#panzlombardu #primemma dlaczego lombard usunął film o tytule Bez Cenzury
Wszystko
Najnowsze
Archiwum

kubanfs
- 0

niedorzecznybubr
via Wykop- 2
@kubanfs: bez cenzury są widoczne tylko dla wspierających
- 12
@wojciech-ogien: nie za dużo tych ząbków?
@wojciech-ogien: Daj bez zębów
- 9
Ta cała paulinka już od momentu rozpoczęcia swoich występów razem z menelami na kanale "gwiazdy lombardu" wzbudzała obrzydzenie, ale teraz to już coś więcej niż tylko obrzydzenie kiedy zaczęła się całować z takim cholrem jak ufoludek.
I jeszcze jej tekst o tym, że (dosłownie):
xD
#lombard
#panzlombardu
I jeszcze jej tekst o tym, że (dosłownie):
Każda KU^WA zasługuje jednak na szacunek
xD
#lombard
#panzlombardu

- 2
@Delintik:
źródło: Screenshot_43
Pobierz@Delintik: Paulinka to wstrętne babsko.. Narzeka na byłego że nie pracował i musiała go utrzymywać, gdzie sama na jednym Q&A przyznała się że nie pracuje od 2012 roku i żyje z zasiłku.
#panzlombardu #drezdenko wiadomo czy złodziej dresów i innych rzeczy dopadł już makżullaha i redaktora?? Tym razem im groził śmiercią i pobiciem na tiktoku 😁
- 0
@DonGrubas: Taran
@osoba_wariacka: widzialem zdj na tik toku jak go policja zabiera xD ale o co chodzi to niewiem
wczesniej grozil ufolowi, potem makulaszce i redaktorowi, ciekawe jak ten redaktor wyglada xD czy by go taran obil , ogolnie ten taran kazdemu grozil, patola totalna
wczesniej grozil ufolowi, potem makulaszce i redaktorowi, ciekawe jak ten redaktor wyglada xD czy by go taran obil , ogolnie ten taran kazdemu grozil, patola totalna
@Ksemidesdelos: przyszli reklamować koszulki za 70 groszy od crazy froga wysepione.
On faktycznie ma czaszke jak jakiś ufoludek.
@Metyl_90: bo to ufok
@wojciech-ogien: fejk, ufol ma za słabo wykręconą mordę
@wojciech-ogien: ale ufol porobiony od samego początku lata jak helikopter i jeszcze ten makulacha, któremu z odcinka na odcinek ego rośnie
@Mega_Smieszek: piotr żyła
@Mega_Smieszek: crazy frog tak zwany
- 9
Chryste, próbowałem obejrzeć odcinek tej trzebnicy. Prowadzący jest tragiczny i słuchać się go nie da ;/
#panzlombardu
#panzlombardu
@Szr1h Bo to trzeba znać uniwersum. Jest masa ludzi w tym ja, którzy nie mogli się do prowadzącego przekonać, ale z czasem zyskuje i to bardzo. Zupełnie inna bajka niż tych dwóch pajaców z Drezdenka. W pierwszych odcinkach też mi kompletnie nie leżał, ale teraz to się ogląda jak dobry serial.
@Mega_Smieszek ja na początku myślałem że to straszny buc a się okazało że to jest chyba najmilszy i najbardziej cierpliwy człowiek w Trzebnicy xD
@JajkaNieMajaBialek: Te zęby są niesamowite. Co trzeba zrobić, żeby mieć takie?
źródło: 61ee60357954db106a59f8bbdba75d8e3580f56900cd6ebc95c4d231f33aaa88
Pobierz@Tacho_: @JajkaNieMajaBialek Drezdeński golum.
- 1
#lombard lombard #panzlombardu
Ale ten taran jest jebniety na łeb. Znalazł sobie starą 60 letnią obleśną menelice, starszą pewnie od siebie o 15 lat, i myśli że każdy tylko marzy żeby ją grzmocić. Najpierw była afera za dalton ją grzmoci, potem że menelacha( stąd jego opowieści o prostacie i że mu łodyga nie dyga) teraz grozi w--------m ufolowi za dobieranie się do starej menelicy, w wieku jego matki,
Ale ten taran jest jebniety na łeb. Znalazł sobie starą 60 letnią obleśną menelice, starszą pewnie od siebie o 15 lat, i myśli że każdy tylko marzy żeby ją grzmocić. Najpierw była afera za dalton ją grzmoci, potem że menelacha( stąd jego opowieści o prostacie i że mu łodyga nie dyga) teraz grozi w--------m ufolowi za dobieranie się do starej menelicy, w wieku jego matki,
Czy ktoś grzmocił bache tarana
- Tak, dalton 8.8% (10)
- Tak, menelacha 9.6% (11)
- Tak, ufol 6.1% (7)
- Wszyscy wymieni 37.7% (43)
- Nikt 6.1% (7)
- Nikt, nawet taran jej nie wali, bo jest impotentem 31.6% (36)
@sindram: kto wie, może to jakaś lokalna muzealna już diva
@sindram: mowil na tik toku ze pod netto ja tam grzmocil czy cos takiego, juz usunal te filmiki
widac ze typ ma wyprana glowe a nawet jakby ona byla ladacznica to chyba jej wina a nie tyypow ze korzystajaa xD
a ten idiota ciagle kogos wyzywa, nawet zobacz na filmikach ze menelaha sie boi tarana, chyba od niego dostal w leb
widac ze typ ma wyprana glowe a nawet jakby ona byla ladacznica to chyba jej wina a nie tyypow ze korzystajaa xD
a ten idiota ciagle kogos wyzywa, nawet zobacz na filmikach ze menelaha sie boi tarana, chyba od niego dostal w leb
- 1
ale emotional damage tarana, coś wspaniałego #panzlombardu
@itakniktniezapamieta: cos mowil ze ufol z jego baska a watpie w to xD nawet ufol by jej nie dotknal
podobno jakis czas temu pobil makulahe bo niby tez czepial sie baski XD
podobno jakis czas temu pobil makulahe bo niby tez czepial sie baski XD
@Szr1h: taran pięknie trzęsie ekipą, ufol momentalnie się obsrał, zostałby prędko wyjaśniony i to samo tyczy się menelachy, który nie krzyknie nawet na tarana, bo zostałby spierd***** z stanowiska
@niedorzecznybubr: redaktorek wyczuł piniondz na menelach, znam takiego Sławka z Bielska, który miał taki sam ciąg do meneli, z jednym nawet spał w jednym łóżku w hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToSieTuszy: @niedorzecznybubr ihmo to był zły pomysł. Wystarczy poczekać chwilę aż menele będą myśleć że zysk to jest 100 procent ceny w sklepie i będą p-------ć że ich redaktor oszukuje.
A porównanie jednak do sradka jest nietrafione, zupełnie inna jakość kontentu.
A porównanie jednak do sradka jest nietrafione, zupełnie inna jakość kontentu.
#panzlombardu xd
źródło: 1000016537
Pobierz#panzlombardu #drezdenko wczoraj taran na tik toku odgrażał się że obije ufola za kontakty z Baśka pod netto. Wie ktoś czy wypełnił swoje obietnice? I wjechał ufolowi na chatę? 😁😁
- 1
@macjaos: wpisz na tiktoku taran

@osoba_wariacka: widzialem te filmiki, nawet typ chyba pradu nie ma, powiedzial ze juz wychodzi po niego, chyba daleko ma bo jeszcze idzie xd
skasowal juz te filmiki gdzie grozil ufolowi
skasowal juz te filmiki gdzie grozil ufolowi
#panzlombardu skolim ponoć w końcu telefon odebrał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
https://x.com/Szajkos_7/status/2058878478582198627?s=20
Czy w Drezdenku jest ktoś kto nie peklował Pauliny?
#panzlombardu #gwiazdylombardu
Czy w Drezdenku jest ktoś kto nie peklował Pauliny?
#panzlombardu #gwiazdylombardu
@josedra52: Wyjątkowa sytuacja w Drezdenku, ktoś się myje codziennie xD
- 8
@Szr1h Tak jak jeszcze zdzierżę oglądanie tych meneli jak się randomowo pojawiają na minutę w filmie, to zupełnie nie rozumiem oglądania ich na jakimś innym kanale


















