Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko203
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
trx87
trx87

trx87

Dołączył 5 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2456
  • Znaleziska 92
  • Mikroblog 2364
  • Obserwujący 5
  • Obserwowane 11
krolwsi
krolwsi
27.05.2026, 05:02:50
  • 38
Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #krakow #polityka
krolwsi - Potem się dziwią, że brauniarze i konfiarze mają coraz więcej poparcia... #...

źródło: 1000024820

Pobierz
  • 103
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 27.05.2026, 11:00:08 via Wykop
  • 0
no tak bo lepsze jest k---a Po, PiS i oszołomy z lewicy


@BOGUSLAW_WINDA: no od konfederosji czy brauniarzy to tak, lepsze xD
  • Odpowiedz
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
tomasz-kalucki
20.05.2026, 04:14:44
  • 721
#polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej osób niż na "wielkim marszu" pisu :D
tomasz-kalucki - #polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej o...

źródło: screen-2026-05-20-06-12

Pobierz
  • 398
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 20.05.2026, 05:47:26 via Wykop
  • 18
czyli strategiczne inwestycje dla Polski w dupie a silniczki się cieszą xd


@Ravau23: na szczęście twoi bożkowie dowieźli temat c-------o przekopu, to była poważna strategiczna inwestycja xD no i nie zapominajmy o finansowaniu SAFE wymyślonym przez kibola batyra xD a obecne w postaci atomu i portu cały czas się dzieją, atom to nawet ruszył trochę do przodu w stosunku do rządów twojej utęsknionej kaczki
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.05.2026, 05:53:17 via Wykop
  • 3
@Ravau23: oczywiście, już przedstawiam postępy safe zero by batyr kawalerkowicz - kompromitacja i wstyd tak jak cała jego osoba snusiarska, a normalne SAFE i tak przegłosowane xD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.05.2026, 06:04:51 via Wykop
  • 2
moja wina że fakty są sprzeczne z narracją rządu?


@Ravau23: masz rację, tylko pomyliłeś rządy xD fakty sprzeczne z narracją
trx87 - >moja wina że fakty są sprzeczne z narracją rządu?

@Ravau23: masz rację, tyl...
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.05.2026, 06:29:11 via Wykop
  • 1
@Ravau23: na szczęście nie, dlatego pewne zero uciekło za granicę w strachu przed procesem xD ale to są te standardy które lubisz, nie?
  • Odpowiedz
KAKOWICZ
KAKOWICZ
16.05.2026, 08:15:52
  • 102
Ludzie cysia stanoskiego już powielają narrację zarubliki, że to służby na zlecenie Tuska gnębią Dom Szybkiego Słowa #kanalzero #polityka
KAKOWICZ - Ludzie cysia stanoskiego już powielają narrację zarubliki, że to służby na...

źródło: 1000035595

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 16.05.2026, 09:55:22 via Wykop
  • 3
Skucie kobiety za plecami też ok?


@Ravau23: Tak, kajdanki zakłada się za plecami, a czy to chłop czy baba to raczej bez znaczenia.
  • Odpowiedz
Multipurpose_Labels
Multipurpose_Labels
12.05.2026, 16:09:42
  • 12
#igrzyskabebzonow #gotujzwykopem Daleko mi do kuchni bimbajskiej, ale wciąż próbuję
Multipurpose_Labels - #igrzyskabebzonow #gotujzwykopem Daleko mi do kuchni bimbajskie...

źródło: 1000014057

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 12.05.2026, 16:15:23 via Wykop
  • 0
@Multipurpose_Labels: coś narzygane jak na Ciebie, rozwijasz się xD
  • Odpowiedz
KlawiaturowyKomandos
KlawiaturowyKomandos
11.05.2026, 04:26:05
  • 6
Hej! Mam obecnie iPhone 14 pro. No i w sumie oprócz tego, ze zjechałem juz baterie (80%), to telefon działa idealnie. Jest szybki, ma fajny ekran, robi świetne zdjęcia. Do tego używam go czasem jako kamerki internetowej podczas calli - jakość jest po prostu rewelacyjna. Zastanawiam się czy jest sens wymiany tego modelu na nowy, ale nie widzę po prostu żadnych argumentów. Wymienię baterie za około 300zl i będzie idealnie. Co myślicie?
  • 82
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 11.05.2026, 04:44:42 via Wykop
  • 1
Koszt wymiany baterii, to 500 w serwisie


@TSoprano: 349zł w iSpocie
  • Odpowiedz
KakaowyTaboret
KakaowyTaboret
05.05.2026, 14:22:23
  • 2
#takaprawda #humoobrazkowy #igrzyskabebzonow
KakaowyTaboret - #takaprawda #humoobrazkowy #igrzyskabebzonow

źródło: 1000013923

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 05.05.2026, 15:09:34 via Wykop
  • 3
@KakaowyTaboret: To wszystko zatrzymana woda #pdk
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
04.05.2026, 10:13:26
  • 87
#igrzyskabebzonow v8, tydzien 3 zakonczony
byla majowka co widac, grube to glupie, nie warto nawet pisac tego podsumowania bo grubasy nie sa warte mojej energii na to

W tym tygodniu zrzuciliśmy wspólnie: 32.70 kg
czyli zal.pl inaczej nie mozna tego nazwac, 115 osob zgubilo 32 kilo, wow, jestescie zwyciezcami

TOP
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 04.05.2026, 10:18:20 via Wykop
  • 60
@wykopowy_brukselek:
trx87 - @wykopowy_brukselek:

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
mariusz95gd
mariusz95gd
03.05.2026, 06:51:29
  • 73
Cześć wszystkim! Aktualizacja z pobytu na odwyku. Czuję się coraz lepiej, wczoraj i w piątek byłem strasznie zamulony przez leki. Dzisiaj jest zdecydowanie dobrze. Obudziłem się o 5:00, szybka kąpiel, herbatka na świetlicy, śniadanko i leki. Będę teraz pisał częściej - dla chętnych zakładam tag #manieknaodwyku
#alkoholizm #szpitalpsychiatryczny #szpital #f1
mariusz95gd - Cześć wszystkim! Aktualizacja z pobytu na odwyku. Czuję się coraz lepie...

źródło: temp_file5601931890118909324

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 03.05.2026, 08:24:08 via Wykop
  • 4
Nie będę obiektywny bo miałem przeżycia z alkoholikiem


@Michael-Knight: no to po jaką cholerę się tu chłopu pod wpisem żalisz? Zakładasz z góry że robił ludziom krzywdę, bo Ciebie ktoś po alko lał, zajebiście xD
  • Odpowiedz
KitaxKita
KitaxKita
28.04.2026, 05:06:01
  • 2108
Często pojawia się argument

no ogólnie konfitura ma rację, ale forma protestu jest zła


Najlepiej gdyby protestował po cichu, w mieszkaniu, tak żeby nikt za bardzo nie zauważył

#konfitura
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 28.04.2026, 06:22:47 via Wykop
  • 1
no ale prowokuje tak perfidnie


@prawda_w_moskwie: nie wiem skąd ta wątpliwość w ogóle, skoro on (albo ten drugi pajac, nie wiem, nie śledzę) sam przyznał że prowokuje żeby filmy się oglądały xD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 28.04.2026, 07:18:08 via Wykop
  • 2
@prawda_w_moskwie: Tego nie neguję. Nie rozumiem tylko dlaczego obrońcy tych s--------n wielokrotnie twierdzą że nie prowokują i nic takiego nie robią, skoro sami się do tego przyznali.

@inozytol Co jest kompletną głupotą? Wybita szyba czy łażenie po ulicy i walenie w lusterko busa? xD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 28.04.2026, 07:41:39 via Wykop
  • 1
Szybę zbił dziadek, który wjechał na chodnik i przewiózł pieszego na masce.


@inozytol: Dlatego ten pajac z kamerką za to zapłacił, przeprosił i nagrał film wyjasniajacy? XD

Co z tego, że "łaził" po ulicy? Ma takie samo prawo do "łażenia" po ulicy, jak kierowca do jeżdżenia autem po chodniku. Oburzałeś się, że kierowcy to robią?


Czyli jak ktoś inny łamie przepisy to jest źle, ale jak pajac z kamerą łamie
  • Odpowiedz
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
wykopowy_brukselek
27.04.2026, 12:02:37
  • 56
#igrzyskabebzonow v8, tydzien 2 podsumowanie

nie jest dobrze, ale niejest tez i zle

odpadlo 20 osob (plus dzis jeszcze jedna), grubasy dalej nie rozumiueja prostego reguilaminu i pozniej pisza z pretensjami
no ja j---e, czytanie ze zrozumieniem to podstawowka chlopaki
  • 19
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 27.04.2026, 12:53:44 via Wykop
  • 5
@wykopowy_brukselek: Z wagą jak z inflacją, jak spada to rośnie, jak rośnie to spada, raz jest hossa raz jest bessa ale ogólnie to jest essa. Majuweczka incoming
  • Odpowiedz
MercedesBenizPolska
MercedesBenizPolska
23.04.2026, 05:48:10
  • 74
#stalowawola #nieruchomosci #mieszkania

To jest gurwa skandal. Podkarpacka umieralnia zwana Stalową Wolą lub jak niektorzy mowia Aluminiową Niewolą. Mieszkanie 48m2. Przyszla podwyzka czynszu na 1100zł. Tysiac jbane sto złotych za 48m2 w wielkiej płycie. Juz nawet nie mowie ze za takie mieszkania po 400k wołają, gdzie 300 bym za to nie dał. Plus jak ktos wynajmuje to teraz trzeba liczyc z 1500-2000 dla wlasciciela mieszkania. A
  • 85
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 23.04.2026, 11:23:47 via Wykop
  • 1
@MercedesBenizPolska: K---a, wliczanie zaliczek na wodę i ogrzewanie do "czynszu" XDD Btw. czy dzieci nie powinny się wliczać do liczby osób za śmieci? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Drill
Drill
20.04.2026, 08:43:02
  • 9
#igrzyskabebzonow @wykopowy_brukselek
Grupa 8 - zachlałem pałę i dopiero od dziś dietka ;(, basen w kwietniu nie opłaciłem i ogólnie na laurach spocząłem - dziś już się kaję i wracam do diety i ćwiczeń. W tym tygodniu będzie progress
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

trx87
trx87
trx87 20.04.2026, 09:22:25 via Wykop
  • 2
@Albert_Einstein: powiedz mi, na h-j ty chcesz marnować swój czas na jakichś frajerów z którymi nic cię nie łączy i którzy olewają swoje życie i postanowienia? Próbowałeś, chciałeś, wagi nie wpisałeś i z igrzysk wyleciałeś.
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.04.2026, 09:53:15 via Wykop
  • 3
jeszcze nie wyleciałem


@KakaowyTaboret: Jesteś pewien? XD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.04.2026, 09:56:18 via Wykop
  • 0
@Albert_Einstein: No cóż, jaki zawodnik taki wynik xD
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.04.2026, 10:00:52 via Wykop
  • 1
@KakaowyTaboret: Pardon, paluchy tłuste i źle klikłem
  • Odpowiedz
trx87
trx87
trx87 20.04.2026, 10:15:11 via Wykop
  • 1
@Albert_Einstein: No jest, ale byłeś za leniwy żeby się w niej utrzymać nawet XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 13
  • Strona 2 z 13
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 27.03.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 25.03.2021

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 27.04.2025

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking