"Reee żyjemy w najlepszych czasach do tej pory."
Napewno ludzie 200 000 lat temu w Afryce mieli ogromny ból d--y, że nie mogą obejrzeć Netflixa zagryzając burgerem z McDonalda.
Co to za różnica w jakich czasach żyjesz, pożyjesz te 60-70 lat, potem zachorujesz na jakieś g---o, zdechniesz i koniec opowieści i następny proszę do tej maszynki do mielenia mięsa.
Takich jak ty na tym świecie jest około 8 000 000 000.
Napewno ludzie 200 000 lat temu w Afryce mieli ogromny ból d--y, że nie mogą obejrzeć Netflixa zagryzając burgerem z McDonalda.
Co to za różnica w jakich czasach żyjesz, pożyjesz te 60-70 lat, potem zachorujesz na jakieś g---o, zdechniesz i koniec opowieści i następny proszę do tej maszynki do mielenia mięsa.
Takich jak ty na tym świecie jest około 8 000 000 000.



























Antynataliści właściwie o co wam chodzi? Skąd u was taki syndrom psa ogrodnika? Czemu tak bardzo interesujecie się "cierpieniem" innych istot? Rozumiem skupiać uwagę na sobie, mieć jakieś poglądy na dany temat ale co was tak dotyka życie innych że tak to przeżywacie? Bo z reguły to domena ludzi którzy mają za dużo czasu i niedość że wszędzie muszą wtrącić swoje 3 grosze
@mirko_anonim: to sie nazywa empatia kolego.
@mirko_anonim: to ty projektujesz. nie jesteś w stanie tego przewidzieć. Może umierały by w cierpieniach na nieuleczalne choróbsko.