Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko147
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
f-lock

f-lock

Dołączył 9 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 11470
  • Znaleziska 5519
  • Mikroblog 5951
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 20
f-lock
f-lock 15.05.2019, 20:16:47 via Android
  • 0
Mirki, wytłumaczy mi ktoś o co chodzi z routerami wifi ? Mianowicie chodzi mi o prędkośc przesyłania. Kupiłem access point tenda fh456 z prędkością przesyłania 300 Mbps. Tylko w jaki sposób on ma przesyłać taką prędkość jak ma port WAN fast ethernet czyli 100 Mbps.

Mam prędkość internetu 100 Mbps i po kablu rzeczywiście tyle mi przesyła natomiast radiowo jest to jakieś 35 Mbps maks.

Serdeczne dzięki za wskazówki

#router
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Odczuwam_Dysonans
Odczuwam_Dysonans
15.05.2019, 21:12:12
  • 1
@f-lock: no 300mbps to jest teoretyczna przepustowość po wifi (zatem np między urządzeniami), to że router ma port 100mbps to jest inna bajka ;) to wcale nie ściema, po prostu takie są parametry radia w tym modelu (tzw mimo - 2x150mbps). A ethernet ma 100.
Zobacz na kompie, czy Ci się w ogóle spina na 300mbps (centrum sieci i udostępniania -> zmień ustawienia karty sieciowej, kliknij na Twoje połączenie bezprzewodowe).
  • Odpowiedz
cysiekw
cysiekw
15.05.2019, 21:14:50 via Android
  • 1
@f-lock ok to jedziemy z przedszkolem w wifi masz kanały inne dla 2.4 i inne dla 5 teraz tak mając 4 anteny mimo to się zwie możesz w n mieć 4 streamy każda antena osobno 1 stream to 70 Mbps mając 4 daje około 300 ale to jest możliwość bo realnie transmisji sja jest obarczone wieloma innymi czynnikami i jest max połowa tu masz tabele http://mcsindex.com/ po więcej poczytaj o tym
  • Odpowiedz

2850

Prezes Azotów stworzył superstanowisko dla swojej asystentki. Pensja? 30 tys. zł

Pokaż treści 18+

Prezes Azotów stworzył superstanowisko dla swojej asystentki. Pensja? 30 tys. zł

Prezes Grupy Azoty stworzył superstanowisko dla swojej asystentki. Agnieszka Sorbnicka-Krasinkiewicz została szefową Departamentu Korporacyjnego Zarządzania i Komunikacji w chemicznym gigancie. Będzie jej podlegało wiele kluczowych biur. Pensja? Ok. 30 tys. zł. Kompetencje? Nikomu nieznane.

Bednar
z
fakt.pl
dodany: 05.01.2019, 08:27:24
  • 252
  • #
    polska
  • #
    neuropa
  • #
    bekazpisu
  • #
    dobrazmiana
  • #
    pieniadze
  • #
    ekonomia
f-lock
f-lock 05.01.2019, 09:47:56 via Android
  • 65
@Raa_V bardzo dobry plan. Można założyć jakaś 'organizacje', zmówić się i brać po kolei wszystkie znaczące spółki na talerz. Z pomocą @Watchdog_Polska można wiele zdziałać. Szczególnie, że jest tu sporo ludzi którzy w jakimś stopniu znają się na różnych rzeczach.

662

Greyskull LP – najlepszy plan FBW dla początkujących

Greyskull LP – najlepszy plan FBW dla początkujących

W sam raz na rozpoczęcie przygody z siłownią jak także dla tych nieco bardziej zaawansowanych.

Kasahara
z
wykop.pl
dodany: 17.12.2018, 16:58:29
  • 112
  • #
    mikrokoksy
  • #
    mirkokoksy
  • #
    silownia
  • #
    zdrowie
  • #
    sport
  • #
    fullborsukworkout
f-lock
f-lock 18.12.2018, 06:52:57 via Android
  • 13
Niestety ten program dla początkujących jest zbyt wymagający. Na początku trzeba nauczyć się prawidłowych technik martwego ciągu czy przysiadu. Poprawic mobilność ciała. Jeżeli tego nie zrobimy to prosta droga do kontuzji. Na początku zdecydowanie trening bez obciążenia. A jak już to wykonywać takie ćwiczenia, które nie spowodują kontuzji. Np zamiast przysiadu wziąć w ręce hantelki i robić wykroki. Jestem pewny że większość początkujących, ba! Nawet średnio zaawansowanych źle robi przysiad
  • 10
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f-lock
f-lock 18.12.2018, 07:06:26 via Android
  • 25
@megastulejka niestety tak nie jest. Do tego większość początkujących to dramat mobilny i po prostu nie są w stanie tego dobrze wykonać. Widzę ile 'koksow' naklada na sztangę spore obciążenie. Dziwię się podczas wykonywania że ich kręgosłup nie woła o pomoc. Oczywiście nie generalizuje a ostrzegam. Na początku nawet pompka czy przysiad bez obciążenia da wymierne korzyści i odpowiednio przygotuje ciało.
f-lock
f-lock 04.12.2018, 19:42:43 via Android
  • 0
Zobaczcie mirki co dostałem. Wystawiam przedmiot na olx i przyszło mi coś takiego. Jak to jest możliwe że zamiast numeru jest imię ? Jakiś ewidentny wałek pewnie metoda na wysyłanie potwierdzenia przelewu.
f-lock - Zobaczcie mirki co dostałem. Wystawiam przedmiot na olx i przyszło mi coś ta...

źródło: comment_q5h4Y16zyReTy6s329JxgcDJGFSueD3V.jpg

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

f-lock
f-lock
Autor
04.12.2018, 19:47:13 via Android
  • 1
A jak to jest że wyświetla się imię zamiast numeru. Ile coś takiego kosztuje i jak to robią ?
  • Odpowiedz
CeZiK_
CeZiK_
04.12.2018, 19:51:37
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

573

Z cyklu różnice kulturowe: Lama grzecznie wsiada do taksówki w Peru

Z cyklu różnice kulturowe: Lama grzecznie wsiada do taksówki w Peru

Pan taksówkarz nie widzi problemów. A u nas miałem problem z małym pekińczykiem :)

cieliczka
z
youtube.com
dodany: 06.11.2018, 18:35:22
  • 41
  • #
    swiat
  • #
    kultura
  • #
    ciekawostki
  • #
    zwierzaczki
  • #
    zwierzeta
  • #
    heheszki
f-lock
f-lock 07.11.2018, 19:05:29 via Android
  • 0
O! jeszcze nie ma żadnego politycznego komentarza. Nie do wiary :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

402

Trening słuchu albo test na słuch absolutny.

Trening słuchu albo test na słuch absolutny.

Fajna strona do ćwiczenia pamięci słuchowej. Znajomość nazw dźwięków wymagana.

konto usunięte
z
tonedear.com
dodany: 10.09.2018, 15:16:58
  • 110
  • #
    rozrywka
  • #
    ciekawostki
  • #
    muzyka
f-lock
f-lock 11.09.2018, 14:51:34 via Android
  • 2
@LowcaG też nie wiem o co chodzi. Raz C brzmi tak raz tak. Nie rozumiem

710

REST API - Kompletna seria filmów dla programistów nie 15k

REST API - Kompletna seria filmów dla programistów nie 15k

Czy zrozumienie "czym jest REST" sprawi że zarobisz 15k? Trudno powiedzieć. Przez ostatnich 5 miesięcy pracowałem nad filmami które wyjaśniają najważniejsze zagadnienia REST API - wszystko bez zbędnego gadania. Link do serii w powiązanych. Czy warto było poświęcić tyle czasu? Krótko: Tak.

overment
z
youtube.com
dodany: 10.09.2018, 16:09:11
  • 75
  • #
    technologia
  • #
    programista15k
  • #
    programowanie
  • #
    webdev
  • #
    naukaprogramowania
  • #
    javascript
f-lock
f-lock 11.09.2018, 05:00:03 via Android
  • 4
Dobry content. Fajnie usystematyzować sobie wiedzę. Jak już w tym kierunku to może graphql?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

381

Ciężarówka w poślizgu

Ciężarówka w poślizgu

DK-1 Czechowice-Dziedzice

Iskopavanje
z
youtube.com
dodany: 09.08.2018, 08:31:21
  • 59
  • #
    polska
  • #
    polskiedrogi
  • #
    motoryzacja
f-lock
f-lock 09.08.2018, 18:20:22 via Android
  • 1
Mało brakowało a nie mielibyśmy wędlin, bułek itd
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

452

Polska wyśle strażaków do gaszenia pożarów w Grecji. Będą to 2 zespoły modułowe.

Polska wyśle strażaków do gaszenia pożarów w Grecji. Będą to 2 zespoły modułowe.

“Pan Minister @jbrudzinski zapewnił mnie przed chwilą, że do Grecji pojadą 2 zespoły modułowe Państwowej Straży Pożarnej (podobne jak te wysłane do Szwecji) celem wsparcia akcji ratunkowo-gaśniczej.” #pozar #strazpozarna #grecja #europa #pomoc #grecja2018

vurial
z
twitter.com
dodany: 24.07.2018, 13:12:06
  • 142
  • #
    pozar
  • #
    strazpozarna
  • #
    grecja
  • #
    europa
  • #
    pomoc
  • #
    grecja2018
f-lock
f-lock 24.07.2018, 20:14:55 via Android
  • 12
@maddox84 wydaje mi się że mówił o ogólnej liczbie wozow a nie tylko tych od pożarów lasów.

547

Jedyny ocalały z wymordowanego plemienia. Od ponad 22 lat żyje samotnie

Jedyny ocalały z wymordowanego plemienia. Od ponad 22 lat żyje samotnie

Do sieci trafiło nagranie, które wywołało sensację. Przedstawia mężczyznę usiłującego ściąć drzewo w środku Amazonii. To - jak ustalili naukowcy - około 50-latek, który od ponad 22 lat żyje samotnie. Jego plemię zostało wymordowane. Nazywany jest "człowiekiem z dziury".

rybak_fischermann
z
rmf24.pl
dodany: 21.07.2018, 16:07:14
  • 133
  • #
    swiat
  • #
    amerykapoludniowa
  • #
    ciekawostki
  • #
    natura
f-lock
f-lock 22.07.2018, 08:06:55 via Android
  • 0
Polecam serie dokumentów Planeta ludzi. Właśnie tam podnoszony jest temat o plemionach, które nigdy nie widziały cywilizacji. Wszystkie odcinki są świetne i otwierają oczy.
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f-lock
f-lock 07.03.2018, 15:58:38 via Android
  • 1
Czemu nie widzę w aplikacji mobilnej różowych i niebieskich pasków pod avatarami ?
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

s.....1
s.....1
konto usunięte 07.03.2018, 15:59:23
  • 0

Komentarz usunięty przez autora

c.....i
c.....i
konto usunięte 07.03.2018, 15:59:27 via Android
  • 1

Komentarz usunięty przez autora

f-lock
f-lock 14.02.2018, 15:10:01
  • 2
Mirki. Mam problem z wyborem laptopa oraz monitora. Setup pod programowanie.

Pierwsza rzecz laptop. Zastanawiam się nad nówką Dell Xps 15. Czy jest jakaś sensowna alternatywa dla niego? Podoba mi się głównie design i gwarancja u Della.

Druga sprawa monitor. W co warto zainwestować: w dwa 27 calowe o rozdzielczości np 2k? Czy np jakiś 34 calowy ultrawide? Czy ktoś z Was programuje na ultrawide? Jak wrażenia ?

No
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Fastboot
Fastboot
14.02.2018, 15:15:39
  • 8
@f-lock: Odpowiadam:
Tak albo nie.

  • Odpowiedz
GallAnonimus
GallAnonimus
14.02.2018, 15:31:08
  • 1
@f-lock: Jeden rabin powie tak, a drugi rabin powie nie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Moja osobista preferencja to 2x 24", przez chwilę próbowałem 3x 24", ale szczerze - ten trzeci trochę już miejsca zajmuje i wydaje mi się niepotrzebny.

Ja mam Asusa zenbook - i niepotrzebuję zew. grafiki - wydaje mi się, że sporo jest laptopów obsługujących 2 zewnętrzne źródła. Jeśli nie chcesz śmigać w gry
  • Odpowiedz

834

[AMA] Czynny alkoholik

Mireczki, chcecie? Ale nie taki menel spod sklepu, jak to sobie w pierwszej chwili wyobrażacie. Poważny, odpowiedzialny, dorosły facet (40+), przedsiębiorca, ojciec dziecom, iq grubo powyżej średniej. Próbowałem rzucać już dobrych kilka razy, nawet na jakiś czas zwykle skutecznie, ...

ethanol
z
wykop.pl
dodany: 15.01.2018, 11:40:47
  • 1013
  • #
    ama
  • #
    alkoholik
  • #
    aa
  • #
    billw
f-lock
f-lock 15.01.2018, 16:44:55 via Android
  • 0
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 2
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f-lock
f-lock 16.01.2018, 15:08:53 via Android
  • 2
@Lk_hc dziękuję za cenne rady. Zauważyłem problem jak już w tygodniu zacząłem popijać parę piwek na wieczór. I tak nuda ma tutaj ogromny wpływ - jak zacząłem pracę po dłuższej przerwie mniej mnie ciągnie. Mimo to każdy weekend od bardzo dawna wygląda tak samo. Rówieśnicy i najbliższe otoczenie spędza tak wolny czas. Czas się wyrwać i zacząć żyć bo ile tak mozna...

537

Szczeniak wymiotuje małego rekina

Szczeniak wymiotuje małego rekina

Akcja od 0:11. Miłego oglądania.

konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 13.01.2018, 18:36:43
  • 38
  • #
    rozrywka
f-lock
f-lock 14.01.2018, 07:08:32 via Android
  • 1
Psy > Rekiny #pdk
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

326

Tajemnica Niezwykłych Piramid z Zaginionego Miasta El Mirador

Tajemnica Niezwykłych Piramid z Zaginionego Miasta El Mirador

W zaginionej metropolii Majów znanej jako El Mirador znajdują się monumentalne piramidy. Dawno temu miejsce to zamieszkiwało 100.000 ludzi, jednak w pewnym momencie wszyscy postanowili opuścić miasto. Jedna z piramid, La Danta, jest większa niż wielka piramida w Gizie.

Gorti
z
youtube.com
dodany: 07.01.2018, 15:54:27
  • 40
  • #
    zainteresowania
  • #
    ciekawostki
  • #
    kosmiczneopowiesci
  • #
    historia
  • #
    rozrywka
f-lock
f-lock 07.01.2018, 19:53:48 via Android
  • 21
@Jariii mistrzu farmazonku jakbyśmy mieli na myśli wysokość podalibysmy najwyższą a nie największa. Wytrzyj się jak masz tak mokro

1247

Kupa prawde ci powie

Pokaż treści 18+

Kupa prawde ci powie

co twoja kupa może o tobie powiedzieć

volfesik
z
wykop.pl
dodany: 18.12.2017, 22:14:29
  • 179
  • #
    zdrowie
f-lock
f-lock 19.12.2017, 08:16:56 via Android
  • 14
@Sanczessco kupa przydatnych wskazówek!

600

Niemcy dali zgodę na Nord Stream 2

Niemcy dali zgodę na Nord Stream 2

Gazprom nie ma jeszcze nawet zgody na budowę na terenie Rosji, a już otrzymał pierwsze pozwolenie na niemiecki odcinek podmorski.

reflex1
z
rp.pl
dodany: 12.12.2017, 18:58:31
  • 106
  • #
    europa
  • #
    niemcy
  • #
    energetyka
  • #
    wydarzenia
f-lock
f-lock 13.12.2017, 15:41:12 via Android
  • 0
@ZapomnialWieprzJakProsiakiemByl
Nie rozumiem czemu politycy nie podejmuja tej kwestii na zebraniach członków UE. Tyle państw i nikt nie może się przeciwstawić Niemcom?

672

List dziecka do św. Mikołaja: marzę o czystości rasowej Europy

List dziecka do św. Mikołaja: marzę o czystości rasowej Europy

Kaliszanie listy piszą… do św. Mikołaja. Poczta ustawiona na Głównym Rynku przeżywa oblężenie. Przez dwa dni funkcjonowania mieszkańcy wrzucili do skrzynki kilkaset kartek z marzeniami, życzeniami i podziękowaniami. Część z nich św. Mikołaj już przejrzał i okazuje się, że częściej prosimy...

sit_rek
z
faktykaliskie.pl
dodany: 08.12.2017, 17:56:26
  • 221
  • #
    polska
  • #
    ciekawostki
  • #
    rasizm
  • #
    swieta
  • #
    narodowcy
  • #
    heheszki
f-lock
f-lock 09.12.2017, 10:09:00 via Android
  • 11
"Czysta rasowo Europa" nie oznacza od razu że ktoś chce powybijać innych od siebie. Po prostu chciałby aby ludzie żyli w rejonach do których się przystosowali i które wykrztalcili przez wieki. Ja też się z tym zgadzam. Dlaczego jakiś dindu ma przyjeżdżać do Europy i zaśmiecać swoim zachowaniem i nieprzystosowaniem do naszych warunków życia.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

f-lock
f-lock 09.12.2017, 11:33:24 via Android
  • 1
@Nova_Logic co mnie obchodzi biadolenie jakiegoś abrahama? Co chcesz tym osiągnąć ?
f-lock
f-lock 09.12.2017, 11:55:44 via Android
  • 2
@Nova_Logic nie doczytałem ostatniej wypowiedzi tego gościa. Święta racja !

796

Rosyjska policja wysadza w powietrze nielegalny meczet koło Samary.

Pokaż treści 18+

Rosyjska policja wysadza w powietrze nielegalny meczet koło Samary.

Znaleziono w nim trochę materiałów wybuchowych, służących zapewne do celów pokojowych. Przetestowano je na miejscu, wysadzając w powietrze część budynku.

sakhraan
z
youtube.com
dodany: 29.11.2017, 13:51:28
  • 100
  • #
    swiat
  • #
    rosja
  • #
    meczety
  • #
    terroryzm
  • #
    policja
  • #
    ciekawostki
  • #
    islam
f-lock
f-lock 29.11.2017, 17:46:32 via Android
  • -1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

829

Przetrwał walkę z wirusem. Od 64 lat żyje w „żelaznym płucu”

Przetrwał walkę z wirusem. Od 64 lat żyje w „żelaznym płucu”

Maszyna zepsuła się, a producent nie udzielił wsparcia.

PlanetaFM
z
planeta.fm
dodany: 23.11.2017, 16:38:43
  • 203
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    swiat
  • #
    medycyna
  • #
    polio
  • #
    wtf
f-lock
f-lock 23.11.2017, 19:48:24 via Android
  • 4
Teraz używa się respiratorów
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

  • <
  • 1
  • 9
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • Strona 12 z 13
  • >

Jakub

  • Warszawa

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 31.12.2025

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 16.08.2017

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking