Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko169
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shatter

Shatter

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83792
  • Znaleziska 3142
  • Mikroblog 80650
  • Obserwujący 49
  • Obserwowane 89
eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
19 godz. i 47 min temu
  • 744
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 62
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13 godz. i 21 min temu via Android
  • 0
@eugeniusz_geniusz: akurat z tym że "nie umiemy się dostać a jest curacao i jordania" to żaden argument, bo rozszerzenie mundialu wcale europejczykom nie ułatwiło awansów
  • Odpowiedz
DwieLinieBOTv3
DwieLinieBOTv3
21 godz. i 32 min temu
  • 882
Norwegia wypycha AI ze szkół. "Dzieci muszą do Doom i Wolfenstein 3D


Bot losowo łączy 2 tytuły z popularnych znalezisk w jedno "zdanie".
#dwielinie ☕ postaw kawę
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13 godz. i 22 min temu via Android
  • 0
@DwieLinieBOTv3: k---a, to jest to
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 20.06.2026, 18:03:50
  • 6
Reklamy robione z użyciem AI wyglądają ohydnie i automatycznie sugerują mi jakiś scam. Najgorsze, że robią to już nawet wielkie korporacje, choć po smrodzie z coca colą liczyłem, że tak nie będzie #ai #gorzkiezale
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
Autor
20.06.2026, 18:15:46 via Android
  • 0
@bialy100k: no jak, cała ta reklama świąteczna, gdzie ciężarówki na każdym ujęciu miały inną liczbę kol xd https://www.gry-online.pl/newsroom/czasem-cztery-kola-czasem-dziesiec-internauci-policzyli-bledy-w-r/z72f76b
  • Odpowiedz
damiansamo
damiansamo
18.06.2026, 20:42:26
  • 0
#gothic #gothicremake #steam Jak myślicie, kiedy obniżka ceny Gothica 1 Remake? Kiedy będzie opłacało się kupić?
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 19.06.2026, 08:36:03 via Android
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: arhn.eu w swojej recenzji stanowczo się z tobą nie zgadza xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.06.2026, 09:20:50 via Android
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: bardziej ufam komuś kto robi recke i pokazuje swoją specyfikację sprzętową wymienia problemy i wobec tego mówi, że gra nie jest w takim stanie, by warto było ją już kupować, niż fanatykowi xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.06.2026, 09:42:03 via Android
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: 200 zł to normalna cena za grę, a jeśli gra jeszcze nie działa dobrze to nie warto jej kupować, bo wrażenia będą gorsze niż za parę miesięcy. A jednocześnie za tych parę miesięcy będzie taniej ¯\(ツ)/¯
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.06.2026, 09:59:25 via Android
  • 0
@96431e9dfa1a78af1aadcfcc744e7548: Gothic to nie AAA. Clair Obscur jako AA było tańsze od Gothica, a mówimy jednak o GOTY.
No według mnie to latem już mogą być wyprzedaże. Zależy czy sprzedaż wyhamowała ostro czy bardzo ostro, bo mam wrażenie zse tu raczej wszyscy się rzucili na raz a potem do gry usiądą sceptycy, ale to na pewno nie w pełnej cenie
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.06.2026, 10:16:54 via Android
  • 0
@przegro_pisarz: a nieprawda, jakoś tak zajrzałem i tylko pisze ze raczej nie warto grać w grę na etapie na którym sami twórcy dość otwarcie mówią o jej licznych problemach. Nie napinaj się tak
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.06.2026, 10:17:32 via Android
  • 0
@przegro_pisarz: PS no bawić dobrze się możesz, ale tu było pytanie o to czy warto. Jak dla mnie nie, bo teraz możesz mieć topowy PC a gra i tak chrupie.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.06.2026, 11:30:18 via Android
  • 0
@JednaRenkaJedenKaleka: ja patrzyłem na testy na 4080 i 4090 i chrupie. Rock w sumie nie pamiętam jakiego ma kompa i też mówił że chrupie. Generowanie klatek to trochę inna historia w sumie.
Końcówkę trudno nawet skomentować benchmarki są akurat nie do podważenia, prawda?
  • Odpowiedz
deni28s
deni28s
19.06.2026, 06:25:11
  • 679
#pokemon #lewica
LOL
to nie fejk
deni28s - #pokemon  #lewica
LOL
to nie fejk

źródło: image

Pobierz
  • 73
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 19.06.2026, 10:02:41 via Android
  • 0
@wstanczyk: inne partie przynajmniej nie wymyślają nicków xd
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
19.06.2026, 03:29:19
  • 1064
#humorobrazkowy #heheszki #konowalposting
ZarodziecMalaryczny997 - #humorobrazkowy #heheszki #konowalposting

źródło: 1000018865

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 19.06.2026, 10:00:58 via Android
  • 0
@ZarodziecMalaryczny997: nie no bez kitu z tą średnia której nikt nie zarabia xd teraz tyle płacą na niezbyt wysokich stanowiskach w większych firmach. Płacą też oczywiście po 6k brutto, ale 9 to nie jest jakaś abstrakcja dla kogoś kto ma z dwa lata doświadczenia i studia kierunkowe
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 08.06.2026, 03:26:26
  • 11
Fanboye #gothicremake - wszystko działa idealnie, żadnych błędów, naprawdę super chodzi

Bezsteronna recenzja klocucha dość szybko wyjaśnia, że no nie xd

https://youtu.be/F5owCPxkOsE
#gothic #klocuch
Shatter - Fanboye #gothicremake - wszystko działa idealnie, żadnych błędów, naprawdę ...
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 06:43:03 via Android
  • 1
@Niggalke: kumplu, gdzie ja ci napisałem jak masz się bawić? Jeden się dobrze bawi w filharmonii, drugi na festiwalu w Ostródzie. Walory muzyczne da się oceniać i robi się to niezależnie od tego, kto się bawi.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 06:43:43 via Android
  • 2
@przegro_pisarz: jak rozmawianie o tym, co im nie wyszło i o wadach gry psuje ci zabawę, to problem jest z tobą xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 06:46:11 via Android
  • 1
@MinisterKoryto: nie zrobiła dobrej roboty, bo ta gra zwyczajnie nie jest dokończona. Juz ignoruję te znikające i mrugające tekstury, ale a) ta gra powinna chodzić na 10-letnim kompie, bo nic specjalnego sobą nie reprezentuje pod względem grafiki (przypominam, rdr2 jest z 2018) b) chłop wchodzi do obozu, pokręci się chwilę, cały obóz wchodzi na dach i koniec aggro - "dobra robota", "w oryginale też dużo rzeczy było gównianych" - po
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 06:49:03 via Android
  • 2
@Niggalke: kultury trochę. Nie wiedziałem, że random z wykopu jest dla ciebie tak wplyewoy, że psuje ci zabawę, mówiąc o tym, że coś, co ci się podoba, ma wady techniczne, a tobie podobni zaklamują rzeczywistość, mówiąc, że nie xd

Ja tu wcale nie odwołuje się nawet do tego że główny bohater przy bieganiu łapie przechyl 45 stopni, bo to jest całkiem inny temat do krytyki, tylko do tego, że ta
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 06:54:09 via Android
  • 0
@Niggalke: usunąłem wpis, w którym twoja dyskusja to po prostu obrażenie mnie xd jak chcesz dyskutować to śmiało, ale na jakimś poziomie, mimo że to wykop xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 07:04:27 via Android
  • 1
@Niggalke: fajnie, mogłem zrobić screena, to byś się nie wypierał, że zwróciłeś się po prostu nieladnym epitetem w moja stronę na końcu wpisu XD Alzheimer?

Generalnie dobra zabawa nje determinuje dobrej gry. Ja się dobrze bawię przechodząc dwadzieścia razy pokemony, ty uznasz ze do d--y gierka, ale o technikaliach czy zwalonych mechanikach możemy pogadać niezależnie od tego czy się dobrze bawisz
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 07:19:23 via Wykop
  • 0
@Niggalke: ty mnie nazywasz płatkiem śniegu, bo usunąłem twój komentarz, gdzie zacząłeś robić chlew xd

"cała armia obrońców nowego gothica" nie jest wymyślona xd jak napiszesz na grupie gothicowej, że jest skopany na ps5 albo że cała historia z brakiem konsekwencji za bicie Gomeza to efekt tego, że s--------i cały system sztucznej inteligencji postaci, to się dowiesz że "hehe drewno oryginał też nie działał". Gdyby ta gra nie nazywała się
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 07:22:46 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: chodzi tak jak na tym filmiku, jak masz zbyt słaby komputer, to jest najmniej istotne.

Ale AI postaci jest niezależne od komputera i ono kuleje od dema z Nyrasem do tej pory. To, że możesz robić co chcesz i wszyscy zapominają też jest faktem. Ruch postaci wygląda źle od dawna, te przechyły przy zmianie kierunku biegu xd

Oczywiście, że tej gry nie odpaliłem, zerkam sobie na gameplaye i widzę
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 07:32:03 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: jakiej oceny konkretnie? Oceny zachowania postaci w określonych sytuacjach? Oceny wątku ze zbroją z rudy w pierwszym rozdziale, z czego śmieje się cały discord gothicowy? Oceny kosmicznych wymagań? Oceny animacji? Do tego grać nie muszę. Żeby po tym stwierdzić że gra nie zasługuje na oceny 8+ też w nią grać nie muszę xd żeby widzieć, że alkimia zrobiła średniaka, mogąc zrobić coś bardzo dobrego, też nie muszę włączać tej
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 07:42:37 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: och tak, nie stać mnie na gierkę i jeszcze uważasz, że ja coś hejtuję?

Dlaczego uważasz, że moja opinia wynika z tego, co ktoś powiedział? Wynika z tego, co widziałem.

Cyberpunk był latany ponad rok, na premierę był tak słaby, że Sony wywaliło go z PS store, bo nie działał. Swoją drogą, gracze gothica na ps5 piszą, że w sumie powinno być podobnie, bo ponoć grać się nie da.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 07:57:49 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: otóż kolego, do oceny pewnych elementów gry, wcale nie trzeba w nią grać. Jak już pisałem, nie podejmę się oceny wrażeń z rozgrywki, historii, systemu walki, no bo ich jeszcze nie znsm
Ale ocenić muzykę, grafikę, animacje czy konkretne reakcje NPC w danych sytuacjach można jak najbardziej bez grania, szczególnie że te ostatnie są po prostu efektem niedopracowania AI, co nie byłoby tak rzucające się w oczy, gdyby nie
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 08:19:20 via Android
  • 0
@MinisterKoryto: ale czego ty nie rozumiesz, przecież ja ci wprost piszę, że nie mogę ocenić gameplayu, rozgrywki, czy mechaniki walki albo otwierania zamków, bo nie grałem w to, mogę ocenić błędy techniczne i aspekty audiowizualne.

Co ja ci o kiszaku pisze? Odnośnie kiszaka na wykopie w temacie gothica dodałem wpis o tym Gomezie, bo spędziłem 5 minut na jego streamie, jak bil Gomeza i w poście z tagiem kiszak w
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
08.06.2026, 08:23:29 via Wykop
  • 0
@MinisterKoryto: aż mnie wkurzyłeś i wrzucam screena co ja mówię i w jakim wpisie o rumunie XDD we wpisie, który był w gorących, w którym koleś pyta o tag xD
Shatter - @MinisterKoryto: aż mnie wkurzyłeś i wrzucam screena co ja mówię i w jakim ...

źródło: 1000008564

Pobierz
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
10.06.2026, 03:06:26 via Android
  • 0
@cyberchosnek: dlaczego ty myślisz, że ja jestem jakimś fanem kiszaka gościu? Masz jakąś obsesję na jego punkcie. Widziałem dosłownie jeden fragment jego rozgrywki, o którym gada cała społeczność, a ty się u------ś tematu i się go trzymasz jak pies nogawki listonosza, gadasz o nienawiści (wtf xd) a do tego w ogóle nie rozumiesz, że ja właśnie w ogóle nie rozmawiam o tym, jak kto ma się czuć, tylko jak działa
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
10.06.2026, 06:04:47 via Android
  • 0
@cyberchosnek: Oczywiście że mam pojęcie. Żeby wiedzieć jak szybko jedzie samochód, nie trzeba go prowadzić. Żeby widzieć problemy gry, nie trzeba w nią grać. Żeby ocenić wrażenia z rozgrywki - trzeba. Zresztą, sami twórcy przyznają, że gra chodzi źle, tylko fanatycy uważają, że jest inaczej.

Nie wiem, co mówił kiszak, jak jesteś jego fanem, to może wiesz.

Prawda jest taka, że obiektywne podejście recenzja to fundament recenzji. Na czym polega obiektywna ocena?
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
10.06.2026, 08:02:59 via Wykop
  • 0
@cyberchosnek: spoko, ale można oceniać każdą grę według obiektywnych kryteriów, zarówno prawidłowość działania mechanik, jak i prawidłowość działania samej gry, spójność wizji artystycznej, jakość grafiki. Jak ja gdzieś czytam, że grafika w gothicu jest 8/10 to chce mi się śmiać, bo gothic jest grą AA, która wygląda jak gra AA i jest mu daleko do dużych gier, które obecnie wychodzą i wyglądają dużo lepiej. I to jest nieobiektywna ocena danego
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
18.06.2026, 14:45:09 via Wykop
  • 0
@cyberchosnek: @cyberchosnek: ojej, nie widziałem tego komentarza. Zacznę od końca - nje to coś, co mi się bez przerwy zapisuje jako autokorekta i nie mogę się go pozbyć, bo zawsze gdzieś źle kliknę i wraca do. Podpowiedzi xd

Oczywiście, że ocena obiektywna dzieła kultury jest możliwa. Ustalasz kryteria oceniania i obiektywnie je oceniasz, czy coś działa poprawnie, czy nie, czy coś jest innowacyjne, czy nie, etc. Ocena nie polega
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
18.06.2026, 20:02:05 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
PrzodownikPracyZaGrosze
PrzodownikPracyZaGrosze
17.06.2026, 06:36:56
  • 1274
Mój dziadek pracował, a babcia nie, więc miała czas wychowywać dzieci.
Mój ojciec pracował, a mama nie, więc miała czas wychowywać dzieci.

Ja pracuje i moja żona też bo jak nie zapłacimy raty kredytu to nas bank dojedzie, a z jednej wypłaty to powodzenia życzę.

Moi dziadkowi i rodzice nie mieli kredytu na mieszkanie, dostali od miasta/zakładu pracy.
  • 149
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 17.06.2026, 17:34:00 via Android
  • 0
@PrzodownikPracyZaGrosze: spróbuj żyć jak twój dziadek, czyli żyć zacofany mniej więcej o 25 lat względem wolnej Europy, nie miej żadnych mediów, jedz mocno średnie jedzenie, nos średnie ubrania (albo kupuj je ultra rzadko), mieszkaj w tym darmowym mieszkaniu razem ze swoimi rodzicami, a samo mieszkanie wyszukaj na zadupiu, które dopiero co powstało, a sam standard wykończenia mieszkania niech będzie zbliżony do tego, jak wygląda szopka warsztatowa pana Johna z USA.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 17.06.2026, 17:38:32 via Android
  • 0
@borostwor: to już twoja wkretka. Ludzie pchają te dzieci w jakieś zajęcia dodatkowe, z których nic nie wyniknie, poza przetyraniem tego dziecka, bo ileż można, kupują im markowe ciuchy, butelki po 100 zł sztuka, chodzą z nimi do barberów od 2 roku życia, a potem "no bo drogo". W pracy mam type, która narzeka na brak kasy a dzieciakowi co ma chyba z 12 lat kupiła jakieś tam buty nike
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 18.06.2026, 09:20:44 via Android
  • 0
@szpongiel: ciekawe jak to się dzieje, że jednak moi rodzice chodzili do pracy i mają dzieci, moi dziadkowie z jednej strony pracowali i mieli 3 dzieci, wybudowany dom, a z drugiej strony wychowali 7 dzieci, zarabiając na życie tyrając w swoim gospodarstwie. Za to teraz trzeba iść do pracy na 8 godzin, albo i nie, w sumie zależy gdzie mieszkasz.
Straszne czasy nastały.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 18.06.2026, 11:10:56 via Android
  • 0
@szpongiel wiesz, można generalnie wybierać miejsca zamieszkania trochę mniej prestiżowe, a przy tym trochę większe.
Czy stać by cię było na utrzymanie siódemki dzieci, to wątpliwe. Ale dwójkę - spokojnie. Czy pracując jest to do ogarnięcia? Tak. Każdy z nas zna ludzi, którzy pracują i te dzieci wychowują.

Czy "w duoach się poprzestawiało" to zła diagnoza? Pewnie uproszczona. Ale to jest moim zdaniem w dużej mierze diagnoza przyczyny tego, czemu młodzi ludzie nawet
  • Odpowiedz
abd00l3k
abd00l3k
17.06.2026, 07:45:49
  • 1325
Ja tylko przypominam, że w czasie COVID te konowały miały stawki x2, pomyślcie jakie wtedy było eldorado. Temat trzeba grillować tak samo jak temat Majtczaka, do skutku.

#lekarz #lekarz100k
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 17.06.2026, 17:39:19 via Android
  • 0
@abd00l3k: można zaocznie zrobić medycynę? Wystarczy mi prawo do bycia rodzinnym
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 16.06.2026, 18:39:41
  • 3
#shrek Obrzydliwe #film
Shatter - #shrek Obrzydliwe #film
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ja_tu_tylko_na_moment
ja_tu_tylko_na_moment
15.06.2026, 09:50:45
  • 975
Chciałem tylko napisać że grubo mylicie się co do lekarzy zarabiających 100k na praktyce lekarskiej.
Do tej kwoty trzeba doliczyć umowy o dzieło na consulting branży farmaceutycznej, która nagania na swoje leki i funduje konferencje na hawajach i dodatkowe bonusy za przepisywanie recept.

#lekarz100k #medycyna #zdrowie #konowalposting #polska #lekarz
jatutylkonamoment - Chciałem tylko napisać że grubo mylicie się co do lekarzy zarabia...

źródło: image

Pobierz
  • 63
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 15.06.2026, 21:00:56 via Android
  • 0
@CCH5OH: czyli co, lekarze zarabiają mało?
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 14.06.2026, 08:23:40
  • 0
Tak sobie pomyślałem - kupiłem garnitur za prawie 2k, ubrałem go parę miesięcy po odebraniu z pralni i się okazało że się skurczył (100% wełna) - wiadomo, nikt nie przyzna się że to jego wina, sklep twierdzi że się nie skurczył tylko ja przytyłem (xd). Pytanie - jak czyścić garnitur wełniany, żeby go nie s--------i? Gadałem z kimś, też miał podobna sytuację, że jak garnitur nie był z poliestru to marynarka wróciła
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
Autor
14.06.2026, 08:50:57 via Android
  • 0
@Ekrad: jakaś konkretna szczotka? Parownica taka "normalna"?

To był garnitur ślubny, uwalily mi go baby makijażem xd

U mnie poliestrowe w zasadzie nie wchodzą w grę, więc albo wełna na eleganckie, albo jakiś len na mniej eleganckie, ale boję się oddawać to już do pralni
  • Odpowiedz
Henrykko
Henrykko
13.06.2026, 20:56:39
  • 277
#mecz
Ja rozumiem że ktoś może nie lubić rozległego stylu komentowania Laskowskiego, ale żaden inny komentator tak ładnie nie j---e korupcji Fify co on ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 14.06.2026, 08:25:34 via Android
  • 1
@tyrytyty: czyli to, przez co futbol wygląda coraz gorzej.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 14.06.2026, 08:25:40 via Android
  • 0
@Henrykko: a co powiedział
  • Odpowiedz
czerwonykomuch
czerwonykomuch
13.06.2026, 14:25:28
  • 1046
Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej ochrony zdrowia, a 12% społeczeństwa otrzymuje kartki na żywność, ale przynajmniej jeden debil został właśnie bilionerem.

Tak działa kapitalizm, lewaku.

#antykapitalizm #usa #trump #musk #bekazprawakow #bekazlibka
czerwonykomuch - Może u naszego zaoceańskiego „sojusznika” nie ma nawet powszechnej o...

źródło: IMG_2556

Pobierz
  • 128
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13.06.2026, 21:04:56 via Android
  • 2
@czerwonykomuch: Musk nie jest mi bliski, ale - to gość, który wpakował swoje zasoby w abstrakcyjnie ryzykowne branże i na tym wygrał. Przez lata miał najlepsze auta elektryczne, ma internet satelitarny, który działa na całym świecie, realizuje misje kosmiczne jako jedyna prywatna firma (chyba że są jakieś inne?), a po drodze odpowiadał za rozwój takich firm jak PayPal, używany na całym świcie. Trudno tu nawet mówić o szczęściu czy coś
  • Odpowiedz
Wuuuwuuu
Wuuuwuuu
13.06.2026, 05:51:12
  • 114
W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Street, stał się pierwszym bilionerem w historii świata. Jego majątek to ponad 1 bilion dolarów. Tym samym fortuna Muska napęczniała do rozmiaru większego niż majątek trzech kolejnych osób na liście najbogatszych.

Gdyby jego majątek podzielić na wszystkich ludzi na świecie to każdy by dostał


Cieszy fakt, że to osiągnięcie trafiło do niego, a nie do jakiegoś nafciarza, czy kogoś kto odziedziczył
Wuuuwuuu - W piątek Elon Musk, wraz z uruchomieniem handlu akcjami SpaceX na Wall Str...

źródło: Elon-Musk-is-planning-to-visit-Mexico-City

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13.06.2026, 10:06:27 via Android
  • 0
@enten: oczywiście, że p--------z xd Areczek, który robi swoją robotę może awansować o co najmniej dwa poziomy za swojego życia - jeden, po prostu robiąc na etacie i stając się specjalistą, drugi - otworzyć działalność gospodarczą, nawet malutką. "hurr nie dla każdego!!" - wiadomo, ale żeby "awansować" trzeba albo być dobrym w czymś, co robisz w pracy, albo wystawiać faktury.

Nigdy nie było tak że z d--y stawiałeś się elitą.
  • Odpowiedz
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
Cygan_Wojtus
13.06.2026, 05:38:34
  • 284
Zapytacie mnie dlaczego nienawidzę #psiarze? To nie jest tak, że nienawidzę, ja po prostu uważam, że są brudasami, psy zastępują im dzieci, a dodatkowo są ludźmi bez honoru i każdy jest winny tylko nie ich debilne zachowanie.

Ale też gdy miałem 16 czy 15 lat ciągano mnie i brata po sądach, patusy pomyślisz?

Tak się składa, że gdy ja już smacznie spałem w domu, podobnie jak mój brat, to
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13.06.2026, 10:00:41 via Android
  • 7
@Ch4d: ale w domu każdego psiarza który psa w nim trzyma, śmierdzi.
  • Odpowiedz
rebelyell
rebelyell
13.06.2026, 05:30:50
  • 512
#mecz #mundial
Twarze jakby znajome...
rebelyell - #mecz #mundial
Twarze jakby znajome...

źródło: 1000012290

Pobierz
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13.06.2026, 08:56:38 via Android
  • 0
@rebelyell: kto to?
  • Odpowiedz
Mariuszzuk
Mariuszzuk
Mariuszzuk
12.06.2026, 21:22:12
  • 282
Ha tfu jej wiadomo na co.

#rosja #wojna #ukraina
Mariuszzuk - Ha tfu jej wiadomo na co.

#rosja #wojna #ukraina

źródło: 1000012731

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13.06.2026, 08:56:04 via Android
  • 0
@Mariuszzuk: to nie jest faje konto "nie jesteśmy sobie wrogami" nie brzmi naturalnie po polsku.
  • Odpowiedz
doggaz
doggaz
12.06.2026, 21:06:37
  • 554
48 drużyn na mundialu a ty mi łysa pało skorumpowana dajesz dwa mecze dziennie w tym jeden o 3 w nocy
#mecz
doggaz - 48 drużyn na mundialu a ty mi łysa pało skorumpowana dajesz dwa mecze dzienn...

źródło: G29OVx964TJk1CKnytjsyMIs9bus5

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 13.06.2026, 08:55:10 via Android
  • 0
@Cztero0404: może po prostu chcą oszczędzić tych piłkarzy trochę i rozciągnąć terminarz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 24
  • Strona 1 z 24
  • >

Shatter

  • Shatter
  • Wykop
  • https://www.wykop.pl
  • wykop@wykop.pl
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 05.02.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.06.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #pierwszaparanoja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking