Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko109
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Tamerlan

Tamerlan

Dołączył 17 lat i 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 86632
  • Znaleziska 13260
  • Mikroblog 73372
  • Obserwujący 161
  • Obserwowane 312

460

Afera - samorządy płacą nawet po 90tys zł z podatków za występ "Modelek:

Afera - samorządy płacą nawet po 90tys zł z podatków za występ "Modelek:

Lokalne samorządy płacą dziesiątki tysięcy złotych z publicznych pieniędzy. Ujawniono oficjalne koszty organizacji koncertów popularnego trio Modelki podczas tegorocznych imprez miejskich. Z oficjalnych odpowiedzi na wnioski o udostępnienie informacji publicznej wynika, że gaże formacji opłacane z

okoboji
z
wykop.pl
dodany: przedwczoraj, 14:19:24
  • 127
  • #
    afera
  • #
    pieniadze
  • #
    biznes
  • #
    muzyka
  • #
    podatki
  • #
    ciekawostki
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 15:59:12 via Wykop
  • 93
Ale ... co z tego? Jakiś popularny zespół zagra w gminach, które same przecież go zapraszają. Jak ludzie chcą tego słuchać, to już problem w gustach muzycznych, a nie tym, ile one biorą. Bo są artyści typu pewnie Dorota R., którzy biorą jeszcze więcej kasy za taki koncert, a jakoś nikt na alarm nie bije.
  • 11
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 20:49:25 via Wykop
  • 43
@robolol: Po prostu gminy zapraszają znanych i popularnych. Np. taki skolim czy jak on tam, król latinopolo, obskakuje te dni ziemniaka, bo jest na niego popyt. Nic takie nagłaśnianie nie da, bo przecież ludzie wiedzą, kto u nich gra i tego chcą. Nie przeszkadza im to, a za to okazja żeby za darmo pójść i coś może popić, a potem się pochwalić, że się było. I włodarze o tym wiedzą.

943

Łukasz Żak miał w celi telefony i próbował wpływać na świadków

Łukasz Żak miał w celi telefony i próbował wpływać na świadków

Oskarżony o spowodowanie wypadku w Warszawie Łukasz Żak miał w celi dostęp do telefonów. Miała mu je zatrzymać Służba Więzienna. Próbował wpływać na zeznania ważnych świadków. Pytaliśmy, czy prokuratura sprawdziła, kto dostarczył Żakowi urządzenia. Śledczy odmówili odpowiedzi nawet na pytania o to,

motvik
z
onet.pl
dodany: przedwczoraj, 13:38:54
  • 77
  • #
    kryminalne
  • #
    wydarzenia
  • #
    polska
  • #
    zabojstwo
  • #
    policja
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 16:36:29 via Wykop
  • 96
@Brunuser: bo to gangus wanna be.

1100

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Radny KO Konrad Wcisło kłamał. Nie ma i nigdy nie miał karty inwalidzkiej

Nowe fakty ws. radnego KO z Lublina, który zajął niebieską kopertę. Konrad Wcisło twierdził, że posłużył się kartą ojca przez pomyłkę, bo ma własną. Śledztwo Jawnego Lublina wykazało, że polityk kłamał. Nie posiada takiego dokumentu, a wniosek o niego złożył dopiero... 10 dni po wybuchu afery.

jawnylublin
z
jawnylublin.pl
dodany: przedwczoraj, 08:41:07
  • 79
  • #
    lublin
  • #
    polityka
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    afera
  • #
    samochody
  • #
    polska
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 11:32:37 via Wykop
  • 1
Zawsze mnie zastanawia po uj ludzie kłamią w oczywistych kwestiach, które idzie zweryfikować w dwie minuty. Wystarczy przeprosić. wziąć konsekwencje na klatę i koniec afery. Żurek wymusił pierwszeństwo na pieszej, dostał mandat i elo.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

345

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Nie "GOŚĆ" tylko "PAN POLICJANT" (czy były podstawy do legitymowania?)

Miejsce: przy ul.Garbary 8 w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają nielegalne manewry samochodem po chodniku. Kontakt: gloszulicy@gmail.com 0:00 Wstęp 1:06 Jazda po ciągu pieszo-rowerowym 3:52 Rycerzyk 5:38 Straż Miejska 13

zawisza
z
youtube.com
dodany: 24.06.2026, 08:28:31
  • 65
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
  • #
    stopchamwarszawa
  • #
    patologiazmiasta
  • #
    polskiedrogi
Tamerlan
Tamerlan 24.06.2026, 16:51:07 via Wykop
  • 2
I to nie tylko art. 90 KW ale można to nawet podciągnąć pod przestępstwo bezprawnego pozbawienia wolności czyli art. 189 KK.


@caveflacon: prawo to jednak trudna rzecz, skoro przerosło cię zrozumienie dwóch prostych artykułów. Nie można nikomu wlepić art 90 KW za zachowanie zgodne z Prawem o Ruchu Drogowym. Żeby zastosować 90 KW musi być tamowany ruch w rozumieniu PORD, czyli naruszony jeszcze jakiś inny przepis PORD np. parkowanie za
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 00:31:24 via Wykop
  • 0
o @Miszczu_wszystkiego dziękuję za przyznanie mi racji. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Sąd Najwyższy stwierdził przecież, że znamiona art 90 kw spełnia zachowanie niedozwolone w PORD. W końcu istnieje art 14 PORD, który zabrania pieszym zwalniania kroku lub zatrzymywania się bez uzasadnionej potrzeby podczas przechodzenia przez jezdnię, drogę dla rowerów lub torowisko.

Innymi słowy: masz przepis, który wyraźnie zabrania ci np. zawracania bez potrzeby na przejściu czy spacerowania po przejściu,
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 00:56:08 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: a już nawet tylko analizując ratio legis tego przepisu:

Dobrem chronionym jest tu ruch i jego płynność na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub strefie ruchu. Siłą rzeczy nie może to być ruch sprzeczny z przepisami, bo taki jest zabroniony. Przecież majtczak też mógłby piszczeć, że kia tamowała mu ruch, bo on chciał jechać 300 km/h a ci z kim jechali aż 3 razy mniej.

Skoro ruch aut na
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 09:12:26 via Wykop
  • 0
tyle że on ani nie zwalniał ani nie zatrzymywał sie, tylko przechodził w kółko w te i we w te


@Miszczu_wszystkiego: czego tez robić nie możesz. Nie możesz spacerować po PDP.

on nie zawracał ani nie cofał sie, nie wymyślaj na siłe uzasadnienia które nie
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 09:31:47 via Wykop
  • 0
który przepis pord o tym mówi?


@Miszczu_wszystkiego: przecież już cytowałem i wskazywałem xd art 14 ust. 3 pord

przeczytałeś choć co
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 09:54:03 via Wykop
  • 0
już miałeś odpowiedź że on nie zwalniał ani nie zmieniał kierunku, więc ten artykuł nie ma zastosowania


@Miszczu_wszystkiego: o, to na pewno nie czytałeś tego, co wkleiłeś ( ͡º ͜ʖ͡º) To zacytujmy Sąd Najwyższy:

Chodzenie po pasach dla pieszych, które przeznaczone są dla przejścia przez jezdnię, a nie
Tamerlan
Tamerlan przedwczoraj, 10:03:12 via Wykop
  • 0
@Miszczu_wszystkiego: o, skończyły się argumenty. Twoj klasyczny manewr: omijasz niewygodne argumenty a potem uciekasz z dyskusji. Pod definicją intelektualnego tchórzostwa powinien być twoj profil na wykopie ( ͡º ͜ʖ͡º)

Swoją drogą to odważne z twojej strony; pisać o upośledzonych, kiedy masz problem z rozróżnieniem przejścia dla pieszych od chodnika.

W sądzie by cię pierwszy lepszy kauzyperda r------ł.
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
22.06.2026, 12:31:16
  • 897
No to sobie Darek świetnych świadków dobrał xd
#polityka #bekazpisu
Mariuszzuk - No to sobie Darek świetnych świadków dobrał xd 
#polityka #bekazpisu

źródło: 1000013423

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tamerlan
Tamerlan 22.06.2026, 14:15:15 via Wykop
  • 1
@Mariuszzuk: toc sąd to oddali i elo
  • Odpowiedz

536

PGE Konstancin

PGE Konstancin

Czy można prowadzić zakład energetyczny bez parkingu dla klientów? Czy brak parkingu upoważnia zmotoryzowanych klientów zakładu energetycznego do blokowania chodnika i przystanku autobusowego? Chcesz pomóc w rozwoju kanału? PATRONITE https://patronite.pl/samochodoza SUPPI https://suppi.pl/samochodoz

mocten
z
youtube.com
dodany: 20.06.2026, 09:47:16
  • 163
  • #
    samochodoza
  • #
    karyna
  • #
    psychoza
  • #
    parkowanie
  • #
    szalenstwo
Tamerlan
Tamerlan 20.06.2026, 14:55:52 via Wykop
  • 29
Zawsze mnie rozkłada na łopatki fakt, że ci wszyscy rodzice od "będziesz mnie dziecko filmował" odstawiają przy własnych pociechach taką dzicz, że normalnie trzeba by było sąd opiekuńczy informować o tym, że trzeba ograniczać władzę rodzicielską ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Jariii
Jariii
17.06.2026, 18:50:39
  • 6
Drogie dzieci siedzimy na tym portalu z ludźmi niestabilnymi psychicznie. Tak się dzieje gdy internet zastępuje komuś prawdziwe życie. @ElMurano: twój trud jest już skończony ¯\(ツ)/¯

#wykop #moderacja #shitwykopsays #humor #psychiatria #medycyna #frieren #berserk
Jariii - Drogie dzieci siedzimy na tym portalu z ludźmi niestabilnymi psychicznie. Ta...

źródło: 2368

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tamerlan
Tamerlan 19.06.2026, 14:13:25 via Wykop
  • 0
@Jariii: o jaką elfkę chodziło XD
  • Odpowiedz

1604

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

Czesław Mozil złapany przez @konfitura_w_akcji na wykroczeniu. (20 minuta filmu)

https://youtu.be/eyqV8GJz7_A

ZielonaOna
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 19:35:43
  • 261
  • #
    konfitura
  • #
    czeslawmozil
  • #
    celebryci
  • #
    warszawa
Tamerlan
Tamerlan 14.06.2026, 23:02:52 via Wykop
  • 2
@okazzz: Pro tip: czarnalista
Tamerlan
Tamerlan 15.06.2026, 13:49:53 via Wykop
  • 0
@szkutnik: ale co usunął? Film jest dostępny na kanale.

636

Problemy psychiczne

Problemy psychiczne

Blisko dwudziestoletnia tradycja jeżdżenia po chodniku i parkowania w kilku rzędach przy ul. Okrzei w Warszawie skutkuje tym, że nawet podczas przebudowy drogi i zmiany oznakowania kierowcy nie mogą się powstrzymać od łamania przepisów. Kolejna dawka głupich tłumaczeń i lekceważenia potrzeb pieszych

rybeczka
z
youtube.com
dodany: 14.06.2026, 07:00:50
  • 123
  • #
    konfitura
  • #
    stopcham
  • #
    polskiedrogi
  • #
    samochodoza
  • #
    patologiazmiasta
Tamerlan
Tamerlan 14.06.2026, 15:09:28 via Wykop
  • 19
Kiedyś zdarzyło mi się wezwać Straż Miejsko z uwagi na fakt, że ktoś zastawił bramę instytucji publicznej (szkoła) autem. Był to jedyny wjazd, a przy okazji wejście dla pieszych do publicznej instytucji. Auto twardo całe na chodniku. Nie przyjechali.

Gdy sytuacja się powtórzyła cyknąłem zdjęcia i wysłałem. Zdziwiła mnie dość szybka odpowiedź SM, otwieram, czytam: funkcjonariusze nie potwierdzili zdarzenia. ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

rolnik_wykopowy
rolnik_wykopowy
12.06.2026, 07:14:39
  • 67
Oknówka właśnie buduje mi gniazdo przy... oknie (。◕‿‿◕。)
#przyroda #zwierzeta #ptaki #czujedobrzeczlowiek
rolnik_wykopowy - Oknówka właśnie buduje mi gniazdo przy... oknie (。◕‿‿◕。)
#przyroda ...

źródło: IMG_20260612_091307

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tamerlan
Tamerlan 12.06.2026, 13:23:25 via Wykop
  • 2
@RomanKarburator: nie kleszcze, a https://pl.wikipedia.org/wiki/Obrze%C5%BCek_go%C5%82%C4%99bie%C5%84

I wcale nie musi ich tam być, also one preferują ptaki i dopiero po braku tego żywiciela mogą stanowić problem.

@rolnik_wykopowy plus, którego nikt nie wymienił - brak komarów. Jak gniazdowały u mnie to mogłem wieczorkiem przy uchylonym oknie. Minus: jeden wypadł z gniazda i nie dało rady odratować.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan 12.06.2026, 19:36:44 via Wykop
  • 0
@RomanKarburator: tam w tych kleszczach sobie poszukaj, bo to zupełnie inna rodzina jest niż te, które nazywamy kleszczami właściwymi. Po prostu inny gatunek, z innej rodziny.
  • Odpowiedz
Tamerlan
Tamerlan 12.06.2026, 20:18:45 via Wykop
  • 0
@RomanKarburator: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

429

Spacery środkiem drogi

Spacery środkiem drogi

We Włocławku zastosowano specyficzny rodzaj dywersji przeciwko pieszym: obiecano im przestrzeń, w której w rzeczywistości są niepożądani. Kierowcy trąbią, pędzą, grożą, bo sugerują się wyglądem infrastruktury, a nie oznakowaniem. Wyjątkowo szkodliwa pułapka zorganizowana przez miasto.

kubako
z
youtube.com
dodany: 11.06.2026, 13:02:10
  • 100
  • #
    polska
  • #
    konfitura
  • #
    przepisy
  • #
    samochodoza
  • #
    polskiedrogi
Tamerlan
Tamerlan 11.06.2026, 23:04:45 via Wykop
  • 5
@epicentrum_chaosu: jezus maria again tamowanie ruchu XD

tamowanie ruchu musi być zachowaniem niezgodnym z jakimś przepisem PORD. Jeśli zachowanie nie narusza PORD - nie może być tamowaniem ruchu.
Tamerlan
Tamerlan 12.06.2026, 10:28:36 via Wykop
  • -1
@epicentrum_chaosu: a co to zmienia XD? To muszą być zachowania niezgodne z ustawą Prawo o Ruchu Drogowym. Czytaj ze zrozumieniem orzecznictwo do tego przepisu, a nie wypisuj debilizmy, co ci tam chłopski rozum podumał.

365

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

NAGRYWASZ? DAJ MI TO! KONWOJENCI W AKCJI)

Miejsce: ul.Gdańska w Bydgoszczy Materiał powstał w celach edukacyjnych, aby uświadomić kierowcom, jak duże zagrożenie i chaos stwarzają ich nielegalne manewry po chodniku.

aldi7x
z
youtube.com
dodany: 10.06.2026, 08:51:27
  • 180
  • #
    konfitura
  • #
    samochodoza
  • #
    wolnechodniki
Tamerlan
Tamerlan 10.06.2026, 15:42:16 via Wykop
  • 32
@Patryk: i cyk, sprawa karna i koniec kariery w ochronie XD

38

Kwas foliowy czy naturalne foliany

Kwas foliowy czy naturalne foliany

Coś dla zainteresowanych przyczynami wzrostu poronień i przypadków raka prostaty. Porównanie naturalnych folianów i sztucznego kwasu foliowego i co przemilcza się ze względu na zyski producentów, a teraz w Anglii będzie dodawany do każdej niepełnoziarnistej mąki. U nas też w płatkach jest często do

ArtyQ
z
youtube.com
dodany: 09.06.2026, 08:36:13
  • 5
  • #
    jedzenie
  • #
    rak
  • #
    poronienia
  • #
    kwasfoliowy
  • #
    petycja
  • #
    anglia
Tamerlan
Tamerlan 10.06.2026, 13:59:57 via Wykop
  • 0
Ryzyko nowotworów (zwłaszcza raka prostaty): Dr Kelly przytacza badania wykazujące, że przyjmowanie dużych dawek kwasu foliowego wiąże się z niemal trzykrotnym (2,6) wzrostem względnego ryzyka zachorowania na raka prostaty


@Erk700: a odkrył to Sidney Farber i lepiej nie sprawdzać jak.

656

Komuna wróciła we Władysławowie! Komunikatami jak z PRLu wyganiają z plaży nad m

Komuna wróciła we Władysławowie! Komunikatami jak z PRLu wyganiają z plaży nad m

Pierwszy raz coś takiego na kanale - oszołomstwo we Władysławowie! Dosłownie przeganiają ludzi z publicznej plaży! A robią to także głośnymi alarmującymi, zakłócającymi spokój komunikatami z głośników! To pierwszy z dwóch materiałów z tego miejsca wygląda na to, że we Władysławowie możesz zapomnieć

kubako
z
youtube.com
dodany: 06.06.2026, 15:28:46
  • 131
  • #
    audytobywatelski
  • #
    polska
Tamerlan
Tamerlan 06.06.2026, 18:55:15 via Wykop
  • 7
ludzie są winni że takie są przepisy


@paxotronic: no właśnie nie takie jak mówią. Czyli ich wina, bo nie znają (i nie chcą poznać!) Prawa, które probują nieudolnie egzekwować.

409

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Choroba jeleni zombie opanowała całe USA i część Kanady.

Nie ma na nią lekarstwa ani szczepionki. Rozwija się przez 2 lata zanim zacznie zabijać zwierzę. Pierwszy przypadek wykryto w latach 60. Za chorobę odpowiada nieprawidłowo złożone białko. Priony pozostają w glebie przez 16 lat . Jeśli choroba przenosi się na ludzi to pierwsze przypadki mogą zostać

Neocaridina
z
youtube.com
dodany: 02.06.2026, 10:10:38
  • 97
  • #
    ciekawostki
  • #
    biologia
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    medycyna
  • #
    nauka
  • #
    zdrowie
Tamerlan
Tamerlan 02.06.2026, 21:18:23 via Wykop
  • 8
@Lufio: ta choroba już występuje u nas (w Europie, głownie w Skandynawii), ale monitorujemy stada w Polsce i jak na razie nie stwierdzono problemu na taką skalę.
Tamerlan
Tamerlan 04.06.2026, 14:45:30 via Wykop
  • 1
@zeta_puppis: gdzieś słyszałem, że problem dotyczy też chyba korei płd, bo chcieli reintrodukować jelenia, a sprowadzili te że stanów czy Kanady właśnie.

675

Weryfikacja wieku w mediach społecznościowych - początek końca wolnego internetu

Weryfikacja wieku w mediach społecznościowych - początek końca wolnego internetu

Pod hasłem "ochrony dzieci" wiele krajów - m.in. Australia, Brazylia, Francja, Niemcy, Polska - wdraża lub rozważa weryfikację wieku w social mediach. W praktyce może to oznaczać koniec anonimowego internetu: najpierw dowód do konta, potem ograniczenia stron, aplikacji i VPN. Każdy komentarz = dowód

crystal-cheney
z
mullvad-net.translate.goog
dodany: 04.06.2026, 06:43:05
  • 206
  • #
    prywatnosc
  • #
    dziecko
  • #
    inwigilacja
  • #
    rodzice
  • #
    polska
  • #
    wolnyinternet
Tamerlan
Tamerlan 04.06.2026, 14:36:07 via Wykop
  • 6
@crystal-cheney: ja zakopuję, bo początek końca wolnego internetu, to wielkie korporacje, handel danymi userow sieci; social media, reklamoza i ogolna enshittifikacja treści, napędzana przez boty i AI. Rządowe zakusy w tym temacie to po prostu kolejny kamyczek do tego ogródka.
Tamerlan
Tamerlan 02.06.2026, 21:03:27
  • 0
Czy ma sens ten 114sp za bondy? #wot
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tamerlan
Tamerlan
Autor
03.06.2026, 12:28:41 via Wykop
  • 0
@shox: a to to na pewno ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz

290

Bąkiewicz dostał parce społeczne i nawiązkę 5k PLN

Bąkiewicz dostał parce społeczne i nawiązkę 5k PLN

Sąd skazał Roberta Bąkiewicza na 10 miesięcy ograniczenia wolności polegającego na nieodpłatnych pracach na cele społeczne Będzie ułaskawionko? Nie wiem, choć się domyślam.

miodeksmrodek
z
wydarzenia.interia.pl
dodany: 01.06.2026, 16:37:26
  • 69
  • #
    bakiewicz
  • #
    bekzapisu
  • #
    bekazprawakow
Tamerlan
Tamerlan 01.06.2026, 22:34:56 via Wykop
  • 6
@mareczny: oficjalnie bąkiewicz nic nie ma ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1294

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Pokaż treści 18+

Państwo polskie - słabe wobec silnych, silne wobec słabych.

Człowiek pokryty zbliznowaconą skorupą po rozległych oparzeniach najwyższego możliwego stopnia (III) od lat szapie się z ZUS-em o ochłap, jakim jest renta socjalna.

fiziaa
z
x.com
dodany: 30.05.2026, 15:18:21
  • 95
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    prawo
  • #
    ciekawostki
  • #
    zdrowie
  • #
    zus
Tamerlan
Tamerlan 30.05.2026, 23:20:35 via Wykop
  • 2
Renta socjalna przysługuje do 18 roku życia przy częściowej niezdolności do pracy


@Vetinari: otóż renta socjalna przysługuje tylko osobom pełnoletnim oraz całkowicie niezdolnym do pracy z powodu naruszenia sprawności organizmu, które powstało:

przed ukończeniem 18. roku życia albo
w trakcie nauki w szkole lub w szkole wyższej − przed ukończeniem 25-roku
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 21
  • Strona 1 z 21
  • >

James Lovelock

  • "I only seem liberal because I believe that hurricanes are caused by high barometric pressure and not gay marriage."
  • http://www.wykop.pl/ludzie/Tamerlan/
  • no-reply@wykop.pl

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 05.05.2014

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 12.10.2015

    Komentator
  • VIP
    od 14.05.2014

    VIP
  • Kałasznikow
    od 19.10.2013

    Kałasznikow
  • Wykoptester
    od 11.06.2014

    Wykoptester
  • Łapacz Błędów
    od 04.12.2013

    Łapacz Błędów
  • Rocznica
    od 08.01.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 12.11.2013

    Mikroblogger
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking