Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko184
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

939

Udawałam mężczyznę na portalu randkowym i nienawidzę tego, co odkryłam

Pokaż treści 18+

Udawałam mężczyznę na portalu randkowym i nienawidzę tego, co odkryłam

Kobieta zalożyła na Tinderze profil jako mężczyzna i doznała szoku. Na własnej skórze przekonała się, jak kobiety w Polsce traktują mężczyzn

ScypioAfricanus
ScypioAfricanus
z
joemonster.org
dodany: 18.03.2025, 20:46:30
  • #
    tinder
  • #
    p0lka
  • #
    pieklomezczyzn
  • #
    przegryw
  • #
    blackpill
  • #
    logikarozowychpaskow
  • 361
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Treści powiązane (5)

Oryginalny artykuł
JednaRenkaJedenKaleka
z medium.com
  • 38
Artykuł
gjaowdhjce
z archive.ph
  • 11

Komentarze (361)

najlepsze

osetnik
osetnik
18.03.2025, 21:33:27 via Wykop
  • 687
Cisza.


Mijały dni z ledwie kilkoma dopasowaniami. Zaczęłam nadmiernie analizować wszystko: Czy zdjęcie było złe? Czy opis był nudny? Czy nie przesuwałam wystarczająco dużo?


Wtedy mnie to uderzyło: To jest normalne dla wielu mężczyzn.


Tak, dokładnie - to jest norma dla mężczyzn.
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

NH35
NH35
19.03.2025, 04:09:58 via Wypiek
  • 469
@osetnik Jak to pewien Mirek podsumował: W dzisiejszych czasach, przeciętność to nowa forma brzydoty.
  • Odpowiedz
Czerwone_Stringi
Czerwone_Stringi
19.03.2025, 06:14:57 via Wykop
  • 171
@osetnik: Podkreślmy że to jest normalne dla Białych mężczyzn
(╭☞σ ͜ʖσ)╭☞
  • Odpowiedz
fugazi_
fugazi_
fugazi_
18.03.2025, 21:30:44 via Wykop
  • 347
Zabrać wszystkie prawa kobietom bez trójki dzieci, szczególnie prawo do kształcenia się i opodatkować mocno prostytucję, to sytuacja bardzo szybko się zmieni.
  • 51
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

JanNiezbednyX
JanNiezbednyX
18.03.2025, 22:16:56 via Wykop
  • 244
@fugazi_:
0 dzieci - do woja na rok
1 dziecko - chlop do woja na rok
2 dzieci - przeszkolenie 2 miechy i zwolnienie od woja
3 dzieci - ulgi podatkowe
4 dzieci -
  • Odpowiedz
jl23
jl23
jl23
19.03.2025, 01:10:36 via Wykop
  • 166
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
cat_tea
cat_tea
18.03.2025, 21:44:02 via Wykop
  • 293
To jest gamifikacja chęci poruchania. Kobieta nigdy nie zapłaci za konto premium, więc aplikacje robią wszystko żeby chłopom było trudno kogoś znaleźć, bo wtedy myślą że może jak zapłacą to będzie lżej. Tylko współczuć hetero mężczyznom.
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Average-CottonWorld-Enjoyer
Average-CottonWorld-Enjoyer
18.03.2025, 22:40:47 via Wykop
  • 110
@cat_tea: Mężczyźni pojawią się gdziekolwiek są kobiety, czyli to one ukształtowały jak te apki działają. Nawet jakby twórcy sie zlitowali nad przecietnymi typami i pokazywali ich profile zamiast Chadów to kobiety zmiebiaja apkę i nic to nie dało, a nawet zaszkodziło.
  • Odpowiedz
gorobei
gorobei
19.03.2025, 05:00:10 via Wykop
  • 78
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
18.03.2025, 21:35:53 via Wykop
  • 185
w ciągu minut rozmowa przybrała inny obrót.


Poprosiła o pieniądze.


(...) nie była zainteresowaną osobą, tylko tym, co ona może zaoferować.


I
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

clown_world_order
clown_world_order
19.03.2025, 06:43:01 via Wykop
  • 141
@osetnik: dowiedziała się, że tylko ona daje za darmo :D
  • Odpowiedz
osetnik
osetnik
19.03.2025, 07:59:51 via Wykop
  • 2
@clown_world_order: :)
  • Odpowiedz
dodd
dodd
19.03.2025, 01:20:40 via Wykop
  • 182
Fakiś fejur, nie wierze, że kobieta doszłaby to takich wniosków.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

kaminarii
kaminarii
19.03.2025, 07:42:54 via Wykop
  • 55
@dodd: Nie no są normalne kobiety, ale nie jest ich za dużo w skali reszty. Tym bardziej takich 'socjalnych'. Zwykłe normalne kobiety (jak i faceci którzy znaleźli swoje szczęście) nie wychylają się i po prostu żyją swoim życiem.
  • Odpowiedz
Mat221
Mat221
Mat221
19.03.2025, 10:31:39 via Wykop
  • 3
@dodd: https://youtu.be/pJixlcyl_Os?si=3q3nctNOjd5OU0Rc
Mat221 - @dodd: https://youtu.be/pJixlcyl_Os?si=3q3nctNOjd5OU0Rc
  • Odpowiedz
WscieklyIRozjuszonyManlet
WscieklyIRozjuszonyManlet
18.03.2025, 22:02:23 via Wykop
  • 130
Water is wet ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

szaolny
szaolny
19.03.2025, 03:28:10 via Wykop
  • 41
(✌ ゚ ∀ ゚)☞
szaolny - (✌ ゚ ∀ ゚)☞

źródło: Screenshot from 2025-03-19 04-27-41

Pobierz
  • Odpowiedz
Blaskun
Blaskun
19.03.2025, 15:33:27 via Wykop
  • -1
@Sursumcebularis73: skaj is de limit!
  • Odpowiedz
Bunch
Bunch
19.03.2025, 03:40:17 via Wykop
  • 118
Co, "doznała szoku"? A ja nie doznaję szoku - my to wiemy doskonale. To co, może przypomnimy słynny tekst na ten temat?

Jeśli kobiety czują samotność to są sobie same winne. Singli jest więcej niż singielek a kobiety stały się bardzo wybredne, żaden facet im nie odpowiada. Więc same właśnie przez to skazują się na samotność. To powinien być raczej materiał o samotnych facetach niż kobietach. Ale do rzeczy...

Generalnie jest tak, że rynek
Bunch - Co, "doznała szoku"? A ja nie doznaję szoku - my to wiemy doskonale. To co, m...

źródło: 3. Udawała faceta na Tinderze i się zawiodła

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

gorobei
gorobei
19.03.2025, 04:37:36 via Wykop
  • 42
@Bunch: to nie niedobór facetów jest problemem tylko hipergamia. Bab może być 5% mniej a POŁOWA facetów nie ma partnerki. Baby po prostu z entuzjazmem są w haremach. Utrzymają się same, a gdy chad zaleje to posłusznie zapłaci podatnik.

  • Odpowiedz
mage
mage
19.03.2025, 05:35:06 via Wykop
  • 64
@gorobei: ale one i tak będą krzyczeć że nie ma już prawdziwych mężczyzn i są przez to same :)
Ja jeszcze nie spotkałem kobiety która przyznała się że to ona coś źle zrobiła. Zawsze jest tłumaczenie, cały świat winny.
  • Odpowiedz
z.....u
z.....u
konto usunięte 19.03.2025, 07:54:08 via Wykop
  • 104
To jest wina mezczyzn i nie żartuje teraz.

Przestańcie spermic, simpowac, pomagać i myslec kroczem. Na każdego jednego normalnego goscia, który ma godność przypada pewnie z kilkudziesięciu innych, którzy kupuja onlyfansy i robia z siebie klaunów na tinderze. Ciezko wymagać żeby kobiety miały szacunek do facetow, kiedy ci sami do siebie nie mają.
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

AerodynamiC
AerodynamiC
19.03.2025, 15:20:30 via Wykop
  • 11
@zgubiles_sie_jelonku: Tak, to jest wina mężczyzn, ale to nie znaczy, że sytuacja się "odkręci" jeśli faceci zaczną się kiedykolwiek szanować. Po pierwsze, kobiety przez te aplikacje nabrały pewności siebie i już zawsze będą szukać tej lepszej partii. Po drugie, do Europy masowo napływają głównie młodzi mężczyźni, to drastycznie zaburza demografię i szansę "naszych" na stworzenie związku, o rodzinie nie mówiąc.
Czasy na zdrowe relacje między ludźmi skończyły się wraz z
  • Odpowiedz
znmd
znmd
znmd
19.03.2025, 21:39:01 via Wykop
  • 1
To jest wina mezczyzn i nie żartuje teraz.


@zgubiles_sie_jelonku: przeceniasz wartość indywidualnych decyzji. To jest wina systemu, który celowo został z góry zaprojektowany tak, aby nas wykorzystać i udupić. Bo to się komuś OPŁACA.
  • Odpowiedz
MrBeast
MrBeast
18.03.2025, 23:58:04 via Wykop
  • 103
Tinder zdołował mojego kolegę na tyle że spadła mu samoocena do bardzo niskiego poziomu.
Przez 7 dni premium na zmianę w wolnym czasie przesuwaliśmy w prawo na początku takie ładniejsze dziewczyny ale po 2 dniach to już dawaliśmy dosłownie jeden wielki spam w prawo aż się kończyły profile do lajkowania.
Wtedy to już w ogóle dawaliśmy babki w wieku 18-45 i dalej nic.
Po 7 dniach nie miał nawet 1 polubienia i
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrBeast
MrBeast
19.03.2025, 00:20:39 via Wykop
  • 125
@siewcaeddie: powiem szczerze, byliśmy w Dekadzie w Warszawie.
Klub niby dla osób 30+ czy nawet 40+ wg niektórych.
Nigdy czegoś takiego w zyciu nie widziałem, jeśli jakakolwiek dziewczyna stała przy barze albo gdzieś sama dłużej niż 5 sekund to za chwilę było przy niej 3 gości z ofertą darmowego drinka.
Będąc kobietą w klubie w dzisiejszych czasach to masz raj XD
  • Odpowiedz
Magiczna_Yulka
Magiczna_Yulka
Magiczna_Yulka
19.03.2025, 04:33:12 via Wykop
  • 53
@MrBeast: Te apki sa tak skonstruowane,zeby jak najmniej osob znalazło sobie pare.
  • Odpowiedz
noHuman
noHuman
18.03.2025, 20:54:44 via Wykop
  • 93
Trochę samozaciskająca się pętla s----------a na tych portalach randkowych :/ Chyba trzeba się z tego zaklętego kółka jakoś wyrwać bo to nie ma sensu :/ jakieś pomysły?
  • 27
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

raymanczaskowski
raymanczaskowski
18.03.2025, 20:55:57 via iOS
  • 116
Kurs tańca (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
hektor190
hektor190
hektor190
18.03.2025, 20:57:59 via Wykop
  • 114
@noHuman: Tak wyjść do ludzi zamykając za sobą internet na kłódkę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 9
  • Strona 1 z 9
  • >

Hity

tygodnia

162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
162-latek odzyskał kamienicę w Krakowie
3293
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
W Warszawie budują kolejne muzeum poświęcone żydom.
3082
Najlepszy patrol w Polsce
Najlepszy patrol w Polsce
3106
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
Mieliśmy dobry system gospodarki odpadami. Politycy postanowili go zepsuć
2927
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
Canał+ usunęło mi konto za "nieaktywność" - 2 dni temu pobrali mi kasę za sub xD
2453
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #badoo
  • #zwiazki
  • #logikarozowychpaskow
  • #p0lka
  • #rozowepaski
  • #blackpill
  • #randkujzwykopem
  • #podrywajzwykopem
  • #seks
  • #heheszki
  • #randki
  • #niebieskiepaski
  • #redpill
  • #geny
  • #logikaniebieskichpaskow

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking