Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko182
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin

1299

Polskie ceny na Steam to rozbój w biały dzień. Oto kolejne "niesławne" gry

Polskie ceny na Steam to rozbój w biały dzień. Oto kolejne "niesławne" gry

Wspólna akcja gamingowych mediów w Polsce trwa. Dlaczego niektóre gry są u nas droższe niż w Szwajcarii?

Yohokaru_96
Yohokaru_96
z
android.com.pl
dodany: 10.05.2024, 14:34:53
  • #
    gry
  • #
    steam
  • #
    polska
  • 233
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Komentarze (233)

najlepsze

Qba_123
Qba_123
Qba_123
10.05.2024, 15:24:28 via Android
  • 469
Nie kupowac. Glosowanie portfelem to najlepsza opcja, bo skoro daja takie ceny, to znaczy, ze moga.
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

MrPawlo112
MrPawlo112
10.05.2024, 16:55:48 via Android
  • 99
@Qba_123 żeby ludzie tacy konsekwentni w sprawie mieszkań byli to moment by staniały.
  • Odpowiedz
Qba_123
Qba_123
Qba_123
10.05.2024, 17:55:59 via Wykop
  • 122
żeby ludzie tacy konsekwentni w sprawie mieszkań byli to moment by staniały.


@MrPawlo112: W senie, że co? Ludzie mają przestać mieszkać, zakładać rodziny, usamodzielniać się? Sorry, ale mieszkanie to nie do końca towar i z tego nie da się ot tak zrezygnować.
  • Odpowiedz
Z_dupy_strzelec
Z_dupy_strzelec
10.05.2024, 16:00:40 via Wykop
  • 199
Nigdy się małpy nie nauczą.
Skoro jest popyt to znaczy, że ceny są w porządku ¯\(ツ)/¯
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

P.....k
P.....k
konto usunięte 11.05.2024, 12:12:21 via Wykop
  • 3
@editores: Bo z ojro będzie taniej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
HalaMadrid80
HalaMadrid80
11.05.2024, 12:15:57 via Wykop
  • 10
@editores: ''Polacy NIE CHCĄ EURO - a skoro nie chcą, to niech płacą 20-30% więcej.''
Aleś fikoła wykręcił hahaha
HalaMadrid80 - @editores: ''Polacy NIE CHCĄ EURO - a skoro nie chcą, to niech płacą 2...

źródło: obraz_2024-05-11_141554121

Pobierz
  • Odpowiedz

t2000
t2000
10.05.2024, 19:59:49 via Android
  • 155
Nie rozumiem oburzenia. Przecież Polacy kochają drogie rzeczy. W czym problem? ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

ketrab86
ketrab86
ketrab86
11.05.2024, 04:37:57 via Wykop
  • 44
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
kptDoopa
kptDoopa
11.05.2024, 06:16:38 via Wykop
  • 25
Spróbuj gdzieś w sieci skrytykować cenę jakiegoś produktu "premium", czy ogólnie cokolwiek, co ma cenę nieadekwatną dla jakości.


@ketrab86: Albo zapytaj o rower do 2 tysięcy zł, to się dowiesz, że nic dobrego nie kupisz do 5 xd
  • Odpowiedz
Qraape
Qraape
10.05.2024, 22:44:02 via Wykop
  • 140
Chciałem kupić Manor Lords, żeby wesprzeć projekt rodaka...dopóki nie dowiedziałem się, że mamy wyższą cenę od Norwegów, Kanadyjczyków, czy Japończyków. A ruskie świnie (skandal, że w ogóle są brani pod uwagę) to już w ogóle mogą kupić za 1/3 polskiej ceny. Tak że cóż - grę ogrywam tak czy siak, ale twórca hajsu raczej z tego nie będzie miał ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

mareksa666
mareksa666
mareksa666
11.05.2024, 04:09:44 via Wykop
  • 20
Tak że cóż - grę ogrywam tak czy siak, ale twórca hajsu raczej z tego nie będzie miał


@Qraape: prawdziwy wolnorynkowiec :D
  • Odpowiedz
Altar
Altar
11.05.2024, 06:28:21 via Android
  • 21
@Qraape: Akurat Manor Lords możesz kupić na GOG. W dodatku była promka na bodajże 25%, sprawdź, może jeszcze zdążysz.
  • Odpowiedz
Jarkendarion
Jarkendarion
10.05.2024, 16:57:11 via Wykop
  • 53
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

p.....h
p.....h
konto usunięte 10.05.2024, 23:16:15 via Wykop
  • 10
@hacerking: co?
  • Odpowiedz
b.....l
konto usunięte 11.05.2024, 06:58:48 via Wykop
  • 3
@hacerking: usprawiedliwiaj to sobie jak chcesz
  • Odpowiedz
K.....g
K.....g
konto usunięte 10.05.2024, 21:40:10 via Wykop
  • 43
W ramach walki z piractwem, trzeba podnieść ceny, to na pewno zadziała. Bo jak wiadomo Polacy nie lubią tanich rzeczy.
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

nudziarz123
nudziarz123
nudziarz123
10.05.2024, 22:08:53 via Android
  • -1
@Kauabang ... Lata temu to działało... Bo gry były w 100% możliwe do spiracenia i używania w 100%.
Teraz jest to prawie niemożliwe bo gry wymagają multiplayera albo po prostu łącza serwerami producenta cały czas w skrócie mówiąc.
  • Odpowiedz
nudziarz123
nudziarz123
nudziarz123
10.05.2024, 22:15:24 via Android
  • -1
@Kauabang ... Zauważyłeś że napisałem w skrócie mówiąc.... Oczywiście musiałeś się dopierniczyć do jednej funkcji która chcą z nie chcą dla mnóstwa ludzi jest bardzo ważna w grach.
  • Odpowiedz
L.....t
konto usunięte 10.05.2024, 21:45:22 via Wykop
  • 42
L.....t

źródło: wijio

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Kyrrek
Kyrrek
11.05.2024, 04:35:18 via Wykop
  • 13
@pedal7: świetnego filmu, "Amelia"
  • Odpowiedz
Thiocomaster
Thiocomaster
11.05.2024, 14:31:35 via Wykop
  • 9
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz

TearOfHate
TearOfHate
TearOfHate
11.05.2024, 04:53:28 via Wykop
  • 38
o kurde, akcja zadziałala :O

Obniżyli cene na 117 zl i przynajmniej mi zwrocili 21 xd czyli jednak oplaca sie walczyc o swoje, tak jak z helldivers
TearOfHate - o kurde, akcja zadziałala :O

Obniżyli cene na 117 zl i przynajmniej mi ...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Wwolt
Wwolt
10.05.2024, 16:45:20 via Wykop
  • 38
Inny przykład, miałem chęć zakupu nowego CODA. Cena w Battle.net to było 60 euro a cena tej samej gry ale dla USA to również 60 ale USD. Oczywiście kupiłem za 60 USD a zmiana klastra zajmuje 2 sekundy, logikę to mają fajną szkoda że nie zrobili 60 zł bo wtedy byłoby właściwie uczciwie.
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

tellet
tellet
11.05.2024, 20:53:23 via Wykop
  • 2
miałem chęć zakupu nowego CODA.


@Wwolt: takich to nie szkoda i należy ich golić xD
  • Odpowiedz
readher
readher
13.05.2024, 09:40:54 via Wykop
  • 0
@Wwolt: W USA masz wszędzie ceny bez podatku, bo ten jest zależny od stanu i naliczany przy płatności. Podobnie ma Kanada. W Polsce i reszcie Europy masz cenę z wliczonym już podatkiem. Biorąc pod uwagę, że wynosi średnio ok. 20%, to przeliczenie z Dolara na Euro 1:1 jest całkiem spoko.

Oczywiście to, że standardowa cena 60/70 Euro jest akurat dla Polski imo zbyt wysoka, to już inna kwestia.
  • Odpowiedz
Izanagi013
Izanagi013
10.05.2024, 23:50:24 via Wykop
  • 34
Właśnie steam oddał 22 zł, każdemu, kto kupił Hadesa II. Bez proszenia, nagle wpadł zwrot różnicy.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Tasde
Tasde
11.05.2024, 07:57:16 via Wykop
  • 16
@Izanagi013: Dzięki akcji nakłaniania wydawców do regionalizacji cen. Hades II kosztował 35$ teraz kosztuje 29$
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 7
  • Strona 1 z 7
  • >

Hity

tygodnia

Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
Maja Chwalińska w finale Rolanda Garrosa!!
3171
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
[MZ] Limity przyjęć na studia lekarskie nie będą zwiększane. "Nie ma potrzeby"
3106
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
Wakacje zamieniły się w walkę o życie. Polak utknął w szpitalu na Filipinach.
3108
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
Polacy nie chcą dopłacać do artystów. Miażdżące wyniki sondażu
3047
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
Deweloper nie dostal zgody na wycinkę starych dębów, więc powyrywał je.
2623
Pokaż więcej

Powiązane tagi

  • #pcmasterrace
  • #steam
  • #konsole
  • #heheszki
  • #komputery
  • #pytanie
  • #staregry
  • #ps5
  • #gimbynieznajo
  • #grypc
  • #pc
  • #rpg
  • #nostalgia
  • #gta
  • #xbox

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking