Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko134
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
deamon

deamon

Dołączył 11 lat i 6 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 1965
  • Znaleziska 1775
  • Mikroblog 190
  • Obserwujący 0
  • Obserwowane 6

940

Po 23 latach wygrał w sądzie 22 mln zł. Państwo chce mu je odebrać

Po 23 latach wygrał w sądzie 22 mln zł. Państwo chce mu je odebrać

Marek Kubala po 23 latach samotnej walki wygrał od państwa miliony za zniszczenie firmy. Markowi Kubali nie pomogły apele do premiera i ministra sprawiedliwości. Prokuratoria Generalna zaskarżyła dziś korzystny dla niego wyrok sądu.

Szewczenko
z
forbes.pl
dodany: 31.05.2024, 20:47:05
  • 83
  • #
    polska
  • #
    biznes
  • #
    prawo
  • #
    panstwozdykty
  • #
    wydarzenia
deamon
deamon 01.06.2024, 11:16:01 via Wykop
  • 8
Informacja powinna być przejrzysta kto jest prokuratorem imię nazwisko
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

96

O tym, że Morawiecki może być agentem, mówił już rok temu Grzegorz Braun

Pokaż treści 18+

O tym, że Morawiecki może być agentem, mówił już rok temu Grzegorz Braun

Morawiecki agent? Tak o byłym premierze mówi były wiceminister w rządzie PiS. Czy coś z tego będzie? Ktoś poniesie konsekwencje? #uwagaPolityka #okiemSterkowskiego #Braun #RMF #Mazurek

PiotrSter
z
youtube.com
dodany: 31.05.2024, 20:53:38
  • 46
  • #
    braun
  • #
    grzegorzbraun
  • #
    polityka
  • #
    4konserwy
  • #
    konfederacja
  • #
    wybory
deamon
deamon 01.06.2024, 10:34:40 via Wykop
  • 1
@NijuGMD: Braun jest typem człowieka ktory zawsze ma racje. z drugiej strony to moja racja jest wyzsza niz wasza w jego przypadku jest mniejsza ale ma racje

138

SOŚNIERZ NIE WIERZY W TO CO SŁYSZY!

Pokaż treści 18+

SOŚNIERZ NIE WIERZY W TO CO SŁYSZY!
konto usunięte
z
youtube.com
dodany: 31.05.2024, 16:22:57
  • 36
  • #
    konfederacja
  • #
    lewica
  • #
    bekazlewactwa
  • #
    prawica
  • #
    polityka
  • #
    polska
deamon
deamon 01.06.2024, 10:15:50 via Wykop
  • 1
siedzą i biorą kase z naszych podatków zeby wymyślać głupie regulacje i prawa. i co tam jeszcze oni tam robią oprócz zmieniania nam życia w piekło?
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

deamon
deamon 01.06.2024, 10:23:47 via Wykop
  • 0
@karma-zyn: jak sprawdzic kto zakopał?

426

Niemcy chcą przejąć warszawską mleczarnię

Niemcy chcą przejąć warszawską mleczarnię

DMK Deutsches Milchkontor, jeden z gigantów mleczarskich za naszą zachodnią granicą, chce przejąć warszawską spółkę Mlekoma Dairy. Umowa jest już praktycznie dopięta, trwa tylko oczekiwanie na zgodę UOKiK.

Szewczenko
z
dlahandlu.pl
dodany: 31.05.2024, 08:32:49
  • 94
  • #
    polska
  • #
    niemcy
  • #
    mleko
  • #
    gospodarka
  • #
    ekonomia
  • #
    pieniadze
deamon
deamon 01.06.2024, 10:08:38 via Wykop
  • -1
Nie jestem zwolennikiem buntów ale to co robi ich/nasz rząd to po prostu nowe wybory..
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

701

Chrome wyłączy część rozszerzeń. Wśród ofiar uBlock Origin

Chrome wyłączy część rozszerzeń. Wśród ofiar uBlock Origin

Od 1 lipca Chrome automatycznie wyłączy starsze wtyczki, które nie będą zgodne z Manifest V3. Początkowo da się je włączyć ponownie, chociaż trzeba będzie robić to ręcznie. Jednak z czasem taka opcja zostanie wyłączona i starsze rozszerzenia przestaną działać.

Kolekcjoner_dusz
z
telepolis.pl
dodany: 31.05.2024, 16:01:44
  • 259
  • #
    technologia
  • #
    google
  • #
    chrome
  • #
    ciekawostki
  • #
    internet
  • #
    zainteresowania
deamon
deamon 01.06.2024, 09:56:42 via Wykop
  • 0
@WykopX: tak wrzuce od siebie https://www.youtube.com/watch?v=IPLM5P-vYyU

625

Atak bandytów na polsko - białoruskiej granicy

Pokaż treści 18+

Atak bandytów na polsko - białoruskiej granicy

Polski żołnierz został dziś ranny po ugodzeniu nożem przez napastnika próbującego sforsować barierę na granicy z Białorusią. Kilka godzin wcześniej w trakcie ataku migrantów ucierpieli funkcjonariusze Straży Granicznej. Jednego z nich uderzono stłuczoną butelką, kolejny został ranny po ataku niebez

murison
z
youtube.com
dodany: 28.05.2024, 12:13:06
  • 156
  • #
    granica
  • #
    bialorus
  • #
    wojsko
  • #
    strazgraniczna
  • #
    militaria
deamon
deamon 28.05.2024, 18:46:12 via Wykop
  • 0
@maniek-maniewski: postawić 2 płot w newralgicznych miejscach i kto przejdzie przez 1 płot ...

249

Szwecja na wsniosek sojuszników nie przekaże Ukrainie myśliwców Gripen

Pokaż treści 18+

Szwecja na wsniosek sojuszników nie przekaże Ukrainie myśliwców Gripen

"Szwecja została poproszona przez sojuszników o wstrzymanie procesu przekazania Ukrainie myśliwców Gripen - powiedział minister obrony Szwecji Pål Jonson w rozmowie z agencją TT.

Bobito
z
polon.pl
dodany: 28.05.2024, 12:51:56
  • 73
  • #
    wojna
  • #
    ukraina
  • #
    rosja
  • #
    szwecja
  • #
    nato
  • #
    swiat
deamon
deamon 28.05.2024, 18:25:24 via Wykop
  • 7
@666wykopek666: napiździać zanim złożą znowu jaja

1205

UK. 19-latek zabił mężczyznę maczetą bo ten wcześniej zwrócił mu uwagę...

Pokaż treści 18+

UK. 19-latek zabił mężczyznę maczetą bo ten wcześniej zwrócił mu uwagę...

... by nie palił zioła na placu zabaw bo straszył dzieci. Tieran poszedł do domu ofiary i gdy ten otworzył drzwi wbił mu maczete w brzuch.

bnds
z
mol.im
dodany: 25.05.2024, 11:41:50
  • 172
  • #
    anglia
  • #
    uk
  • #
    patologia
  • #
    morderstwo
deamon
deamon 25.05.2024, 22:42:42 via Wykop
  • 0
@stefan_1971: no ja nie

601

Kolejna wielka fabryka w Polsce upada. Pracę straci kilkaset osób.

Kolejna wielka fabryka w Polsce upada. Pracę straci kilkaset osób.

Kolejny wielki zakład produkcyjny zostanie zamknięty, a pracę może stracić nawet 400 osób. Media donoszą, że decyzją zarządu Walcownia Rur Andrzej - znajdująca się w woj. opolskim - zostanie zlikwidowana. Powód? Wymienia się spadek opłacalności produkcji. Czyżby znowu Zielony Ład?

konto usunięte
z
salon24.pl
dodany: 23.05.2024, 06:59:55
  • 187
  • #
    gospodarka
  • #
    firma
  • #
    biznes
  • #
    zielonylad
  • #
    uniaeuropejska
  • #
    recesja
deamon
deamon 23.05.2024, 12:56:30 via Wykop
  • 6
@Triptiz: roczniki co podales to za 30-40 lat dopiero

386

Ambasador Izraela znów wywołał skandal. "W czyim interesie prowokuje Polaków?"

Ambasador Izraela znów wywołał skandal. "W czyim interesie prowokuje Polaków?"

Celem jest atak na Polskę i wywołanie negatywnych reakcji – w ten sposób były wiceminister spraw zagranicznych Paweł Jabłoński skomentował kolejny skandaliczny wpis ambasadora Izraela w Polsce. Ambasador Izraela o "komorach gazowych w Polsce"

janusz_z_czarnolasu
z
dorzeczy.pl
dodany: 16.05.2024, 16:40:04
  • 70
  • #
    izrael
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    wydarzenia
  • #
    skandal
  • #
    dyplomacja
deamon
deamon 17.05.2024, 10:54:11 via Wykop
  • 1
@titu: Ale po co go usuwać? robi szkodę swojemu narodowi większą niż nam, ludzie w końcu otwierają oczy z kim mamy do czynienia.

40

ABB likwiduje fabrykę silników w Aleksandrowie Łódzkim

ABB likwiduje fabrykę silników w Aleksandrowie Łódzkim

Fabryka silników w Aleksandrowie Łódzkim zakończy pracę jeszcze w roku 2024. Prace straci około 1000 osób.

RedBaron
z
dzienniklodzki.pl
dodany: 12.05.2024, 05:45:57
  • 16
  • #
    lodz
  • #
    ekonomia
  • #
    praca
  • #
    geopolityka
deamon
deamon 12.05.2024, 10:08:06 via Wykop
  • 1
@boromeusz: to sobie rób za minimalną, gdzie ceny wyższe niż w Niemczech.

332

Boeing oferuje Polsce F-15EX tym razem z offsetem

Pokaż treści 18+

Boeing oferuje Polsce F-15EX tym razem z offsetem

Boeing pozostaje aktywny jeżeli chodzi o polskie plany zakupu dodatkowych dwóch eskadr samolotów bojowych i proponuje najnowszą wersję ciężkich samolotów F-15EX. Tym razem, w kwietniu wrócił z zespołem ds. współpracy przemysłowej, który ocenia możliwości dokonywania inwestycji w Polsce.

60groszyzawpis
z
defence24.pl
dodany: 12.05.2024, 08:56:36
  • 240
  • #
    polska
  • #
    wojsko
  • #
    lotnictwo
  • #
    militaria
  • #
    gospodarka
  • #
    wydarzenia
deamon
deamon 12.05.2024, 10:06:16 via Wykop
  • -7
@bleblebator: brać i się nie zastanawiać, powinna być przynajmniej ponad setka, a najlepiej 200, bo część na przeglądach itp.

323

Bratowa Michała Rachonia traci pracę w polskiej ambasadzie w USA

Bratowa Michała Rachonia traci pracę w polskiej ambasadzie w USA

Katarzyna Rachoń to kolejna osoba, która ma stracić pracę w polskiej placówce dyplomatycznej w Waszyngtonie ustalili dziennikarze RMF FM. Jest ona żoną Nikodema Rachonia, attaché prasowego naszej ambasady w USA i bratową byłej gwiazdy Telewizji Polskiej czasów Jacka Kurskiego.

Bobito
z
rmf24.pl
dodany: 10.05.2024, 10:29:36
  • 79
  • #
    polska
  • #
    usa
  • #
    polityka
deamon
deamon 11.05.2024, 00:06:07 via Wykop
  • -15
Zaminusowaĺem bo Hmm moze wyciagnijmy twoja stara na warsztat, nawet bys sobie tego nie zyczyl. Nie bronie ale nie smaczne.

1299

Polskie ceny na Steam to rozbój w biały dzień. Oto kolejne "niesławne" gry

Polskie ceny na Steam to rozbój w biały dzień. Oto kolejne "niesławne" gry

Wspólna akcja gamingowych mediów w Polsce trwa. Dlaczego niektóre gry są u nas droższe niż w Szwajcarii?

Yohokaru_96
z
android.com.pl
dodany: 10.05.2024, 14:34:53
  • 230
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    polska
deamon
deamon 10.05.2024, 20:36:36 via Wykop
  • -3
@Qba_123: jedną grę kiedyś kupiłem żeby pograć online był to CS i przestałem grać jak zrobili mi wymuszoną aktualizację na cs2, która była nie grywalna więc zapłaciłem za coś co przestało mi sprawować frajdę. hajsu nie oddadzą i muszę czekać aż kiedyś może ogarną tą grę. i mam wyje bundo przestałem grać w gry i żyje ale oni z tego nie wyżyją a ja mam życie :)

145

Pani wiceminister kultury twierdzi, że w mediach publicznych nie musimy słyszeć

Pani wiceminister kultury twierdzi, że w mediach publicznych nie musimy słyszeć

głosu jednej partii, po czystkach Sienkiewicza. Tymczasem statystki jasno pokazują, że w polskim radiu politycy rządzącej koalicji zajęli 80% czasu antenowego a w telewizji publicznej 85%

alibaski
z
streamable.com
dodany: 10.05.2024, 09:52:44
  • 42
  • #
    polityka
  • #
    mazurek
  • #
    rmffm
deamon
deamon 10.05.2024, 20:28:53 via Wykop
  • -5
a zakopujący mają włosy w kolorze zielonym i piercing w dupie :)
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

746

Kupił kurs za 57 zł. Opłacił. 3 miesiące później dostał pismo od komornika

Kupił kurs za 57 zł. Opłacił. 3 miesiące później dostał pismo od komornika

List polecony od komornika: 15 336 zł zaległości. Opłata komornicza 2379 zł, koszt wysłania listu 228 zł. Odsetki 529 zł. Twoje konta bankowe zostaną zablokowane. Patologia naszego państwa w pigułce

av18
z
money.pl
dodany: 07.05.2024, 15:22:59
  • 181
  • #
    prawo
  • #
    komornik
  • #
    komornikstory
  • #
    windykacja
  • #
    unknownews
deamon
deamon 07.05.2024, 18:59:04 via Wykop
  • -9
@powodzenia: a co sie spodziwaliście gdy el-rudy doszedł do władzy? Bez wyminenia calej zgraji idiokratow bedzie zawsze tak samo. Folwark zwierzecy.
deamon
deamon 07.05.2024, 19:38:58 via Wykop
  • 5
@powodzenia: nie ma różnicy, jedna klika i teatrzyk dla gojów

60

Obywatelskie ujęcie w Mielcu pijanego kierowcy, obywatela Białorusi! [FOTO]

Pokaż treści 18+

Obywatelskie ujęcie w Mielcu pijanego kierowcy, obywatela Białorusi! [FOTO]

Około godziny 20 (3 maja 2024 r.) na ul. Kossaka w Mielcu doszło do obywatelskiego zatrzymania pijanego kierowcy.

www_praca_cc
z
hej.mielec.pl
dodany: 04.05.2024, 07:55:20
  • 5
  • #
    policja
  • #
    bialorus
  • #
    mielec
  • #
    alkohol
deamon
deamon 04.05.2024, 15:18:55 via Wykop
  • 0
@kombajnbizon: mi nawet to sie nie wyswitlilo ale zero zdjec

523

Ewa Sapieżyńska: Chciałabym, żeby Norwegowie zobaczyli w nas ludzi

Ewa Sapieżyńska: Chciałabym, żeby Norwegowie zobaczyli w nas ludzi

Książka "Nie jestem twoim Polakiem" zszokowała Norwegów. Nie mogli uwierzyć, że największa mniejszość w ich kraju czuje się dyskryminowana. Ewa Sapieżyńska oddała głos Polakom, którym pochodzenie utrudnia w Norwegii nie tylko wynajęcie mieszkania czy dostanie pracy, ale nawet znalezienie pary...

ken-wawa
z
kobieta.wp.pl
dodany: 03.05.2024, 22:34:26
  • 218
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    podroze
  • #
    swiat
  • #
    gospodarka
  • #
    pracazagranica
deamon
deamon 04.05.2024, 15:04:52 via Wykop
  • 0
@lubie_jablka: udowodnij :)

76

Sprostowanie obrzydliwego fejka z głównej dot. ministra Kierwińskiego.

Pokaż treści 18+

Sprostowanie obrzydliwego fejka z głównej dot. ministra Kierwińskiego.

Wykop to portal tworzony przez świadomych użytkowników. No chyba, że chodzi o wykopywanie ordynarnych fejków na głowną to wtedy nie. TLDR: Kierwiński trzeżwy, problemy były z nagłośnieniem. Białko potwierdza, że miał 0,0%.

KRZYSZTOF_DZONG_UN
z
x.com
dodany: 04.05.2024, 13:45:30
  • 54
  • #
    polska
  • #
    polityka
  • #
    bekazpisu
  • #
    gruparatowaniapoziomu
  • #
    neuropa
  • #
    bekazprawakow
deamon
deamon 04.05.2024, 15:01:47 via Wykop
  • 1
@deamon: bo kolega czuje, że rządzą nami marionetki innych Państw, a to jest zdradą Państwa!
SendMeAnAngel
SendMeAnAngel
03.05.2024, 14:07:13
  • 21
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 30
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

deamon
deamon 04.05.2024, 13:13:15 via Wykop
  • 0
Jak im metro zrobią w piwnicy to zaczną jeździć (⌐ ͡■ ͜ʖ ͡■)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • Strona 8 z 10
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 08.10.2023

    Komentator
  • Rocznica
    od 22.11.2025

    Rocznica

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking