Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko168
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79442
  • Znaleziska 61660
  • Mikroblog 17782
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (428)
  • Komentowane (1212)
  • Plusowane (16142)
essos
essos
essos
02.04.2026, 13:44:25
  • 1764
#iran #woja #usa
essos - #iran #woja #usa

źródło: temp_file4192416677262761439

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
02.04.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 309
@essos: no przecież on uwielbia migrantów więc dlaczego jęczy
  • Odpowiedz
Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
02.04.2026, 13:45:54 via Wykop
  • 386
@essos: Amerykanie postawili na nogi tylko jeden kraj:

  • Odpowiedz
francuskie
francuskie
02.04.2026, 04:41:29
  • 2
Notre Dame w Paryżu, rok 1966

#citroen #samochody #motoryzacja #francja #paryz #podroze #historia #1966
francuskie - Notre Dame w Paryżu, rok 1966

#citroen #samochody #motoryzacja #francja...

źródło: HE1d1_IWEAEjuC8

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
01.04.2026, 10:04:28
  • 8
Dzieci w Śródmieściu nie przybędzie, bo mieszkania tutaj sa tak drogie, ze w zasadzie mieszkac w nich samemu to jak palić pieniędzmi w kominku.

Miasto zamiast sprzedac te obiekty, których NIGDY nie zapełni za taczke forsy i za te pienaidze pobudować te przedszkola gdzie brakuje(a i to juz dlugo nie potrwa) lub mieszkania komunalne, to sie zastanawia jak przyciągnąć przedszkolaków. Czyli niby miasto 15 minutowe, ale najlepiej to jakbyś woził swojego szczawika
del855 - Dzieci w Śródmieściu nie przybędzie, bo mieszkania tutaj sa tak drogie, ze w...

źródło: 1000045151

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
01.04.2026, 10:17:04 via Wykop
  • 14
@del855: dokladnie. Inwestorzy zachomikowali mieszkania na lata, a pozniej zdziwienie, ze infrastruktura jest, a dzieci nie ma xD
  • Odpowiedz
del855
del855
Autor
01.04.2026, 11:30:59 via Wykop
  • 2
@mrzk: brakuje w dynamicznie rosnących dzielnicach, a nie Śródmieściu. Czyli Ursus, Białołęka itp(chociaz tego itp to za duzo nie ma).

Wobec powyższego należy zlikwidować nadmiarowe placówki edukacyjne poczynając od najdroższych dzielnic i przestać udawac, ze śródmieście czy bliska wola to dzielnica mieszklana, kiedy one sie przekształcaja w dzielnice biznesowe.
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
01.04.2026, 11:39:59
  • 750
Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic XD

Sam znam takich ludzi.

"Kiedys synek to się pojechało do Niemca popracować 3 miesiące i żyło potem przez dwa lata jak król hehehe".

Po
Czoso - Prychnalem z tej drogi krzyżowej, ale ogólnie to nie jest śmieszne nic a nic ...

źródło: 1000056293

Pobierz
  • 107
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

del855
del855
01.04.2026, 11:43:45 via Wykop
  • 572
@Czoso: kazdy zna takie historie, bo to jest historia Polakow.

Tylko po co to pier*olenie, ze kiedys to bylo ciezko i byl tylko ocet w sklepach a dzis mlodzi maja wszystko i narzekają... no nie maja mieszkan bo poprzednie pokolenie sie uwlaszczylo na majatku narodowym - A NIE SWOIM...
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
01.04.2026, 12:20:33 via Android
  • 396
@Czoso: Dodajmy do tego rolników którzy dzięki komunistycznej reformie rolnej mają majątki warte miliony złotych. A już wisienką na torcie jest bardzo korzystna stara emerytura na którą taki boomer się łapie - możliwość wybrania 10 najkorzystniejszych lat i na ich podstawie jest obliczania całość emerytury + liczne stare przywileje zawodowe.
  • Odpowiedz
ArnoldZboczek
ArnoldZboczek
01.04.2026, 16:16:54
  • 4
Co to za okazja, że na ogólnopolskim portalu na głównej stronie piszą, że ceny mieszkań będą spadać??? Zwykle w odwrotną stronę przecież jest propaganda ¯\(ツ)/¯
#nieruchomosci #mieszkaniedeweloperskie #mieszkanie
ArnoldZboczek - Co to za okazja, że na ogólnopolskim portalu na głównej stronie piszą...

źródło: 1000024920

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adhonores
adhonores
01.04.2026, 16:18:35 via Wykop
  • 5
@ArnoldZboczek: ta okazja nazywa się: Prima Aprilis
  • Odpowiedz
del855
del855
02.04.2026, 05:41:18 via Wykop
  • 0
@ArnoldZboczek: no tak, bo trzeba z analitykiem robic wywiad zeby sie dowiedzieć wielkiej tajemnicy - ze wykres urodzen mowi jasno, ze kupcow nie bedzie nie tylko dlayego ze malo, tylko ze przyntalich liczbach kazdy z z nich dostanie min. 1 a moze i wiecej mieszkan, co o zgroza będzie skutkować dążenie cen nieruchomości do 0. W niektórych powiatach dosłownie i szybko, a w top5 znacznie wolniej i nie do 0.
  • Odpowiedz
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU
01.04.2026, 19:04:46
  • 6
31 x 650zł = 20150zł I to się nazywa ROI z pakoli jeżdżących na uberze! Do tego Ahmed zrobi imprezę to wpada bonusik do kieszonki czynszojada za niewyspanie innych XD

#nieruchomosci #januszebiznesu
REMEMBERWHATTHEYTOOKFROM_YOU - 31 x 650zł = 20150zł I to się nazywa ROI z pakoli jeżd...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rudz1elec
Rudz1elec
Rudz1elec
01.04.2026, 19:23:43 via Wykop
  • 2
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: czardżują 100 pln na sprzątanie
  • Odpowiedz
PanieAreczku
PanieAreczku
02.04.2026, 06:45:01 via Wykop
  • 1
@REMEMBER_WHAT_THEY_TOOK_FROM_YOU: i to jest biznes i dochód pasywny a nie jakaś popierdółka
  • Odpowiedz
tommmekk
tommmekk
01.04.2026, 07:52:02
  • 1695
Witam wszystkich
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez samochód, który cofał. Kierowca nie zauważył mnie, przejechał mi po protezie a dokładnie po sztucznej stopie ( z całego nieszczęścia, szczęście, że to trafiło na protezę) ale i tak wykrzywiło mi kolano. Kierowca wyszedł z samochodu udzielił pomocy zadzwonił po pogotowie a potem pogotowie wezwało policję..
Po rozpoznaniu lekarza oraz zdjęcia RTG w szpitalu mam naderwane więzadła w kolanie..
Jestem w domu
tommmekk - Witam wszystkich 
Wczoraj na parkingu koło sklepu zostałem potrącony przez...

źródło: 1000009332

Pobierz
  • 94
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

TomcioPalushek
TomcioPalushek
01.04.2026, 08:22:39 via Wykop
  • 1352
@tommmekk: Nie wierzę... A już było tak fajnie, spacery, dobry humor... Proteza cała? Trzymaj się Tomaszu, szybkiego powrotu do spacerów
  • Odpowiedz
benetti
benetti
01.04.2026, 08:37:14 via Wykop
  • 1315
@tommmekk: niektórzy to naprawde maja pecha w zyciu...
  • Odpowiedz
ptt_
ptt_
31.03.2026, 19:45:47
  • 4
#mecz ich bramkarz wyciąga fajne strzały, nasz wyciąga piłkę z sieci

Gdzie on do Szczęsnego.
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

till0
till0
till0
31.03.2026, 19:46:58 via Wykop
  • 1
@ptt_: przyzwyczajenie z klubu xD
  • Odpowiedz
alljanuszx
alljanuszx
31.03.2026, 19:24:34
  • 220
Podoliński od kilku minut

#mecz
alljanuszx - Podoliński od kilku minut

#mecz

źródło: p

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

afca
afca
31.03.2026, 19:38:09 via Android
  • 76
@alljanuszx: on komentuje jak wujek po 4 Tatrach. Tylko Szwedzi faulują, a Polacy zawsze czysto. Bardzo obiektywny komentator.
  • Odpowiedz
Wincyyyyj
Wincyyyyj
Wincyyyyj
31.03.2026, 23:18:45 via Wykop
  • 8
@afca: wciąż lepiej niż boras
  • Odpowiedz
szychun
szychun
31.03.2026, 19:24:34
  • 315
#mecz te ostatnie minuty pokazują, jak Szwedzi są słabi xd wystarczy ich trochę przycisnąć i odwalają taką samą rzepę w obronie jak Bednarek
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

RUMUNCORE
RUMUNCORE
31.03.2026, 19:25:26 via Wykop
  • 279
@szychun: te ostatnie minuty pokazują, jak Bednarek jest słaby xd wystarczy go trochę przycisnąć i odwala taką samą rzepę w obronie jak szwedzi
  • Odpowiedz
L.....i
konto usunięte 31.03.2026, 21:30:17 via Wykop
  • 6
@szychun: przepraszam mógłbyś powtórzyć to o szwedach? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Portes
Portes
31.03.2026, 19:24:40
  • 278
Nieironicznie ostatnie 10 minut to najlepsza gra reprezentacji Polski od 2016 roku xD
#mecz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MgrKuciapa
MgrKuciapa
31.03.2026, 19:25:25 via Wykop
  • 27
@Portes: żeby oni tak co mecz ganiali to by było złoto. Ale co zrobić jak tylko PREMIAAA ich motywuje
  • Odpowiedz
eisen
eisen
31.03.2026, 19:33:51 via Wykop
  • 212
@Portes: źle się zestarzało
  • Odpowiedz
America
America
31.03.2026, 19:24:45
  • 4
Jak mnie ten Kesz w-----a z tym brytyjskim angielskim. Żeby po tylu latach podstaw polskiego się nie nauczyć. Niech s-------a.
#mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

ruskizydek
ruskizydek
31.03.2026, 19:25:04 via Android
  • 2
@America xdd
  • Odpowiedz
keep_it_real
keep_it_real
31.03.2026, 19:25:25 via Wykop
  • 1
@America: zostaw chłopaka, to jest nasz chłopak, elegancki, nasz! :D
  • Odpowiedz
BasTajpan
BasTajpan
31.03.2026, 19:03:17
  • 10
Szwedzi nic nie grają. Niestety wyczuwam bramkę na 1:0 dla nich #mecz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

EsteradThyssen
EsteradThyssen
31.03.2026, 19:08:25 via Wykop
  • 0
@BasTajpan: Już lepiej nic nie wyczuwaj ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Corrny
Corrny
31.03.2026, 19:09:58 via Android
  • 0
@BasTajpan widać, że ekspert
  • Odpowiedz
MistrzDarta
MistrzDarta
31.03.2026, 19:03:27
  • 37
Wiśniewski dzisiaj się rozgrzewa na Gyokeresie, bo w sobotę przyjeżdża Patryk Makuch ( ͡° ͜ʖ ͡°) #mecz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

uncle_freddie
uncle_freddie
31.03.2026, 19:03:39
  • 25
Okazja Casha, XD

MIRROR: https://streamin.link/v/61b0f33c

#mecz #meczgif #reprezentacja #wylewboners #ekstraklasaboners
uncle_freddie - Okazja Casha, XD

MIRROR: https://streamin.link/v/61b0f33c

#mecz #me...
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

eugeniusz_geniusz
eugeniusz_geniusz
31.03.2026, 19:04:08 via Wykop
  • 5
@uncle_freddie: #ekstraklasaboners
  • Odpowiedz
rimyi
rimyi
31.03.2026, 19:05:42 via Wypiek
  • 1
@uncle_freddie gdyby nie sęki to byłby karny za to wejście Szweda ehh
  • Odpowiedz
jmateuszj
jmateuszj
31.03.2026, 19:03:57
  • 17
#mecz Kończy się 15 minuta meczu. REPREZENTACJA POLSKI:
jmateuszj - #mecz Kończy się 15 minuta meczu. REPREZENTACJA POLSKI:

źródło: 1000036352

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Influ3nD
Influ3nD
31.03.2026, 19:04:37 via Android
  • 1
@jmateuszj

Dali z wątroby dziękujemy
  • Odpowiedz
jaroty
jaroty
31.03.2026, 11:54:29
  • 592
#bekazpisu #polityka #partiarosyjska #kanalpisowski

Co? Jaka afera? Jaki Ormuz, jakie patrioty?
Cały dzień byłem w rozjazdach i oglądałem jak robią kiełbasę :-)
Opowiadajcie............
jaroty - #bekazpisu #polityka #partiarosyjska #kanalpisowski

Co? Jaka afera? Jaki Or...

źródło: AISelect_20260331_135325_Samsung Internet

Pobierz
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
niecodziennyszczon
31.03.2026, 12:03:44 via Wykop
  • 154
@jaroty: Niestety, on nawet przez pisostwo nie musiał być opłacany Ten typ tak ma i to jest reprezentant całej specyficznej grupy społecznej, którą nakręca.
  • Odpowiedz
Bujak
Bujak
31.03.2026, 12:17:04 via Wykop
  • 387
@jaroty:
Bujak - @jaroty:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
szuwarek
szuwarek
31.03.2026, 09:06:54
  • 573
Pamiętacie jak pinokio żeby pokazać jak za pisu żyje się w Polsce wspaniale robił zakupy w sklepie w którym wszystko kosztowało 1 zł lub 2 zł a w rzeczywistości wszystko było 2-3 razy droższe i mieliśmy prawie 20% inflacji przez co wszystko drożało praktycznie z dnia na dzień?
#polityka #polska #bekazpisu #bekazprawakow #nigdywiecejpis
szuwarek - Pamiętacie jak pinokio żeby pokazać jak za pisu żyje się w Polsce wspanial...

źródło: 20260330_212804

Pobierz
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

galicjanin
galicjanin
31.03.2026, 09:08:48 via Android
  • 522
@szuwarek: jak za komuny specjalny sklep za żółtymi firankami
  • Odpowiedz
malin90
malin90
malin90
31.03.2026, 09:10:00 via Wykop
  • 219
@szuwarek: o kurde! tego nie znałem, że podmienili cenówki XD #bekazpisu
  • Odpowiedz
Neto
Neto
31.03.2026, 07:48:04
  • 593
Ja bym jednak na poważnie rozważył prośbę USA o wysłanie naszych patriotów na Bliski Wschód.
#iran #izrael #usa #polska #polityka
Neto - Ja bym jednak na poważnie rozważył prośbę USA o wysłanie naszych patriotów na ...

źródło: gf-iCrx-BA17-Hhxp_politycy-na-marszu-niepodleglosci-2024-994x828

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Neto
Neto
Autor
31.03.2026, 07:48:17 via Wykop
  • 55
@Neto: i tych też
Neto - @Neto: i tych też

źródło: images

Pobierz
  • Odpowiedz
SkrajnieZdegustowany
SkrajnieZdegustowany
31.03.2026, 07:55:08 via Wykop
  • 287
Akurat PO to słusznie powiedziało, żeby USA poszły się bujać, bo to nie nasza wojna. @Neto:
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 11
  • 808
  • Strona 8 z 808
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking