Stacje paliw na Węgrzech i Słowacji działają pod szyldem Orlenu

Z końcem 2022 r. PKN Orlen stał się właścicielem 79 stacji na Węgrzech, wszystkie działają już pod marką Orlen - podał koncern. Równolegle odbywa się rebranding stacji na Słowacji. 51 placówek już działa pod logo Orlen Benzina.
z- 3
- #
- #
- #
- #
- #
- #
![[AMA] Patrycja Bereznowska - mistrzyni i rekordzistka świata w ultramaratonach](https://wykop.pl/cdn/c3397993/aa8f41fc856662b759e09f2e55d8d06392e9947446488b46b4e962f015fe2678,w220h142.png)
![[AMA] Reprezentanci Polski w koszykówce wprost ze zgrupowania!](https://wykop.pl/cdn/c0834752/09f45780c40c319db59ea62faa8438c7774e64ed5ad652248778753830254233,w220h142.jpg)














