Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko148
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
niewidzialnywszechmogacy

niewidzialnywszechmogacy

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 2222
  • Znaleziska 223
  • Mikroblog 1999
  • Obserwujący 6
  • Obserwowane 52
niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 31.05.2026, 13:54:34
  • 9
Coś mnie goni i nie chce się odczepić
#rower #gory
niewidzialnywszechmogacy - Coś mnie goni i nie chce się odczepić
#rower #gory

źródło: IMG_1797

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 09.05.2026, 08:50:17
  • 54
Spanko
#katzenpfotchen #pokazkota #koty
niewidzialnywszechmogacy - Spanko 
#katzenpfotchen #pokazkota #koty

źródło: IMG_1373

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pwner
Pwner
15.03.2026, 12:58:27
  • 182
Ludziom w bloku o--------a.
Zrobiłem w pełni automatyczną szklarnię z #temu na balkonie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Bajery obejmują:
- Automatyczne podlewanie po wykryciu wilgotności gleby na poziomie ~20%
- Uchylanie drzwiczek do wietrzenia kiedy temperatura w środku przekroczy 28 stopni
- Pomiar wilgotności i temperatury w wewnątrz
Pwner - Ludziom w bloku o--------a.
Zrobiłem w pełni automatyczną szklarnię z #temu n...

źródło: 650104963_1446909720405507_7238822806909299940_n

Pobierz
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 15.03.2026, 18:01:09 via Wykop
  • 2
@Pwner: Tak jak piszesz, nie trzeba w ogóle nic ogarniać żeby zrobić podobne rzeczy :D Sam parę miesięcy temu (bez żadnej wiedzy w tym temacie) zmajstrowałem system ogaru do terrarium na esp32, czujnik BME280, jak spada wilgotność poniżej 70% to odpala nawodnienie, ale tylko w nocy jak jaszczur jest aktywny, żeby miał co pić, w dzień działają lampy w określonych godzinach żeby roślinki mogły rosnąć, mam też podgląd na tel
niewidzialnywszechmogacy - @Pwner: Tak jak piszesz, nie trzeba w ogóle nic ogarniać ż...

źródło: 7fd36439-6236-439c-9260-9d62ed211d36

Pobierz
  • Odpowiedz
niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 16.03.2026, 10:23:37 via Wykop
  • 1
@Pwner: dokładnie tak, esp ma WiFi i się łączy z routerem, dlatego na podgląd mogę zajrzeć tylko jak jestem połączony z moją siecią, w sumie fajnie było by mieć globalny dostęp, idzie to łatwo zrobić bez zakładania własnego serwera w mieszkaniu?
  • Odpowiedz
jurekqwerty
jurekqwerty
jurekqwerty
02.03.2026, 17:14:12
  • 157
#iran
jurekqwerty - #iran

źródło: image

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 02.03.2026, 21:23:43 via Wykop
  • 38
@jurekqwerty: I wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)
niewidzialnywszechmogacy - @jurekqwerty: I wszystko jasne ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: asasasas

Pobierz
  • Odpowiedz
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
KolegaCzlowieka
11.01.2026, 16:03:15
  • 252
Wywid smutny ze Stochem i w tym mieńcie DJ debil puszcza miała ryja jak kopara. To jest ta legendarna atmosfera w Zakopanem.
#skoki
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 11.01.2026, 17:11:44 via Wykop
  • 17
@KolegaCzlowieka: Byłem na konkursie w Bischofshofen, było dokładnie to samo, narąbane bydło wszędzie, stragany z chińskimi pierdołami, i śmieciowe żarcie, muzyka ten sam sort, wszędzie syf i śmieci XD To nie problem kraju, tylko to poniekąd są takie dożynki we wsi, w Bhofen to prawdopodobnie jedyna albo jedna z niewielu i największa impreza w mieście, gdzie zjeżdżają się ludzie z okolicznych wsi i traktują to jako wielki melanż ze skokami
  • Odpowiedz
StraznikWiecznosci
StraznikWiecznosci
07.01.2026, 15:10:32
  • 252
Nocowanko typu skromnego dzisiaj było ( ͡º ͜ʖ͡º)

StraznikWiecznosci - Nocowanko typu skromnego dzisiaj było ( ͡º ͜ʖ͡º)

SPOILER

źródło: Screenshot_20260107_160716_Gallery

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 07.01.2026, 20:54:28 via Wykop
  • 1
@StraznikWiecznosci: od czego najlepiej zacząć takie biwakowania na dziko w zimnie? Są jakieś poradniki gdzieś? Może nie od razu aż tyle co Ty, ale żeby się stopniowo wdrażać
  • Odpowiedz
testowy12
testowy12
04.11.2025, 06:44:50
  • 321
Moja jazda z największą jednorazowo wartością przewyższenia ~18,5k UP. Na raz, z postojami, ale bez przerywania i bez snu.
Wiem, że pewnie nie jeden podjechał więcej, ale i tak było fajnie.

#rower #mtb #wykopaka #carpatia #bikepacking #gravel #sport #gory #polska #tatry
testowy12 - Moja jazda z największą jednorazowo wartością przewyższenia ~18,5k UP. Na...

źródło: up

Pobierz
  • 70
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 04.11.2025, 09:22:19 via Wykop
  • 0
@testowy12: Mocne! Jakim rowerem? Jakie podłoże?
  • Odpowiedz
MonsieurLaBoule
MonsieurLaBoule
26.10.2025, 20:06:16
  • 0
właśnie się zastanawiałem czemu żorż jeszcze nie płacze na radiu
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 26.10.2025, 20:07:23 via Wykop
  • 0
@MonsieurLaBoule: Już nadrobił, długo nie trzeba było czekać XD
  • Odpowiedz
Skonek248
Skonek248
19.10.2025, 20:39:07
  • 217
#f1 To jest naprawdę do zrobienia. Piastri jest totalnie ugotowany i moim zdaniem już się nie podniesie (za długo trwa ta słaba dyspozycja) a do Norrisa strata jest niewielka. WierzyMY.
Skonek248 - #f1 To jest naprawdę do zrobienia. Piastri jest totalnie ugotowany i moim...

źródło: IMG_0293

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 19.10.2025, 20:46:35 via Wykop
  • 1
@Goatifi: To ile mu brakuje teraz do Piastriego?
  • Odpowiedz

310

Polka z medalem MŚ! Ależ sensacja. A do tego taki rekord

Polka z medalem MŚ! Ależ sensacja. A do tego taki rekord

Ogromna niespodzianka w Atenach! Sandra Bernal wywalczyła brązowy medal mistrzostw świata w konkurencji trap. A w pewnym

dziabodo
z
przegladsportowy.onet.pl
dodany: 17.10.2025, 15:42:47
  • 38
  • #
    strzelectwo
  • #
    sport
  • #
    polska
  • #
    wygryw
  • #
    ciekawostki
  • #
    rozowepaski
niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 18.10.2025, 07:04:37 via Wykop
  • 27
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

215

Oddziały psychiatryczne powinny mieć stałe zabezpieczenie internistyczne

Oddziały psychiatryczne powinny mieć stałe zabezpieczenie internistyczne

Stałe zabezpieczenie internistyczne na oddziałach psychiatrycznych to nie luksus, lecz konieczność przekonuje dr n. med. Paulina Wróbel-Knybel z Kliniki Psychologiczno-Psychiatrycznej PsychoMedic. Jak podkreśla, pacjenci psychiatryczni często trafiają do szpitali w poważnym stanie somatycznym.

ewa-pn
z
swiatlekarza.pl
dodany: 24.09.2025, 12:49:08
  • 134
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
  • #
    psychiatria
  • #
    depresja
  • #
    nerwica
  • #
    informacje
niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 25.09.2025, 14:36:17 via Wykop
  • 1
Niestety tak jest, mam znajomego psychiatre z kraju UE, u niego jest tak, że inne oddziały traktują psychiatrie trochę jak śmietnik, przychodzi jakiś pacjent z objawami X, ale jest pijany, wysyłają na psychiatrię, inny pacjent z objawiami Y, ale zachowywał się agresywnie i stwierdzono że był pod wpływem jakiś środków, hop na psychiatrię, rodzina chce się pozbyć babci/dziadka z domu, dzownią że majaczy/chce się zabić/jest agresywna etc. i karetka zabiera na psychiatrię,
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ChlopoRobotnik2137
ChlopoRobotnik2137
07.09.2025, 12:35:48
  • 102
297 916 +156 +56 +4 +6 = 298 138
I cyk dojechałem do #salzburg . Wrzucam wczorajsza jazdę , i disiejszy dojazd oraz jazdę po mieście
Bardzo dobrze się jechało , mimo jazdy ciagle w górę nie było bardzo ciężko, bo podjazdy albo krotkie albo tuż po górce, ale może tez widoczki są piękne wiec jechałem z ekscytacja czekając co będzie za zakrętem . Do tego wczoraj jak napisem się
ChlopoRobotnik2137 - 297 916 +156 +56 +4 +6 = 298 138
I cyk dojechałem do #salzburg ....

źródło: image_picker_04895FD9-E765-4632-ADD4-8464F9249953-33198-0000049FD33000E4

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 07.09.2025, 14:16:22 via Wykop
  • 1
@ChlopoRobotnik2137: najlepsze widoczki Ci się zaczną jak wyjedziesz z Flachgau za Tennegebirge, będzie tylko lepiej (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
ChosennOne
ChosennOne
04.09.2025, 08:59:44
  • 1
#gielda #obligacje

Jeśli kupię obligacje EDO 10 letnie, które na dzisiaj w pierwszym roku mają 6.00% oprocentowania i minie pierwszy rok to w drugim roku jak będzie liczony procent? Jeśli inflacja za rok o tej porze będzie wynosiła 4% + marża 2% to będę miał kolejny rok liczony po 6% przez cały drugi rok? A co jeśli np. za 5 miesięcy w drugim roku inflacja będzie wynosiła 10%?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 04.09.2025, 09:01:38 via Wykop
  • 0
@ChosennOne: dobre pytanie, taktyczny komentarz. Ewentualnie zapytałbym chata GPT
  • Odpowiedz
Rad-X
Rad-X
02.09.2025, 16:39:07
  • 105
– Stachu?
– But who's speaking?
– Who is speaking to the phone?
– Uhh, this is Jadzia.
– Listen up, is Stachu home?
– No, he isn't.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 02.09.2025, 20:23:15 via Wykop
  • 0
@Rad-X: Niech ktoś wygeneruje z AI prawdziwy wokal tej rozmowy po angielsku
niewidzialnywszechmogacy - @Rad-X: Niech ktoś wygeneruje z AI prawdziwy wokal tej roz...

źródło: aaaa

Pobierz
  • Odpowiedz
Atreyu
Atreyu
20.08.2025, 11:28:55
  • 4
Przerobiony van czy kamper (ew. przyczepa). Za i przeciw?

Różowa się upiera na kupno vana i przerobienie go własnymi siłami. Bo to "część przygody". Mam zdolności techniczne, narzędzia i miejsce by nad tym pracować, ale dla mnie przygoda to bardziej chodzenie po Dolomitach czy grillowanie nad fiordem (jedzą z ręki) niż siedzenie w garażu.

Oba używane. Van wychodzi w ogólnym rozrachunku taniej, choć słyszałem że da się też tanio kupić kampera. Budżet dość luźny
Atreyu - Przerobiony van czy kamper (ew. przyczepa). Za i przeciw?

Różowa się upiera...

źródło: Kamper-czy-przyczepa-kempingowa.-Co-wybrac-na-zagraniczna-wycieczke-1170x500

Pobierz
  • 39
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 20.08.2025, 15:51:08 via Wykop
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 19.08.2025, 11:13:56
  • 49
#koty #pokazkota
niewidzialnywszechmogacy - #koty #pokazkota

źródło: kot

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy
Autor
20.08.2025, 15:22:25 via Wykop
  • 0
Nadzieja matką... Uważam, że żadne rzeczy nie powinny być wystawiane na klatkę schodową, nie bądźmy jak pewien poseł czy inni ludzie nieszanujący wspólnej przestrzeni.
  • Odpowiedz
Caleb88
Caleb88
22.07.2025, 09:01:00
  • 62
Po obejrzeniu the wire trudno mi się wgryźć w inne seriale, szczególnie kryminalne. Wszystko wydaje mi się naiwne albo na siłę przejaskrawione. Proszę o polecajki seriali, które są możliwie realistyczne i zbliżone do tego poziomu.

#seriale #thewire
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 22.07.2025, 14:00:54 via Wykop
  • 0
zapis na póżniej
  • Odpowiedz
jedmar
jedmar
jedmar
15.07.2025, 15:39:38
  • 55
#gielda
Dziękuję Panie Trump za Twoje cyrki z cłami. Dzięki Tobie załadowałem sie w #nvidia i pomimo spadku dolara mam prawie +50% XD
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niewidzialnywszechmogacy
niewidzialnywszechmogacy 15.07.2025, 20:01:29 via Wykop
  • 1
@jedmar: Chyba trochę za ostrożnie do tego wtedy podszedłem :D Ale ja to to jeszcze amator, nie mniej jednak, fajne wyprzedaże były wtedy, nie tylko to se kupiłem
niewidzialnywszechmogacy - @jedmar: Chyba trochę za ostrożnie do tego wtedy podszedłe...

źródło: nvdi

Pobierz
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 01.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 02.12.2014

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 25.06.2015

    Mikroblogger
  • Kolarz
    od 12.08.2015

    Kolarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking