Wszystko
Najnowsze
Archiwum
16
Trzech czarnoskórych otoczyło białą staruszkę uwięzioną w samochodzie

/s czarni pomagają staruszce
z- 8
- #
- #
- #
- #
- #
- 3
Mireczki jak to jest z #grosikami?
Tankowałem auto, zatankowałem za 60,40 gotówką. Dałem 100 zika, a Pan mówi że nie ma jak wydać. Mówię mu, że może mi wydać 39 zamiast 39,60. Chyba nie zrozumiał, bo mówi, że on dopłaca do tego interesu i dał mi 40 :o. I powiedział, że jak następnym razem będę chciał tankować to lepiej żebym miał drobne.
Chciałbym zapytać jak to wygląda od strony
Tankowałem auto, zatankowałem za 60,40 gotówką. Dałem 100 zika, a Pan mówi że nie ma jak wydać. Mówię mu, że może mi wydać 39 zamiast 39,60. Chyba nie zrozumiał, bo mówi, że on dopłaca do tego interesu i dał mi 40 :o. I powiedział, że jak następnym razem będę chciał tankować to lepiej żebym miał drobne.
Chciałbym zapytać jak to wygląda od strony
- 5
Cześć wszystkim!
Sprawa wygląda tak, że dostałam w opiekę po dziadku samochodzik - polski Fiat 126p popularnie zwany 'Maluch'.
Rok produkcji: 1999
Przebieg: około 15k
Kolor: czerwony
Sprawa wygląda tak, że dostałam w opiekę po dziadku samochodzik - polski Fiat 126p popularnie zwany 'Maluch'.
Rok produkcji: 1999
Przebieg: około 15k
Kolor: czerwony
źródło: comment_KvQJiySdGKtDUTsLtdjL7YiRaNGvjOgI.jpg
PobierzAkumulator o jakich parametrach do Passata B6 1.9 105km z 2008 roku? Są wyszukiwarki w internecie ale tam jest kilkanaście Passatów jakoś dziwnie opisanych i nie wiem który to właściwy :( #mechanikasamochodowa #auto
źródło: comment_6mOx42rPGCy4zzsjOGHc5SWarKXIHCkz.jpg
Pobierz@barbapapa: https://www.strefakierowcy.pl/5226,bosch-s4-s4008-12v-74-ah-680-a.html bierz powinno być sii.
@barbapapa: Istnieje taka możliwość, że to jaki powinieneś mieć akumulator wskaże nam naklejka w bagażniku tego auta bądź zawarta (identyczna) na pierwszej stronie w książce serwisowej wydanej do tego auta. Jak możesz wrzuć jej zdjęcie. Wstawiam zdjęcie poglądowe jak powinna ona wyglądać. Chodzi o kody wyposażenia dodatkowego (zaznaczone na niebiesko)na niej.
źródło: comment_pBob8Q6WZdvLe5DBm6nTWm2RcRvJm8EO.jpg
PobierzSłuchajcie jest do wyrwania dość tanio Suzuki Swift, gość od sprzedaży powiedział od razu o paru poprawkach lakierniczych, parkingowe szkody, zderzak tylny lakierowany i któryś z błotników cieniowany. Auto nie jest powypadkowe. Pochodzi z leasingu i generalnie wyśle do niego mechanika. Cena 26 tys za 1.2 Swift rocznik 2013 i 110 000km to chyba się opłaca. Takie poprawki przy takiej cenie to chyba nie ma co wybrzydzać jeśli na inspekcji nic nie
@petrelli30: mam poprzednia generacje, bardzo przyjemne auto
- 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Mireczki jakie PIERWSZE auto byłoby dobre? Do 15 000.
#auto #samochody #auta #motoryzacja #prawojazdy
#auto #samochody #auta #motoryzacja #prawojazdy
- 4
@rivers666: e36
@rivers666: Jak nie masz zaplecza garażowo/warsztatowego to bym starał się brać jak najnowsze i jak najmniej styrane auto. Czyli celować w hatchbacki typu astra h właśnie.
Jak masz kanał i potrafisz coś sam zrobić to można próbować brać starsze auta, które będą częściej wymagały drobnych napraw.
Ja się niedługo będę przymierzał i w moim przypadku wygra raczej coś gorszego a nowszego żeby się pod ubera załapać ewentualnie ( ͡°
Jak masz kanał i potrafisz coś sam zrobić to można próbować brać starsze auta, które będą częściej wymagały drobnych napraw.
Ja się niedługo będę przymierzał i w moim przypadku wygra raczej coś gorszego a nowszego żeby się pod ubera załapać ewentualnie ( ͡°
- 1
- 437
14
2018 Bentley Continental GT - przegląd

Nowy luksusowy Bentley Continental GT to trzecia generacja serii. Po tym jak Mercedes przedstawił nowy design Maybacha, Bentley Motors prezentuje nowy model wypełnionego przepychem flagowca. Odnowiono silnik 6.0-litre, twin-turbocharged W12 TSI.
z- 6
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki w jakim terminie ubezpieczyciel może upominać się o zapłacenie OC?
Auto sprzedałem 4 miesiące temu. Wypowiedzenie OC poszło listem priorytetem. AXA nie dostała bo chyba bo dopiero po 3 miesiącach przypomniało im się o składce i kazali znowu przesłać wypowiedzenie. Teraz mam i tak zapłacić bo rzekomo do czasu powiadomienie ubezpieczyciela to ja płacę. Tylko jakim cudem 3 miesiące czekali jak płatność była ratalna i krótko po sprzedaży było trzeba opłacić?
Auto sprzedałem 4 miesiące temu. Wypowiedzenie OC poszło listem priorytetem. AXA nie dostała bo chyba bo dopiero po 3 miesiącach przypomniało im się o składce i kazali znowu przesłać wypowiedzenie. Teraz mam i tak zapłacić bo rzekomo do czasu powiadomienie ubezpieczyciela to ja płacę. Tylko jakim cudem 3 miesiące czekali jak płatność była ratalna i krótko po sprzedaży było trzeba opłacić?
- 0
kopia umowy sprzedaży, nie mam pewności jasne rozumiem, ale skoro pare dni później do zapłaty jest składka, a przez 3 miesiące cisza to chyba mogę zakładać, że dostali ( ͡° ʖ̯ ͡°)
- 0
@jasimalgosia: Jak wysłałeś priorytet, to jest list szybszy ale zwykły - mogą go "nie zauważyć" i nie ma jak tego sprawdzić. Polecony jest wolny jak zwykły, ale jest kontrolowany i ma swój numer więc wiesz, że został odebrany. Ale nic, jak masz dobry kontakt z kupującym to możesz dogadać się żeby on zapłacił - zgodnie z ustawą oboje odpowiadacie za pokrycie składki od czasu sprzedaży do czasu poinformowania TU.
#auto #samochod #motoryzacja #samochody
Zbieram się na wymianę auta. Urodziło mi się pierwsze dziecko i nie mieścimy się z wózkami, fotelikami itd.
Myślę o czymś trochę większym typu:
- Mini suv
Zbieram się na wymianę auta. Urodziło mi się pierwsze dziecko i nie mieścimy się z wózkami, fotelikami itd.
Myślę o czymś trochę większym typu:
- Mini suv
- 1
@PiratRarog: kupilem audi rs6 za 110k i mieszcze 2 dzieciaki bez problemu. Znajomy kupil nowe subaru impreze i wozek normalnie z gondola wchodzi do bagaznika i fotelik na tylne normalnie. Duzo miejsca. Vana, minivana suva nie trzeba. Nawet w mustangu sie zmiescisz z dzieckiem jednym. Wybierz te ktore ci sie podobaja i oceniaj. Btw. Jesli chodzi o samochody co ma 90% ludzi to nowa suberb kombi jest najwieksza z passataow
- 1
@PiratRarog: dodam jeszcze ze hyunfai i kia maja 5 i 7 lat gwarancji i eko sa, ale nie wiem czy w tym budzecie znajdziesz. i40 w kombi napewno bedzie za ok 40k duzy szeroki i pali nawet od 4,5l ropy ale to w trasie i przy 80kmh.
12
Roztargniona zakonnica

- 1
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mirki co polecicie do 25-27 tys.?
Zależy mi na sedanie / kombi.
Myślałem nad Chevroletem Cruze lub Citroenem C5 III. Posiadacie jakieś doświadczenia z tymi samochodami?
#auto #motoryzacja
Zależy mi na sedanie / kombi.
Myślałem nad Chevroletem Cruze lub Citroenem C5 III. Posiadacie jakieś doświadczenia z tymi samochodami?
#auto #motoryzacja
@youlife007: 2012/2013 silnik 2.0 VCDI 163 KM - jeżdżę nim dwa lata i na razie na nic nie narzekam - oprócz na dpf, którego pasowało by wyciąć przy mojej jeździe .
@samuraj24: Mam go w wersji LTZ, nie jestem znawcą aut - ale naprawdę auto sprawuje się nieźle, wiem że okres 2 lat to mało - ale nic z nim się nie dzieje i nie działo. Jedyny mankament tego auta moim zdaniem, że niema halogenów a niestety wszystkie inne lampy na rynku dla tego samochodu są bez homologacji. Zrywne, masywne i przestrzenne. Na komputerze mi pokazuje średnie spalanie 6,7l a w
Mirki myślę nad zmianą auta, bo moje obecne to jest kupa nieszczęść i najgorszy zakup w życiu.
Bardzo podoba mi się Ford Mondeo Mk3 z silnikiem Diesla. Natomiast trochę się nasłuchałem, że problemem są tam wtryskiwacze Delphi (pomijam dwumas, czy turbo ze zmienną geometrią, bo w MK3 też chyba jest prawda?) Czy faktycznie jest to istotnym problemem?
Jak z regeneracją tych wtryskiwaczy? Czy jest to problematyczne i może zostać coś źle wykonane
Bardzo podoba mi się Ford Mondeo Mk3 z silnikiem Diesla. Natomiast trochę się nasłuchałem, że problemem są tam wtryskiwacze Delphi (pomijam dwumas, czy turbo ze zmienną geometrią, bo w MK3 też chyba jest prawda?) Czy faktycznie jest to istotnym problemem?
Jak z regeneracją tych wtryskiwaczy? Czy jest to problematyczne i może zostać coś źle wykonane
- 3
@pepepanpatryk: pomyśl nad autem benzyna+lpg. Nie baw się w żadne diesle!
@benzdriver: ok, rzadko udaje się z kimś kulturalnie podyskutować. Pozdro:)
- 1
#radiosamochodowe #auto #samochody
mirki, jest ktoś w stanie wygenerować mi kod do radia
becker traffic pro high speed
model be7820
serial 35027751
z góry dziękuję
ewentualnie jakie takgi jeszcze użyć by zawołać?:(
mirki, jest ktoś w stanie wygenerować mi kod do radia
becker traffic pro high speed
model be7820
serial 35027751
z góry dziękuję
ewentualnie jakie takgi jeszcze użyć by zawołać?:(
Mam #auto, którym aktualnie od kilku miesięcy nie jeżdżę. Dzisiaj kończy się przegląd techniczny, którego mi nie przejdzie, gdy nie poprawie paru usterek. Co mi grozi za np zrobienie przeglądu pod koniec września? Są jakieś kary finansowe? #samochod #przeglad #motoryzacja
- 1
@adgebworthy: Niby jest, ale raczej się tego nie sprawdza jak auto z zewnątrz nie wygląda na "rozwalone". Bardzo rzadka praktyka. Przeważnie sprawdzają tylko po numerze rejestracyjnym kto jest właścicielem i jeśli się pokrywa z kierowcą (bądź jest to zbliżone, na przykład rodzina) to dostajesz kwit 50 pln i jedziesz dalej.
- 1



























Orientuje się ktoś jak to jest z płatnością za ustawienie świateł przy okazji przeglądu? Za dodatkową opłatą czy wchodzi w skład przeglądu? Nie mogę doszukać się konkretnej informacji raz piszą tak a raz tak.