Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko167
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
janszy

janszy

Dołączył 8 lat i 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 8069
  • Znaleziska 2716
  • Mikroblog 5353
  • Obserwujący 2
  • Obserwowane 20

1465

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

ZUS w górę o 79 proc. Kwota wolna nie drgnęła ani o złotówkę

Przez pięć lat rosły pensje, ZUS i świadczenia. Kwota wolna od podatku nadal wynosi 30 tys. zł.

Otokrypto
z
otokrypto.pl
dodany: 04.06.2026, 17:13:26
  • 252
  • #
    podatki
  • #
    polska
  • #
    finsnse
janszy
janszy 05.06.2026, 06:26:45 via iOS
  • -1
@nalot_1: przecież to PiS podniósł tą kwotę bo wynosiła wcześniej 3000 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

1054

Regulacja i naprawa okien.

Regulacja i naprawa okien.

Było wstawiane 10 lat temu, ale warto przypomnieć. Dzięki filmikowi naprawiłem sobie okno. W moim przypadku (klamki nie dało się ustawić pionowo) - winny był maleńki kawałek plastiku od ułamanego zaczepu rolety, który blokował jeden z górnych przesuwów.

makrofag74
z
youtube.com
dodany: 28.05.2026, 13:27:49
  • 55
  • #
    okna
  • #
    naprawa
  • #
    diy
  • #
    zrobtosam
janszy
janszy 29.05.2026, 09:55:37 via iOS
  • 0
@friesee: zrób to sam, Adam Słodowy
Marek_Tempe
Marek_Tempe
28.05.2026, 16:50:45
  • 340
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 28.05.2026, 18:07:48 via iOS
  • 6
@gorzki99: czemu podajesz wynagrodzenie w brutto?
  • Odpowiedz
wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
wczesniej_mialem_ksywke
24.05.2026, 06:17:10
  • 659
XD niech ktoś! To zapłać ziomek.
#latwogang
wczesniejmialemksywke - XD niech ktoś! To zapłać ziomek. 
#latwogang

źródło: IMG_5003

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 24.05.2026, 15:01:26 via iOS
  • 0
@wczesniej_mialem_ksywke: to jakiś bot albo wklejona wiadomość z chata
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87
20.05.2026, 08:24:21
  • 1160
Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cicho ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#heheszki #glupiewykopowezabawy #humorobrazkowy #kiedystobylo #lata90
Davos87 - Jeśli kiedyś z czegoś takiego korzystałeś, zostaw plusa. Dzieciaki d--a cic...

źródło: 1000029009

Pobierz
  • 54
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 20.05.2026, 14:07:20 via iOS
  • 2
@SkaczoncyPonikKolny: w jakich budkach? :D przecież jakby to leżało to by od razu z------i, jedyne gdzie to widziałem to było na poczcie przy kabinie z automatem.
  • Odpowiedz
janszy
janszy 20.05.2026, 14:08:19 via iOS
  • 0
@Davos87: ostatnia wersja w formie elektronicznej z wszystkich województw pewnie jeszcze do dziś na warezie lata
  • Odpowiedz
Krole
Krole
15.05.2026, 19:33:28
  • 386
Dlaczego mężczyźni żyją krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko
Krole - Dlaczego mężczyźni żyją krócej ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#trzecieoko
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 16.05.2026, 06:14:29 via iOS
  • 0
@rybka11111: trybik naciskasz i tam jest copy url
  • Odpowiedz
g0blacK
g0blacK
13.05.2026, 11:48:42
  • 111
#kebab #januszebiznesu #gastronomia #jedzenie #heheszki
g0blacK - #kebab #januszebiznesu #gastronomia #jedzenie #heheszki

źródło: 477108380_956583626562022_848229455487730612_n

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 14.05.2026, 07:02:12 via iOS
  • 0
@g0blacK: dlatego zawsze trzeba nagryzac widelec albo wyłamywać ząbek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

1576

Góry butelek na parkingu pod Biedronką. "Zaraz będzie tunel"

Góry butelek na parkingu pod Biedronką. "Zaraz będzie tunel"

W sieci pojawiło się nagranie pokazujące, jak w praktyce wygląda zwrot opakowań przy butelkomatach. Na filmie widać dziesiątki worków z butelkami ustawionych wokół urządzenia przy jednym ze sklepów. Internauci wskazują, że podobne sytuacje zdarzają się w wielu miejscach w Polsce.

PortalSpozywczy
z
portalspozywczy.pl
dodany: 30.04.2026, 07:16:26
  • 370
  • #
    biedronka
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    tiktok
janszy
janszy 30.04.2026, 17:41:30 via iOS
  • 1
@DzikWesolek @nielubiemielonych: maszyna dziurawi i zgniata butelki
MagicznyMariusz
MagicznyMariusz
19.04.2026, 16:05:16
  • 141
#awanturaokase
Tak mi się skojarzyło
MagicznyMariusz - #awanturaokase 
Tak mi się skojarzyło

źródło: 1000017372

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 19.04.2026, 19:52:05 via iOS
  • 0
@MagicznyMariusz: drużyna piłkarska już gotowa, nawet jeden rezerwowy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ossprime
ossprime
02.04.2026, 12:58:22
  • 117
W marcu 2026 roku 29,3% popytu na energię elektryczną zaspokoił prąd z OZE - dla porównania, w całym 2025 udział prądu z OZE wyniósł 29%.

Ważona zużyciem godzinowym średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosła 448,5 zł / MWh (45 gr za kWh). Gdyby cały popyt musiał być zaspokojony z wykorzystaniem elektrowni cieplnych, średnia miesięczna cena rynkowa energii elektrycznej wyniosłaby w marcu 760,4 zł / MWh - o 70% więcej, niż przy
ossprime - W marcu 2026 roku 29,3% popytu na energię elektryczną zaspokoił prąd z OZE...

źródło: Marzec 2026 reg-imageonline.co-merged

Pobierz
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 02.04.2026, 14:02:37 via iOS
  • 0
@eklektyczny: jaki masz magazyn i jaka moc paneli?
  • Odpowiedz

583

W rządowym pakiecie CPN nie uwzględniono LPG.

W rządowym pakiecie CPN nie uwzględniono LPG.

W rządowym projekcie nie uwzględniono w ogóle LPG. Nie zmniejszono vat ani akcyzy na to paliwo. Znaczy to tyle, ze cena gazu na stacjach na pewno dosięgnie 4zł.

MaxiuBaxiu
z
tokfm.pl
dodany: 30.03.2026, 12:51:22
  • 234
  • #
    paliwo
  • #
    polska
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    mechanikasamochodowa
janszy
janszy 31.03.2026, 18:52:08 via iOS
  • 0
@Tomek3322: dodaj jeszcze że złodzieje za przegląd auta z gazem wołają 250 zł na rok…
jmuhha
jmuhha
25.03.2026, 05:48:47
  • 453
Co pamiętacie z Polski lat 2000 czego nie ma teraz?
jmuhha - Co pamiętacie z Polski lat 2000 czego nie ma teraz?

źródło: 1000025952

Pobierz
  • 293
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 25.03.2026, 11:07:27 via iOS
  • 2
@jmuhha: budki telefoniczne, syf smród, szarość i pełno śmieci na ulicach. Dziurawe drogi, ogromne bezrobocie, zwolnienia, zamykanie zakładów i wszechobecne złodziejstwo. Niskiej jakości jedzenie w barach szybkiej obsługi. Wiejskie sklepy pod którymi cały dzień przesiadywali wciąż Ci sami zawodnicy.
  • Odpowiedz
Jarusek
Jarusek
24.03.2026, 07:23:32
  • 1293
Post edukacyjny dla Mariuszków.

W październiku 2022 za czasów rządów PiSu padł rekord średniej ceny ON w Polsce - 8,08zł/l - do dziś nie pobity.
1. Cena ropy brent była wówczas niższa niż teraz.
2. PiS uruchomił tarcze, obniżył podatki i akcyzę na paliwo.
Jarusek - Post edukacyjny dla Mariuszków.

W październiku 2022 za czasów rządów PiSu ...

źródło: Screenshot 2026-03-24 at 00-13-37 ROPA - Notowania surowców - Złoto - Ropa - Surowce - Bankier.pl

Pobierz
  • 410
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 24.03.2026, 09:02:16 via iOS
  • 4
@ShowBiz: gdzie tak tanio? U mnie wszędzie okolice 9
  • Odpowiedz
k.....w
konto usunięte 19.03.2026, 19:02:03
  • 425
Nigdy więcej nic nie wystawiam przez przesyłkę olx XD Sprzedałem maca studio wszystko wylogowane i usunięte gotowe do sprzedaży. Chłop kupuje i po odebraniu zaczyna mi wciskać farmazony, że paragonu nie ma ale hitem jest, że uważa, że nie da się kliknąć dalej przy aktywacji i ma cegłę. Jak myślicie będzie próba wyłudzenia z pomocą supportu olx? Jak dobrze, że nagrałem pakowanie i resetowanie gdzie widać, że wszystko działa…. #olx
k.....w - Nigdy więcej nic nie wystawiam przez przesyłkę olx XD Sprzedałem maca studi...

źródło: IMG_3065

Pobierz
  • 144
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 19.03.2026, 20:17:34 via iOS
  • 0
@ketiow: i sobie pomyśl że tacy ludzie mają firmy…
  • Odpowiedz

2636

85% zatrudnionych w PUP to kobiety

85% zatrudnionych w PUP to kobiety

PUPy w Polsce tak dbają o równość i wsparcie kobiet, że zatrudniają ich 5x więcej. Dalej zastanawiacie się, czemu w każdym programie punktowane jest bycie kobietą?

abcgggggggggggggggggggggggggggggggg
z
psz.praca.gov.pl
dodany: 18.03.2026, 18:19:07
  • 367
  • #
    urzadpracy
  • #
    dyskryminacjamezczyzn
  • #
    praca
  • #
    polska
  • #
    pieklokobiet
janszy
janszy 19.03.2026, 12:50:11 via iOS
  • 0
@mamracjewieszotym: jak nie ma pracy to po co Cie majawzywac? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
jmuhha
jmuhha
16.03.2026, 05:53:06
  • 30
Może mi ktoś powiedzieć co spowodowało, że kierowcy tira zarabiają aż 20-22k? ( ಠ_ಠ)

Te towary są ze złota czy jaki h@$:
jmuhha - Może mi ktoś powiedzieć co spowodowało, że kierowcy tira zarabiają aż 20-22k...

źródło: 1000025583

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 16.03.2026, 09:10:33 via iOS
  • 2
@pijanypowietrzem: zarobi tyle, ale na 3 miesiące ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz

2449

Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ

Lekarze w prywatnych gabinetach biorą majątek za to, co jest za DARMO na NFZ

Upodlenie narodu postępuje w tempie wykładniczym. Ludzie są tak głupi że płacą 1500zł za 10 minut smętnego ględzenia. Lekarze biorą miliony ale i tak znajdzie się jakiś baran co będzie kopertę wciskał albo jajeczka albo flaszeczkę ale prawdziwe eldorado dopiero się zaczyna. Szykujcie portfele

PIAN--A_A--KTYWNA
z
forsal.pl
dodany: 04.03.2026, 14:02:27
  • 313
  • #
    lekarz100k
  • #
    konowalposting
  • #
    lekarz
  • #
    zdrowie
  • #
    medycyna
janszy
janszy 05.03.2026, 08:42:23 via iOS
  • 0
@not-sweet: różnica prywatnie jest taka że bierze za Ciebie dodatkowo z NFZ, przyjmuje w państwowym gabinecie i na państwowym sprzęcie a Ty dodatkowo płacisz jeszcze mu za to.
Arbuzlele
Arbuzlele
27.02.2026, 07:45:13
  • 152
#heheszki #humorobrazkowy #smiesznekotki
Arbuzlele - #heheszki #humorobrazkowy #smiesznekotki

źródło: 1000003222

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janszy
janszy 27.02.2026, 09:05:35 via iOS
  • 10
@Arbuzlele: kitku lutuje cartridge od supernintendo ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 15
  • Strona 1 z 15
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.01.2019

    Komentator
  • Rocznica
    od 27.01.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 04.07.2020

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking