Produkcja zwierzęca ... będzie musiała zostać ograniczona. Jedz warzywka i się ciesz. Tylko, dlaczego nam ktoś wybiera dietę? A może będą kartki na mięso dla zwykłych obywateli? Dla naszego dobra rzecz jasna...
@ArtoWski: oczywiście że to jest szopka i tak samo te pseudo komisje śledcze to tylko maszynki do zarabiania dodatkowej kasy. Dla przykładu ile razy się zbierali z Ziobro a ten się nie wstawiał, a kasa przecież leciała bo posiedzenia komisji się odbywaly....
Mieszkańcy powiatu białostockiego są rozgoryczeni. GDDKiA zabrała im tereny obok domów pod budowę drogi ekspresowej S19. Najpierw zaproponowała korzystne kwoty odszkodowań, a po kilku miesiącach znacząco obniżyła proponowane sumy. Drogowcy tłumaczą się m.in. zmianą przepisów w 2023.
W Warszawie o poranku odbył się protest aktywistów z Ostatniego Pokolenia. Jak relacjonuje dziennikarz WP, aktywiści usiedli na jezdni, blokując o poranku Wisłostradę. Sami zapowiadali wcześniej, że zamierzają robić to codziennie, a sama Wisłostrada stanie się "punktem obywatelskiego oporu".
Czołem, Jakie Waszym zdaniem jest godne polecenia forum jeśli chodzi o zagadnienia związane z szeroko pojętą Informatyką (systemy, sieci, hardware itd) Po upadku forum PClab (30listopada wyłączą stronę) ciężko o fachową pomoc czy doradzctwo w tym zakresie. Dużo rzeczy się tam dowiedziałem i też sporo pomogłem w dziedzinie której wtedy siedziałem. Co by nie mówić na pclabie mozna było znaleźć specjalistów w każdej dziedzinie.
xD Ale się Marcinek cudownie odpalił dzisiaj. A jeszcze bardziej bawi to jak krytykował u nas takie opcje które tak samo jak Trump stawiały na alternatywę, ale mu tefałen powiedział że są okropni i poszedł głosować na peło, a teraz się spłakał na to co mu serwują pomimo tego że każdy logicznie myślący wiedział jak będzie xD Dawno już go nie oglądałem ale taka perełka wyświetliła, że chyba muszę wrócić do uniwersum
Były szef Ministerstwa Sprawiedliwości i prokurator generalny Zbigniew Ziobro nie stawił się w poniedziałek przed sejmową komisją śledczą ds. Pegasusa. To czwarty raz, kiedy komisja próbowała go przesłuchać.
@patzyc: przecież ta szopka jest tylko po to żeby ta cała komisja pobrała kolejne dniówki. To "darmowe" pieniądze dla członków komisji za nic nie robienie
Mimo łatwości w znalezieniu pracy, wielu Ukraińców opuściło Podhale. Przyczyną są wysokie koszty życia, w tym ceny wynajmu mieszkań, które dla wielu są nieosiągalne. Miesięczne koszty wynajmu kawalerki wahają się między 2,5 a 3 tys. zł.
@luki201: a co masz do biedronki? Mają bardzo dobre produkty własne, szczególnie nabiał niczym się nie różni od marek premium, a są 2 razy tańsze. Wędliny z Lady też niczego sobie. Jedynie mięso kupuje w mięsnym sklepie. Kupując produkty z gazetek w zakupach za 300pln można zaoszczędzić z 50-60zl. Jedyny minus to te palety które stoją czasami że ciężko przejsc
Sam próbowałem się przekonać do Lidla ale sory tam jest
Aktualnie czekam już 26 dni na zwrot 4058 złotych po odstąpieniu od zakupu telefonu. W załączeniu podobne historie innych klientów z ostatniego miesiąca.
LOOOL Taka sama sytuację miałem jakoś w lipcu gdzie kupiłem w promocyjnej cenie telefon ale chciałem z niego zrezygnować zanim jeszcze go wysłali ponieważ w zestawie nie było ładowarki. Zamówienie szybko anulowali ale na kasę czekałem chyba z miesiąc i nie mogłem się doprosić.. Na maile nie odpisują a telefonicznie zawsze zapewniali że eskalowali w księgowości i przelew będzie w ciągu 2dni..
Niebawem podatek od emisji dwutlenku węgla będą płacić także właściciele domów ogrzewanych węglem, gazem, ekogroszkiem lub olejem opałowym. Niebawem, to znaczy kiedy? Nowe przepisy mają wejść w życie w styczniu 2027 roku. Przy wysokich cenach energii nowy system zostanie opóźniony do 2028 roku.
@Zwytkly: chodzi o to że więcej ludzi tym żyje (nie ważne po której stronie) o są zorientowani niż tym właśnie jaki kolejny podatek wprowadzają bo ich to nie dotyczy...
@cwlmod: w Warszawie to samo, jest to robione z premedytacją a nie z powodu braku miejsca. Przykład mam obok siebie gdzie jest 25 metrow trawnika, dwa chodniki i droga którą ledwo dwa auta się mijają zamiast zrobić szerszą drogę z równoległymi miejscami postojowymi
#mecz Jakie są teraz najlepsze stronki z darmowymi streamami/ linkami do meczów? Głównie chodzi mi o #pilkanozna Kiedyś używałem soocer live, czy drhtv ale spadły z rowerka a ja trochę wypadłem z tematu