Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko175
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79435
  • Znaleziska 61653
  • Mikroblog 17782
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (428)
  • Komentowane (1212)
  • Plusowane (16142)
dominowiak
dominowiak
23.04.2026, 06:41:53
  • 419
#polityka #bekazpisu
Ja rozumiem doskonale, że można mieć różne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość i je przedstawiać. Dla celów politycznych może to przybrać formę manipulacji i operowania półprawdami. Robią to dziennikarze i "dziennikarze" kojarzeni ze wszystkimi opcjami politycznymi.

Ale publikowanie KŁAMSTW, które zresztą już zostały obalone wcześniej prze Posła RP, to jest wyższy level. Tym powinna się zająć Komisja Etyki Poselskiej, a Tusk mógłby to ogarnąć z powództwa cywilnego.
dominowiak - #polityka #bekazpisu 
Ja rozumiem doskonale, że można mieć różne spojrze...

źródło: image

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

thorgoth
thorgoth
23.04.2026, 06:45:32 via Wykop
  • 180
@dominowiak: to Woś jest.
Rzeczywistość Wosia jest w takim stanie skupienia, że dla niego Trump ostatnio byl ostatnia nadzieją socjalizmu
  • Odpowiedz
klucz_nastawny
klucz_nastawny
23.04.2026, 07:47:37 via Wykop
  • 96
@dominowiak: Tuskowi ktoś źle doradził, że takich idiotów trzeba ignorować.

Prywatnie oczywiście, że tak.
  • Odpowiedz
marcus777
marcus777
21.04.2026, 23:38:54
  • 1160
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Foxbat
Foxbat
21.04.2026, 23:49:55 via Wykop
  • 349
@marcus777: ciekawe czy go odpalili żeby go obrabować z firmy i czyścic ludzi żywcem czy żyje i taki był plan od początku. Stawiam na to pierwsze
  • Odpowiedz
Lomar15
Lomar15
22.04.2026, 00:12:21 via Wykop
  • 298
Wszołek przedstawia Suszkowi prawnika - Przemysława Krala. W 2018, Suszek udziela Kralowi pełnomocnictwa do zarządzania swoim majątkiem, w tym decyzjami biznesowymi platformy Bitbay.

pytanie czy to "pełnomocnictwo" nie było wymuszone i od tego momentu zaczął sie ogólnie upadek Suszka

- Sylwester Suszek przyjechał na spotkanie z Marianem Wszołkiem swoim Porsche Taycan. Samochód został pozostawiony w miejscu spotkania. Następnego dnia po zaginięciu samochód zniknął. Do dziś samochód nie został odnaleziony.

ktoś albo miał kluczyki i sobie
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
21.04.2026, 07:51:54
  • 415
#polityka Po wczorajszej ciszy i naradach w nocy nowy przekaz w szczujni - Francuzi zdradzili nas 80 lat temu i nie chceli umierać za Gdańsk, Macron dzwonił do Fiutina, żeby negocjować pokój a ten nie odbierał (że niby Emanuel c---a może hehe), Tusk nazwał Gdańsk - Danzig i Tusk ustalał z Makronem "coś" za plecami USA - republika nie wie co bo Nawrockiego tam nie było i nie są zorientowani
adam-pajac - #polityka Po wczorajszej ciszy i naradach w nocy nowy przekaz w szczujni...

źródło: republika

Pobierz
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

washington
washington
21.04.2026, 07:57:35 via Wykop
  • 348
@adam-pajac: czyli szyta w ussr propaganda z czasow PRL wiecznie zywa
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
Autor
21.04.2026, 07:58:14 via Wykop
  • 263
@Bonzolog11: wiadome było, że zaczną pluć na Francję - nic dziwnego, że Makron ma Nawrockiego w chuju
  • Odpowiedz
Kempes
Kempes
21.04.2026, 05:20:51
  • 452
#polityka #heheszki #bekazpisu #gdansk #francja #polska #4konserwy #pis #dobrazmiana

To te nowe elity Jarozbawa? XDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD
Kempes - #polityka #heheszki #bekazpisu #gdansk #francja #polska #4konserwy #pis #dob...

źródło: 1000077064

Pobierz
  • 17
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

aaa-zet
aaa-zet
aaa-zet
21.04.2026, 05:26:32 via Wykop
  • 185
@Kempes: a na Paryż jak mowi?
  • Odpowiedz
haabero
haabero
21.04.2026, 06:01:07 via Wykop
  • 197
@Kempes: to tak jakbyśmy mówili, że jakiś polityk spotkał się w Kolonii, Gandawie albo Dunkierce
  • Odpowiedz
ish_waw
ish_waw
21.04.2026, 05:30:18
  • 406
Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN w gotówce.

Celem operacji było dostarczenie władzy pełnego obrazu środowiska medialnego przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i do Sejmu. CBA oceniło współpracę Mazurka jako wysokiej jakości, podkreślając wysoki stopień dyskrecji i lojalności.
Za ćwierć miliona złotych jeden z najbardziej pyskujących „niezależnych” dziennikarzy pomagał PiS-owi inwigilować własne środowisko, żeby partia mogła łatwiej utrzymać się przy władzy.

Źródło, w tym dokument CBA:
ishwaw - Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN ...
  • 44
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

adam-pajac
adam-pajac
21.04.2026, 05:34:09 via Wykop
  • 308
@ish_waw: gdybym pracował z Mazurkiem nawet nie powiedziałbym mu co jadłem na śniadanie - po gębie od razu widać, że obslizgła kanalia
  • Odpowiedz
badreligion66
badreligion66
21.04.2026, 05:41:01 via Wypiek
  • 254
@ish_waw Bez obrazy ale powoływanie się na pińskiego to jak powoływać się na rewelacje Republiki. To co on ostatnio wypisywał na Twitterze to już Choroszcz. Co nie zmienia faktu że szojgu to szojgu
  • Odpowiedz
Megasuper
Megasuper
21.04.2026, 06:31:59
  • 90
Właśnie dostałem 11 zł za puszki które normalnie bym wyrzucił. Zupełnie nie rozumiem jak można być przeciwnym systemowi kaucyjnemu. To się opłaca
Megasuper - Właśnie dostałem 11 zł za puszki które normalnie bym wyrzucił. Zupełnie n...

źródło: 16984

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

JoeGlodomor
JoeGlodomor
21.04.2026, 06:33:06 via Wykop
  • 1370
@Megasuper: zbyt oczywisty troll
  • Odpowiedz
hpiotrekh
hpiotrekh
21.04.2026, 06:34:11 via Wypiek
  • 465
@Megasuper @Megasuper

Właśnie dostałem 11 zł za puszki które normalnie bym wyrzucił.


I po wyrzuceniu w portfelu byś miał dokładnie tyle samo co z tym swoim
  • Odpowiedz
widmo82
widmo82
21.04.2026, 09:03:32
  • 718
Głupio wyszło

Klienci ZondaCrypto znaleźli się w pułapce bez wyjścia. Choć ich środki są zamrożone i nie mają do nich dostępu, prawo podatkowe pozostaje nieubłagane. Transakcje sprzedaży z 2025 roku oznaczają obowiązek zapłaty podatku Belki.

#gielda #zonda #kryptowaluty #podatki
  • 18
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

LudzieToDebile
LudzieToDebile
LudzieToDebile
21.04.2026, 09:09:06 via Wykop
  • 214
@widmo82: hehehehe, co za pech :D
  • Odpowiedz
mmmmmmmmmmmmmm
mmmmmmmmmmmmmm
21.04.2026, 09:17:41 via Wykop
  • 395
@widmo82: no na bank upadla gielda cokolwiek zaraportuje do us xDDD nie ma przelewu na koncie w systyemie bankowym to mozna to olac
  • Odpowiedz
SilesianPill
SilesianPill
21.04.2026, 08:27:36
  • 422
Świętokrzyskie to niezła umieralnia

#nieruchomosci #demografia #polska #ekonomia
SilesianPill - Świętokrzyskie to niezła umieralnia 

#nieruchomosci #demografia #pols...

źródło: RDT_20260421_1025002645168448045809385

Pobierz
  • 101
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tagliacozzo
Tagliacozzo
Tagliacozzo
21.04.2026, 08:27:57 via Wykop
  • 772
@SilesianPill: caly ten kraj to jedna wielka umieralnia.
  • Odpowiedz
Isouwa
Isouwa
Isouwa
21.04.2026, 08:51:51 via Wykop
  • 1130
@SilesianPill: A po co mają istnieć porodówki, skoro dzieci się nie rodzą? Nonsens.

Za jakiś czas porodówki zostaną tylko w największych miastach. Zresztą to samo będzie z przedszkolami, a później szkołami. Demografia brutalnie da o sobie znać.
  • Odpowiedz
Lardor
Lardor
21.04.2026, 11:36:27
  • 2135
Tutaj Patryk Peretti lądował #gownowpis
Lardor - Tutaj Patryk Peretti lądował  #gownowpis

źródło: 1000089886

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Lardor
Lardor
Autor
21.04.2026, 11:38:04 via Android
  • 1320
A tutaj Andrzeja Zauchę zastrzelili
Lardor - A tutaj Andrzeja Zauchę zastrzelili

źródło: 1000089891

Pobierz
  • Odpowiedz
czemu_dlaczego
czemu_dlaczego
21.04.2026, 11:40:23 via Wypiek
  • 649
@ziomus13

Świeć Panie nad jego duszą.


Dobrze że z dech, patus drogowy.
  • Odpowiedz
adam-pajac
adam-pajac
20.04.2026, 09:42:00
  • 1919
#polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japoni i Francji a Batyr spotkał się ostatnio z Pudzianem, Stanoskim, Kornelią Wieczorek. Priorytety.
adam-pajac - #polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japon...

źródło: prez

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dqdq1
dqdq1
20.04.2026, 09:46:27 via Wypiek
  • 1078
@adam-pajac Nawrocki je snusy z podłogi.
  • Odpowiedz
daunowix
daunowix
daunowix
20.04.2026, 09:59:59 via Wykop
  • 856
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Odpowiedz
ProstyKrzywy
ProstyKrzywy
20.04.2026, 06:09:16
  • 1565
Obniżył ale się nie cieszył xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #polityka #bekazprawakow
ProstyKrzywy - Obniżył ale się nie cieszył xD

#heheszki #bekazpisu #bekazpodludzi #p...

źródło: 1000133612

Pobierz
  • 37
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

matti-nn
matti-nn
20.04.2026, 06:18:22 via Wykop
  • 868
@ProstyKrzywy: wstydzę się, ze moi starzy oglądają republikę
  • Odpowiedz
KielbasianyJad
KielbasianyJad
20.04.2026, 06:31:18 via Wykop
  • 587
@ProstyKrzywy: to już mogli powiedzieć, że specjalnie obniżył, żeby Niemcom było taniej
  • Odpowiedz
p00tinMalpaRU
p00tinMalpaRU
20.04.2026, 09:04:19
  • 905
#nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda
Gdy w mediach robią aferę na wyleszczenie ludzi na 350mln zł na Zondacrypto, podczas gdy sam zrobiłeś wałek na 2,5mld zł i nikt oprócz Wykopków o Tobie nie słyszał
p00tinMalpaRU - #nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda
Gdy w mediach robią aferę...

źródło: images

Pobierz
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

xyz_xyz
xyz_xyz
xyz_xyz
20.04.2026, 09:05:35 via Android
  • 296
@p00tinMalpaRU: ale ten chlop jest odpychajacy. Zadnych interesow bym z nim nie robil. Juz po samym wygladzie wiadomo ze jakis scam
  • Odpowiedz
virgola
virgola
20.04.2026, 09:10:27 via Wykop
  • 416
@p00tinMalpaRU: Gościowi udało się coś niesamowitego: ściągnął kasę zarówno od inwestorów, jak i od nabywców mieszkań, a także podobno nie płacił podwykonawcom.
  • Odpowiedz
Famine
Famine
18.04.2026, 16:01:29
  • 7
Gmina zapowiada działania min. budowę nowego ujęcia wody za ok. 60 mln zł oraz modernizację sieci ale to projekty rozpisane na lata.

Prywatyzacja zysków, uspołecznianie strat

#jozefoslaw #polska #nieruchomosci #gospodarka #mieszkaniedeweloperskie
Famine - Gmina zapowiada działania min. budowę nowego ujęcia wody za ok. 60 mln zł or...

źródło: temp_file6329975873673248093

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

PfefferWerfer
PfefferWerfer
18.04.2026, 16:53:10 via Wykop
  • 9
@Famine: Polacy nie chcą mieć wody - na potęgę kopią rowy melioracyjne, drenują podmokłe łąki, rozwalają tamy bobrowe, betonują koryta, utwardzają każdy skrawek gruntu kostką brukową bo woda ma być, ale akurat nie na ich działce.

No to mają - regularne niżówki i spadające lustro wód gruntowych. Nawet przez sekundę nie pomyślą czemu tak się dzieje tylko zarządzą budowę głębszej studni i montaż silniejszej pompy bo to nie wymaga adresowania
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
18.04.2026, 17:18:27 via Android
  • 11
@Janexpol

@Famine: wykopek odkrywa czym jest komuna( ͡° ͜ʖ ͡°)


Za komuny przynajmniej była urbanistyka
  • Odpowiedz
Wynoszony
Wynoszony
18.04.2026, 20:08:44
  • 2
Może tylko ja mam takie szczęście, ale mieszkam w domu szeregowym i pomimo cienkich ścian pomiędzy szeregami to jest super przyjemnie i cicho. Mieszkałem teraz przez 2 tygodnie w bloku z komuny i to jest jakiś dramat, mega słychać sąsiadów z góry i z dołu. Na klatce też łażą ciągle i słychać, no słabiutko to wygląda.

Dom szeregowy ze spokojnymi sąsiadami, to jednak wygryw.
#nieruchomosci #oswiadczeniezdupy #polskiedomy
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

old_s
old_s
old_s
18.04.2026, 20:21:43 via Wykop
  • 5
@Wynoszony: ładnie tak, bogolu, drzaźnić ludzi z chowu klatkowego? nie wstyd ci?
  • Odpowiedz
HexenHeretic
HexenHeretic
18.04.2026, 20:47:19 via Wykop
  • 4
pokojnie, też nie jest tak jak w domu wolnostojącym, tamci to wygrywy prawdziwe (chyba że mieszkają na zadupiu xD)


@Wynoszony: takie wygrywy że w gorących był ostatnio wpis jakiegoś zioma który płakał bo sąsziedzi grają głośną muzykę i nie dają mu żyć
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
19.04.2026, 08:52:59
  • 8
Posłanka Jachira, mówi, że POLSKIE RODZINY (XD) pragną całym sercem i duszą kwaterować się w mieszkaniach AirBNB, a nie hotelach.

To ja pytam wykopków, jako specjalistów od wolnego rynku:

1. Jest takie zapotrzebowanie na to.
2. Polskie rodziny pragną tego.
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czoso
Czoso
Autor
19.04.2026, 09:03:14 via Wykop
  • 2
@Janexpol:

Ale zawsze coś się zakazuje, no bo przecież nie można wybudować bloku mieszkalnego na terenie parku narodowe.... chwila chwila.

Czy ty właśnie zasugerowałeś, że prawdziwie wolny wyolny rynek nigdy nie istniał, nie istnieje i nie będzie istniał i rozmawianie o nim to jak rozmawianie o idealnym komunizmie? ( ͡° ʖ̯ ͡°)

otworzyłeś mi oczy
  • Odpowiedz
PfefferWerfer
PfefferWerfer
19.04.2026, 09:26:38 via Wykop
  • 6
@Czoso: Rodziny wola AirBNB bo jest tańsze od hotelu i można się wpakować w 5 osób do kawalerki na co hotel ci ze względów bezpieczeństwa nie pozwoli i skasuje za dwa pokoje.

Ale to nie powód żeby pozwalać na AirBNB we wspólnotach które nie chcą turystycznych rodzin z dmuchanymi kołami i walizkami stukających po klatkach schodowych o 8 rano.
  • Odpowiedz
enten
enten
enten
19.04.2026, 21:35:40
  • 12
Co tam Wrocławiaki, jakieś nowe inwestycje sie kroją? Kto jest gotowy na pewny zysk? ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#wroclaw #inwestycje #nieruchomosci #finanse
enten - Co tam Wrocławiaki, jakieś nowe inwestycje sie kroją? Kto jest gotowy na pewn...

źródło: 628fce4578ba03bb6e4189d5be00ad0c71ada3efdeff720426147983c762157a

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Czoso
Czoso
19.04.2026, 21:52:12 via Wykop
  • 5
@enten:

Widze, że zainspirowany nowym filmem Śpiewaka xd
  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
19.04.2026, 14:16:18
  • 932
Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak parkował. Auto za pół darmo, to może go nie stać na parking.
Ale jak patusy jeżdżą nowymi beemkami, wymytymi na myjniach i zamiast zapłacić parę groszy na parking, to stają na chodnikach to aż mnie wykręca z żenady xD Typowa wARSZAFKA - auto w leasing, i żałowanie na parking. Wieśniaki się dorobiły nieco większych pieniędzy i już się uważają za szlachtę
marv0oo - Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak pa...

źródło: jjj

Pobierz
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

gr0m1t
gr0m1t
19.04.2026, 14:21:57 via Wykop
  • 608
@marv0oo: aż się gwóźdź w kieszeni otwiera ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
marv0oo
marv0oo
Autor
19.04.2026, 14:57:25 via Wykop
  • 379
ale co chcesz od myjni?


@Kubok: nic. Ja tylko mówię, że to jest żałosne, że kogoś stać na myjnie, a nie stać na parking
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
19.04.2026, 10:03:39
  • 1197
Jeśli Karol Nawrocki myślał, że tym wywiadem w Kanale Zero ociepli sobie wizerunek, to chyba tylko wśród najwierniejszych wyborców PiS i botów z YouTube. Dla wszystkich poza bańką był to raczej pokaz arogancji.

Najgorzej brzmiały jego teksty sugerujące, że wszyscy mają grzecznie czekać, aż prezydent łaskawie po roku czy dwóch zaprzysięgnie dyplomatów, wojskowych czy sędziów. To była demonstracja lekceważenia państwa, procedur i zwykłej odpowiedzialności.

Do tego doszło zaprzeczanie samemu sobie, kompletny brak
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
Kawa_z_cynamonem
19.04.2026, 10:04:52 via iOS
  • 697
@Sin-: typowy Snussolini ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
DonTadeo
DonTadeo
19.04.2026, 10:07:54 via Android
  • 531
@Sin-: Wywiad miał być typowym ociepleniem wizerunku. Kanał Zero od kampanii wyborczej mocno gra na Nawrockiego.

Uśmiech prezydenta z jego spojrzeniem to dziwne połączenie, wygląda strasznie nienaturalnie ( ͡° ʖ̯ ͡°)

Czuć, ze stołek bardzo mocno napomował jego ego. To nie będzie mimo wszystko dość miękki i zdolny do kompromisów Duda, NowRocky będzie szedł na twardo.
  • Odpowiedz
donatien-de-sade
donatien-de-sade
19.04.2026, 06:40:39
  • 1127
Tylko nie mów nikomu, że zboczeńcy zaraz po ujawnieniu skandalu zostali wydaleni ze wszelkich struktur partii i skazani na kary więzienia.

W PiSie to się ukręca sprawie łeb. Jak u kurskiego.

#polityka #bekazpisu #bekazprawakow
donatien-de-sade - Tylko nie mów nikomu, że zboczeńcy zaraz po ujawnieniu skandalu zo...

źródło: IMG_7421

Pobierz
  • 50
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
mhmhmhmhm
19.04.2026, 06:47:03 via iOS
  • 874
@donatien-de-sade: nikt nie rozumie o co chodzi a tej aferze, nawet oni sami, ale i tak to forsują do porzygu
  • Odpowiedz
Kermit11
Kermit11
Kermit11
19.04.2026, 07:01:22 via Wykop
  • 399
@donatien-de-sade: podejrzewam że aż tak się tego uczepili, bo wiedzą że zaraz Tusk zaatakuje newsami o Kurskiego synu , typowe rozmydlanie tematu przed skandalem
  • Odpowiedz
thorgoth
thorgoth
17.04.2026, 13:31:24
  • 1621
Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
thorgoth - Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Lu...

źródło: Gdansk-wojska-polskiego-39-05

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

MikSob1985
MikSob1985
17.04.2026, 14:32:49 via Android
  • 419
@thorgoth: Dzieckiem byłem tam mieszkając. Na parterze mieszkała moja koleżanka z klasy wraz z Rodzicami (w niedzielę wyjechali do Rodziny). Na drugim piętrze mieszkała Pani Grażyna do której chodziłem na lekcje gry na pianinie. Niestety wraz z Mężem zginęła w wybuchu ale ich Córka cudem ocalała.
  • Odpowiedz
dondon
dondon
17.04.2026, 15:01:55 via Wykop
  • 211
@thorgoth: nie ogarniam tego, śmierdziało gazem, a ludzie nie uciekali.
Oczywiście stara baba klasycznie poszła dokarmiać kotki XD
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 808
  • Strona 5 z 808
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking