Wpis z mikrobloga

Cześć,
Planuje zrobić własne narty, kilka sztuk, dla siebie znajomych i może na sprzedaż, cały profes technologiczny mam ogarnięty, natomiast mam problem jaka dać grafikę na górę, początkowo myślałem po prostu surowe drewno jakiś fornir, może w tym coś wypalić, ostatnio wpadł mi do głowy pomysł żeby na ostatnia warstwę dać np. Jakiś materiał we wzory (np. Koszula hawajska) i na to plastik przezroczysty, pomiędzy wiadomo żywica jak między każda warstwa. I teraz pytanie może macie jakieś pomysły na oryginalne ciekawe wykończenie? Mogę tez to zlecić grafikowi itd tylko pytanie w jakim kierunku isc, czym sie inspirować?
#diy #narty #snowboard #grafika #handmade #majsterkowanie
Pobierz niewidzialnywszechmogacy - Cześć, 
Planuje zrobić własne narty, kilka sztuk, dla sieb...
źródło: comment_1662543789cO9kSxxELpOOtArr0cVn44.jpg
  • 18
jednej strony mam tak ze w sumie ładne to i mi się podoba, a z drugiej nie lubię isc za moda i myśle nad czymś bardziej oryginalnym


@niewidzialnywszechmogacy: czyli jesteś hipsterem ( ͡° ͜ʖ ͡°) Mi się podobają narty jednobarwne, jak robił Black Crows w serii freebird przez parę lat (ale już widzę że zmienili)
@niewidzialnywszechmogacy: możesz pokryć część powierzchni grafiką, a większość zostawić polakierowaną aby był widoczny materiał pod lakierem

dość popularne rozwiązanie, możesz podglądnąć jak się to sprawdza na deskach pathron czy corua shapes