700 mln zł przez urzędniczy błąd? Zamiast narzekać, napisałem do NIK

Jeśli ta historia Cię oburza, nie kończ na komentarzu. W sprawie przetargu, z którego wykluczono polską firmę, wysłałem pismo do NIK, UZP, Ministerstwa Infrastruktury i Rzecznika MŚP. Poniżej publikuję GOTOWY SZABLON, który każdy może wykorzystać.
z- 96
- #
- #
- #
- #
- #
- #













![[AMA] Paweł Janas, były selekcjoner reprezentacji Polski w piłce nożnej](https://wykop.pl/cdn/c3397993/3ec581f949654b8ead6a23ff690a1ad684e4ed46ee4b3fe36cb3699badff99a4,w220h142.png)



![[AMA] Tadeusz Michalik - medalista igrzysk olimpijskich z Tokio](https://wykop.pl/cdn/c3397993/ac3681b202f4b0f53ab7c3621221d0165bcc6e1cb25b126de06a623bddd2626b,w220h142.png)