#polityka #bekazpisu Ja rozumiem doskonale, że można mieć różne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość i je przedstawiać. Dla celów politycznych może to przybrać formę manipulacji i operowania półprawdami. Robią to dziennikarze i "dziennikarze" kojarzeni ze wszystkimi opcjami politycznymi.
Ale publikowanie KŁAMSTW, które zresztą już zostały obalone wcześniej prze Posła RP, to jest wyższy level. Tym powinna się zająć Komisja Etyki Poselskiej, a Tusk mógłby to ogarnąć z powództwa cywilnego.
Wszołek przedstawia Suszkowi prawnika - Przemysława Krala. W 2018, Suszek udziela Kralowi pełnomocnictwa do zarządzania swoim majątkiem, w tym decyzjami biznesowymi platformy Bitbay.
pytanie czy to "pełnomocnictwo" nie było wymuszone i od tego momentu zaczął sie ogólnie upadek Suszka
- Sylwester Suszek przyjechał na spotkanie z Marianem Wszołkiem swoim Porsche Taycan. Samochód został pozostawiony w miejscu spotkania. Następnego dnia po zaginięciu samochód zniknął. Do dziś samochód nie został odnaleziony.
#polityka Po wczorajszej ciszy i naradach w nocy nowy przekaz w szczujni - Francuzi zdradzili nas 80 lat temu i nie chceli umierać za Gdańsk, Macron dzwonił do Fiutina, żeby negocjować pokój a ten nie odbierał (że niby Emanuel c---a może hehe), Tusk nazwał Gdańsk - Danzig i Tusk ustalał z Makronem "coś" za plecami USA - republika nie wie co bo Nawrockiego tam nie było i nie są zorientowani
Robert Mazurek (TW “Echo”) inwigilował dziennikarzy i dostał za to 250 kPLN w gotówce.
Celem operacji było dostarczenie władzy pełnego obrazu środowiska medialnego przed wyborami do Parlamentu Europejskiego i do Sejmu. CBA oceniło współpracę Mazurka jako wysokiej jakości, podkreślając wysoki stopień dyskrecji i lojalności. Za ćwierć miliona złotych jeden z najbardziej pyskujących „niezależnych” dziennikarzy pomagał PiS-owi inwigilować własne środowisko, żeby partia mogła łatwiej utrzymać się przy władzy.
@ish_waw Bez obrazy ale powoływanie się na pińskiego to jak powoływać się na rewelacje Republiki. To co on ostatnio wypisywał na Twitterze to już Choroszcz. Co nie zmienia faktu że szojgu to szojgu
Klienci ZondaCrypto znaleźli się w pułapce bez wyjścia. Choć ich środki są zamrożone i nie mają do nich dostępu, prawo podatkowe pozostaje nieubłagane. Transakcje sprzedaży z 2025 roku oznaczają obowiązek zapłaty podatku Belki.
@SilesianPill: A po co mają istnieć porodówki, skoro dzieci się nie rodzą? Nonsens.
Za jakiś czas porodówki zostaną tylko w największych miastach. Zresztą to samo będzie z przedszkolami, a później szkołami. Demografia brutalnie da o sobie znać.
#polityka Tfusk w przeciągu tygodnia spotkał się z władzami Korei, Japoni i Francji a Batyr spotkał się ostatnio z Pudzianem, Stanoskim, Kornelią Wieczorek. Priorytety.
#nieruchomosci #hreit #kryptowaluty #gielda Gdy w mediach robią aferę na wyleszczenie ludzi na 350mln zł na Zondacrypto, podczas gdy sam zrobiłeś wałek na 2,5mld zł i nikt oprócz Wykopków o Tobie nie słyszał
@p00tinMalpaRU: Gościowi udało się coś niesamowitego: ściągnął kasę zarówno od inwestorów, jak i od nabywców mieszkań, a także podobno nie płacił podwykonawcom.
@Famine: Polacy nie chcą mieć wody - na potęgę kopią rowy melioracyjne, drenują podmokłe łąki, rozwalają tamy bobrowe, betonują koryta, utwardzają każdy skrawek gruntu kostką brukową bo woda ma być, ale akurat nie na ich działce.
No to mają - regularne niżówki i spadające lustro wód gruntowych. Nawet przez sekundę nie pomyślą czemu tak się dzieje tylko zarządzą budowę głębszej studni i montaż silniejszej pompy bo to nie wymaga adresowania
Może tylko ja mam takie szczęście, ale mieszkam w domu szeregowym i pomimo cienkich ścian pomiędzy szeregami to jest super przyjemnie i cicho. Mieszkałem teraz przez 2 tygodnie w bloku z komuny i to jest jakiś dramat, mega słychać sąsiadów z góry i z dołu. Na klatce też łażą ciągle i słychać, no słabiutko to wygląda.
Ale zawsze coś się zakazuje, no bo przecież nie można wybudować bloku mieszkalnego na terenie parku narodowe.... chwila chwila.
Czy ty właśnie zasugerowałeś, że prawdziwie wolny wyolny rynek nigdy nie istniał, nie istnieje i nie będzie istniał i rozmawianie o nim to jak rozmawianie o idealnym komunizmie? ( ͡°ʖ̯͡°)
@Czoso: Rodziny wola AirBNB bo jest tańsze od hotelu i można się wpakować w 5 osób do kawalerki na co hotel ci ze względów bezpieczeństwa nie pozwoli i skasuje za dwa pokoje.
Ale to nie powód żeby pozwalać na AirBNB we wspólnotach które nie chcą turystycznych rodzin z dmuchanymi kołami i walizkami stukających po klatkach schodowych o 8 rano.
Jestem w stanie sobie wytłumaczyć, jakby ktoś jakimś 20letnim gruzem tak parkował. Auto za pół darmo, to może go nie stać na parking. Ale jak patusy jeżdżą nowymi beemkami, wymytymi na myjniach i zamiast zapłacić parę groszy na parking, to stają na chodnikach to aż mnie wykręca z żenady xD Typowa wARSZAFKA - auto w leasing, i żałowanie na parking. Wieśniaki się dorobiły nieco większych pieniędzy i już się uważają za szlachtę
Jeśli Karol Nawrocki myślał, że tym wywiadem w Kanale Zero ociepli sobie wizerunek, to chyba tylko wśród najwierniejszych wyborców PiS i botów z YouTube. Dla wszystkich poza bańką był to raczej pokaz arogancji.
Najgorzej brzmiały jego teksty sugerujące, że wszyscy mają grzecznie czekać, aż prezydent łaskawie po roku czy dwóch zaprzysięgnie dyplomatów, wojskowych czy sędziów. To była demonstracja lekceważenia państwa, procedur i zwykłej odpowiedzialności.
Do tego doszło zaprzeczanie samemu sobie, kompletny brak
@Sin-: Wywiad miał być typowym ociepleniem wizerunku. Kanał Zero od kampanii wyborczej mocno gra na Nawrockiego.
Uśmiech prezydenta z jego spojrzeniem to dziwne połączenie, wygląda strasznie nienaturalnie ( ͡°ʖ̯͡°)
Czuć, ze stołek bardzo mocno napomował jego ego. To nie będzie mimo wszystko dość miękki i zdolny do kompromisów Duda, NowRocky będzie szedł na twardo.
@donatien-de-sade: podejrzewam że aż tak się tego uczepili, bo wiedzą że zaraz Tusk zaatakuje newsami o Kurskiego synu , typowe rozmydlanie tematu przed skandalem
Dokładnie 31 lat temu, 17 kwietnia 1995 roku, Poniedziałek Wielkanocny. Ludzie śpią, korzystając z dodatkowego dnia wolnego. Jedni lokatorzy wstają wcześniej, inni nieco później. Niestety, część w związku ze świętami jest pod wpływem alkoholu. Ci nieliczni, którzy wstali wcześniej, poczuli w swoich mieszkaniach bardzo intensywną woń gazu. Jeden z mieszkańców przyznał w filmie dokumentalnym “Czarny serial” (prod. TVP S. A. w likwidacji), że zdziwiło go to, że woń gazu była silniejsza na
@thorgoth: Dzieckiem byłem tam mieszkając. Na parterze mieszkała moja koleżanka z klasy wraz z Rodzicami (w niedzielę wyjechali do Rodziny). Na drugim piętrze mieszkała Pani Grażyna do której chodziłem na lekcje gry na pianinie. Niestety wraz z Mężem zginęła w wybuchu ale ich Córka cudem ocalała.
Ja rozumiem doskonale, że można mieć różne spojrzenie na otaczającą rzeczywistość i je przedstawiać. Dla celów politycznych może to przybrać formę manipulacji i operowania półprawdami. Robią to dziennikarze i "dziennikarze" kojarzeni ze wszystkimi opcjami politycznymi.
Ale publikowanie KŁAMSTW, które zresztą już zostały obalone wcześniej prze Posła RP, to jest wyższy level. Tym powinna się zająć Komisja Etyki Poselskiej, a Tusk mógłby to ogarnąć z powództwa cywilnego.
źródło: image
PobierzRzeczywistość Wosia jest w takim stanie skupienia, że dla niego Trump ostatnio byl ostatnia nadzieją socjalizmu
Prywatnie oczywiście, że tak.