Ile stopni jest w nagrzanym aucie? Zobacz test!

Nigdy nie zostawiaj dziecka lub psa w aucie, zwłaszcza w upały! Wystarczy kilkanaście minut, aby temperatura wynosiła 40°C.
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
2
Po pościgu odzyskano mercedesa wartego prawie pół miliona zł
Może Mirka któregoś?
z- 0
- #
- #
- #
@czukczuk bo typ juz jest starym chrykiem i ma dosc jezdzenie / zdrowie nie pozwala?
- 4
@benzdriver: @czukczuk: Albo chce kupic auto bardzo wysokiej klasy np. Dacie Logan i pójść do ubera ( ͡° ͜ʖ ͡°)
2
Xado Nova Drive 5W30 Jak skutecznie olej chroni silnik?

Test tarcia oleju silnikowego Xado 5w30 Nova Drive Co pokazuje test? Test ma pokazać, jak skutecznie olej silnikowy chroni silnik. Wynik?
z- 0
- #
- #
- #
- #
- #
- #
- 305
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Potrzebuje wypozyczyc samochod (najlepiej kombi lub van) na 8 dni w okolicach Raciborza. Jade z rodzinka nad morze a mam male gowniane auto. Poleci ktos sprawdzoną wypozyczalnie? Jestem sklonny wydac max 400zl na 8 dni.
#raciborz #slask #auto #wynajem #ubezpieczenia
#raciborz #slask #auto #wynajem #ubezpieczenia
@1iostatni: 400 zł za 8 dni to chyba tylko fiata pande
@1iostatni: Polecam Sigma Raciborz, wynajmowalem u niego Thalie, 307 oraz C6. Przyczym C6 troche porsowalem, myslalem ze bedzie problem z kaucja ale gosciu stwierdzil ze to sobie sam wypoleruje. Auta co prawda nie sa najnowsze, ale gosciu uczciwy.
Kurde, ale ludzie są durni.
Napisane jak byk:
Odcinkowy pomiar prędkości
A barany zwalniają tylko przed kamerą.
Napisane jak byk:
Odcinkowy pomiar prędkości
A barany zwalniają tylko przed kamerą.
@Nicescroll ale to nie mierzy predkosci tylko chyba czas przejazdu wiec co ci da wjazd i wyjazd z predkoscia 30kmh jak i tak ten dystans przejedziesz w sporo krotszym czasie niz jest przewidziany.
@Nicescroll jak Ci średnia prędkość wyjdzie większą to i tak masz mandat, to mierzy czas przejazdu między bramkami a nie predkosci na wlocie i wylocie ;)
konto usunięte via iOS
- 2
Mireczku macie jakieś doświadczenia czy opinie o Nissan X-Traill 1.6dci 130KM 2015r. Produkcji. Znajomi się zastanawiają na zakup wersja full maxymalna co było do zainstalowania.
Przebieg 22kkm. Gwarancja jeszcze 1,5r. Manualna skrzynia 6b.
Jakieś opinie o silniku? O aucie?
#motoryzacja #samochody #nissan #kupujzwykopem #auto
Przebieg 22kkm. Gwarancja jeszcze 1,5r. Manualna skrzynia 6b.
Jakieś opinie o silniku? O aucie?
#motoryzacja #samochody #nissan #kupujzwykopem #auto
źródło: comment_JRMVM6yQ0frExbkXdkoW41HpW1U40U4J.jpg
Pobierz- 2
@globalgsmtm: Silnik za słaby do tej masy, tak jakbyś furmanką jeździł. W tych pieniądzach może lepiej honda crv w beznynie
autocentrum.pl dużo info znajdziesz
autocentrum.pl dużo info znajdziesz
@globalgsmtm: sportage lepiej xD
Cześć,
Mam na sprzedaż taki rzadko spotykany i często żywiołowo witany na polskich drogach samochód jakim jest Peugeot 104 w wersji GR z 1982 roku, 1.2 benzyna, 57 KM, 108 tys. przebiegu. Jestem jego drugim właścicielem. Auto przyjechało o własnych siłach w maju 2016 roku z południa Francji, z oryginalnym przebiegiem 100 tys. km. Auto zostało kupione poprzez znajomych, którzy nie mieli już siły i czasu się nim w należyty sposób zajmować.
Mam na sprzedaż taki rzadko spotykany i często żywiołowo witany na polskich drogach samochód jakim jest Peugeot 104 w wersji GR z 1982 roku, 1.2 benzyna, 57 KM, 108 tys. przebiegu. Jestem jego drugim właścicielem. Auto przyjechało o własnych siłach w maju 2016 roku z południa Francji, z oryginalnym przebiegiem 100 tys. km. Auto zostało kupione poprzez znajomych, którzy nie mieli już siły i czasu się nim w należyty sposób zajmować.
źródło: comment_wfAiw8KQ9jpM61vRHtvqgKF8lPQWzzQM.jpg
Pobierz- 13
@friendzonemaster: ile mi zapłacisz jak go wezmę?
Szukam jakiegoś dobrego Mirka który pracuje w autoryzowanym serwisie Volkswagena. Odezwij się na PW! (╯︵╰,)
#vw #volkswagen #auto #samochody #pomocy
#vw #volkswagen #auto #samochody #pomocy
Mirasy wiecie może jak nazywa się taki podnośnik oraz czy to jest w ogóle bezpieczne.
#motoryzacja #samochody #sprzet #auto
#motoryzacja #samochody #sprzet #auto
źródło: comment_k8Unj2mwxtkZozBabEtyws287JOUiYR6.jpg
Pobierz@Lysyn: nie masz gdzieś w okolicy kogoś z minikoparką? w zależności od regionu Polski godzina pracy takim sprzętem kosztuje 60-100 zł + dojazd. Nie wiem jak masz zbudowaną wiatę, ale taka kopareczka może będzie w stanie się wślizgnąć (wymiary samego pojazdu mają zazwyczaj ok. 2,3m wys. i 1,3m szer.). przy kanale nie ma tak dużo kopania, jakiś ogarnięty operator powinien być w stanie wmanewrować i wstępny wykop przygotować, a potem
@Lysyn: No to jak masz na frontowej plandekę, to wyobrażam sobie, że masz tam dość szeroko. Najlepiej jakbyś skontaktował się z właścicielem/ operatorem takiej kopareczki, żeby podjechał zobaczyć jak to widzi i wycenia. Jak Ci się nie chce ryć w ziemi, to zawsze możesz też wynająć jakiegoś Kazka.. byle był robotny i Ci tych szyb nie powybijał kilofem. Ale to pewnie wyjdzie tyle samo albo i więcej niż byś za
- 1
Siema Mirki i Mirabelki,
jestem zmuszony zmienić samochód i nie mogę się na nic konkrtenego zdecydować.
moje wymagania:
- 4x4
- klima
jestem zmuszony zmienić samochód i nie mogę się na nic konkrtenego zdecydować.
moje wymagania:
- 4x4
- klima
@hipokampO_o Odkryjauto i express. Te mogę polecić pod kątem podejścia do klienta i profesjonalizmu
@hipokampO_o: ja mam małą wypożyczalnię, napisz na jaki termin Cię interesuje.
8
Michelin przedstawił nowe koła samochodowe bez powietrza, drukowane w 3D

Nowy koncept kół - tzw. "smarttires" od Michelin. Bez powietrza, naszpikowane elektroniką i z drukarek 3D.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki planuje kupić pierwszy samochod w zyciu, ja chcialem coś małego, żeby się na poczatku nauczyć dobrze jezdzic, a wszyscy mi doradzają od razu jakies krowy wielkie sedany itp( ͡° ʖ̯ ͡°) mówią ludzię, że lepiej sie duzym odrazu nauczyć itp Duzo w tym prawdy? bo ja sie troche cykam jezdzic tak duzym autem (╯︵╰,)
#auto #samochod #prawojazdy
#auto #samochod #prawojazdy
jakiego auta szukac?
- 5 drzwiowe krowy 61.4% (27)
- 3 drzwiowe gówniaki 38.6% (17)
- 0
@qakk: Jak małym się nauczysz, to dużym nie będziesz ciągle umiał. Jak na dużym się nauczysz, to i małym sobie poradzisz tym bardziej. Bierz większe, najlepiej od razu kombi
@qakk Dżizas, z gitarami też mówią, że najpierw akustyk, to się nauczysz, a potem dopiero elektryk... Jakie auto? To zależy : ile masz forsy, ile osób/gratów planujesz wozić, gdzie mieszkasz. Ale raczej mały i tani.
- 3
Przymierzam się do zakupu #bmw #seria1 (rocznik okolice 2010) ktoś posiadał/posiada? Warto kupić, czy szukać czegoś innego? Kupilibyście jeszcze raz? Jakieś największe wady, problemy? Coś się często psuje? Diesel czy benzyna? Napęd na tył jest bardzo problematyczny zimą czy to tylko mit? Jakieś cenne uwagi? :D
#motoryzacja #auto #kupnosamochodu
#motoryzacja #auto #kupnosamochodu
@Jeesek nie warto kupowac uzywanego. Auto o bardzo problematycznej trwalosci. Najtansze BMW, ktore zastapilo serie 3 compact.
Nowe spoko. Uzywka moze okazac sie bardzo droga w eksploatacji ( mocno potanione wykonanie i materialy ).
Nowe spoko. Uzywka moze okazac sie bardzo droga w eksploatacji ( mocno potanione wykonanie i materialy ).
konto usunięte via Android
- 1
Jakie auto do 10k polecacie preferuje benzynę. Warto jechać jeszcze coś sprowadzić z Niemców ? #auto #motoryzacja
@Matahari32: A3 8L 1.8T?
- 0
@Matahari32: jak masz blisko do rajchu to się opłaca
























#auto #auta #film #filmy #seriale #serial #motoryzacja #trochespamuje
http://www.imcdb.org/