
Po 23 latach wygrał w sądzie 22 mln zł. Państwo chce mu je odebrać

Marek Kubala po 23 latach samotnej walki wygrał od państwa miliony za zniszczenie firmy. Markowi Kubali nie pomogły apele do premiera i ministra sprawiedliwości. Prokuratoria Generalna zaskarżyła dziś korzystny dla niego wyrok sądu.
z- 83
- #
- #
- #
- #
- #















![Obywatelskie ujęcie w Mielcu pijanego kierowcy, obywatela Białorusi! [FOTO]](https://wykop.pl/cdn/c3397993/baf31d63b22e67ec90e12812abcc17e35c7e598a5049d9cfd0714c83e293e787,w220h142.jpg)


