Wszystko
Najnowsze
Archiwum
źródło: obraz_2026-06-02_174614996
Pobierz@JajkaNieMajaBialek: Te zęby są niesamowite. Co trzeba zrobić, żeby mieć takie?
źródło: 61ee60357954db106a59f8bbdba75d8e3580f56900cd6ebc95c4d231f33aaa88
Pobierz@GenetycznyDominatornik: pewnie budzą się raz na kilka miesięcy z misją "trzeba się ogarnąć" i myją. A już po południu wlatuje procentowy soczek i wracają do ustawień fabrycznych.
- 1
#lombard lombard #panzlombardu
Ale ten taran jest jebniety na łeb. Znalazł sobie starą 60 letnią obleśną menelice, starszą pewnie od siebie o 15 lat, i myśli że każdy tylko marzy żeby ją grzmocić. Najpierw była afera za dalton ją grzmoci, potem że menelacha( stąd jego opowieści o prostacie i że mu łodyga nie dyga) teraz grozi w--------m ufolowi za dobieranie się do starej menelicy, w wieku jego matki,
Ale ten taran jest jebniety na łeb. Znalazł sobie starą 60 letnią obleśną menelice, starszą pewnie od siebie o 15 lat, i myśli że każdy tylko marzy żeby ją grzmocić. Najpierw była afera za dalton ją grzmoci, potem że menelacha( stąd jego opowieści o prostacie i że mu łodyga nie dyga) teraz grozi w--------m ufolowi za dobieranie się do starej menelicy, w wieku jego matki,
Czy ktoś grzmocił bache tarana
- Tak, dalton 7.0% (5)
- Tak, menelacha 8.5% (6)
- Tak, ufol 4.2% (3)
- Wszyscy wymieni 39.4% (28)
- Nikt 7.0% (5)
- Nikt, nawet taran jej nie wali, bo jest impotentem 33.8% (24)
@sindram: kto wie, może to jakaś lokalna muzealna już diva
@sindram: mowil na tik toku ze pod netto ja tam grzmocil czy cos takiego, juz usunal te filmiki
widac ze typ ma wyprana glowe a nawet jakby ona byla ladacznica to chyba jej wina a nie tyypow ze korzystajaa xD
a ten idiota ciagle kogos wyzywa, nawet zobacz na filmikach ze menelaha sie boi tarana, chyba od niego dostal w leb
widac ze typ ma wyprana glowe a nawet jakby ona byla ladacznica to chyba jej wina a nie tyypow ze korzystajaa xD
a ten idiota ciagle kogos wyzywa, nawet zobacz na filmikach ze menelaha sie boi tarana, chyba od niego dostal w leb
- 1
ale emotional damage tarana, coś wspaniałego #panzlombardu
@itakniktniezapamieta: cos mowil ze ufol z jego baska a watpie w to xD nawet ufol by jej nie dotknal
podobno jakis czas temu pobil makulahe bo niby tez czepial sie baski XD
podobno jakis czas temu pobil makulahe bo niby tez czepial sie baski XD
@Szr1h: taran pięknie trzęsie ekipą, ufol momentalnie się obsrał, zostałby prędko wyjaśniony i to samo tyczy się menelachy, który nie krzyknie nawet na tarana, bo zostałby spierd***** z stanowiska
@niedorzecznybubr: redaktorek wyczuł piniondz na menelach, znam takiego Sławka z Bielska, który miał taki sam ciąg do meneli, z jednym nawet spał w jednym łóżku w hotelu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@ToSieTuszy: @niedorzecznybubr ihmo to był zły pomysł. Wystarczy poczekać chwilę aż menele będą myśleć że zysk to jest 100 procent ceny w sklepie i będą p-------ć że ich redaktor oszukuje.
A porównanie jednak do sradka jest nietrafione, zupełnie inna jakość kontentu.
A porównanie jednak do sradka jest nietrafione, zupełnie inna jakość kontentu.
#panzlombardu xd
źródło: 1000016537
Pobierz#panzlombardu #drezdenko wczoraj taran na tik toku odgrażał się że obije ufola za kontakty z Baśka pod netto. Wie ktoś czy wypełnił swoje obietnice? I wjechał ufolowi na chatę? 😁😁
- 1
@macjaos: wpisz na tiktoku taran

@osoba_wariacka: widzialem te filmiki, nawet typ chyba pradu nie ma, powiedzial ze juz wychodzi po niego, chyba daleko ma bo jeszcze idzie xd
skasowal juz te filmiki gdzie grozil ufolowi
skasowal juz te filmiki gdzie grozil ufolowi
#panzlombardu skolim ponoć w końcu telefon odebrał
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
https://x.com/Szajkos_7/status/2058878478582198627?s=20
Czy w Drezdenku jest ktoś kto nie peklował Pauliny?
#panzlombardu #gwiazdylombardu
Czy w Drezdenku jest ktoś kto nie peklował Pauliny?
#panzlombardu #gwiazdylombardu
@josedra52: Wyjątkowa sytuacja w Drezdenku, ktoś się myje codziennie xD
- 8
@Szr1h Tak jak jeszcze zdzierżę oglądanie tych meneli jak się randomowo pojawiają na minutę w filmie, to zupełnie nie rozumiem oglądania ich na jakimś innym kanale
- 4
#panzlombardu xd
źródło: image
Pobierz
konto usunięte via Wykop
- 1
@Lipko111: typowy ukrainiec
@plusikdziczku: mają ponoć montażystę więc teoretycznie mogą być częściej. Będą doić póki można bo to już się zaczyna nudzic
@plusikdziczku: a dobra bo ja pisałem z mojego skromnego podwórka. Jak do jakiegoś 150 odcinka oglądałem ta teraz tylko jak wyjdzie drama na tagu
A no i trzeba mieć czas żeby robić dubbing po angielsku hiszpańsku czy co oni tam jeszcze mają
A no i trzeba mieć czas żeby robić dubbing po angielsku hiszpańsku czy co oni tam jeszcze mają
źródło: 1000146086
Pobierz@login0654: X-Files: Drezdenko
- 1
@Szr1h: asz asz tu ten debesta, ufol znalazł się na orbicie.
Trener pokemonów na dzień dzisiejszy świętował złapanie swojej żony Wioletta do pokebala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Trener pokemonów na dzień dzisiejszy świętował złapanie swojej żony Wioletta do pokebala ( ͡° ͜ʖ ͡°)
źródło: 1000016370
Pobierz@Mega_Smieszek: ciekawe co u mareczka
@Mega_Smieszek: @Szr1h połamał się, chyba biodro. Było na odcinkach o tym wspominane. Chodził i tak gorzej jak Makulacha więc taki wypadek to jak wyrok.
odcinki tylko dla wspierających, chyba im sufit na łeb spadł
#lombard #panzlombardu #patologiazewsi #polskiyoutube
#lombard #panzlombardu #patologiazewsi #polskiyoutube
źródło: image
Pobierz@Ksemidesdelos: kto to ogląda?
@Ksemidesdelos: czego nie rozumiesz, przecież było głosowanie 😂
źródło: tempImagenUnXS0
Pobierz- 0
@Bela022: W Drezdenku odkryli AI
@Bela022: haha wczoraj tylko dwa odcinki miały taką miniaturkę i były jechane w komentarzach za to xD jak to wygląda... Widać, że kanał zbiera coraz głupszych widzów mimo tego, że od zawsze głupi to oglądali żeby się poczuć lepiej widząc żula
Z 38 milionów Polaków zagłosowały 3 tysiące, z czego aż 64% nie oglądało i ma to w dupie, a kolejne 21% uważa 12 punktów od jurorów dla Izraela za skandal. Jakby przełożyć to głosowanie na wszystkich Polaków, to ponad 24 miliony obywateli ma tę całą Eurowizję w głębokim poważaniu, a prawie 8 milionów jest zbulwersowanych! To oznacza, że jest ogromne poparcie dla bojkotu i są miliony osób chętnych, żeby to olać.
#
#
źródło: 1000145216
Pobierz

















#panzlombardu