Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko125
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
mastermaniak

mastermaniak

Dołączył 10 lat temu
  • Obserwuj
  • Akcje 6615
  • Znaleziska 4257
  • Mikroblog 2358
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 19
  • Dodane (5)
  • Komentowane (11)
  • Plusowane (2342)
splinter96
splinter96
wczoraj, 05:23:27
  • 2344
#heheszki
splinter96 - #heheszki

źródło: 1000028843

Pobierz
  • 84
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

straszny_cham
straszny_cham
wczoraj, 05:25:50 via Wykop
  • 1268
@splinter96: u mnie w szkole średniej ktoś zapchał kibel, kaban był wielkości puszki od piwa, całe wycieczki chodziły to oglądać xD przysięgam że tak było xD
  • Odpowiedz
plejton26
plejton26
wczoraj, 06:28:09 via Wykop
  • 910
@straszny_cham: u mnie kiedyś takiego kabana zrobił KOŁO KIBLA xd. Kolega zrobił zdjęcie i ustawił na tapetę w sali informatycznej xd
  • Odpowiedz
JorgNovartis
JorgNovartis
20.05.2026, 20:36:12
  • 1808
Z okazji zbliżającej się premiery GOTHIC: Remake, postanowiłem zrobić rozdajo z ową grą.

Plusowanie trwa do 04.06.2026 o 23:59.
Losowanie odbędzie się tego następnego dnia jak się obudzę. XD

Każdy bierze udział.
JorgNovartis - Z okazji zbliżającej się premiery GOTHIC: Remake, postanowiłem zrobić ...

źródło: IMG_2263

Pobierz
  • 35
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JorgNovartis
JorgNovartis
Autor
20.05.2026, 20:37:42 via Wykop
  • 41
@Zartos_Larpiarz: wiem, jednak wierzę w to, że kiedyś go posklejają i będzie grywalny.
  • Odpowiedz
Przypomnienie
Przypomnienie
20.05.2026, 20:41:04 via Wykop
  • 292
@Imperator_Wladek: Za 16 dni (05/06/2026, 12:00:00 CEST) napiszę do Ciebie, żeby Ci przypomnieć o tym komentarzu

Aby ograniczyć spam, zawołam każdego, kto zaplusuje ten komentarz

Więcej info | Feedback
  • Odpowiedz
ZarodziecMalaryczny997
ZarodziecMalaryczny997
15.05.2026, 05:01:32
  • 1004
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
15.05.2026, 05:08:24 via Wykop
  • 936
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Fishuur
Fishuur
15.05.2026, 05:13:38 via Wypiek
  • 730
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Epiktetlol
Epiktetlol
09.05.2026, 15:22:35
  • 174
Na co wy narzekacie? Wygląda elegancko. Znowu casualowce wiedzmina płaczą....
#gothic
#gothicremake
#gry
Epiktetlol - Na co wy narzekacie? Wygląda elegancko. Znowu casualowce wiedzmina płacz...

źródło: image

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

qciek
qciek
09.05.2026, 16:37:11 via Wykop
  • 16
@Epiktetlol: znowu fanboye drewna, o którym nikt na świecie nie pamięta spuszczają się do nowej, odświeżonej wersji drewna.
Ta gra zawsze była g------a, tak samo tes. Wiedźmin jest zajebisty dla kogoś, kto znał prozę zanim stało się to modne. Wiesiek 3 wyznaczył nowe standardy i nie ma co z tym handlować, natomiast Gothic 3 wyznaczył nowe bugi i genetycznie powtarzalne questy rodem z ubi, ale za to z g------a mechanika.
  • Odpowiedz
T0pi5
T0pi5
T0pi5
09.05.2026, 18:37:47 via Wykop
  • 30
@qciek:
1. Nikt go tu nie gloryfikuje. To po prostu dobra gra, z wieloma super rozwiazaniami, ktore sa za malo wykorzystywane obecnie. Jasne, ma swoje ograniczenia, ale w porownaniu do dzisiejszy mainstreamowych rpg gothic w wielu aspektach wygrywa.
2. No zajebiste argumenty ogolnie xD
3. Kij mnie obchodzi ile grasz w gry. Gowno to znaczy, co sam zreszta teraz udowadniasz (sam gram kilkadziesiat lat w tym x e-sportowo + robie
  • Odpowiedz
LisekUrwisek
LisekUrwisek
09.05.2026, 08:24:25
  • 2805
#konfitura to już przegięcie uja
LisekUrwisek - #konfitura to już przegięcie uja

źródło: IMG_1619

Pobierz
  • 190
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nikczemny_Pomidor
Nikczemny_Pomidor
09.05.2026, 08:27:04 via Wykop
  • 1851
@LisekUrwisek: po co miasto ich prowokuje boiskiem?
  • Odpowiedz
ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
09.05.2026, 08:31:00 via Wykop
  • 1815
@LisekUrwisek: poszedłbym sobie w kosza pograć na takim boisku. Jak piłka polecia na maskę to trudno
  • Odpowiedz
cezargas
cezargas
06.05.2026, 07:23:40
  • 3
Czy tylko ja mam totalny brak (w Słupsku) sieci Play? Orange działa bez problemu
#play #gsm #telefoniakomorkowa
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MartinCh
MartinCh
06.05.2026, 07:27:10 via Android
  • 2
@cezargas: Dwa numery w Play i też brak sieci.
  • Odpowiedz
kogutm
kogutm
kogutm
06.05.2026, 07:58:53 via Wykop
  • 1
@cezargas: internet - nope, telefon - nope. Nieźle coś się zesrało i nadal jest zesrane.
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
29.04.2026, 14:20:30
  • 78
Naghol Land Diving - jedyny taki spektakl

Podczas swojej ostatniej podróży odwiedziłem Pentecost - jedną z 83 wysp wchodzących w skład Vanuatu. To wyjątkowe miejsce, bo można tu objerzeć jedyny w swoim rodzaju plemienny rytuał - grupę czarnych mężczyzn skaczących z 20-metrowej wieży na sznurku, podczas gdy reszta plemienia śpiewa, tańczy i gwiżdże XDDD

Jeśli macie teraz skojarzenia ze skokami na bungee (minus śpiewy i tańce) to słusznie - mówi się że to właśnie
Owlosiaty-Dzik - Naghol Land Diving - jedyny taki spektakl

Podczas swojej ostatniej ...

źródło: photo_6021732604027014169_y

Pobierz
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
Autor
29.04.2026, 14:20:40 via Wykop
  • 19
Owlosiaty-Dzik
  • Odpowiedz
Owlosiaty-Dzik
Owlosiaty-Dzik
Autor
29.04.2026, 17:14:02 via Wykop
  • 11
@Ten_spod_piatego: Już jestem w Polsce, w tym tygodniu wróciłem z niemal dwumiesięcznego tripa. Tym razem byłem w Nowej Zelandii, na Fiji i na Vanuatu, zahaczyłem też o Chiny i Singapur. Moim celem jest zobaczyć 100 krajów, na razie mam na koncie 39.
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
29.04.2026, 15:05:36
  • 2313
Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, nawet nie zrobiłeś mi dobrego dnia, a dobry cały tydzień. Przywiózł mi banknoty z oceanicznego państwa Vanuatu o nominałach od 200 do 5000 vatu wykonane w całości z plastiku (polimeru), oraz zarąbisty magnes z wizerunkami banknotów i monet. Zawsze marzyłem je posiadać w kolekcji, ale przez 14 lat zbierania banknotów z całego świata jakoś nigdy nie miałem okazji ich zdobyć, ponieważ w
IbraKa - Bardzo dziękuję miłemu Mirkowi @Owlosiaty-Dzik za spełnienie moich marzeń, n...

źródło: 1000059579

Pobierz
  • 117
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:12:34 via Android
  • 394
@IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty element po prawej stronie, oraz muszelke. Wszystkie nominały oprócz 2000 vatu posiadają element ułatwiający osobom niewidomym w postaci wypukłych kropek
IbraKa - @IbraKa: tutaj przednie strony banknotów. Każdy posiada przeźroczysty elemen...

źródło: 1000059580

Pobierz
  • Odpowiedz
IbraKa
IbraKa
Autor
29.04.2026, 15:14:17 via Android
  • 363
@IbraKa: przezroczyste elementy
IbraKa - @IbraKa: przezroczyste elementy

źródło: 1000059582

Pobierz
  • Odpowiedz
Jutinka
Jutinka
23.02.2026, 19:05:14
  • 1
#kiepscy Pastebin usunęło kompletną listę Świata wg Kiepskich były tam wszystkie odcinki i sezony skąd teraz pobrać?
https://github.com/Humberd/kiepscy-downloader/blob/master/links.txt
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
24.02.2026, 08:36:12
  • 2761
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 223
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adamsowaanon
adamsowaanon
Autor
24.02.2026, 08:48:24 via Wykop
  • 916
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
krystekw2
krystekw2
krystekw2
24.02.2026, 08:56:19 via Wykop
  • 495
@adamsowaanon: dodaj #gruparatowaniapoziomu
  • Odpowiedz
mielonkazdzika
mielonkazdzika
21.02.2026, 08:44:17
  • 1562
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 71
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Afrobiker
Afrobiker
21.02.2026, 08:45:55 via Android
  • 632
@mielonkazdzika: świetnie im idzie bo kilka pól na tej mapie już zmieniło kolor z szarego na NATO ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)
  • Odpowiedz
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
Kantor_wymiany_mysli_i_wrazen
21.02.2026, 08:56:00 via Wykop
  • 246
@mielonkazdzika: Putin cienko juz pierdzi, a co będzie potem.
  • Odpowiedz
Arbuzlele
Arbuzlele
05.01.2026, 10:28:00
  • 2659
#heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #takaprawda
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #pracbaza #takaprawda

źródło: 1000010090

Pobierz
  • 78
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wypok_wypok
wypok_wypok
wypok_wypok
05.01.2026, 10:28:49 via Android
  • 275
@Arbuzlele to ja ( ͡º ͜ʖ͡º)
Do pracy ide dopiero 12 stycznia
  • Odpowiedz
olp1
olp1
olp1
05.01.2026, 10:50:06 via Wykop
  • 422
@Arbuzlele: najlepsza decyzja ever. Ostatni dzień w biurze byłem 05.12. łącznie 32 dni wolnego
  • Odpowiedz
kasza332
kasza332
03.01.2026, 07:41:40
  • 2282
Sprawdzę tylko na mapie gdzie leży ten kraj i wam zaraz wszystko wyjaśnię.
#wenezuela
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

login0654
login0654
03.01.2026, 08:13:48 via Wykop
  • 927
@ChlopoRobotnik2137: przejechałem palcem przez zakopane i 20zl mniej na koncie ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
kill15you
kill15you
kill15you
03.01.2026, 10:39:25 via Wykop
  • 122
@jz25:
kill15you - @jz25:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
26.11.2025, 15:47:29
  • 2043
KINDER NIESPODZIANKA OPENING

Dałem za nią 5,50 więc lepiej żeby mnie czymś zaskoczyła
MLeko29 - KINDER NIESPODZIANKA OPENING

Dałem za nią 5,50 więc lepiej żeby mnie czymś...

źródło: 1000066853

Pobierz
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
Autor
26.11.2025, 15:51:02 via Wykop
  • 2349
Ale najpierw reklamy
MLeko29 - Ale najpierw reklamy

źródło: 1000066864

Pobierz
  • Odpowiedz
MLeko29
MLeko29
Autor
26.11.2025, 15:51:25 via Wykop
  • 2091
@MLeko29: SUCHOŚĆ, SWĘDZENIE, UPŁAWY? MASZ GRZYBICĘ
MLeko29 - @MLeko29: SUCHOŚĆ, SWĘDZENIE, UPŁAWY? MASZ GRZYBICĘ

źródło: 1000066865

Pobierz
  • Odpowiedz
Vigonath
Vigonath
11.11.2025, 09:44:46
  • 5598
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 231
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Brutus66
Brutus66
11.11.2025, 10:12:29 via Wykop
  • 1916
@Vigonath: Widząc taki pozytywny wpis tego dnia na mikroblogu czuje dyskomfort, takie to niecodzienne xd
ale bardzo mi się podoba
  • Odpowiedz
z.....t
z.....t
konto usunięte 11.11.2025, 10:16:00 via Wykop
  • 601
@Vigonath: Doceniam pióro, ale tak ze 50% argumentów w tym tekście to jakaś lipa.

wolny od (...) ogromnych konfliktów społecznych rozrywających Zachód


Serio? Przecież my mamy dokładnie te same konflikty co na zachodzie, może nawet ciut więcej tego. Wschód vs zachód, kobiety vs mężczyźni, biedni vs bogaci, podział polityczny do niedawna po równo, Polacy vs Ukraińcy, postkomuniści vs dawna solidarność. No chyba tylko z czarnymi nie mamy zatargu, bo nigdy
  • Odpowiedz
yolantarutowicz
yolantarutowicz
08.11.2025, 14:12:21
  • 177
Nowy bezzałogowy kosmiczny transportowiec Japonii przydokował do Międzynarodowej Stacji Kosmicznej (ISS).

==> Japonia ma nowy statek kosmiczny HTV-X1 | Kosmonautyka.pl <==

#kosmos #iss #japonia #azja #nauka #ciekawostki #startyrakiet #startujacerakiety #kosmicznapropaganda #technologia #jaxa #rakiety
yolantarutowicz - Nowy bezzałogowy kosmiczny transportowiec Japonii przydokował do Mi...

źródło: statek-kosmiczny-htv-x1

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

I.....a
I.....a
konto usunięte 08.11.2025, 20:00:08 via Android
  • 9
@mszuriam panuj nad sobą spermiarzu
  • Odpowiedz
R_P_R
R_P_R
09.11.2025, 08:11:15 via Wypiek
  • 9
@yolantarutowicz ISS? przez takich jak Ty ten kraj upada! Nie zapomnij zmienić narodowości z polskiej na muzułmańską!
  • Odpowiedz
Mochizuki
Mochizuki
22.10.2025, 19:26:57
  • 60
"PIES ZOSTAŁ ZAMORDOWANY! DOKONANO TEGO BEZ KONTAKTU ZE STOWARZYSZENIEM!!!" 

Zastanawiacie się pewnie do jakiego bestialstwa się ktoś posunął? Jak można zamordować psa? Otóż, jak czytamy dalej:

"Feniks bez żadnego ostrzeżenia podczas czesania ugryzł właścicielkę, szarpiąc potężnie jej rękę, wielki obrzęk i ból oraz zakażenie są pokłosiem tej sytuacji. Właścicielka się go boi i zdecydowała się na eutanazję z uwagi na bezpieczeństwo otoczenia."

"Sprawa
Mochizuki - "PIES ZOSTAŁ ZAMORDOWANY! DOKONANO TEGO BEZ KONTAKTU ZE STOWARZYSZENIEM!!...

źródło: temp_file2966795741632911578

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mochizuki
Mochizuki
Autor
22.10.2025, 19:28:28 via Android
  • 24
@Mochizuki jak można działać w jakiejś fundacji zwierzęcej (pewnie od lat) i pisać takie głupoty?
Mochizuki - @Mochizuki jak można działać w jakiejś fundacji zwierzęcej (pewnie od lat...

źródło: temp_file5665032312311130415

Pobierz
  • Odpowiedz
Mochizuki
Mochizuki
Autor
22.10.2025, 19:29:20 via Android
  • 19
@Mochizuki Znalazłem też komentarz właścicielki:

"Pies sam przyszedł do mnie bym go czesała, bez ostrzeżenia mnie ugryzł tak tkliwie że niemal straciłam przytomność, na szczęście był mój syn i zadzwonił po karetkę."

Komentarz jest pod tym postem
https://www.facebook.com/share/p/17QgbhHfUY/
  • Odpowiedz
Mochizuki
Mochizuki
23.10.2025, 08:59:50
  • 37
Co się dzieje w Polsce z agresywnymi psami?
TL;DR fundacje żebrzą o pieniądze na ich utrzymanie oraz szukają im domu

«Ima i Brego mogą stracić dach nad głową, bo nie mamy pieniędzy na opłacenie ostatniej faktury [...] Do 24.10 musimy zebrać 5280zł! [...]

Breg trafił tam jako agresor (pogryzł 4 osoby). Dzięki pracy z behawiorystami uniknął eutanazji. Plan był jeden – zostanie do końca życia w hoteliku, bo tylko tam znalazł równowagę, ma psich
Mochizuki - Co się dzieje w Polsce z agresywnymi psami?
TL;DR fundacje żebrzą o pieni...

źródło: temp_file7723052762174929670

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mochizuki
Mochizuki
Autor
23.10.2025, 09:01:37 via Android
  • 33
@Mochizuki Przedstawiciele fundacji żalą się, że są zadłużeni na 20 tysięcy i nie mają środków na dalszą działalność. Utrzymują Brega od grudnia 2019 roku.
Mochizuki - @Mochizuki Przedstawiciele fundacji żalą się, że są zadłużeni na 20 tysię...

źródło: temp_file8530636313832883069

Pobierz
  • Odpowiedz
Mochizuki
Mochizuki
Autor
23.10.2025, 09:07:40 via Android
  • 38
Każda osoba zainteresowana jego adopcją zrezygnowała z powodu agresji
Mochizuki - > Każda osoba zainteresowana jego adopcją zrezygnowała z powodu agresji

źródło: temp_file6238194057819983106

Pobierz
  • Odpowiedz
Brant
Brant
19.10.2025, 19:44:00
  • 177
Co można powiedzieć zarówno na #konkurschopinowski i na #f1?
Brant - Co można powiedzieć zarówno na #konkurschopinowski i na #f1?

źródło: 20251019_214145

Pobierz
  • 65
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

michalglus
michalglus
19.10.2025, 19:44:55 via Wykop
  • 374
@Brant: i da tak radę jedną renką?
  • Odpowiedz
jasiuLPG
jasiuLPG
19.10.2025, 19:45:09 via Wykop
  • 318
@Brant: Miałem problem z tym pedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jasiuLPG - @Brant: Miałem problem z tym pedałem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

źródło: obraz

Pobierz
  • Odpowiedz
MrSzakal
MrSzakal
02.09.2025, 06:19:14
  • 1056
38 lat temu. Ależ to była maszyna, ikona lotnictwa cywilnego. ✈️

- Concorde osiągał prędkość przelotową Mach 2,04 (ok. 2 180 km/h)
- Trasę transatlantycką z Londynu do Nowego Jorku pokonywał w około 3 godziny 30 minut, skracając czas podróży niemal o połowę względem tradycyjnych rejsów.
- Podczas lotu kadłub nagrzewał się do 127°C, co powodowało jego wydłużenie o około 20 centymetrów.
- Podróż Concordem była synonimem luksusu - ceny biletów wynosiły nawet
MrSzakal - 38 lat temu. Ależ to była maszyna, ikona lotnictwa cywilnego. ✈️

- Concor...

źródło: IMG_4307

Pobierz
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

rio574
rio574
02.09.2025, 06:22:48 via Android
  • 288

Komentarz usunięty przez autora Wpisu

lentilek
lentilek
lentilek
02.09.2025, 06:36:15 via Wypiek
  • 551
@MrSzakal A to nie tak że projekt upadł tak naprawdę bo Boeing nie potrafił zbudować swojego odpowiednika więc USA zbanowało loty Concorde nad USA? Właśnie niby pod pretekstem środowiskowym.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 118
  • Strona 1 z 118
  • >

itsme

  • mememmemememememe

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 04.05.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking