Ja byłem zdziwiony, że Lewy zjadł kebaba po zaproszeniu. Ciekawe czy to była ostra baranina. Miło widzieć jak z Łatwogangiem se jedli kebsa tak o. Robercik zjadł jak normalny chuop. Kebab piękna sprawa. I tak, że mu Anka pozwoliła, a może była awantura później w domu. Bo oni to jakąś bezglutenową dietę mają i rygor. Słuchaj Robercik pewnie Łatwogang powiedział, jak zjesz kebaba to znormalniejesz. Fajnie, że Lewy ostatnio wyluzował

#latwogang
tomwick55 - Ja byłem zdziwiony, że Lewy zjadł kebaba po zaproszeniu. Ciekawe czy to b...

źródło: 1000032625

Pobierz
tomwick55 - Ja byłem zdziwiony, że Lewy zjadł kebaba po zaproszeniu. Ciekawe czy to b...
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@tomwick55: a ja jednak p------e lewego i to jego udawania byciem swoim chłopem. typ sra kasą a promował szczypawy, promował kuva a-----l w kraju zdegenerowanym przez alko. jest kukoldem i śmieciem. ubiera się jak yebany 20 latek mając prawie 40 lat. pies go yebał.
  • Odpowiedz
#lewandowska
Anna nie po to poswiecila całe życie na trenowanie baszaty żeby jechać w wieku kiedy jeszcze się nie wyszalała do jakiegoś Chicago co połowa mieszkańców to polactwo.

Turkowie to zaś prawie Hiszpanie, różni ich tylko język.
A więc kolejny przystanek Robercika to wielkie Fenerbahce
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Karambas1111: ta po lewej wszystko osiągnęła dzięki Dzikowi, gdyby nie on to prawdopodobnie uczyła by WF-u w jakimś wypizdowie. Ta po prawej osiągnęła wszystko dzięki swojej ciężkiej pracy. Od taka różnica.
  • Odpowiedz