Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko174
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
davoid

davoid

Dołączył 11 lat i 2 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 79420
  • Znaleziska 61640
  • Mikroblog 17780
  • Obserwujący 3
  • Obserwowane 11
  • Dodane (428)
  • Komentowane (1211)
  • Plusowane (16141)
del855
del855
12.04.2026, 18:28:24
  • 10
Finlandia - kraj ulepiony z innej gliny niz Europa.
"Jakims cudem" udalo sie zapanowac nad rynkiem nieruchomosci i byc odpornym na polityke EBC poldarmowego kredytu.

W tym samym czasie ceny w Norwegii i Szwecji wzrosly o ok 100% - jak/dlaczego? Glownie polityka panstwa. O dziwo to dziala, jak sie chce osiagnac cos dla dobra swoich obywateli, a nie spekuly czy slupkow PKB. Panstwo jest bardzo aktywne na rynku mieszkaniowym, propronuje tani i
del855 - Finlandia - kraj ulepiony z innej gliny niz Europa.
"Jakims cudem" udalo sie...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-12 201025

Pobierz

Finladnia wie jak trzymac ceny mieszkan w ryzach - czy warto sie od niej uczyc?

  • NIE, to uderzy w biednych inwestorow z 3 mieszkani 35.3% (12)
  • moze i warto, ale kto mialby to zrobic? 29.4% (10)
  • zdecydowanie warto - KO/PIS NA PEWNO to zrobia ;) 35.3% (12)

Oddanych głosów: 34

  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Yuri_Yslin
Yuri_Yslin
12.04.2026, 18:40:42 via Wykop
  • 2
@del855: @Przegrywultimate aż wygooglowałem i AI podpowiedziało mi:

Finlandia zmaga się z jednym z najwyższych wskaźników bezrobocia w Unii Europejskiej, co wynika m.in. ze słabej koniunktury w budownictwie

hmm ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
del855
del855
Autor
12.04.2026, 19:16:06 via Wykop
  • 2
@Przegrywultimate
@Yuri_Yslin

I tak od 20 lat? Bezrobocie wplywa na ceny, a ceny na bezrobocie? Hiszpanie na pewno to potwierdza...
del855 - @Przegrywultimate 
@Yuri_Yslin

I tak od 20 lat? Bezrobocie wplywa na ceny, ...

źródło: Zrzut ekranu 2026-04-12 211245

Pobierz
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
12.04.2026, 07:41:16
  • 1966
#stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza
Czoso - #stopcham #heheszki #konfitura #samochodoza

źródło: obraz

Pobierz
  • 89
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

troglodyta_erudyta
troglodyta_erudyta
12.04.2026, 07:49:58 via Android
  • 1137
@Czoso: MIASTO MA MI ZAPEWNIĆ MIEJSCE PARKINGOWE 0 METRÓW OD MIEJSCA DOCELOWEGO, INACZEJ MOGĘ PARKOWAĆ GDZIE CHCĘ
  • Odpowiedz
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
heinrich-von-spychow
12.04.2026, 08:07:34 via Wykop
  • 584
@Czoso: uga buga jezdem po operacji kutasa nje mogem dużo hodzić
  • Odpowiedz
Sin-
Sin-
12.04.2026, 04:36:49
  • 1439
O proszę. Nasza gwiazda ZondaCrypto poseł Wipler na wiecu Orbana.
Ciekawe ile tym razem przytulił.

#polityka #bekazkonfederacji #polska #wegry
Sin- - O proszę. Nasza gwiazda ZondaCrypto poseł Wipler na wiecu Orbana. 
Ciekawe ile...

źródło: IMG_8099

Pobierz
  • 28
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

markhausen
markhausen
markhausen
12.04.2026, 04:42:22 via Wykop
  • 573
Ciekawe który obok to oficer prowadzący
  • Odpowiedz
let_it_be
let_it_be
12.04.2026, 04:53:20 via Wykop
  • 953
@Sin-: ale tam się musi palić pod dupą, że jeżdżą i tylko sztuczny tłok robią.
Mam nadzieję, że dziś wieczorem pożegnają Orbana, wezmą Ziobrę pod pachę i wrócą z nim do Polski. (ʘ‿ʘ)
  • Odpowiedz
mr-dawid
mr-dawid
10.04.2026, 16:21:24
  • 456
#przegryw #zalesie #wypadek

Otarłem się dzisiaj o śmierć. Uciekłem z płonącego auta. Jedyne co zdołałem uratować to telefon, plecak z dokumentami doszczętnie się spalił. Żałuję, że nie zdążyłem po niego sięgnąć, ale wszystko działo się tak szybko. Mija kilka godzin, a ja wciąż nie mogę się otrząsnąć. Zabrzmi to banalnie, ale w takich chwilach naprawdę doceniam, że żyję.
  • 41
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vantablank
vantablank
10.04.2026, 16:45:43 via Wykop
  • 60
@mr-dawid: opisz jak do tego doszło
  • Odpowiedz
WladcaSlimakow
WladcaSlimakow
10.04.2026, 18:15:06 via Wykop
  • 247
@mr-dawid: kolega chyba zapomniał o tagu
#ets2
  • Odpowiedz
deafpool
deafpool
10.04.2026, 10:23:52
  • 2615
Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po 7-9 złotych za 90g lub 100g.
Producenci czekolady lubą nas robić w kakao.

#gielda #czekolada #slodycze #afera #zakupy #lidl #biedronka
deafpool - Cena kakao spadła od maja 2024 aż o 76%, a tabliczki czekolady nadal są po...

źródło: COCOAK2026_2026-04-10_12-21-11

Pobierz
  • 123
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

HAMSKLOSS89
HAMSKLOSS89
10.04.2026, 10:25:17 via Wykop
  • 1035
@deafpool: kupili na górce i teraz schodzą z zapasów ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
pepedros
pepedros
pepedros
10.04.2026, 10:47:40 via Wykop
  • 403
@Glupiii: ale gorzkie 80-90% to już kakao ma wpływ. Miałem na myśli czekolady mleczne, które są najpopularniejsze. Te wszystkie milki czy wedle mają po 20-30% kakao, reszta to cukier, tłuszcze i emulgatory. A też kosztują po 8-9zł za tabliczkę.
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
10.04.2026, 09:40:27
  • 1360
Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe.

Jacek Magiera był gościem co wprowadzał młodych do Legii, chronił ich przed starymi, ale jednocześnie dbał o to by im sodówka do łba nie strzeliła, znana jest anegdota gdy wracał z młodym piłkarzem jego nową furą i kazał mu ją posprzątać, bo młody miał wywalone na to. Gość ułożony niesamowicie. W czasach gdy polskie kluby pachniały wódą, ten prowadził się nienagannie. W czasach gdy polscy piłkarze
michalxd21 - Ja p------ę, jakie życie jest niesprawiedliwe. 

Jacek Magiera był gości...

źródło: image

Pobierz
  • 38
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

myk-myk-myk
myk-myk-myk
10.04.2026, 09:43:18 via Wykop
  • 469
@michalxd21: najlepiej o nim świadczy to, że chłopa praktycznie każdy lubił, fajny facet, mądry, szykowany na kolejnego selekcjonera, wielka strata dla kibiców piłki kopanej
  • Odpowiedz
michalxd21
michalxd21
Autor
10.04.2026, 09:47:30 via Wykop
  • 199
@myk-myk-myk: to też jest sukces, zwłaszcza w kontekście czasów i środowiska w których funkcjonował. Urban ma szacunek bo ma luz który zdobył w Hiszpanii więc miał łatwiej, Magiera ma mimo że musiał funkcjonować wśród Hajtów czy Świerczewskich. Nawet dzisiaj, wystarczy spojrzeć na środowisko Kamila Glika i jego podejście do Lewandowskiego, fakt, Magiera piłkarsko szczytów nie osiągał, ale już wtedy szedł pod prąd.
  • Odpowiedz
Gupiutki
Gupiutki
Gupiutki
09.04.2026, 08:25:35
  • 3028
Dziś o 1 w nocy walkę z rakiem przegrał mój tata, mój stworzyciel oraz mój największy fan. Tato dziękuję Ci za wszystko. Cieszę się że zdążyłem sie z Tobą pożegnać #zalesie
  • 104
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

magda_em
magda_em
09.04.2026, 08:27:46 via Wykop
  • 948
@Gupiutki: wyrazy współczucia
  • Odpowiedz
WillyJamess
WillyJamess
09.04.2026, 08:27:57 via Wykop
  • 758
@Gupiutki: Trzymaj się, miras.
  • Odpowiedz
OskariatDeveloperski
OskariatDeveloperski
06.04.2026, 16:19:13
  • 774
Zondacrypto ma problemy z wypłatami. No kto by się spodziwał ( ͡° ͜ʖ ͡°).
#bitcoin #zondacrypto
OskariatDeveloperski - Zondacrypto ma problemy z wypłatami. No kto by się spodziwał (...

źródło: 777

Pobierz
  • 64
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fervi
fervi
06.04.2026, 16:29:17 via Wykop
  • 354
@OskariatDeveloperski: jeśli raz cię oszukają to są złodziejami, jeśli drugi raz - jesteś głąbem
  • Odpowiedz
pocotorobisz
pocotorobisz
pocotorobisz
06.04.2026, 17:24:22 via Wykop
  • 469
@darek-jg: to akurat ciekawe, bo odsuńmy niechęć do Giertycha, bo zonda jest mocno powiązana z pisowskim środowiskiem. Duda, Piesiewicz, nawrocki też chyba republika wogole.
  • Odpowiedz
Shatter
Shatter
06.04.2026, 06:49:05
  • 959
Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli kilkunastogodzinną imprezę - głośna muzyka, a-----l, darcie gęby. Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję przed 23 - od dwóch lat ścieramy się z nimi o to, żeby dawali ciszej jak się robi późno, ale to są ludzie, którzy uważają się za lepszych od nas i nijak nie reagowali na nasze prośby, rozmowy, sugestie że wystarczy skręcić bass
Shatter - Czy #policja w tym kraju działa?

Wczoraj moi sąsiedzi z domu obok mieli ki...

źródło: 1000008251

Pobierz
  • 406
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Hissis
Hissis
06.04.2026, 06:51:09 via Wykop
  • 486
Moja żona nie wytrzymała, zadzwoniła po policję


@Shatter: niezły tam klimat wariacie masz na kwadracie, nie dość, że sąsiedzi imprezują, to jeszcze żona donosicielka.
Ja to bym się wymiksował z tego towarzystwa jak najszybciej
z fartem
  • Odpowiedz
ziomus13
ziomus13
ziomus13
06.04.2026, 06:51:43 via iOS
  • 1671
@Shatter: rozpoczynaj alternatywą imprezę w niedzielę o 5:00
  • Odpowiedz
R_O_T_T_E_N
R_O_T_T_E_N
05.04.2026, 13:31:20
  • 5
#heheszki #nieruchomosci
ROTTE_N - #heheszki #nieruchomosci

źródło: 1000026251

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Rustyyyy
Rustyyyy
05.04.2026, 17:20:36 via Wykop
  • 0
@R_O_T_T_E_N: NIestety ale budowla ta została rozebrana ( ͡° ʖ̯ ͡°)
Co następne? Żółta Supra stojąca na byłym parkingu policyjnym obok Lidla?
  • Odpowiedz
Famine
Famine
06.04.2026, 07:54:12
  • 13
Lipiec '41. Niemieckie dywizje napotykają zaporę, której nie przewidzieli sztabowcy Wehrmachtu. To szaleńcze dzieło gen. Architekturowa Łanowa. Zamiast transzei wzniesiono na stepie ślepy labirynt przylegających do siebie segmentów.
Ten deweloperski absurd na zawsze zatrzymał uderzenie armii Trzeciej Rzeszy na Moskwę


Koloryzowane

#heheszki #nieruchomosci #polska #deweloperuch #historia #historycznememy
Famine - Lipiec '41. Niemieckie dywizje napotykają zaporę, której nie przewidzieli sz...

źródło: temp_file6943800886397053903

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli
06.04.2026, 07:58:35 via Wykop
  • 13
@Famine: "mieszkam na swoim!!1"
WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli - @Famine: "mieszkam na swoim!!1"

źródło: Buzz-lightyear-clones-meme-5efyw6

Pobierz
  • Odpowiedz
Famine
Famine
Autor
06.04.2026, 08:00:13 via Android
  • 5
@WentylatorDoRozrzucaniaLuznychMysli

@Famine: "mieszkam na swoim!!1"


Dlatego gmina nie wybudowała nam drogi dojazdowej!!!
  • Odpowiedz
technojezus
technojezus
05.04.2026, 09:34:23
  • 6
Średnia cena za metr w Warszawie - ponad 19k zł
Średnia cena za metr Białymstoku - ok 10-11.5k zł
Średnia cena za metrw w Olsztynie - ok 11k zł
Średnia cena w jakimś powiatowym - 8k zł

Przyjmijmy, że ktoś zarabia średnie 6.5k netto. Kto niby będzie żył na wiekszym poziomie?. Czarek z powiatowego czy Anetka z Warszawki? Nawet dajmy, że w tej waszej Warszawce będziecie zarabiać 8-9k netto, to i tak będziecie żyć na gorszym
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Arivederczi
Arivederczi
05.04.2026, 10:15:29 via Wykop
  • 6
@technojezus: oczywiscie, ze Czarek z powiatowego. Ale ciii. Nie mozna tego otwarcie mowic.
  • Odpowiedz
Zopyross
Zopyross
05.04.2026, 11:12:59 via Wykop
  • 8
Średnia cena za metrw w Olsztynie - ok 11k zł


@technojezus: a rynek pracowniczy na poziomie ledwie dyszącego powiatu, to jest niesamowite co się tam dzieje
nawalone bloków, jeden na drugim, ceny przy jeziorze dochodzą do 20k/metr a ludzie walczą o wakat w biedronce czy chociaż 1/2 etatu w galerii warmińskiej jako sprzedawca spodni
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
05.04.2026, 11:01:22
  • 79
Śmieszna zabawa z deweloperuchem:

A: Jezdnia jest do..?
B: Jeżdżenia?
A: Bardzo dobrze. A szkoła jest do..?
B: Szkolenia?
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

niezawysoki
niezawysoki
niezawysoki
05.04.2026, 11:03:17 via Wykop
  • 5
@Czoso: xd
  • Odpowiedz
Czoso
Czoso
Autor
05.04.2026, 14:30:27 via Wykop
  • 12
@niezawysoki:

Od razu mówię, że jak mickpl albo ktokolwiek z lepszymi zasięgami chce wykorzystywać mój zabawny content to śmiało, nie roszczę sobie żadnych praw :p
  • Odpowiedz
wscieklykabanos
wscieklykabanos
04.04.2026, 06:03:58
  • 766
#polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzyżowanie na czerwonym świetle. Samochód uderzył w bok autobusu linii L-44. Siła zderzenia była na tyle duża, że autobus przewrócił się na bok. Poszkodowanych zostało osiem osób. Najciężej ranna została starsza kobieta, która podczas zderzenia wypadła z wnętrza autobusu na jezdnię.
https://miejskireporter.pl/bmw-wbilo-sie-w-autobus-miejski-pojazd-przewrocil-sie-na-bok/
wscieklykabanos - #polskiedrogi #wypadki kierujący osobowym BMW miał wjechać na skrzy...

źródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-55-6510PM-1024x576

Pobierz
  • 99
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

wscieklykabanos
wscieklykabanos
Autor
04.04.2026, 06:04:03 via Wykop
  • 254
@wscieklykabanos:
wscieklykabanos - @wscieklykabanos:

źródło: eZy-Watermark_03-04-2026_06-28-53-6230PM-1024x768

Pobierz
  • Odpowiedz
JaNieGejJaPapiesz
JaNieGejJaPapiesz
04.04.2026, 06:07:57 via Wykop
  • 1186
@wscieklykabanos: ale un jeździ szybko ale bezpiecznieeee
  • Odpowiedz
ivxvxi
ivxvxi
04.04.2026, 08:59:25
  • 738
Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia
ivxvxi - Wszystkiego Dobrego.
#wielkanoc #swieta #zyczenia

źródło: 1600

Pobierz
  • 46
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

mocten
mocten
04.04.2026, 18:03:27 via Wykop
  • 15
Ten zajączek, to co symbolizuje?
  • Odpowiedz
Towar_bezclowy
Towar_bezclowy
04.04.2026, 18:08:39 via Wykop
  • 14
@mocten: ludzie już zapomnieli o Jezusie Chrystusie.
  • Odpowiedz
makamele
makamele
03.04.2026, 13:22:53
  • 4
boze czemu p0lska jest taka brzydka

to co dobudowali p0lacy ostatnich 30 latach, w jaki sposob zaplanowali wykorzystanie przestrzeni, to jakis koszmar

#nieruchomosci
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

makamele
makamele
Autor
03.04.2026, 13:31:45 via Wykop
  • 6
@PfefferWerfer: zawsze mnie uderza po powrocie z delegacji/wycieczki zagranicznej jak paskudne mamy miasta

sa nowe budynki, nowe ulice, ale wszystko tak chaotycznie nawalone, dwa budynki obok siebie w ogole bez zadnego powiazania, że rzygać sie chce.
  • Odpowiedz
Pentylion
Pentylion
03.04.2026, 14:35:57 via Android
  • 2
@makamele: lepiej nie jedź do np stanbułu :p
  • Odpowiedz
Sudo_exit
Sudo_exit
02.04.2026, 23:00:40
  • 8
Za tanio było i nie chciało się sprzedać

#nieruchomosci
Sudo_exit - Za tanio było i nie chciało się sprzedać

#nieruchomosci

źródło: obraz

Pobierz
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

dsomgi00
dsomgi00
03.04.2026, 05:14:14 via Wykop
  • 1
@Sudo_exit: Polak musi czuć, że kupuje produkt premium, a nie jakieś tanie g---o. Ja bym podbił do 1.5mln tak dla zasady
  • Odpowiedz
konsument
konsument
03.04.2026, 09:55:53 via Wykop
  • 1
@Sudo_exit: Przecież to najprostszy sposób budowania majątku.
  • Odpowiedz
matluck
matluck
03.04.2026, 04:01:12
  • 579
#nieruchomosci #diy
matluck - #nieruchomosci #diy

źródło: nieruchomosci

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vanitydomain
vanitydomain
03.04.2026, 05:25:57 via Wykop
  • 26
@matluck: xd
  • Odpowiedz
maateusz123
maateusz123
03.04.2026, 06:40:40 via Wykop
  • 72
@matluck: kolor skóry oczywiście przypadkowy
  • Odpowiedz
essos
essos
essos
02.04.2026, 13:44:25
  • 1764
#iran #woja #usa
essos - #iran #woja #usa

źródło: temp_file4192416677262761439

Pobierz
  • 43
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

vulcanitu
vulcanitu
02.04.2026, 13:45:27 via Wykop
  • 309
@essos: no przecież on uwielbia migrantów więc dlaczego jęczy
  • Odpowiedz
Project_Im_Not_Going_In
Project_Im_Not_Going_In
02.04.2026, 13:45:54 via Wykop
  • 386
@essos: Amerykanie postawili na nogi tylko jeden kraj:

  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 4
  • 5
  • 6
  • 7
  • 8
  • 9
  • 10
  • 808
  • Strona 7 z 808
  • >

Osiągnięcia

  • Komentator
    od 16.11.2016

    Komentator
  • Rocznica
    od 28.02.2026

    Rocznica
  • Mikroblogger
    od 24.04.2018

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking