Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko120
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
OliviaBearwoman

OliviaBearwoman

Dołączył 5 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 5390
  • Znaleziska 0
  • Mikroblog 5390
  • Obserwujący 12
  • Obserwowane 13
lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
20 godz. i 33 min temu
  • 13
#f1 proteinov ciulu ciemiężco plusujących
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 20 godz. i 17 min temu via Wykop
  • 6
@lubie_wachac_stopy_siostrze997: Przepraszamy, ale na ten moment wyczerpałeś już swój limit plusów. Aby móc plusować dalej bez przeszkód, prosimy o wykupienie pakietu Mikroblog+
  • Odpowiedz
fevo
fevo
22 godz. i 12 min temu
  • 10
#f1 #codziennyrockykubica
7/183

fevo - #f1 #codziennyrockykubica
7/183 

SPOILER

źródło: image

Pobierz
  • 8
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 22 godz. i 7 min temu via Wykop
  • 3
@fevo: Ale tych codziennych tagów to się nie da prowadzić na dłuższą metę ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Jedynie co to kolega Horvath daje radę z codzienną Hanią. No i Dodi też Bearmany dzielnie wstawiał, dopóki się nie wypalił.
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 21 godz. i 55 min temu via Wykop
  • 5
@SamBeliar: Dobra, mała poprawka, nie da się ich prowadzić będąc zdrowym na umyśle, wybacz ( ͡° ͜ʖ ͡°)

  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 22 godz. i 18 min temu
  • 18
#f1 #f1sram Podobno wyszło na jaw co Russell może zrobić w nadchodzącym wyścigu, żeby wrócić do walki o mistrzostwo

  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

lubie_wachac_stopy_siostrze997
lubie_wachac_stopy_siostrze997
21 godz. i 24 min temu via Wykop
  • 7
@OliviaBearwoman: o takie ekspertyzy nic nie robiłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
Gaboleusz
Gaboleusz
wczoraj, 11:10:20
  • 10
#f1
Wszyscy sie śmiali z Alpine że nie powiedziało Gaslemu o karze i się cieszył jak debil, a okazuje sie słusznie xD
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman wczoraj, 11:28:58 via Wykop
  • 3
@Gaboleusz: Po prostu przybył do niego Kubica z przyszłości, i powiedział o anulowaniu kary, dlatego się cieszył
  • Odpowiedz
ArmandoDiAlonso
ArmandoDiAlonso
wczoraj, 11:21:54
  • 5
Eeeeeeeeeech czujecie to?


#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman wczoraj, 11:27:11 via Wykop
  • 6
@ArmandoDiAlonso: Szkoda tylko że to Barcelona, czyli jeden z najbardziej znanych przez kierowców torów...

Moim zdaniem powinno się co rok nieco zmieniać i przebudowywać nitkę, wtedy to dopiero z wypiekami na twarzy by się oglądało tę ogurkową mizerię ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
some_ONE
some_ONE
wczoraj, 10:39:10
  • 10
#f1 Ferrari przywiozło 8 poprawek na Barcelonę, tej siły już nikt nie powstrzyma
  • 5
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman wczoraj, 11:21:15 via Wykop
  • 2
@some_ONE: TO BĘDZIE TEN WYŚCIG
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman wczoraj, 11:18:16
  • 6
#f1 No i to są wieści! Podium dla prawdziwego Francuza z dziada pradziada, a nie podrabiańca z podparyskiego bazaru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Miguelos
Miguelos
wczoraj, 10:25:56
  • 1
Ja p------ę ale b----l z tymi karami xd Wyjaśni ktoś dokładnie co i jak albo podlinkuje do kogoś kto tłumaczy bo już się zgubiłem? XD
#f1
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman wczoraj, 11:15:03 via Wykop
  • 2
@Miguelos: W wielkim skrócie to żeby zrobić miejsce Cadillacowi wjazd do alei musiał się nieco zmienić (w praktyce wydłużyć). Niektórzy kierowcy za bardzo ścinali linię przy wjeździe, co oczywiście jest legalne o ile mieścisz się przynajmniej jednym kołem, ale w rzeczywistości doprowadzało do tego że stwierdzano u nich wówczas przekroczenie prędkości - z racji tego że prędkość tą ustala się nie poprzez jej faktyczny pomiar na całym odcinku, a po
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman przedwczoraj, 10:33:27
  • 13
#f1 Ma rację Luis
OliviaBearwoman - #f1 Ma rację Luis
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
Autor
przedwczoraj, 11:14:30 via Wykop
  • 1
@diamondhands: Zdrowy chłop
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman przedwczoraj, 10:20:42
  • 17
#f1 #f1spam Dzisiejszy nastrój XD
OliviaBearwoman - #f1 #f1spam Dzisiejszy nastrój XD

źródło: eh

Pobierz
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

shadyturtle
shadyturtle
przedwczoraj, 10:23:08 via Wykop
  • 5
@OliviaBearwoman: żwirowy książę, co szedł na samobója ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
Horvath
Horvath
przedwczoraj, 10:00:07
  • 18
. #codziennahannahschmitz #f1
Horvath - . #codziennahannahschmitz #f1

źródło: hannahschmitzfan - ClmK09rN4y-

Pobierz
  • 10
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman przedwczoraj, 10:17:25 via Wykop
  • 6
@Logistyk_z_Cadillaca: Przynajmniej nie pasywny
  • Odpowiedz
manifoldboosted
manifoldboosted
10.06.2026, 19:21:52
  • 19
UWAGA długie #rozkminyf1 – tag do obserwowania lub czarnolistowania.

Dzisiaj spróbuję na tyle obiektywnie na ile dam radę zastanowić się nad tym KIM NAPRAWDĘ JEST GEORGE RUSSELL. Prześledzę Jego wyniki w seriach juniorskich oraz przejdę przez jego karierę w F1 by spróbować ustalić z kim tak naprawdę mamy do czynienia i czy przypadkiem nie jest to jeden z najbardziej przecenianych obecnie kierowców. Ale po kolei.

1. Kariera Pre-F1
Kariera juniorska Russella to sprawna
manifoldboosted - UWAGA długie #rozkminyf1 – tag do obserwowania lub czarnolistowania...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 10.06.2026, 20:05:30 via Wykop
  • 3
@manifoldboosted: Ten sezon (pomijając fakt, że jest tragiczny do oglądania) to dobre wyjaśnienie mitów, które zdążyły narosnąć wokół Leclerca jak i właśnie Russella. Nie powiem, wciąż dość dobrze oceniam ich obu, bo Gekon 2025 rok miał świetny. To jedyny zwycięzca wyścigów poza realnie walczącymi o mistrzostwo VER/NOR/PIA, jakby nie patrzeć.

No ale teraz po wystarczającej liczbie wyścigów widać, że obaj żadnym materiałem na WDC nie są. Russell nawet z dominującą
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 10.06.2026, 20:44:11 via Wykop
  • 2
@manifoldboosted: Antonelliego ciężko jednak porównywać z Verstappenem, bo Antonelli ma obecnie bezsprzecznie dominujący bolid, a Max miał tylko bardzo dobry w swoim drugim sezonie.

Nie wiem no, wyjaśnienia są tak naprawdę dwa. Albo Toto drukuje wyniki, i chce żeby to młody zdobył WDC (póki konkurencja jest nigdzie, to mogą sobie na to pozwolić), albo Russell po prostu nie dogaduje się z bolidem, czegoś tam nie rozumie. Wolę jednak nie bawić
  • Odpowiedz
fornson23
fornson23
10.06.2026, 19:11:13
  • 9
Oficjalna tabela naszego subiektywnego konkursu na najlepszego kierowcę w tegorocznej stawce #f1ranking Konkurs zakończył się dzień przed rozpoczęciem sezonu. Po 6 wyścigach sezonu, jak myślicie? Tabela odpowiada stanowi faktycznemu na czerwiec 2026? ( ͡° ͜ʖ ͡°) #f1

P1 Max Verstappen
P2 Charles Leclerc
P3 Fernando
fornson23 - Oficjalna tabela naszego subiektywnego konkursu na najlepszego kierowcę w...

źródło: 5a62d4073f97b2c950fd14bda69a429c44b0db82ec38156e977373e0a3707ad6

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 10.06.2026, 19:22:33 via Wykop
  • 1
@fornson23: Chodzi o to że Antonelli tak nisko? No ale w pytaniu chodziło o czyste umiejętności, a nie kto zajmie jakie miejsce dzięki bolidowi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
majo174
majo174
10.06.2026, 14:31:28
  • 8
Oho, ktoś tu się chyba nażarł granulatu dla Aldon #f1
majo174 - Oho, ktoś tu się chyba nażarł granulatu dla Aldon #f1

źródło: 1000002765

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 10.06.2026, 14:39:30 via Wykop
  • 5
@fevo: Niekorzystne światło i tyle
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 10.06.2026, 16:41:51 via Wykop
  • 4
@nathsaknhoj: PROSZĘ NIE OBRAŻAĆ ALGONY BEZGRZYWKOWEJ ACZ WCIĄŻ TAK SAMO OLŚNIEWAJĄCEJ
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 10.06.2026, 12:57:36
  • 39
#f1 #gkncwl
OliviaBearwoman - #f1 #gkncwl

źródło: y8nh29

Pobierz
  • 2
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
Autor
10.06.2026, 14:26:32 via Wykop
  • 4
@helvetica: JEST, WYLAZŁ

(Niestety to nie ten powrut na który każdy liczył ( ͡° ͜ʖ ͡°))
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 04.06.2026, 21:19:11
  • 10
#f1 #f1spam Nawet mi się shitpostować już ostatnio nie chce, żółtka jego mać. Tylu nowych obserwujących, to może któryś wziąłby na swoje barki robienie jakiegoś contentu kurde ten
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
Autor
04.06.2026, 21:21:58 via Wykop
  • 3
@fevo: Ale ja nie anon

Temat poruszany wielokrotnie, użyj opcji szukaj, zamykam wątek ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
Autor
04.06.2026, 21:30:19 via Wykop
  • 2
@fevo: Nie wiem serio skąd wam niektórym się wzięło łączenie mnie z Uśmiechniętym, ale cóż, chyba należy to już traktować w kategoriach tagowego folkloru ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman
Autor
04.06.2026, 22:29:32 via Wykop
  • 1
@helvetica: Panie, bo to trzeba dla idei robić, a nie dla plusów!
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 02.06.2026, 17:33:02
  • 8
#f1 #f1spam Ciekawe od jakiego progu zacznie przybywać więcej niż stu pasywnych dziennie
  • 1
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

fornson23
fornson23
02.06.2026, 17:37:46 via Wykop
  • 6
@OliviaBearwoman: Białek to gościu bez hamulców. Więc odpowiedź na pytanie: być może jutro xddd
  • Odpowiedz
nathsaknhoj
nathsaknhoj
30.05.2026, 17:14:28
  • 9
Czego mogę życzyć cudownemu Guanyu? Żeby zwolnił Roberta z obowiązków managerskich, albo przestał się o--------ć ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#f1
nathsaknhoj - Czego mogę życzyć cudownemu Guanyu? Żeby zwolnił Roberta z obowiązków m...

źródło: 17801600286993359736315909481107

Pobierz
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 30.05.2026, 17:46:28 via Wykop
  • 3
@nathsaknhoj: A powiedz, chciałbyś spędzić z cudownym Guanyu cały wieczór i całą noc w stymulatorze? (。◕‿‿◕。)
  • Odpowiedz
OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 30.05.2026, 18:12:36 via Wykop
  • 2
@nathsaknhoj: Mam tak samo z Robertem...

(I w mniejszym stopniu z Zośką Flörsch)
  • Odpowiedz
helvetica
helvetica
30.05.2026, 15:14:56
  • 20
#f1sram Już mamy 9,5k obserwujących tag #f1 a wczoraj było 9,4k.
Eh najmilsi coraz więcej amatorów pcha się do zabawy hehe mam nadzieję, że przejdzie ta nowelizacja ustawy i obserwować tag będzie można tylko z superlicencją, bo serio niektórzy nie mają ani doświadczenia ani wyobraźni i na przykład nie plusują formułycynamon
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 30.05.2026, 15:16:23 via Wykop
  • 12
@helvetica: To wszystko są boty Gekona, uruchomi je w odpowiednim momencie i zaczną go wybielać
  • Odpowiedz
fevo
fevo
30.05.2026, 13:14:19
  • 18
Buenos dias . . Piękny ( @C_Perez_11 )
#f1
fevo - Buenos dias . . Piękny ( @CPerez11 )
#f1

źródło: image

Pobierz
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

OliviaBearwoman
OliviaBearwoman 30.05.2026, 13:26:32 via Wykop
  • 4
@fevo: No co, przecież to i tak są jedne z najbardziej wartościowych treści w polskich mediach kręcących się wokół F1 ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 16
  • Strona 1 z 16
  • >

Osiągnięcia

  • Mikroblogger
    od 15.02.2026

    Mikroblogger

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking