@Nie_masz_racj_idioto: jak cynamonki to na pewno dobre
weźmy np. na tapet takiego losowego użytkownika @nathsaknhoj
niby nic nie znaczący nick, ale dla wprawnych tagowiczów lampka zapala się od razu - jego nick to anagram - po odpowiednim przestawieniu literek wychodzi @Jebacmoderacje
#f1
niby nic nie znaczący nick, ale dla wprawnych tagowiczów lampka zapala się od razu - jego nick to anagram - po odpowiednim przestawieniu literek wychodzi @Jebacmoderacje
#f1
@Nie_masz_racj_idioto: ja aktywny nie pasywny więc to ja biorę na tapet a nie mnie
@nathsaknhoj: kruciutko
źródło: 1000051082
PobierzLiczba screenshotów portfolio na tagu #gielda zaczyna rosnąć wykładniczo
źródło: tnrec9rm7kle1
Pobierz#f1 czuję się niedoceniany, Cezary Gutowski zbiera większy poklask niż ja
Nie_masz_racj_idioto via Wykop
- 5
Nie_masz_racj_idioto via Wykop
- 6
@koralowiecc: weird flex but ok
#f1 Po co bogatym ludziom kilka jachtów? Biję do Leclerca.
Nie_masz_racj_idioto via Wykop
- 6
@dodi-lukebakio: po przekroczeniu pewnego progu, porównywanie się z somsiadem który ma lepsze auto przestaje mieć sens i wjeżdżają jachty
@Nie_masz_racj_idioto: ten post powinien wisieć na ścianie serwerowni jako wzorzec adekwatnego tagowania
#f1 .
źródło: 1677942750847744
PobierzGuwniarz w takim samym bolidzie wygrywa wyścig a gekon nie radzi sobie z sebą któremu już druty z opon wyłażą
#f1
#f1
@Nie_masz_racj_idioto: takiego lewisa to ona na raz zjada
@Hadolf_Itler: pożarła go na szczęście dla ferrari xD
źródło: 1050
Pobierz#f1 nawet tego nie ogladalem. Patrze wyniki i nie zaluje
Nie_masz_racj_idioto via Wykop
- 3
@JuzefCynamon: ja też, jutro pewnie też odpuszczę i w pon rano sobie tylko memy przejrzę
Osiągnięcia
Rocznica
od 01.06.2026Rocznica Mikroblogger
od 25.08.2022Mikroblogger













#f1