pamiętajmy że to tylko branża horeca, ciekawe jakie wałki poszły w innych januszexach xD
#kpo #afera
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, ale dlaczego Onet i Wyborcza milczą na temat największego wału tego rządu? Mają wolne w redakcji? Dlaczego taki Dziubka i reszta niezależnych dziennikarzy milczy na temat afery na Twitterku? Nie wiem, ale się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#kpo #afera
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ej, ale dlaczego Onet i Wyborcza milczą na temat największego wału tego rządu? Mają wolne w redakcji? Dlaczego taki Dziubka i reszta niezależnych dziennikarzy milczy na temat afery na Twitterku? Nie wiem, ale się domyślam. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Markowowski: Dlatego że weryfikują informacje zanim napiszą artykuł. Wykop preferuje krzykliwy tytuł i nawoływanie do samosądu XD poczekasz 2 godzinki i na pewno znajdzie się artykuł.
  • Odpowiedz
#kpo #afera Elita nabrała dotacji na rozszerzenie podupadających biznesów. A to jacht, a to domek letniskowy, a to ogród zimowy. Nic dziwnego, że bronili Donek jak niepodległości. Dla nich premier dobry. Ale i tak się wydało. Elita=krętacze. W jakim kraju ja żyję? Wy aspirujecie do Europy? Nie wiem czy wy powinniście aspirować do jakiegoś stowarzyszenia republik postsowieckich. Przecież to jest mentalność typowo radziecka, żeby za wszelką cenę oszukać
giorgioborgio - #kpo #afera Elita nabrała dotacji na rozszerzenie podupadających bizn...

źródło: temp_file5697549222251745884

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gunwokraj z kartonu pozlepiany żujką i trytytkami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

W cywilizowanym państwie poleciałyby głowy a tutaj? Korupcja prawie na poziomie naszych wschodnich sąsiadów.
  • Odpowiedz
CO PROSZEEEE tylko 600 000 bezzwrotnej dopłaty na Mercedesa AMG w celu poprawy jakości, konkurencyjności i odporności? Jak w tym kraju przedsiębiorcy mają godnie żyć ;/

#afera #kpo
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@cornel9192: Uzasadnienie wniosku: Poprawa jakości, konukrencyjności, godności i kwaśności. Cel dofinansowania Audi Q7 (pakiet S-line, CZERWONE skóry, fotele sportowe). Przyznano 540 000 PLN bezzwrotnej dotacji. A ty areczku płać ładnie ratkę na Dacie Sandero w pakiecie bez klimy i radia.
  • Odpowiedz
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

✨️ Jak skutecznie stosować smellmaxxing?
robię glowup i przechodze #looksmaxing

jednym z elementów jest tzw. smellmaxxing polegający na myciu się samą wodą, żeby nie niszczyć naturalnych feromonów. Wiadomo, że początkowy okres jest tym najgorszym, bo najbardziej śmierdzącym. Skóra musi się przyzwyczaić i zaadaptować do nowych warunków, ale później samice same lgną.

No i dzisiaj na siłowni spotkała mnie przykra sytuacja, bo dziewczyna z recepcji mnie nie wpuściła, bo rzekomo śmierdze. Poprosiłem
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

To są chyba granty dla branży HORECA która była poszkodowana w pandemii. Tak tam można sobie sfinansować rozszerzenia działalności o nowe usługi w branży gastro i turystycznej. Tam dawali każdemu kto się zgłosił i udowodnił spadek przychodów o 50 % w okresie pandemii. Były chyba 4 nabory bo było małe zainteresowanie i dawali każdemu kto spełnił minimalne wymogi. A pieniądze były znaczone i tylko na to mogły pójść albo zwrot do UE.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kepinsky: na osiedlu gdzie mieszka mój kolega, starzy mieszkańcy potrafili jeszcze z 10 lat temu krzesło czy taboret przynieść, żeby zarezerwować "swoje" miejsce, ale młodzi mieli to gdzieś, meble ginęły i przestali, miałem też kiedyś taką sytuację, że ktoś miejsce rezerwował, ale nie chciało mi się kłócić, powiedziałem że chyba ich p------o i pojechałem dalej
  • Odpowiedz
#kpo #afera Paradoks KPO polega na tym, że są to pieniądze, które odczują bardzo nieliczni-ci, którzy są bliżej koryta, ale jak już przyjdzie do spłacania to będą to robić solidarnie i narodowo wszyscy-i tuskowcy i kaczyści i brauniści i faszyści, narodowcy, POpaprańcy, ROGowcy i pozostali przebierańcy. Ja pieniądze są tak wydawane, to już wolałem te wiatraki z demobilu. Pożytek i tak z nich niewielki, ale przynajmniej ładnie straszą.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

#afera #kpo Niby bk, ale jasnowidz Jackowski, ten słynny wiecie, który mówił coś takiego, że niedługo po wyborach Tusk odejdzie w niesławie, że będzie gruba afera. Mówił to kilka miesięcy temu. Dziwne nie. Xd
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 1
@mikasio_ Demokracja bezpośrednia, z całym szacunkiem, ale u nas się nie sprawdzi. Co wprowadzić? Odpowidzialność karna urzędników za popełnione błędy. To powinno odstraszyć etatystów i krętaczy
  • Odpowiedz
Chłop z mojej okolicy którego działalnośc jest opisana jako "PCM - Zygmunt Klimczak. PROJEKTY COACHING MONITORING DOSTĘPNOŚCI" - co on będzie teraz kazał ci wizualizować sobie rowery za te 200k? Bo jestem ciekawy tej zmiany profilu działalności nagle. Poniżej link do jego Fanpage na FB

https://www.facebook.com/p/PCM-Zygmunt-Klimczuk-100028975105219/
#kpo #afera
StdPtr - Chłop z mojej okolicy którego działalnośc jest opisana jako "PCM - Zygmunt K...

źródło: jsn

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach