Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Davos87

Davos87

Dołączył 9 lat i 9 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 46838
  • Znaleziska 76
  • Mikroblog 46762
  • Obserwujący 7
  • Obserwowane 10
Davos87
Davos87 8 min temu
  • 12
Ehh, a czekałem na hydration break ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
Davos87 - Ehh, a czekałem na hydration break ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz

źródło: 810

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

kropkawykopka12
kropkawykopka12
7 min temu via Android
  • 0
@Davos87: Jak to było tej niewieście? Pamiętam, że ruska ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87
Autor
przed chwilą via Wykop
  • 0
@kropkawykopka12: a w sumie nie wiem, znalazłem ją przez google grafika na potrzeby mema :D
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 1 godz. i 23 min temu
  • 2
Zidane będzie teraz grał dla Iraku i przeciwko Francji, ale się porobiło

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

SoplicaTadeusz
SoplicaTadeusz
4 godz. i 1 min temu
  • 4
#mecz Jeśli łysy dzisaj pojawi się na meczu Francji to czas zawiadomić agentkę Scully. Ponad 2k kilometrów z Dallas do Filadelfii a mecze dzielą 2h. Skurczybyk jakimś cudem zdąży wydostać się ze stadionu, przejechać przez miasto, przejść procedury na lotnisku, przelecieć ponad 2k kilometrów (samolot pewnie leci jakieś 900/h), wydostać się z lotniska i jeszcze przejechać przez miasto na stadion w godzinach szczytu, bo mecz zaczyna się o 17 czasu
SoplicaTadeusz - #mecz Jeśli łysy dzisaj pojawi się na meczu Francji to czas zawiadom...

źródło: 1000039846

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 3 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 1
@SoplicaTadeusz: Pewnie z lotniska na stadion helikopterem go wożą
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 22 godz. i 31 min temu
  • 6
Tu już nic nie wpadnie. Wiem, bo postawiłem przed meczem na over 4,5 gola ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87
Autor
22 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 1
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: over 4,5 oznacza, że musi wpaść co najmniej 5 goli.
No i oczywiście zabrakło jednego :D
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87
Autor
21 godz. i 51 min temu via Wykop
  • 0
@Imie_Lukasz_Nazwisko_PoTacie: Bo wtedy nie byłoby wiadomo jak nazwać zakład, gdyby ktoś chciał postawić, że padną 4 bramki ;) Tak się przyjęło w bukmacharce, żeby łatwiej było ustalić ilość bramek na kuponie. Grasz over 4,5 - musi paść 5 lub więcej. Grasz under 4,5 - musi paść nie więcej niż 4.
Na szczęście zagrałem for fun za 2 zł więc nie będę nad tym długo ubolewać ;) Aczkolwiek i tak szkoda,
  • Odpowiedz
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
Ten_spod_piatego
23 godz. i 25 min temu
  • 11
#mecz Ale bym sobie kiedyś pojechał do Urugwaju. Ech,
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 23 godz. i 9 min temu via Wykop
  • 1
@Vinizius: Panama super kraj, byłem tam na Światowych Dniach Młodzieży w 2019 roku i do końca życia będę miło wspominać ten wyjazd :)
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 21 godz. i 56 min temu via Wykop
  • 2
@Vinizius: Było i to bardzo, ale pewnie spory wpływ miała na to organizacja ŚDM, bo przy okazji tego wydarzenia zmobilizowano spore siły policji, żeby pilnowały porządku i bezpieczeństwa pielgrzymów. I faktycznie dało się odczuć, że jest bezpiecznie wszędzie, a zwłaszcza w stolicy.
Nie wiem jak tam jest na co dzień, ale generalnie Panama to raczej bezpieczny kraj. Widać tam wszędzie spore wpływy USA. Po ulicach jeździ sporo typowo amerykańskich ciężarówek,
  • Odpowiedz
neib1
neib1
wczoraj, 18:00:00
  • 8
i ehhh
#niedzielawieczur
neib1 - i ehhh
#niedzielawieczur

źródło: image_picker_F79D9D96-3936-4B02-A0C6-AD2A738604A4-57000-0000245E0ABCB165

Pobierz
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 wczoraj, 21:32:58 via Wykop
  • 5
@neib1: @Ultimator @FrozenShade @skunior @plusbear @KurtGodel ehh, coledzy... Mnie tym razem niedzielawieczur nie złapie, bo zaczynam prawie 3 tygodnie urlopu ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale solidaryzuję się z tymi, którzy muszą iść jutro do pracy, a nie bardzo mają ochotę.
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 23 godz. i 39 min temu via Wykop
  • 2
@neib1: Dziękuję! (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 23 godz. i 41 min temu
  • 14
#mecz #heheszki
Davos87 - #mecz #heheszki

źródło: images

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MLeko29
MLeko29
23 godz. i 40 min temu via Wykop
  • 1
@Davos87: AI
  • Odpowiedz
23kulpamens
23kulpamens
13 godz. i 45 min temu via Wykop
  • 0
dwie różne osoby

@Davos87: jeśli zmontować zdjęcie, pod różnymi kątami,
lepiej pokaż jak wyglądają en face
  • Odpowiedz
Gagakokol
Gagakokol
Gagakokol
23 godz. i 58 min temu
  • 5
#mecz przerwa na Picie
Gagakokol - #mecz przerwa na Picie

źródło: IMG_8314

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 23 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 1
@Gagakokol: gimby nie znają ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 wczoraj, 22:21:08
  • 1
Ciekawostka: Arsene Wenger był tak szanowany w londyńskim klubie, który trenował przez wiele lat, że aż nazwali ten klub Arsenal od jego imienia ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz #heheszki
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BigVV
BigVV
wczoraj, 22:23:47 via Wykop
  • 0
@Davos87: niesamowita historia
BigVV - @Davos87: niesamowita historia

źródło: 259

Pobierz
  • Odpowiedz
Marcinxxx
Marcinxxx
wczoraj, 21:58:18
  • 5
Pozdrawiam wszystkich bezrobotnych
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 wczoraj, 22:01:45 via Wykop
  • 1
@Marcinxxx: I tych, co właśnie zaczynają urlop ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 wczoraj, 20:48:49
  • 37
Ale ta Belgia to są dziady. Chyba najbardziej przehajpowana drużyna w XXI wieku. Tylko mundial w 2018 im wyszedł, a potem to już tylko zjazd w dół i mocny skład tylko na papierze, a na boisku już takie g---o jakie widzimy dziś

#mecz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ppiasq
ppiasq
wczoraj, 20:52:19 via Wykop
  • 19
@Davos87: Kolejny obok Turków wieczny czarny koń xd
  • Odpowiedz
MrFryteczka
MrFryteczka
wczoraj, 20:54:38 via Wykop
  • 1
@ucho_igielne: był wpisany 2014 ヽ(☼ᨓ☼)ノ
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 wczoraj, 19:54:12
  • 10
#mecz
Davos87 - #mecz

źródło: 2953818f070b0562c82d964c4236d3941f35d5ad2d9d3244a3efcc84d8bfed5c

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 przedwczoraj, 22:29:27
  • 13
Ciekawe, kiedy w końcu skończą grać

#mecz #heheszki
Davos87 - Ciekawe, kiedy w końcu skończą grać 

#mecz #heheszki

źródło: Długi mecz

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

BrutalnyFaulWojtyly
BrutalnyFaulWojtyly
przedwczoraj, 22:15:52
  • 2
komentator mówił że już 104 mecze za nami
aż trudno w to uwierzyć
#mecz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 przedwczoraj, 22:23:31 via Wykop
  • 1
@BrutalnyFaulWojtyly: Mówił, że są 104 łącznie, a gdybyśmy mieli stary format to bylibyśmy już w połowie mundialu (który miał łącznie 64 mecze).
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 przedwczoraj, 22:11:37
  • 1
Śmiesznie w sumie, że Niemcy przez 12 lat nie grali w fazie pucharowej mundialu, a my graliśmy 4 lata temu ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 przedwczoraj, 21:35:46
  • 19
Iwański powiedział "nasi widzowie w przerwie w internecie powiedzieli, że to z powodu przerwy na nawodnienie widzowie buczeli".

Iwański czyta nasz tag :D Serdecznie pozdrawiamy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Pierre_Dolony
Pierre_Dolony
przedwczoraj, 21:36:12 via Wykop
  • 7
@Davos87: ciekawe na jakim nicku lurkuje ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
xamoxx
xamoxx
przedwczoraj, 20:55:10
  • 30
#mecz
Wykop kiedy gra Chorwacja: wysublimowany humor, subtelne nawiązania do postaci wybitnego aktora Jerzego Kryszaka, zamieszczane ze smakiem
i umiarem

Wykop kiedy grają Niemcy: HEHE DÖNALD TÜẞK FÜR DEUTSCHLAND HEHEEHEH
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Davos87
Davos87 przedwczoraj, 20:58:29 via Wykop
  • 0
@xamoxx: Ten Kryszak też już jest do bólu oklepany
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 przedwczoraj, 20:31:09
  • 1
Super sobie radzą ci Wybrzeżokościosłoniowanie

#mecz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Schizotypoidal
Schizotypoidal
przedwczoraj, 20:34:27 via Wypiek
  • 0
@Davos87
Bo wszyscy słowianie to jedna rodzina
Jasny czy ciemny, ważne że nie Niemiec
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 przedwczoraj, 20:04:16
  • 2
Niemcy wkraczają do akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
Davos87 - Niemcy wkraczają do akcji ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz

źródło: zzz-88

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

stanley-fieldmaster
stanley-fieldmaster
przedwczoraj, 20:06:28 via Android
  • 1
@Davos87: oni są w drodze żeby wręczyć puchar świata Polakom? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Davos87
Davos87 przedwczoraj, 19:06:26
  • 0
Skoro Holandia wygrała 5:1 ze Szwecją, która wcześniej wygrała 5:1 z Tunezją to pewnie w ostatniej kolejce Holandia wygra z Tunezją 10:2 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 19
  • Strona 1 z 19
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 30.08.2025

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 15.07.2024

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking