Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko164
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
felo2000
felo2000

felo2000

Dołączył 2 lata i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 231
  • Znaleziska 201
  • Mikroblog 30
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 1

2112

Wymyślili, jak obejść system kaucyjny. Takich butelek jeszcze nie było

Wymyślili, jak obejść system kaucyjny. Takich butelek jeszcze nie było

Kaufland wprowadza promocję na napoje w butelkach 3,001 litra. Ta niespotykana dotąd objętość nie jest przypadkowa. Obchodzi bowiem system kaucyjny, który zaczyna obowiązywać od 1 października.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 30.09.2025, 17:45:44
  • 591
  • #
    polska
  • #
    wydarzenia
  • #
    kaufland
  • #
    systemkaucyjny
  • #
    butelki
  • #
    segregacja
felo2000
felo2000
felo2000 01.10.2025, 07:15:04 via Android
  • 9
To trzeba jednak mieć giga łeb. Ustawy w tym kraju piszą praktykanci na zaliczenie? Rządza tym krajem debile
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

2102

Księgowa zgromadziła 350 tys. zł na emeryturę. Pieniądze przejął ZUSS

Księgowa zgromadziła 350 tys. zł na emeryturę. Pieniądze przejął ZUSS

Pani Aldona od 19 lat pracowała jako księgowa we własnej spółce i regularnie wpłacała składki emerytalne. Zgromadziła 350 tys, zus uznal że niesłusznie i zgodnie z prawem wprowadzonym przez PIS, ukradł całość i nie chce oddać

musztym
z
onet.pl
dodany: 30.09.2025, 12:45:11
  • 297
  • #
    polska
  • #
    zus
  • #
    polskilad
  • #
    emerytura
felo2000
felo2000
felo2000 01.10.2025, 06:11:12 via Android
  • 0
@Grubb Bo ludzie to idioci. Wystarczy włączyć TV przejść się ulica itd. A będzie jeszcze gorzej bo wszystko wskazuje na to że ludzie będę jeszcze głupsi.

613

Agnieszka Holland: Rodacy odmawiają mi polskości.

Agnieszka Holland podczas festiwalu w Gdyni wspomniała o jej poprzednim filmie Zielona granica. Film wywołał burzę, bo w bardzo negatywnym świetle pokazywał polską SG, która broniła granicy przed atakiem hybrydowym z Białorusi. Reżyserka nie ukrywa żalu, że po tamtym filmie odmawiano jej polskości

Sekumbomoboko
z
wmeritum.pl
dodany: 29.09.2025, 14:51:36
  • 301
  • #
    celebryci
  • #
    kultura
  • #
    sztuka
  • #
    antysemityzm
  • #
    resortowedzieci
felo2000
felo2000
felo2000 30.09.2025, 09:21:41 via Android
  • 1
Dziwię się że jeszcze nie ma informacji że plują jej prosto w twarz. Ta kobieta jest tak tempa że głowa mała. No ale wielka artystka hehe
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1469

Powitanie Netanjahu w kongresie

Gdyby ktos mial wątpliwości kto tam trzyma wszystkich za jaja

jusstt
z
x.com
dodany: 28.09.2025, 19:55:02
  • 147
  • #
    izrael
  • #
    zydzi
  • #
    usa
  • #
    netanjahu
  • #
    polityka
felo2000
felo2000
felo2000 29.09.2025, 15:36:12 via Android
  • 0
Jak do tego doszło że zydki rządza światem?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

felo2000
felo2000
felo2000 29.09.2025, 15:37:26 via Android
  • 0
@byroad że jak k---a? XD
felo2000
felo2000
felo2000 29.09.2025, 15:38:22 via Android
  • 0
@ShadyTalezz słowo klucz "jeszcze"
Frygus96
Frygus96
23.09.2025, 11:45:01
  • 2442
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 24.09.2025, 07:00:06 via Android
  • 1
@Frygus96 a co ty sie tak nad tym spuszczasz?
  • Odpowiedz
szczeki32
szczeki32
szczeki32
20.09.2025, 09:42:30
  • 19
Ja tam mam amstaffa i jakoś problemu od 6 lat z nim nie ma. A mina ludzi jak go mijają na chodniku bezcenna. Tylko w komunikacji miejskiej mu kaganiec zakładam. #psiarze
  • 48
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 20.09.2025, 19:23:00 via Android
  • 2
@szczeki32 ale jesteś zajebisty xD
  • Odpowiedz

546

Wtargnęli na teren stacji uzdatniania wody. "Ingerencja w najważniejsze obiekty"

Mężczyźni robili dokumentację fotograficzną. Przyjazd grupy ich wystraszył i uciekli z terenu stacji, ale niedługo potem wrócili - dodają nasi informatorzy. Za drugim razem na miejscu pojawili się policjanci, którzy zatrzymali intruzów. Okazało się, że ci mieli ukraińskie paszporty.

Stopa_Szopa
z
tvn24.pl
dodany: 16.09.2025, 12:43:39
  • 70
  • #
    abw
  • #
    krakow
  • #
    wodociagi
  • #
    bezpieczenstwo
felo2000
felo2000
felo2000 16.09.2025, 18:30:12 via Android
  • 1
Ukry jak to Ukry znowu knuja. Wschod zawsze będzie wschodem. Polska łapie się do zachodu tylko połowicznie. Mentalność buma. Inteligencja robaka. Pełno tego na ulicach a po wojnie jeszcze więcej.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

232

Większość Niemców obawia się rosyjskiego ataku na państwa NATO

Pokaż treści 18+

Większość Niemców obawia się rosyjskiego ataku na państwa NATO

Większość Niemców obawia się w najbliższej przyszłości ataku Rosji na państwa NATO, takie jak Polska lub Litwa, po wtargnięciu rosyjskich dronów w polską przestrzeń powietrzną. Wykazał to najnowszy sondaż przeprowadzony przez instytut badania opinii publicznej INSA na zlecenie "Bild am Sonntag".

Kolekcjoner_dusz
z
rmf24.pl
dodany: 14.09.2025, 05:20:23
  • 59
  • #
    niemcy
  • #
    rosja
  • #
    ukraina
  • #
    wojna
  • #
    sondaz
felo2000
felo2000
felo2000 14.09.2025, 10:26:22 via Android
  • -8
I tak ma być. Ludzie mają się bać. Kasa musi się zgadzać
  • 5
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

felo2000
felo2000
felo2000 14.09.2025, 19:06:57 via Android
  • 0
@FELIX90 jeżeli o to pytasz to moja odpowiedź i tak zostanie odrzucona przez twój światopogląd. Powodzenia życzę.
felo2000
felo2000
felo2000 14.09.2025, 19:12:42 via Android
  • -1
@FELIX90 w skrócie ty masz się bać inni mają się bać a rzady będę robić wszystko żeby ludzie przestali się bać. Jedni kupią od drugich I tylko hierarchia państw ustali kto Na tym straci a kto zyska. Cos mi mówi że Polska jak zwykle zostanie wydymana

2880

Gdańska radna wulgarnie obrażała kierowcę taksówki. Nagranie z rejestratora

Gdańska radna wulgarnie obrażała kierowcę taksówki. Nagranie z rejestratora

Gdańska radna Sylwia Cisoń (Koalicja Obywatelska) wulgarnie, werbalnie zaatakowała kierowcę z aplikacji, każąc mu "wracać do swojego kraju". Wcześniej poskarżyła się w mediach społecznościowych na użycie gazu pieprzowego wobec niej przez kierowcę, podając liczne, fałszywe informacje.

Inz_Heinrich
z
trojmiasto.pl
dodany: 13.09.2025, 19:20:16
  • 449
  • #
    gdansk
  • #
    trojmiasto
  • #
    uber
  • #
    afera
  • #
    bolt
  • #
    polityka
felo2000
felo2000
felo2000 14.09.2025, 19:10:39 via Android
  • 1
No ale co za skandal. Jak ona mogła odsyłać tego biednego człowieka do swojego kraju? Nie nooooo teraz to przegięła I to ostro. Dlaczego mi pizzy nie dała? Dlaczego nie wsparła? Dlaczego naraziła go na poczucie się o co w naszym wspaniałym tolerancyjnym kraju? Czyzby KO nas oszukiwała? Czyżby to wszystko co widzimy jest pod publiczkę? Niemożliwe. To musi być jakaś ustawka. Haniebny plan opozycji.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

634

Morderstwo na Dworcu Centralnym w Warszawie. Sprawca to obywatel Mołdawii.

Pokaż treści 18+

Morderstwo na Dworcu Centralnym w Warszawie. Sprawca to obywatel Mołdawii.

Tragiczne informacje z Warszawy. Na Dworcu Centralnym doszło do zabójstwa. Został zaatakowany prawdopodobnie nożem

zagubionychromosom
z
fakt.pl
dodany: 10.09.2025, 09:25:44
  • 58
  • #
    warszawa
  • #
    emigracja
  • #
    imigranci
  • #
    moldawia
  • #
    przestepczosc
  • #
    kryminalne
felo2000
felo2000
felo2000 10.09.2025, 14:57:48 via Android
  • 4
@ZAWADIAK mówisz o tej zachodnioeurpejskiej nowoczesności która przyszła razem z pajacami z różnych stron świata? XD

2269

Ukrainiec - jesteś moim psem, j**** polak

Pokaż treści 18+

Ukrainiec - jesteś moim psem, j**** polak

"Jesteś moim psem, zasranym psem, j**** Polak! Nie będziesz mi mówił, co mam włączać, ja jestem u siebie, to jest mój park! Wszyscy policjanci mnie znają i co?! Ty nie wiesz, kim ja jestem!" Tak powiedział gość ze wschodu do Polaka, który zwrócił mu uwagę, że słucha bardzo głośno muzyki.

lebsky
z
vm.tiktok.com
dodany: 08.09.2025, 10:54:32
  • 317
  • #
    ukraina
felo2000
felo2000
felo2000 09.09.2025, 05:53:18 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

felo2000
felo2000
felo2000 09.09.2025, 09:07:46 via Android
  • 3
Typowy ukrowy kundel. Tepic zarazę.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

onootza
onootza
08.09.2025, 18:07:08
  • 130
I tak sobie lecimy.
Naprawdę nie jestem w stanie tego pojąć. Nie zapala się w głowach takich ludzi nawet malutka lampeczka, że to może nie na miejscu wywalać gołe giry w komunikacji publicznej?
#podroze #samoloty
onootza - I tak sobie lecimy.
Naprawdę nie jestem w stanie tego pojąć. Nie zapala się...

źródło: Zdjęcie z biblioteki

Pobierz
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 09.09.2025, 06:10:44 via Android
  • 1
@lojawyk dokładnie!!!!! I najgorsze jest to że takich ludzi jest zdecydowanie więcej. To mnie przeraża i złości niesamowicie.
  • Odpowiedz

917

Morderstwo Hind Rajab

Pokaż treści 18+

Morderstwo Hind Rajab

Jak IDF z premedytacją zimną krwią zamordowało podczas ewakuacji 5 letnia dziewczynkę (oraz 6 członków jej rodziny i 2 paramedyków którzy przybyli na pomoc) oddając kilkaset strzałów w samochód którym podróżowała. Jedna z tysięcy zbrodni wojennych popełnionych przez Izrael

renegatt
z
en.wikipedia.org
dodany: 05.09.2025, 09:23:29
  • 125
  • #
    izrael
  • #
    palestyna
  • #
    zbrodniarzewojny
  • #
    zydzi
  • #
    wojna
felo2000
felo2000
felo2000 07.09.2025, 08:52:34 via Android
  • 1
Przerabianie ich na mydło wiele ich nauczyło. Są tacy dumni że swojej historii i swoich tradycji. Najgorsze jest to że cały świat to akceptuje. Juz jestem skłonny bardziej uwierzyć w to że zydki mordowały zydkow W czasie IIws niż niemiaszki. Niech ich wszystkich Jezus ukarze sromotnie.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

332

Szokujące! 42 śruty w głowie psa, oprawcą właściciel

Pokaż treści 18+

Szokujące! 42 śruty w głowie psa, oprawcą właściciel

Wstrząsający przypadek znęcania się nad zwierzęciem w Niemczech. Pies z Budziszyna został postrzelony aż 42 razy w głowę

starnak
z
rmf24.pl
dodany: 05.09.2025, 13:52:57
  • 53
  • #
    niemcy
  • #
    pies
  • #
    kryminalne
  • #
    zwyrole
  • #
    znecaniesienadzwierzetami
felo2000
felo2000
felo2000 05.09.2025, 19:11:10 via Android
  • 3
No tak jak już pisałem wcześniej. Psiarze to stan umysłu. 90% to jebnieci ludzie. Tu jest właśnie kolejny przykład psiarza który jest odklejony od rzeczywistości proste i zarazem żałosne.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

892

Nauczycielki zwolnione!

Nauczycielki zwolnione!

Skandaliczny występ na inauguracji roku szkolnego w SP nr 10 w Starachowicach. Przypomnijmy, "Na weselu w Dubaju, będę pijana, będę pijana" - m.in. takie słowa padły w piosence zaprezentowanej na Inauguracji Roku Szkolnego w SP nr 10 w Starachowicach.

meliss
z
starachowicki.eu
dodany: 05.09.2025, 09:48:29
  • 369
  • #
    szkolastandard
  • #
    szkola
  • #
    dubaj
  • #
    uczennica
  • #
    skandal
felo2000
felo2000
felo2000 05.09.2025, 19:07:35 via Android
  • 1
@Jarkendarion Ty chyba jeszcze podstawówki nie skończyłeś co? XD
WielkiNos
WielkiNos
02.09.2025, 06:08:51
  • 471
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 02.09.2025, 11:50:19 via Android
  • 4
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
Pavlo389
Pavlo389
Pavlo389
29.08.2025, 08:10:55
  • 754
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 112
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 29.08.2025, 11:17:52 via Android
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
WielkiNos
WielkiNos
25.08.2025, 06:06:10
  • 918
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 69
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 25.08.2025, 10:31:54 via Android
  • 2
@WielkiNos psiarze to stan umysłu xD karać usypiać i jeszcze raz karać to się może hołota nauczy.... Nie ma bata że się nauczy xD
  • Odpowiedz
MrProfeska
MrProfeska
25.08.2025, 04:15:41
  • 1125
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 55
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

felo2000
felo2000
felo2000 25.08.2025, 10:30:21 via Android
  • 3
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 8
  • Strona 2 z 8
  • >

Osiągnięcia

  • Gadżeciarz
    od 06.03.2024

    Gadżeciarz
  • Komentator
    od 12.08.2024

    Komentator
  • Rocznica
    od 06.03.2026

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking