Mirki pomóc moj golfik 4 1.9 tdi, odmówił współpracy. Zgasł na drodze i nie chciał już odpalić. Po kilku godzinach odpalił wszystko fajnie chodzi tylko jak chce ruszyć to się dusi i gaśnie. Po wpęciu OBD wskazuje błąd "uszkodzenie elektryczne pompowtryski" miał ktoś z Was podobna usterkę. Czy tylko zostaje wymiana pompowtryskiwaczy (,) #volkswagen #vw #auto #samochody
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Co myslicie o kupnie auta od starego taksowkarza (emeryt). Auto widac zadbane, wszystko gra. Oprocz przebeiegu oczywiscie. No ale to ten niezniszczalny mercek : D

#taxi
#kupno
#auto
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@1iostatni: Polecam Sigma Raciborz, wynajmowalem u niego Thalie, 307 oraz C6. Przyczym C6 troche porsowalem, myslalem ze bedzie problem z kaucja ale gosciu stwierdzil ze to sobie sam wypoleruje. Auta co prawda nie sa najnowsze, ale gosciu uczciwy.
  • Odpowiedz
Kurde, ale ludzie są durni.

Napisane jak byk:
Odcinkowy pomiar prędkości

A barany zwalniają tylko przed kamerą.
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Nicescroll ale to nie mierzy predkosci tylko chyba czas przejazdu wiec co ci da wjazd i wyjazd z predkoscia 30kmh jak i tak ten dystans przejedziesz w sporo krotszym czasie niz jest przewidziany.
  • Odpowiedz
  • 72
@Nicescroll jak Ci średnia prędkość wyjdzie większą to i tak masz mandat, to mierzy czas przejazdu między bramkami a nie predkosci na wlocie i wylocie ;)
  • Odpowiedz
Mireczku macie jakieś doświadczenia czy opinie o Nissan X-Traill 1.6dci 130KM 2015r. Produkcji. Znajomi się zastanawiają na zakup wersja full maxymalna co było do zainstalowania.
Przebieg 22kkm. Gwarancja jeszcze 1,5r. Manualna skrzynia 6b.

Jakieś opinie o silniku? O aucie?
#motoryzacja #samochody #nissan #kupujzwykopem #auto
g.....m - Mireczku macie jakieś doświadczenia czy opinie o Nissan X-Traill 1.6dci 130...

źródło: comment_JRMVM6yQ0frExbkXdkoW41HpW1U40U4J.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Cześć,
Mam na sprzedaż taki rzadko spotykany i często żywiołowo witany na polskich drogach samochód jakim jest Peugeot 104 w wersji GR z 1982 roku, 1.2 benzyna, 57 KM, 108 tys. przebiegu. Jestem jego drugim właścicielem. Auto przyjechało o własnych siłach w maju 2016 roku z południa Francji, z oryginalnym przebiegiem 100 tys. km. Auto zostało kupione poprzez znajomych, którzy nie mieli już siły i czasu się nim w należyty sposób zajmować.
friendzonemaster - Cześć,
Mam na sprzedaż taki rzadko spotykany i często żywiołowo w...

źródło: comment_wfAiw8KQ9jpM61vRHtvqgKF8lPQWzzQM.jpg

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Lysyn: nie masz gdzieś w okolicy kogoś z minikoparką? w zależności od regionu Polski godzina pracy takim sprzętem kosztuje 60-100 zł + dojazd. Nie wiem jak masz zbudowaną wiatę, ale taka kopareczka może będzie w stanie się wślizgnąć (wymiary samego pojazdu mają zazwyczaj ok. 2,3m wys. i 1,3m szer.). przy kanale nie ma tak dużo kopania, jakiś ogarnięty operator powinien być w stanie wmanewrować i wstępny wykop przygotować, a potem
  • Odpowiedz
@Lysyn: No to jak masz na frontowej plandekę, to wyobrażam sobie, że masz tam dość szeroko. Najlepiej jakbyś skontaktował się z właścicielem/ operatorem takiej kopareczki, żeby podjechał zobaczyć jak to widzi i wycenia. Jak Ci się nie chce ryć w ziemi, to zawsze możesz też wynająć jakiegoś Kazka.. byle był robotny i Ci tych szyb nie powybijał kilofem. Ale to pewnie wyjdzie tyle samo albo i więcej niż byś za
  • Odpowiedz
Siema Mirki i Mirabelki,

jestem zmuszony zmienić samochód i nie mogę się na nic konkrtenego zdecydować.
moje wymagania:
- 4x4
- klima
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mirki planuje kupić pierwszy samochod w zyciu, ja chcialem coś małego, żeby się na poczatku nauczyć dobrze jezdzic, a wszyscy mi doradzają od razu jakies krowy wielkie sedany itp( ͡° ʖ̯ ͡°) mówią ludzię, że lepiej sie duzym odrazu nauczyć itp Duzo w tym prawdy? bo ja sie troche cykam jezdzic tak duzym autem (,)
#auto #samochod #prawojazdy

jakiego auta szukac?

  • 5 drzwiowe krowy 61.4% (27)
  • 3 drzwiowe gówniaki 38.6% (17)

Oddanych głosów: 44

  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@qakk: Jak małym się nauczysz, to dużym nie będziesz ciągle umiał. Jak na dużym się nauczysz, to i małym sobie poradzisz tym bardziej. Bierz większe, najlepiej od razu kombi
  • Odpowiedz
Przymierzam się do zakupu #bmw #seria1 (rocznik okolice 2010) ktoś posiadał/posiada? Warto kupić, czy szukać czegoś innego? Kupilibyście jeszcze raz? Jakieś największe wady, problemy? Coś się często psuje? Diesel czy benzyna? Napęd na tył jest bardzo problematyczny zimą czy to tylko mit? Jakieś cenne uwagi? :D

#motoryzacja #auto #kupnosamochodu
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Jeesek nie warto kupowac uzywanego. Auto o bardzo problematycznej trwalosci. Najtansze BMW, ktore zastapilo serie 3 compact.
Nowe spoko. Uzywka moze okazac sie bardzo droga w eksploatacji ( mocno potanione wykonanie i materialy ).
  • Odpowiedz