Kto pracował z kobietami, ten się w cyrku nie śmieje. Jak można uzależniać jakość wykonywanej pracy od humoru/okresu? Ja mogę być w gorszym dniu cichszy, mniej miły dla otoczenia, ale obowiązki wykonam profesjonalnie. A baba? Kto pracował – wie.
@Wilczak: mi sie z chlopami zle pracuje, kazdy chce dominowac, kazdy pozuje na samca alfa, nie pomoze nbo jak to anon? nie wiesz tego heheh, docinki zarciki etc, pracujac nie mialem tak z zadna kobieta
@b_milejkowski: Niech zgadnę - praca fizyczna i kieras beciak? W oddziale, którego jestem kierownikiem, jeden starszy ode mnie miał zapędy na wprowadzanie swoich porządków, to go w końcu uspokoiłem do tego stopnia, że zagroził właścicielom firmy zwolnieniem się. Ja wywalone, bo to ich problem, a nie mój. Jakoś tam się dogadali i dziś pracuje nam się ok, a momentami bardzo dobrze.
@HuopskiRozum: Ogólnie posiadanie z-------h rodziców to over z chwilą urodzenia się.
Rodzice kołchoźnicy, pracujący całe życie oczywiście za minimalną + 200 zł premii uznaniowej, praca na 2 albo 3 zmiany, wykształcenie co najwyżej średnie (matka po liceum, ojciec po zawodówce), zero zbudowanego majątku, więc nic nie odziedziczysz, zero kapitału intelektualnego, który możesz dostać (bo sami go nie mają) - over. Kończysz tak samo jak oni, tylko z codziennymi myślami magicznymi.
@Isouwa: k---a ja dodam że syndrom biedaka Widzisz rodziców jak z----------a Boją się zmienić pracy Niezaradność życiowa np nie nie potrafią zbudować CV czy wybrać studia ew pokierować TB gdzie do pracy czy kursy szkolenia certyfikay
@elofrytki: moi starzy jak jeszcze pracowałem w Niemczech chcieli wyżulić ode mnie 10 k na ślub mojego brata oczywiście kazałem im s--------c a na wesele nie pojechałem xd
Najgorsze jest to, że dla wielu dzieci, zwłaszcza dziewczynek lub nawet nastolatek mogła być swego rodzaju idolką.
A tu nagle idiotka pokazała, że dla niej jej włosy są tak ważne, że trzeba płakać, że się tego nie zrobi i przepraszać. Zamiast dawać przykład jako influnecerka to ta zrobiła coś najgorszego, bo wręcz odwróciła to w drugą stronę. Cała ta akcja z goleniem głów, że "to nic takiego", to tylko włosy i zdrowie jest
@MateMizu: Gdybym był kobietą też bym swoich nie ściął, ale nie robiłbym też z mordy d--y jak ten negroid jeśli są dla niej tak ważne. Nie rzuca się tego typu słów na wiatr
@serio_serio: musisz uważać Boy na mnie, bo ja rzaby obrazek dodać to wymyśliłem se takom metode, że robie wpis i wtedy jak w ten wpis wejde to moge edytować i dodać obrazek, a z poziomu mirko nie moge dodawać obrazkuw h-j wie czemu xd
Ale #neuropa ma przeprane mózgi. Można prezydenta nie lubić, ale akurat tutaj dziennikarz z TVN chciał zrobić mega perfidną manipulacje. Zadał Nawrockiemu pytanie w momencie, w którym ten już prawie schodził ze sceny, żeby potem zrobić nagłówek stylu "prezydent ucieka od trudnych pytań". Zagranie na miarę nagrody złotego Goebbelsa. Reakcja Nawrockiego z naskoczeniem na dziennikarza w tej konkretnej sytuacji w pełni uzasadniona, ale wykopkom takie detale nie przeszkadzają.
@archubuntu: czyli manipulacja jest to że prostu dziennikarz zadał pytanie w momencie schodzenia ze sceny i Nawrocki miał prawo tak agresywnie zareagować?
2 dni prac i salon zyskał zupełnie inny wygląd. Klient chciał się pozbyć papieskiej żółci z podłogi i chciał podłoge w lakierze. Po pokazabou próbek wybór padł na efekt surowego drewna. Po cyklinowaniu i szpachlowaniu na deskę poszły 2 wartwy lakieru natura white i 3 warstwa royal matt od berger seidle. Efekt jak prawie zawsze w moim przypadku zajebisty :) #remont #remontujzwykopem #dzepettoparkietto #budownictwo
@M9012_A: kolezka posypal za darmo a dla osoby w kryzysie permanentnego bezrobocia (mnie) stawka była za duża żeby odmówić (250mg kosztuje 50 wiec to nie przelewki)
https://wykop.pl/wpis/79567589/za-1-5-roku-koncze-30-lat-cel-jest-taki-aby-do-teg
Udało się dzień wcześniej, ostatnia faktura opłacona na czas.
Podsumowanie od ostatniego wpisu:
źródło: image
Pobierz