#polityka Nie będę bardzo zaskoczony jeśli w Gdańsku będzie więcej osób niż na "wielkim marszu" pisu :D
źródło: screen-2026-05-20-06-12
Pobierz
źródło: screen-2026-05-20-06-12
Pobierzczyli strategiczne inwestycje dla Polski w dupie a silniczki się cieszą xd
moja wina że fakty są sprzeczne z narracją rządu?

źródło: 1000035595
Pobierz
źródło: 1000014057
Pobierz
źródło: 1000013923
Pobierz
źródło: temp_file5601931890118909324
PobierzNie będę obiektywny bo miałem przeżycia z alkoholikiem
no ogólnie konfitura ma rację, ale forma protestu jest zła
no ale prowokuje tak perfidnie
Szybę zbił dziadek, który wjechał na chodnik i przewiózł pieszego na masce.
Co z tego, że "łaził" po ulicy? Ma takie samo prawo do "łażenia" po ulicy, jak kierowca do jeżdżenia autem po chodniku. Oburzałeś się, że kierowcy to robią?
Rocznica
od 27.03.2026
Gadżeciarz
od 25.03.2021
Mikroblogger
od 27.04.2025
Regulamin
Reklama
Kontakt
O nas
FAQ
Osiągnięcia
Ranking
źródło: 1000024820
Pobierz@BOGUSLAW_WINDA: no od konfederosji czy brauniarzy to tak, lepsze xD