#ps3 #pcmasterrace #playstation
Chciałbym przechwycić obraz z ps3.
Możecie polecić jakąś kartę przechwytującą, grabera, zewnetrzną.
Czy taka karta za ok 50zł ma sens w tym przypadku?
Chciałbym przechwycić obraz z ps3.
Możecie polecić jakąś kartę przechwytującą, grabera, zewnetrzną.
Czy taka karta za ok 50zł ma sens w tym przypadku?











ukry sieją narracje, ze wołyn był ok.
Polska jest rozgrywana i pomiatana mniej wiecej od 300lat
Polscy politycy to kloaka , menele kłocacy sie pod sklepem o to kto ma racje, Jestesmy rozgrywani nawet przez taki sztuczny twór jak ukraina