Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko202
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
wagus1
wagus1

wagus1

Dołączył 10 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 20095
  • Znaleziska 16281
  • Mikroblog 3814
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 22

301

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Kompromitacja rządu, nie udało się odebrać immunitetu Sławomirowi Mentzenowi.

Polityk miał odpowiadać za odpalenie racy podczas ubiegłorocznego Marszu Niepodległości 11 listopada, "Potrzeba było 231 głosów, Tuskowi udało uzbierać się ich tylko 227" - napisał po głosowaniu lider Konfederacji.

ocynkowanyodpornynahejt
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 11.06.2026, 12:03:16
  • 152
  • #
    polityka
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    konfederacja
  • #
    mentzen
wagus1
wagus1
wagus1 11.06.2026, 18:49:19 via iOS
  • 2
No to znaczy że główny nurt partyjny zaczyna się liczyć z Mentzenem. Każdy sposób jest dobry żeby się pozbyć przeciwnika.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

448

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

43% prezesów tnie etaty juniorskie. Korporacje wolą AI od pokolenia Z

Młodzi dorośli wchodzący na rynek pracy zderzają się ze ścianą. CEO preferują zatrudnianie doświadczonych pracowników, żeby ci nadzorowali AI odpowiadające za najprostsze zadania.

wykopowicz_ka
z
gry-online.pl
dodany: 25.05.2026, 17:15:24
  • 213
  • #
    programista15k
  • #
    programista
  • #
    pracait
  • #
    ai
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    korposwiat
wagus1
wagus1
wagus1 26.05.2026, 16:55:08 via iOS
  • 50
@blashot: ciesz sie, nie chciałeś tam pracować ( ͡° ͜ʖ ͡°) wyobraź sobie co w kodzie mają.
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
24.05.2026, 05:43:43
  • 75
w przyszła niedziele pierwszy raz w życiu bede leciał samolotem
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 24.05.2026, 06:40:38 via iOS
  • 9
@JaNieGejJaPapiesz: polecam katastrofy lotnicze przed lotem, jakoś przyjemniej się leci ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
wagus1
wagus1
wagus1 14.04.2026, 11:11:31
  • 7
Dzisiaj miałem zostawić syna w szpitalu z żoną na rezonans w znieczuleniu ogólnym bo dziecko. Już po 3h godzinach czekania okazało się że rezonans nie działa. Byli też inni ludzie z innych miast, a ze szpitala nawet nie zadzwonili i nic nie powiedzieli - dramat. Rok czekania. Limity chyba popsuły rezonans, nie ma takiego leczenia #nfz #zalesie
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1
Autor
14.04.2026, 11:22:24 via iOS
  • 2
@Prukiewak: no właśnie chcieliśmy żeby nas położyli i zrobili. No i po 3h na izbie dowiadujemy się przy przyjęciu że rezonans nie działa ( ͡° ͜ʖ ͡°) proszą o kontakt za 3 miesiące. Co za koincydencja z limitami na diagnostykę. Szpital dziecięcy w mieście wojewódzkim. A rok na to czekaliśmy.
  • Odpowiedz
wagus1
wagus1
wagus1
Autor
14.04.2026, 12:08:44 via Wykop
  • 1
No możemy i będziemy, ale chyba nie o to chodzi żeby rok czekać a na koniec nawet dostać info że "rezonans nie działa".
  • Odpowiedz
wagus1
wagus1
wagus1
Autor
14.04.2026, 15:54:07 via iOS
  • 0
@dr_Batman: Ale też mi się wierzyć nie chce że napawa rm zajmie 2 miesiące. To nie passat do którego części brakuje.. trochę bardziej krytyczna maszyna.
  • Odpowiedz
wagus1
wagus1
wagus1
Autor
14.04.2026, 16:35:20 via iOS
  • 0
@dr_Batman: Nie przeczę, to się zdarza. Niedopuszczalne dla mnie jest to że nikt mnie o tym nie powiadomił, ba dowiedzieliśmy się po 3h stania na izbie. Chore, nawet mogli wywiesić kartkę - nie działa rezonans, wypad. A tu nic. Dodatkowo byli ludzie z innego województwa i specjalnie chcieli się położyć z dzieckiem żeby ten rezonans zrobić..
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
17.03.2026, 05:39:06
  • 1544
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 17.03.2026, 07:04:15 via iOS
  • 16
@ProstyKrzywy: to potencjalny premier Polski. Widać ma łeb do inwestycji ( ͡° ͜ʖ ͡°) Trzeba panele zdejmować bo zaczynają się zwracać.
  • Odpowiedz
dominowiak
dominowiak
14.03.2026, 06:42:51
  • 609
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 14.03.2026, 12:38:36 via iOS
  • 0
@dominowiak: byłem tą psiapsia
  • Odpowiedz

275

Mentzen ostrzega przed SAFE 0 proc i roastuje pomysł Nawrockiego i Glapińskiego

w skrócie: SAFE europejski bardzo bezpieczny, prezydencki SAFE 0% bardzo niebezpieczny ale i tak odmroźmy sobie ręce na złość UE i nie bierzmy kredytu z UE

bn1776
z
youtube.com
dodany: 13.03.2026, 12:01:26
  • 118
  • #
    polityka
  • #
    programsafe
  • #
    nawrocki
  • #
    mentzen
  • #
    mentzengrilluje
wagus1
wagus1
wagus1 14.03.2026, 07:58:12 via iOS
  • 14
@bodek38: nie potrzeba, potrzeba weryfikacji na co te pieniądze dokładnie idą. Zwykły audyt obywatelski.

1207

FBI.Akta Trumpa dotyczące nadużyć seksualnych ujawnione w trakcie wojny

Pokaż treści 18+

FBI.Akta Trumpa dotyczące nadużyć seksualnych ujawnione w trakcie wojny

Dziewczynka w wieku od 13 do 15 lat twierdzi, że prezydent USA uderzył ją, gdy odmówiła seksu oralnego wynika z wywiadów FBI. Trzy wywiady zostały wcześniej oznaczone jako zaginione w aktach Epsteina i zostały opublikowane w czwartek wieczorem po naciskach na Biały Dom.

konradpra
z
telegraph.co.uk
dodany: 06.03.2026, 16:17:15
  • 106
  • #
    trump
  • #
    usa
  • #
    epstein
  • #
    pedofilia
  • #
    izrael
  • #
    polityka
wagus1
wagus1
wagus1 06.03.2026, 19:41:17 via iOS
  • 0
Jeśli ta kobieta żyje, to przydarzy jej się wypadek.. niestety.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

494

Ukraińcy uderzyli w cel na Białorusi. Zniszczono rosyjski system

Pokaż treści 18+

Ukraińcy uderzyli w cel na Białorusi. Zniszczono rosyjski system

Ukraińskie siły zbrojne zneutralizowały zaawansowany system łączności wykorzystywany przez Rosję do koordynowania ataków dronów kamikadze. Jak poinformował minister obrony Mychajło Fiodorow, operacja wymierzona w sieć typu Mesh znacząco wzmocniła bezpieczeństwo Kijowa oraz centralnych regionów kraju

Tired_
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 27.02.2026, 20:58:14
  • 158
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    informacje
  • #
    wiadomosci
  • #
    swiat
wagus1
wagus1
wagus1 28.02.2026, 07:37:48 via iOS
  • 68
@pan_Ropuch: towarzyszu, przypominam że to rosja najechała Ukrainę, z ziem Białorusi również, nie musiała tego robić. Nie pozdawiam.
wagus1
wagus1
wagus1 28.02.2026, 07:43:54 via iOS
  • 17
@pan_Ropuch: a u was tam na Rusi korupcji nie ma nie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
piururo
piururo
09.02.2026, 09:18:52
  • 1696
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 477
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 09.02.2026, 16:05:46 via iOS
  • 0
@piururo: zwykły najem czy okazjonalny? O eksmisję wystąpiłeś? Marzec idzie więc warto, a jak gmina nie będzie mogła znaleźć lokalu zastępczego to cywilnie pozwij gminę o zwrot kosztów wynajmu. Podobno w podskokach znajdują.
  • Odpowiedz
wshk
wshk
wshk
30.01.2026, 06:12:09
  • 944
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 75
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 30.01.2026, 18:52:27 via iOS
  • 0
Nawet znaczka polskiego lotnictwa ai zrobić ni umi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

505

StackOverflow znika

StackOverflow znika

W szczytowym momencie na StackOverflow - serwisie z pytaniami i odpowiedziami dla programistów - zadawano 200 tys. pytań miesięcznie. Lada moment ta liczba spadnie do zera, bo teraz programiści szukają pomocy u sztucznej inteligencji.

bekonowicz
z
kopecpatrzy.pl
dodany: 13.01.2026, 20:15:42
  • 313
  • #
    programowanie
  • #
    informatyka
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    ai
  • #
    technologia
  • #
    chatgpt
wagus1
wagus1
wagus1 14.01.2026, 08:20:13 via iOS
  • 14
@LubieSzaszylkiZLublina: plus nie ma wyjątków jakie lecą w konkretnych problemach. Sama dokumentacja to naprawdę mało.
P.....u
konto usunięte 03.01.2026, 04:02:02
  • 1363
Od dwóch lat staraliśmy się o dziecko - okazało się, że mam niewyjaśnioną azoospermie. Po biopsji jąder dowiedziałem się, że to aplazja komórek germinalnych. Testosteron w normie, zero objawów, ale nie na komórek, które tworzą spermę.

No i się zaczęło, szukanie dawcy, hormony itp.

Krew zalewa jak widzę patologię, z piątym dzieckiem w wieku 25 lat.

Życzcie, żeby się w coś udało w 2026.
  • 217
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 03.01.2026, 08:44:25 via iOS
  • 14
@RHarryH: u nas też tak było a jestem starym dwojki dzieci. Wytrwalosci zycze, pamiętaj ze wystarczy tylko jeden do zrobienia roboty.
  • Odpowiedz
wagus1
wagus1
wagus1 03.01.2026, 11:41:21 via iOS
  • 0
@RHarryH: na początku przez 1,5 roku nic, więc zaczelismy szukać u mnie. No I bingo, okazało się ze była bardzo niska ilość “prawidlowych” chlopakow ( ͡° ͜ʖ ͡°) musiałem zrobić zabieg, supple i poszlo. Odnośnie drugiego to po pierwszym praktycznie problemow już po mojej stronie nie było. Bo ogólnie to były ciągle. Więcej na priv.
  • Odpowiedz
PanZbigniew
PanZbigniew
PanZbigniew
01.01.2026, 16:11:34
  • 2252
No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspólnego mieszkania i małżeństwa. Na początku grudnia był dziwny okres, obrażanie się bez powodu, gadanie o tej mitycznej "przestrzeni", awantury o nic, ale nagle z dnia na dzień wszystko się poprawiło, jakby znowu związek miał tydzień i były motyle w brzuchu.

To nie motyle, a przestrzeń znalazła sobie w spodniach "przyjaciela" a do mnie zaczęła się ponownie zbliżać bo ten ją po wszystkim
PanZbigniew - No i się wszystko posypało.

7 lat związku, zaręczyny, plany kupna wspó...

źródło: orca-image--1559481237.jpeg

Pobierz
  • 304
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 01.01.2026, 17:36:50 via iOS
  • 7
@piaskun87: Rodzina i tak ja za jakiś czas wybieli, szkoda czasu na nich.
  • Odpowiedz
wagus1
wagus1
wagus1 01.01.2026, 18:22:48 via iOS
  • 0
@PanZbigniew: była partnerka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

524

55,69 proc. nauczycieli dyplomowanych wpadło w drugi próg podatkowy w 2024 r.

55,69 proc. nauczycieli dyplomowanych wpadło w drugi próg podatkowy w 2024 r.

Pierwszy próg podatkowy w Polsce obejmuje dochody do 120 tys. zł rocznie i jest opodatkowany stawką 12 proc. "Zbliża się koniec roku i rośnie zaniepokojenie nauczycieli związane z powtórzeniem sytuacji z ubiegłego roku"

ssakul
z
biznes.interia.pl
dodany: 03.12.2025, 20:50:25
  • 277
  • #
    nauczyciele
  • #
    szkola
  • #
    pieniadze
  • #
    finanse
wagus1
wagus1
wagus1 04.12.2025, 08:31:02 via Wykop
  • 0
Taki detal, żeby zostać nauczycielem dyplomowanym, swoje trzeba odpracować. Jakieś awanse itd, z 10 lat wyjdzie.
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

wagus1
wagus1
wagus1 04.12.2025, 08:37:13 via Wykop
  • 2
@vectoreast: To nie nauczyciele dużo zarabiają, to 2 próg jest taki "wysoki". ( ͡° ͜ʖ ͡°)
wagus1
wagus1
wagus1 30.10.2025, 18:28:55
  • 1
Właśnie stoję w korku bo ktoś wymyślił roboty drogowe 2 dni przed 1 listopada. Od 40 min nie przyjechaliśmy metra i uwaga, na drodze krajowej. Gdzie to zgłaszać? Bo naprawdę nakręciłbym Małysza za tak genialne pomysły.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1
Autor
30.10.2025, 18:47:42 via iOS
  • 0
@dzieju41 to mogli się za to wziąć 3.11, albo 2 tygodnie temu. Dla mojego dobra ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Fjubens
Fjubens
13.10.2025, 06:23:07
  • 1301
Wiadomo. Polacy lubią małe #mieszkanie i stare samochody.

#nieruchomosci #polska #demografia #deweloperka
Fjubens - Wiadomo. Polacy lubią małe #mieszkanie i stare samochody.

#nieruchomosci #...

źródło: temp_file2666080070173505617

Pobierz
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wagus1
wagus1
wagus1 13.10.2025, 15:23:49 via iOS
  • 0
@Fjubens ale cyrk, przecież prawnie minimalna wielkość mieszkania to 25m2. W mniejszych mieszkaniach można „pomieszkiwać”. Że ludzie to kupują to ja się dziwię.
  • Odpowiedz

1397

Jak Apple manipuluje recenzentami (i widzami)

Jak Apple manipuluje recenzentami (i widzami)

Dzisiaj w ramach Tech Weeka kręcę aferę. Czy słusznie - oceńcie sami.

mateopoznan
z
youtube.com
dodany: 21.09.2025, 18:03:36
  • 233
  • #
    technologia
  • #
    apple
  • #
    klawiatur
wagus1
wagus1
wagus1 22.09.2025, 17:42:02 via iOS
  • 1
@PsychoKid i tak zapytam szczerze od serca, bolała przesiadka? Ostatnio Androida miałem z 7 lat temu i po prostu jestem ciekaw jak to działa. A moje oczekiwania są bardzo proste, musi działać i nie mulić po pół roku.
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 18.09.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 28.03.2017

    Gadżeciarz
  • Pozytywnie Zakręcony
    od 17.09.2018

    Pozytywnie Zakręcony

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking