Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko178
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Shatter

Shatter

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 83758
  • Znaleziska 3139
  • Mikroblog 80619
  • Obserwujący 49
  • Obserwowane 89
johann_10
johann_10
20.05.2026, 12:23:21
  • 408
Wy też wrzucacie luzem bochen chleba do brudnego sklepowego koszyka?

#bekazpisu #polityka
johann_10 - Wy też wrzucacie luzem bochen chleba do brudnego sklepowego koszyka?

#be...

źródło: IMG_5113

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 20.05.2026, 18:27:22 via Android
  • 1
@jaroty: ja kupuje i po 20
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 20.05.2026, 05:01:10
  • 0
Jakie opony letnie do Vectry C 1.9 150KM na felgi 16? 205/55 czy 215/55? Niby oba rozmiary są dozwolone, ale który lepiej wybrać?
#pytanie #motoryzacja #mechanikasamochodowa #opony #opel #vectra #samochody
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
Autor
20.05.2026, 05:39:59 via Android
  • 1
@v-tec: @Zweitakt u mnie głównie ekspresówka, zimówki mam na tej feldze 205
  • Odpowiedz
czerstwy_swierszcz
czerstwy_swierszcz
19.05.2026, 17:38:18
  • 65
Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio jest tam aż taki nadmiar ulic, że część przerabia się na parki xD?

#polska #ciekawostki
czerstwy_swierszcz - Nie mieszkam w #warszawa więc mnie to nie dotyczy, ale czy serio...

źródło: 702298822_122362218386225590_7635830142896026446_n

Pobierz
  • 81
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 20.05.2026, 05:02:23 via Android
  • 0
@czerstwy_swierszcz: dla wykopków bez samochodów tak, dla ludzi, którzy tam normalnie funkcjonują - nie
  • Odpowiedz

3090

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Meta/Facebook zapłacił 0,5% podatku od przychodu. InPost 4,5%. A ty ile?

Dwa miliardy złotych przychodu i niewiele ponad 11 mln zł podatku dochodowego - ta niepokojąca relacja (niektórzy nazywają ją wprost "skandalem") to wyniki wykazane za ubiegły rok w naszym kraju przez polską odnogę cyfrowego giganta - spółki Meta (m.in. Facebook i Instagram).

otonavauni
z
biznes.interia.pl
dodany: 19.05.2026, 11:17:57
  • 438
  • #
    gospodarka
  • #
    pracbaza
  • #
    ekonomia
  • #
    antykapitalizm
  • #
    bekazlibka
Shatter
Shatter 19.05.2026, 16:22:26 via Android
  • 1
@Sark: generalnie beka ze na b2b możesz odliczyć sobie od podatku mleko, bo to do kawy w pracy, a na etacie nikogo nie interesuje ile z twojego dochodu zostaje ci po autentycznych kosztach życia xd
Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
14.03.2026, 17:13:21
  • 7
O kurła, może warto było to oglądać od początku xD

#m--f #gimbynieznajo #pierwszamilosc
Mega_Smieszek - O kurła, może warto było to oglądać od początku xD

#m--f #gimbyniezn...

źródło: 1000015560

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 19.05.2026, 09:30:29 via Android
  • 0
@Mega_Smieszek: córkę i matkę zaliczył, a potem matkę przejął jego stary xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 19.05.2026, 08:57:54
  • 2
Nie wiem, czy jestem z-----y (być może), ale w #pierwszamilosc pojawia się nieścisłość, która może być planowana?

Otóż Karolina została potrącona przez kierującego przedliftowym Volkswagenem Passatem b5, chyba z silnikiem benzynowym.

Dwa odcinki później odnajduje się uszkodzony samochód, ale to srebrny volkswagen touran pierwszej generacji!

Nieścisłość,
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
Autor
19.05.2026, 09:26:19 via Android
  • 0
@fizzly: trzeba się czymś zająć, jak już zrobisz rseczy ważne
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 18.05.2026, 08:41:27
  • 1
Jaki darmowy CAD jest najbardziej zbliżony do #autocad - czyli wpakowanie czasu w naukę będzie skutkować tym że łatwo przejdzie się na oryginał w pracy na przykład. #arcadia #librecad #freecad #qcad? Który się nada do 2D, a który 3D? #pytanie #inzynieria #mibm #air #pytaniedoeksperta
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter
Autor
18.05.2026, 09:05:01 via Android
  • 0
@PurpleHaze: na studiach robiłem 3D w inventorze rzecz jasna, trochę uproscilem post. Co do darmowego trenowania 3D?

Trzeba by lekko odrdzewić umiejętności ze studiów, a chyba wolę tak niż bawić się w piracenie. Chociaż jeszcze pomyślę xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
Autor
18.05.2026, 11:01:56 via Android
  • 0
@PansaSanczo: tzn. dla mnie to aktualnie tak czysto dla siebie, bez żadnej komercji, więc kupowanie raczej nie wchodzi w grę. Co najwyżej żeby sobie przypomnieć jak to działało i tyle
  • Odpowiedz
CyganskiKsiaze
CyganskiKsiaze
18.05.2026, 04:09:23
  • 2030
Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”
CyganskiKsiaze - Pamiętajcie: „Za każdym sukcesem mężczyzny stoi kobieta”

źródło: IMG_2900

Pobierz
  • 141
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 18.05.2026, 08:42:19 via Android
  • 5
@deepstate: czyli zobaczyła i zamiast wyśmiać mówi "mm, racja"
  • Odpowiedz
echhhhhhhhhhh
echhhhhhhhhhh
echhhhhhhhhhh
17.05.2026, 21:19:17
  • 481
J--------i jak leci po hiszpańsku. Jeszcze zna niemiecki i angielski. Wszystko po to, aby lepiej porozumiewać się w klubach, w których grał. Top profesjonalizm.

#mecz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 18.05.2026, 06:41:58 via Android
  • 0
@echhhhhhhhhhh: tymczasem matty cash po 5 latach w kadrze xd
  • Odpowiedz
meemphis11
meemphis11
17.05.2026, 21:28:20
  • 644
Chłop miał miliard razy lepsze pożegnanie po 4 latach w Barcelonie niż po kilkunastu w Bayernie gdzie wygrał wszystko XD

#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 18.05.2026, 06:39:41 via Android
  • 17
@Drogomir: beka ze Niemcy autentycznie gadali ze nie powinien bić rekordu z szacunku xd
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 18.05.2026, 06:41:13 via Android
  • 8
@waro: serio, chatgpt odpowiedzią na każde pytanie? Przecież o tym, że go w------o mydlenie oczu w sprawie nowego kontraktu i Haalanda było głośno. Lewy był najlepszym piłkarzem klubu i nie spodobało mu się, że chcą go w taki sposób usunąć w cień
  • Odpowiedz
sikpi
sikpi
17.05.2026, 19:17:10
  • 740
Polak wyprowadza na mecz FC Barcelonę jako kapitan (ʘ‿ʘ) nie zobaczymy już takich obrazków za naszego życia

#mecz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 18.05.2026, 05:55:41 via Android
  • 0
@pasta_alla_carbonara: no fajnie, a teraz wróćmy do sportu, który kogoś obchodzi
  • Odpowiedz

1702

Oto z kogo składało się polsku jury przyznające Izraelowi 12 punktów na Eurowizj

Oto z kogo składało się polsku jury przyznające Izraelowi 12 punktów na Eurowizj

Krótko: Eliza Orzechowska, Filip Kuncewicz, Viki Gabor, Staś Kukulski, Wiktoria Kida, Jasiek Piwowarczyk, Maurycy Żółtański.

enterprize
z
eska.pl
dodany: 17.05.2026, 08:00:53
  • 215
  • #
    eurowizja
  • #
    cringe
  • #
    tvp
Shatter
Shatter 18.05.2026, 05:54:18 via Android
  • 11
"Staś Kukulski startował w polskich preselekcjach, a teraz zasiadł w jury Eurowizji. Tak mówił o Izraelu: "Nie wgłębiam się jakoś w ten temat""

XDDD
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

arcxa
arcxa
17.05.2026, 07:48:48
  • 2473
Mam sąsiada z 3 domy dalej z którym czasami wypijemy piwko, obejrzymy meczyk, albo ogarniemy jakiś DYI projekcik w ogrodzie. Nie mam pojęcia jak się nazywa, wołam na niego Jurek, bo tak wołał na niego inny sąsiad. Dla mojej dziewczyny jest to niepojęte, że nic o nim nie wiem xD

Wołam i pytam facetów - czy to serio dziwne? xD

#logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow #pytanie #polska
  • 249
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 17.05.2026, 13:29:52 via Android
  • 0
@arcxa: tak, skrajnie dziwne
  • Odpowiedz
Mysiekpysiek
Mysiekpysiek
17.05.2026, 04:14:39
  • 135
#zwiazki #bekazrozowychpaskow

- Misiek, wpuścisz mnie tylko na siusiu?
- No dobra, właź.
Prrrt! PLUM!
- KAŚKAAA!!!
Mysiekpysiek - #zwiazki #bekazrozowychpaskow 

- Misiek, wpuścisz mnie tylko na siusi...

źródło: temp_file776375233659650661

Pobierz
  • 59
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 17.05.2026, 11:47:52 via Android
  • 6
@GladysDelKarmen: chyba w związku radzieckim, gdzie brakuje toalet. Sranie to normalna czynność fizjologiczna, co nie znaczy, że trzeba to robić przy innych ludziach, tak jak oddychanie.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 17.05.2026, 11:45:19
  • 1
Pierwszy raz od czasów Donatana nie obejrzałem. Eurowizji, bo pamiętałem, że zaplanowałem coś na sobotę, ale zapomniałem co xd ale widzę że Polska nie dość, że nie umiala zbojkotowac imprezy przez Izrael, to jeszcze dała im 12 punktów XD tfu #eurowizja
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hole_to_another_universe
Hole_to_another_universe
15.05.2026, 11:15:55
  • 1111
Ciocia Kasia to prawdziwy mąż stanu chłopskiego (a raczej żona). Ciekawe kiedy ja zrzucą że stołka? PiS już pewnie ma gotowy program wyborczy na następne wybory który obieca że nie podniesie się wieku witaminkm a cuckoldy za nim zagłosują #rownouprawnienie #feminizm #rozowepaski #niebieskiepaski #emerytura #polityka
Holetoanother_universe - Ciocia Kasia to prawdziwy mąż stanu chłopskiego (a raczej żo...

źródło: 4d9df59f4de0438eb814328264edf073

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 15.05.2026, 21:05:50 via Android
  • 1
@Hole_to_another_universe: niech dadzą wszystkim 64 i zadowolenie
  • Odpowiedz
kluha666
kluha666
15.05.2026, 10:11:42
  • 207
Byłem na rozmowie o pracę na monitoringu. Prawdopodobnie mnie przyjmą. Spodobałem się im, pochwaliłem się swoim doświadczeniem, więc szansa na pracę to 99.9%. Praca po 12 godzin. Tyle, że są nocne zmiany. Pracowałem już tak i dowiedziałem się, że tutaj spokojnie mogę czytać książki. Dzwoniłem do matki się pochwalić, bo ona tak strasznie mnie goniła do pracy, bo bała się, że będę się musiał do niej wprowadzić (ogólnie mało wsparcia z jej
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 15.05.2026, 17:55:48 via Android
  • 0
@kluha666: matka ma cie chwalić za to, że byłeś na rozmowie o pracę?
  • Odpowiedz
Infex
Infex
14.05.2026, 19:34:58
  • 186
#gazetawroclawska #wroclaw #pdk
Gazeta wroclawska jak zwykle klasa ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Infex - #gazetawroclawska #wroclaw #pdk
Gazeta wroclawska jak zwykle klasa ( ͡° ͜ʖ ͡°...

źródło: 1000072177

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 15.05.2026, 06:25:24 via Android
  • 0
@CJMac: to przecież photoshop
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter 15.05.2026, 16:32:24 via Android
  • 0
@StaraSzopa: wydaje mi się, że widziałem to zdjęcie w innej wersji. Ale nie pamiętam, stare dzieje
  • Odpowiedz
Raquel-Blue
Raquel-Blue
14.05.2026, 19:56:23
  • 156
#eurowizja
Raquel-Blue - #eurowizja

źródło: IMG_3972

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 15.05.2026, 06:25:02 via Android
  • 1
@Raquel-Blue: gromek śmierdzący, oo śpiewający
  • Odpowiedz
UzytkownikHejto
UzytkownikHejto
14.05.2026, 21:11:19
  • 178
Nie wiesz i się nie dowiesz (bo mamy cenzurę)

Moderacja wykopu usunęła z głównej znalezisko (114 komentarzy, 230 wykopów w 2 godziny)
od @ArseneWengerTheAnimatedSeries
https://wykop.pl/link/7944713/stworzylem-nie-wiem-ale-sie-dowiem-i-zostalem-z-niczym
@ArseneWengerTheAnimatedSeries 234

Stworzyłem "Nie wiem, ale się dowiem!" i zostałem z niczym.

więcej
UzytkownikHejto - Nie wiesz i się nie dowiesz (bo mamy cenzurę)

Moderacja wykopu usu...

źródło: image

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Shatter
Shatter 15.05.2026, 06:24:29 via Android
  • 1
@xpear: wola ludzi bo moderacja leci w c---a
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 23
  • Strona 4 z 23
  • >

Shatter

  • Shatter
  • Wykop
  • https://www.wykop.pl
  • wykop@wykop.pl
  • Facebook
  • X (dawny Twitter)
  • Instagram

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 28.07.2023

    Komentator
  • Ekshibicjonista
    od 05.02.2021

    Ekshibicjonista
  • Rocznica
    od 26.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.05.2015

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 11.06.2019

    Mikroblogger
  • Honorowy Wampir
    od 28.07.2020

    Honorowy Wampir
  • Król Wykopaliska
    od 07.03.2023

    Król Wykopaliska

Autorskie tagi

  • #pierwszaparanoja

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking