Oficjalna flaga Żymian
Mordeczki mam pytanko xD Czy mógłbym taką żymiańską flagę sobie zlecić do zrobienia, aby wachlować wte i wewte np w Leżajsku (bez związku wcale) i żaden żymianin nie posądziłby mnie o antyżymiaństwo? Przykład użycia : Pytam bo to kwestia czysto teoretyczna, wszak to piękna flaga xD
z- 84
- #
- #
- #
- #
- #
- #


![Gol Lewandowskiego 1. minucie meczu z Realem Sociedad [WIDEO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/link_1661112156TUS5IwPliIOJc1acCjGneD,w220h142.jpg)


