Pytanie do Was. Jestem ojcem dwóch córek, 9 i 11lvl. Dzisiaj, przyszły do mnie z informacją, że odkładają kieszonkowe, na ich pierwszego Iphona. Trochę mnie zamurowało na początku, ale pomyślałem - ok, kiedyś to w końcu musiało nastąpić. Pomogę im, a przede wszystkim sobie i poradzę się Was.
Otóż moje pytanie brzmi:
Do jakiego wieku dziecka, instytucja Okna Życia działa bez konsekwencji?
Dziękuję za pomoc.
#heheszki


















#dino #systemkaucyjny
źródło: 1000043056
PobierzJak minie termin i nie wydadzą hajsu, kręcę małysza