Ta cała paulinka już od momentu rozpoczęcia swoich występów razem z menelami na kanale "gwiazdy lombardu" wzbudzała obrzydzenie, ale teraz to już coś więcej niż tylko obrzydzenie kiedy zaczęła się całować z takim cholrem jak ufoludek.
I jeszcze jej tekst o tym, że (dosłownie):

Każda KU^WA zasługuje jednak na szacunek

xD
#lombard
#panzlombardu
Delintik - Ta cała paulinka już od momentu rozpoczęcia swoich występów razem z menela...
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@osoba_wariacka: widzialem zdj na tik toku jak go policja zabiera xD ale o co chodzi to niewiem
wczesniej grozil ufolowi, potem makulaszce i redaktorowi, ciekawe jak ten redaktor wyglada xD czy by go taran obil , ogolnie ten taran kazdemu grozil, patola totalna
  • Odpowiedz
Chryste, próbowałem obejrzeć odcinek tej trzebnicy. Prowadzący jest tragiczny i słuchać się go nie da ;/
#panzlombardu
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Szr1h Bo to trzeba znać uniwersum. Jest masa ludzi w tym ja, którzy nie mogli się do prowadzącego przekonać, ale z czasem zyskuje i to bardzo. Zupełnie inna bajka niż tych dwóch pajaców z Drezdenka. W pierwszych odcinkach też mi kompletnie nie leżał, ale teraz to się ogląda jak dobry serial.
  • Odpowiedz
#lombard lombard #panzlombardu
Ale ten taran jest jebniety na łeb. Znalazł sobie starą 60 letnią obleśną menelice, starszą pewnie od siebie o 15 lat, i myśli że każdy tylko marzy żeby ją grzmocić. Najpierw była afera za dalton ją grzmoci, potem że menelacha( stąd jego opowieści o prostacie i że mu łodyga nie dyga) teraz grozi w--------m ufolowi za dobieranie się do starej menelicy, w wieku jego matki,

Czy ktoś grzmocił bache tarana

  • Tak, dalton 8.8% (10)
  • Tak, menelacha 9.6% (11)
  • Tak, ufol 6.1% (7)
  • Wszyscy wymieni 37.7% (43)
  • Nikt 6.1% (7)
  • Nikt, nawet taran jej nie wali, bo jest impotentem 31.6% (36)

Oddanych głosów: 114

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@sindram: mowil na tik toku ze pod netto ja tam grzmocil czy cos takiego, juz usunal te filmiki
widac ze typ ma wyprana glowe a nawet jakby ona byla ladacznica to chyba jej wina a nie tyypow ze korzystajaa xD

a ten idiota ciagle kogos wyzywa, nawet zobacz na filmikach ze menelaha sie boi tarana, chyba od niego dostal w leb
  • Odpowiedz
@Szr1h: taran pięknie trzęsie ekipą, ufol momentalnie się obsrał, zostałby prędko wyjaśniony i to samo tyczy się menelachy, który nie krzyknie nawet na tarana, bo zostałby spierd***** z stanowiska
  • Odpowiedz
@ToSieTuszy: @niedorzecznybubr ihmo to był zły pomysł. Wystarczy poczekać chwilę aż menele będą myśleć że zysk to jest 100 procent ceny w sklepie i będą p-------ć że ich redaktor oszukuje.
A porównanie jednak do sradka jest nietrafione, zupełnie inna jakość kontentu.
  • Odpowiedz