Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko219
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
docento

docento

Dołączył 18 lat i 3 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1873
  • Znaleziska 775
  • Mikroblog 1098
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 21
  • Dodane (23)
  • Komentowane (40)
  • Plusowane (1035)
washington
washington
17.05.2026, 08:24:07
  • 353
#polityka #bekazpisu #kanalzero
washington - #polityka #bekazpisu #kanalzero

źródło: 1000000252

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Ryshieq
Ryshieq
17.05.2026, 11:48:42 via Android
  • 49
@washington: Final boss chłopskiego rozumu i bycia propagandowym k---------m
  • Odpowiedz
Lemmonix
Lemmonix
17.05.2026, 12:27:08 via Wykop
  • 20
@washington: Krzymasz Srakowski - ultimate boss psychoprawicowej propagandy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
14.05.2026, 23:09:35
  • 644
#art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura
ukojenie - #art #sztuka #minimalizm #rysujzwykopem #kobiety #kultura

źródło: 1

Pobierz
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hellicon
Hellicon
14.05.2026, 23:10:33 via Android
  • 733
@ukojenie: Niby trzy kreski a koń z Vallony.
  • Odpowiedz
ukojenie
ukojenie
Autor
14.05.2026, 23:16:20 via Wykop
  • 59
@Lamajdama: Dla ciebie gratis, bo jesteś wspaniałym mirasem.
  • Odpowiedz
derek25
derek25
14.05.2026, 05:51:25
  • 606
Wziąłem dzisiaj na tapet aktywność poselską posła Sławomira Mentzena na stronie sejmowej. W porównaniu do posła Berkowicza praca była znacznie prostsza bo tych aktywności nie ma za dużo. Krótkie podsumowanie jego działalności:

- Udział w głosowaniach: 63.85%, jest to dół tabeli, zajmuje on 449 miejsce na 460 posłów
- Ilość interpelacji - 33, średnia liczba interpelacji „którym nadano bieg” w obecnej kadencji sejmu na jednego posła wynosi około 61–62 interpelacje na posła
derek25 - Wziąłem dzisiaj na tapet aktywność poselską posła Sławomira Mentzena na str...

źródło: 241

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
14.05.2026, 06:18:41 via Wykop
  • 551
@derek25: czyli klasyczny konfederuski konserwatywny nierób jak Korwin czy Berkowicz.
  • Odpowiedz
Smarek37
Smarek37
14.05.2026, 06:36:58 via Wykop
  • 411
@derek25: oni nie mają czasu na pracę, są zajęci kręceniem filmików na tiktoczka dla mariuszków i hejtowaniem Ukraińców na x.
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
14.05.2026, 01:06:14
  • 426
Wspólne gotowanie ze starym pijanym 😂🤣😂🤣
wfyokyga - Wspólne gotowanie ze starym pijanym 😂🤣😂🤣

źródło: temp_file3264879793819913270

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
14.05.2026, 01:15:01 via Android
  • 834
@wfyokyga: haha alkoholizm 🤣🤣👍🔥
  • Odpowiedz
5KYN3T
5KYN3T
14.05.2026, 04:34:34 via Wykop
  • 56
@wfyokyga: Co ten Marek Jóźwiak…
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
13.05.2026, 12:53:56
  • 1592
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
13.05.2026, 12:59:58 via Wykop
  • 1271
@Turin89: to troche przykre, że jako społeczeństwo nie dorośliśmy do takich polityków jak Pełczyńska. Za coś takiego ona z miejsca powinna mieć boost poparcia.

Trzymam kciuki żeby KO albo lewica wzieła ją na listy
  • Odpowiedz
Turin89
Turin89
Autor
13.05.2026, 13:13:26 via Android
  • 793
@thorgoth: jak dla mnie TOP jezeli chodzi o polskich polityków.
Ale niestety, nie merytoryczną praca zdobywa się głosy.
  • Odpowiedz
RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
11.05.2026, 19:03:32
  • 932
( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
RetorykaPisowska - ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)
#polityka #bekazpisu #bekazprawakow

źródło: kanał ziobro prawda

Pobierz
  • 20
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
11.05.2026, 19:18:30 via Wykop
  • 123

Komentarz usunięty przez moderatora

RetorykaPisowska
RetorykaPisowska
Autor
11.05.2026, 19:25:06 via Wykop
  • 143
@Aldona_Lipska: Tym młodym to się nie dziwie, ich mózgi dopiero się kształtują i niestety ale odbywa się to na papce informacyjnej stanoskiego i spółki.
Jednak starych ludzi nic nie usprawiedliwia, niby tacy doświadczeni i wiele przeżyli a taką republikę łykają jak młode pelikany.
  • Odpowiedz
ryhu
ryhu
11.05.2026, 06:10:56
  • 954
#heheszki #ziobro #romanowski #bekazpisu #polityka
ryhu - #heheszki #ziobro #romanowski #bekazpisu #polityka

źródło: 1000055839

Pobierz
  • 14
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
11.05.2026, 06:13:34 via Android
  • 126
@ryhu: smiechniete, lap plusa. Btw jest jakies potwierdzenie ze go nie zabrali do usa ?
  • Odpowiedz
niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
11.05.2026, 06:59:46 via Wykop
  • 69
@xyz_xyz: dwa razy się jak debil zaśmiałem w pociągu xd
  • Odpowiedz
nicspecjalnego
nicspecjalnego
nicspecjalnego
28.04.2026, 15:06:08
  • 3556
Ktoś powinien wreszcie wziąć się za konkursy organizowane dla dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym, zanim dojdzie do prawdziwego nieszczęścia.

Otóż jakiś czas temu, mój syn wrócił z przedszkola z informacją, że zbliża się kolejna edycja konkursu ekologicznego na rysunek lub instalację o tematyce eko. Młody jest naprawdę uzdolniony plastycznie i ma świetne pomysły, ale poprosił o drobne wsparcie w składaniu i klejeniu projektu elektrowni wodnej. Siedzieliśmy na tym dwa wieczory i
  • 108
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

moll
moll
28.04.2026, 15:22:03 via Wykop
  • 1065
@nicspecjalnego: może i #pasta, ale idealne podsumowanie rzeczywistości xD
  • Odpowiedz
MateMizu
MateMizu
28.04.2026, 15:47:33 via Wykop
  • 1435
@nicspecjalnego: Nie widziałem nigdy tej pasty. Dziękuję za to złoto xD
  • Odpowiedz
Kroledyp
Kroledyp
27.04.2026, 06:25:06
  • 1237
#polityka
Kroledyp - #polityka

źródło: b70b1969fd7be67e6727d4b25e2e995575db02611d0d79bfdd314b320c8fbf6c (1)

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Aldona_Lipska
Aldona_Lipska
27.04.2026, 06:29:22 via Wykop
  • 541
@Kroledyp: tam gdzie konserwatyści tam zawszę złodziejstwo
  • Odpowiedz
Cadfael
Cadfael
27.04.2026, 06:33:11 via Wykop
  • 111
@Kroledyp: nie no, niemożliwe ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Sztywnesutkiszatana
Sztywnesutkiszatana
21.04.2026, 20:52:52
  • 831
#iran #usa #wojna #chcialbymumicangielski
Sztywnesutkiszatana - #iran #usa #wojna #chcialbymumicangielski

źródło: 1000024334

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Micro-Jet
Micro-Jet
21.04.2026, 20:56:50 via Wykop
  • 255
@Sztywnesutkiszatana: O k---a XD
  • Odpowiedz
PrawilnyStevie
PrawilnyStevie
21.04.2026, 21:01:08 via iOS
  • 244
@Sztywnesutkiszatana: dyskutowaliśmy kiedyś o tym, Mohamad pewnie czyta wypok.pl
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
20.04.2026, 09:42:00
  • 1919
#polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japoni i Francji a Batyr spotkał się ostatnio z Pudzianem, Stanoskim, Kornelią Wieczorek. Priorytety.
adam-pajac - #polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japon...

źródło: prez

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 09:46:27 via Wypiek
  • 1078
@adam-pajac Nawrocki je snusy z podłogi.
  • Odpowiedz
daunowix
daunowix
daunowix
20.04.2026, 09:59:59 via Wykop
  • 856
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
wfyokyga
wfyokyga
19.04.2026, 22:18:29
  • 527
wfyokyga

źródło: temp_file8538263209963720456

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

KukiScotland
KukiScotland
19.04.2026, 22:32:20 via Wykop
  • 44
@wfyokyga:
KukiScotland - @wfyokyga:

źródło: 17f17f26e0b8ff3a780d6f0274af26f3d1924f9bdff39098e925be83d3e661b5

Pobierz
  • Odpowiedz
realizta
realizta
20.04.2026, 07:16:02 via Wykop
  • 38
@wfyokyga: Brakuje kadru "z góry żeby było widać tylko twarz i dekolt"
  • Odpowiedz
huopisko
huopisko
17.04.2026, 01:15:49
  • 590
huopisko

źródło: 1000005799

Pobierz
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
zenon_z_chorzowa1
17.04.2026, 01:26:23 via Wykop
  • 55
@huopisko: niesamowita umiejetność w rozwiązywaniu problemów, podziwiam adwersarza.
  • Odpowiedz
historiofil
historiofil
17.04.2026, 05:16:15 via Android
  • 16
@zenon_z_chorzowa1: rozwiązuje jej problem, więc bardziej interlokutor!
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
16.04.2026, 06:47:33
  • 253
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
16.04.2026, 07:40:30 via Android
  • 55
@K_Feras_P: pismo z KRK wskazuje raczej na to, że był jakiś inny temat karny, o którym nie wiemy. Inna opcja jest taka, że KRK wysłało błędnie informację, ale postanowienie sądu na to nie wskazuje.
  • Odpowiedz
LaudatorLibertatis
LaudatorLibertatis
Autor
16.04.2026, 10:44:48 via Wykop
  • 22
@smallboobslover: Po prostu niektórzy są jak Jarosław Psikuta i mają zajebiście silną psychikę.
Natomiast te 50 spółek, to nie ma Svinarski tylko ktoś komu opchnął on spółkę.

Niezależnie od tego takie zjawisko "zawodowych prezesów", którzy mają firmować spółkę przeznaczoną do wałów rzeczywiście istnieje i niestety jest zbyt popularne. W normalnych warunkach taki ktoś miałby zakaz prowadzenia DG po 2-3 uwalonych podmiotach, ale do tego musielibyśmy mieć sprawne państwo.
  • Odpowiedz
CyprianFonda
CyprianFonda
16.04.2026, 08:52:09
  • 263
Od samych ruskich wafli w tej radzie bardziej mnie zastanawiają te osoby.

Jak myślicie, że będzie wyglądała praca nad podatkiem cyfrowym dla korpo z USA ;)

#polityka #internet #polska #bekazpisu #bekazprawakow #prezydent
CyprianFonda - Od samych ruskich wafli w tej radzie bardziej mnie zastanawiają te oso...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-16 104939

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Wszebor
Wszebor
16.04.2026, 08:54:00 via Wykop
  • 162
@CyprianFonda:

Na pisaniu uzasadnień dla weta prezydenckiego? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
KupujacKarmeDlaKotaNieMajacKota
16.04.2026, 08:55:53 via Wykop
  • 96
@CyprianFonda: szkoda sliny na nich.
  • Odpowiedz
odislaw
odislaw
14.04.2026, 16:59:42
  • 635
#polityka #telewizja #bekazpisu
daje plusa kogo w-----a ten śliski propisowski typ, z akademi chłopskiego rozumu, któremu wydaje się, że jak wydrze ryja na antenie to ma rację,
jak go ku...a widzę i słyszę w polsacie to mi się scyzoryk w kieszeni otwiera
odislaw - #polityka #telewizja #bekazpisu 
daje plusa kogo w-----a ten śliski propiso...

źródło: photo_85711_1738217042_big

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Nemayu
Nemayu
14.04.2026, 17:01:07 via Wykop
  • 37
@odislaw: To jest występ. Bajka, zabawa, gra.
  • Odpowiedz
Gieekaa
Gieekaa
14.04.2026, 17:31:05 via Wykop
  • 267
@odislaw: Pamiętam jak był u niego konstytucjonalista Piotrowski. Facet zawsze mówi spokojnie, merytorycznie, łagodnym tonem. Mówi coś tam coś tam. Typ prowadzący dopytuje. Piotrowski spokojnie odpowiada cytując paragrafy. Prowadzący znowu dopytuje. Piotrowski odpowiada spokojnie. I nagle prowadzący jak nie ryknie, zacznie machać łapami. Aż faceta zamurowało. Przypuszczam że była to jego ostatnia wizyta u tego typa. :)
Gieekaa - @odislaw: Pamiętam jak był u niego konstytucjonalista Piotrowski. Facet zaw...

źródło: 66a1601885a7bbb9a0c366cc1674

Pobierz
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
14.04.2026, 04:00:30
  • 2140
#pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ostatnio siedząc w samochodzie przed przejazdem, robiłem to co zawsze - liczyłem. Zaś moja żona coś mówiła, a ja po prostu nie słuchałem jej - nadawała od rana, a głowa mnie już bolała od jej pierdoIenia.

I nagle, przez nią pomyliłem się i powiedziałem pod nosem: "Kurrwa, ile to było", ona słysząc to zaczęła robić mi okrutną IMBĘ i tak, od kilku
wscieklykabanos - #pytanie Mam 36lat, ale od dziecka widząc pociągi liczę wagony. Ost...

źródło: image

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
14.04.2026, 04:02:35 via Wykop
  • 902
@wscieklykabanos: Takie smsy mi wysyła 😩
wscieklykabanos - @wscieklykabanos: Takie smsy mi wysyła 😩

źródło: HFsIjM4bMAAAa7T

Pobierz
  • Odpowiedz
baemaj
baemaj
14.04.2026, 04:06:56 via iOS
  • 197
@wscieklykabanos: xD
też czasami liczę jak siedzę w pracy.
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
12.04.2026, 08:08:19
  • 323
Myszy żniwne (Micromys minutus), znane również jako badylarki, to najmniejsze europejskie gryzonie, które słyną z niezwykłego zachowania – potrafią spać i odpoczywać wnętrzu kwiatów, czy na kłosach zbóż. Ich lekka budowa ciała (5–10 gramów) pozwala im bezpiecznie spoczywać na roślinach bez ich łamania.

#zlodziejskiewybryki #ciekawostki
wybryk_natury - Myszy żniwne (Micromys minutus), znane również jako badylarki, to naj...

źródło: IMG_3332

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RitmoXL
RitmoXL
12.04.2026, 08:08:55 via Wykop
  • 98
@wybryk_natury: (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■) SMOL
  • Odpowiedz
wybryk_natury
wybryk_natury
Autor
12.04.2026, 08:09:55 via iOS
  • 130
@wybryk_natury:
wybryknatury - @wybryknatury:

źródło: IMG_3333

Pobierz
  • Odpowiedz
yourgrandma
yourgrandma
11.04.2026, 15:37:05
  • 913
No niestety, ale chyba miarka się przebrała...

Naprawdę myślałem, że prowadzenie sobie głupiego tagu na uboczu obok różnych afer trwających w międzyczasie na tym portalu i bycie cicho pozwoli na swobodną organizację konkursów na piosenki, jednak i mnie nie ominęło "wszechwidzące oko". Spytacie się o co w ogóle chodzi. Chętnie napisałbym, ale pic rel, a chcę, żeby ten post miał charakter informacyjny i nie został usunięty.

Także w tym momencie tag #wykopoweprzeboje
yourgrandma - No niestety, ale chyba miarka się przebrała...

Naprawdę myślałem, że p...

źródło: sdsdsdasas

Pobierz
  • 96
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Bokusz
Bokusz
11.04.2026, 15:47:16 via Android
  • 768
Zrobią wszystko aby udupic ten portal xD @yourgrandma dzięki za fajne chwilę na tym smutnym portalu
  • Odpowiedz
shael
shael
11.04.2026, 15:50:43 via Android
  • 342
@yourgrandma: Smutłem. Dzięki za fajną zabawę
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1035
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 403
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 56
  • Strona 1 z 56
  • >

Osiągnięcia

  • Rocznica
    od 03.02.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 26.05.2014

    Gadżeciarz

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking