Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko108
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
chigcht

chigcht

Dołączył 11 lat i 1 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 14869
  • Znaleziska 6240
  • Mikroblog 8629
  • Obserwujący 30
  • Obserwowane 10

2

Musk ma kosmiczny plan na rozwój AI. "Jedyne logiczne rozwiązanie"

Musk ma kosmiczny plan na rozwój AI. "Jedyne logiczne rozwiązanie"

Elon Musk planuje rozwój AI przez połączenie SpaceX i xAI. Miliarder twierdzi, że skoro centra danych niezbędne do rozwoju AI potrzebują ogromnej energii i chłodzenia, to najlepszym rozwiązaniem jest przeniesienie ich w kosmos.

Stopa_Szopa
z
rmf24.pl
dodany: 03.02.2026, 07:37:27
  • 30
  • #
    musk
  • #
    sztucznainteligencja
  • #
    kosmos
  • #
    spacex
  • #
    xai
chigcht
chigcht 03.02.2026, 07:51:03 via Wykop
  • -2
@HabaHabaZutZut: przecież po ciemnej stronie ziemi w kosmosie jest -150 stopni.

Na ziemi serwery ciągle grzeje ziemia

41

Hiszpański rząd zdradza Europę

Hiszpański rząd zdradza Europę

Lewicowy rząd w Hiszpanii postanowił natychmiast zalegalizować pobyt w tym kraju 500 tysięcy nielegalnych imigrantów. Jednocześnie Irene Montero, polityk lewicowej partii Podemos, przekonywała, że kolejnym krokiem powinno być nadaniem im hiszpańskiego obywatelstwa i zmiana prawa tak, aby mogli...

BettinaCrax
z
youtube.com
dodany: 02.02.2026, 17:22:58
  • 11
  • #
    ue
  • #
    polityka
  • #
    imigranci
  • #
    islam
  • #
    hiszpania
  • #
    przemyslenia
chigcht
chigcht 02.02.2026, 17:26:37 via Wykop
  • 14
Niech sobie robią co chcą.

Problemem będzie jak Komisja Europejska zarządzi przeniesienie bezrobotnych do Polski w ramach relokacji.
  • 4
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1797

Play znowu robi z klientów idiotów. "Nie masz zasięgu? To nie nasza wina. Płać.

Play znowu robi z klientów idiotów. "Nie masz zasięgu? To nie nasza wina. Płać.

Play wyłączył roaming krajowy (Orange/Plus) w mojej okolicy. Seniorzy zostali bez zasięgu. Operator w reklamacjach przyznaje wprost na piśmie: "Adres jest poza zasięgiem naszej sieci", ale w tym samym mailu stwierdza: "Usługi świadczymy prawidłowo" i odmawia rozwiązania umowy...

badyl
z
wykop.pl
dodany: 01.02.2026, 12:01:41
  • 340
  • #
    play
  • #
    afera
  • #
    telekomunikacja
  • #
    prawo
  • #
    oszukujo
  • #
    konsument
chigcht
chigcht 01.02.2026, 13:58:04 via Wykop
  • -3
@badyl: Play odwaliło, ale nie ma to związku z wyłączeniem sieci 3G?

Bo coś tutaj się nie zgadza
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

12

"Hotelowy gigant". Niemieckie media o Hotelu Gołębiewski w Pobierowie

"Hotelowy gigant". Niemieckie media o Hotelu Gołębiewski w Pobierowie

Niemiecka branża turystyczna z rosnącym niepokojem patrzy na polskie Pobierowo. W tym roku ma tam zostać otwarty hotel G

darino
z
podroze.onet.pl
dodany: 01.02.2026, 02:51:34
  • 22
  • #
    polska
  • #
    turystyka
  • #
    wakacje
chigcht
chigcht 01.02.2026, 05:44:53 via Wykop
  • -1
Na pewno nie reklama
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

554

Wielki przekręt - Mój prąd 7.0. Wszyscy zapłacimy na Columbusa

Wielki przekręt - Mój prąd 7.0. Wszyscy zapłacimy na Columbusa

Stracony miliard przez głupotę rządu. Jak Columbus skorzysta z programu MÓJ PRĄD 7.0 ?

kabiz
z
youtube.com
dodany: 31.01.2026, 09:44:46
  • 45
  • #
    fotowoltaika
  • #
    energia
  • #
    korupcja
chigcht
chigcht 31.01.2026, 19:21:02 via Wykop
  • 11
Czy ten program nie stawia za warunek przejście na nowe zasady (rozliczanie kwartalne)?

Przecież to się nie opłaca całkowicie
  • 6
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chigcht
chigcht 31.01.2026, 19:29:46 via Wykop
  • 6
@PfefferWerfer: no to dlaczego autor gada głupoty?

Ludzie na starych zasadach wygrali w loterii, ten program nie jest nawet dla nich
walt_gunner
walt_gunner
30.01.2026, 17:35:25
  • 20
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 30.01.2026, 17:41:16 via Wykop
  • 0
@walt_gunner: na pewno rosja zaatakuje Polskę.

Następna w kolejce jeśli do czegokolwiek dojdzie będzie Litwa. Baza wojskowa na Przesmyku Suwalskim jest blokowana przez lata między innymi przez obecny rząd.

Już PIS więcej zrobił budując zaporę na granicy z Białorusią i robiąc przekop Mierzei.
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 30.01.2026, 19:10:08 via Wykop
  • 0
@mexxl: nawet jeśli to 1000 to mamy prosić Putina o prośbę o przepłynięcie przy każdym statku?
  • Odpowiedz
michal-golkowski
michal-golkowski
30.01.2026, 08:24:45
  • 2023
Dzieeeń dobry, Wykop!

Kłania się Michał Gołkowski - pisarz science-fiction i fantastyki, tłumacz symultaniczny języków kilku, ostatnio lepiej znany jako "ten gość od tłumaczenia Trumpa".

Poza tym, że od kilkunastu lat zarzucam czytelników książkami (podobno 35+ książek, ktoś to kiedyś policzył), to ostatnio w ramach wypadku przy pracy zdarzyło mi się popełnić reportaż o dekonstrukcji ruskiej propagandy, w ramach prac nad którym pojechałem do walczącej Ukrainy, żeby tam porozmawiać z ruskimi jeńcami wojennymi, a
michal-golkowski - Dzieeeń dobry, Wykop!

Kłania się Michał Gołkowski - pisarz scienc...

źródło: 079n

Pobierz
  • 178
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 30.01.2026, 18:06:03 via Wykop
  • 2
@michal-golkowski: piękna nienawiść do ruskich. Taka z 2014 czy 2022.

Rodzina mi wpajała nienawiść do rosji i niemców od dziecka. Teraz mam jakiś głupi żal tak szczerze.

Widzę w tym wszystkim tylko tymczasowych wrogów putina, jak się zmieni sytuacja to znowu zmienią się poglądy
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 30.01.2026, 15:03:48
  • 2
Mnie ciekawi brak jakiegokolwiek sensownego programu KO, żeby wygrać wybory.

Jak przegrają to będzie kwik na mikroblogu, że Polacy to debile
#polityka #neuropa #4konserwy
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
Autor
30.01.2026, 15:39:11 via Wykop
  • 0
@RozowaZielonka: ja nikogo takiego nie popieram

ale armia neuropków robiąca sobie bańkę informacyjną z mikroblogu nie jest lepsza
  • Odpowiedz

513

Kolejna porażka Microsoftu w Europie. Nielegalnie śledzą uczniów

Kolejna porażka Microsoftu w Europie. Nielegalnie śledzą uczniów

Sprawa dotyczy korzystania z platformy Microsoft 365 Education w szkołach i nielegalnego instalowania plików cookie śledzących na urządzeniach uczniów.

konto usunięte
z
ithardware.pl
dodany: 28.01.2026, 21:14:11
  • 97
  • #
    technologia
  • #
    microsoft
  • #
    office
  • #
    inwigilacja
  • #
    bezpieczenstwo
  • #
    prywatnosc
chigcht
chigcht 29.01.2026, 12:52:43 via Wykop
  • -1
@Wilczur79: przecież chodzi o dzieci

Tak samo jak zakaz portali społecznościowych i wymuszenie podawania danych przez dorosłych, żeby przypadkiem dziecko się niezalogowało
Banja_Luka
Banja_Luka
Banja_Luka
29.01.2026, 09:05:16
  • 35
Największa beka z bezdzietnych wyzwolonych i nowoczesnych singli, którzy twierdzą, że demografia ich nie interesuje, bo oni sami odkładają w ZUS xDDDD Zupełnie nie wiedząc jak działa ten system i za 30 lat nikogo nie będzie interesowało ile tam odłożyłeś, bo.... tam niczego nie ma, a na twoją emeryturę nie będzie miał po prostu kto pracować.

#demografia #dzieci #pracbaza
  • 79
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 29.01.2026, 10:44:00 via Wykop
  • 0
@moll: nic tylko kopulować.

To kiedy się widzimy?
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 29.01.2026, 11:14:08 via Wykop
  • 1
@moll: warto było spróbować.

Powodzenia
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 29.01.2026, 11:31:42 via Wykop
  • 1
@moll: tak z ciekawości, często cię widziałem na dziale książki.

Coś cię nie widać ostatnio
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 29.01.2026, 11:57:53 via Wykop
  • 1
@moll: ten nick to chyba od "Książkowy mol" XD
  • Odpowiedz

295

Francja i Wielka Brytania chcą zakazu social mediów

Francja i Wielka Brytania chcą zakazu social mediów

Prawie 5 mln usuniętych kont w zaledwie miesiąc to bilans australijskiej rewolucji, która wstrząsnęła światem technologii. Dziś, widząc skuteczność Sydney, rządy w Paryżu i Londynie przyspieszają prace nad własnymi zakazami.

EarpMIToR
z
cyfrowa.rp.pl
dodany: 28.01.2026, 20:56:29
  • 122
  • #
    francja
  • #
    wielkabrytania
  • #
    uk
  • #
    europa
  • #
    swiat
  • #
    polityka
chigcht
chigcht 28.01.2026, 21:39:22 via Wykop
  • 4
i skanować każde logowanie dorosłym.

O to w tym wszystkim chodzi
  • 3
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

13

Kaczyński w szpitalu. Poseł PiS ujawnia: to wygląda poważnie

Kaczyński w szpitalu. Poseł PiS ujawnia: to wygląda poważnie

To może być nawet zapalenie płuc - mówi - Kuźmiuk z PiS.

Z_ostatniej_chwili
z
polskieradio24.pl
dodany: 28.01.2026, 18:22:56
  • 11
  • #
    kaczynski
  • #
    pis
  • #
    polityka
  • #
    polska
  • #
    zdrowie
  • #
    szpital
chigcht
chigcht 28.01.2026, 18:28:40 via Wykop
  • 6
@gudnis25: jakby to wszystko trafiło do Ziobry albo Błaszczaka to jeszcze byś zatęsknił za Kaczyńskim czy Czarnkiem

40

Polska wydaje miliony na alkoholików

Pokaż treści 18+

Polska wydaje miliony na alkoholików

Polska wydaje miliony na alkoholików, podczas gdy ABM (finansowana z budżetu państwa) na badania raka piersi przeznacza zaledwie ułamek tej kwoty.

kasia-nowak85
z
gazetaprawna.pl
dodany: 28.01.2026, 10:47:13
  • 34
  • #
    ciekawostki
  • #
    informacje
  • #
    polska
  • #
    medycyna
  • #
    alkohol
chigcht
chigcht 28.01.2026, 11:40:35 via Wykop
  • 1
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

chigcht
chigcht 28.01.2026, 11:54:29 via Wykop
  • 2
@groszek71: ja sam znam takie przypadki. Mój własny ojciec palił 3-4 paczki dziennie. Trafił do szpitala w ciężkim stanie.

Tętniak aorty brzusznej. Anastezjolog powiedział matce, że ma 30% szans na przeżycie. Przeżył cudem. Rzucił p-------y z dnia na dzień.

Mimo, że mu się przez 20 lat nie udało. Nie pali już 2 lata
chigcht
chigcht 28.01.2026, 12:49:47 via Wykop
  • 2
@groszek71: raczej wygrał instynkt i troska wobec własnej rodziny, a raczej nie strach. Twierdził, że mama nie poradzi sobie sama

Zresztą ludzie mają różne powody, nie zawsze jest to strach przed śmiercią

1

Nowe przepisy dla kierowców od 29 stycznia 2026 roku. Kary więzienia i nie tylko

Nowe przepisy dla kierowców od 29 stycznia 2026 roku. Kary więzienia i nie tylko

Od 29 stycznia 2025 roku wchodzą życie zmiany m.in. w kodeksie karnym. Dla kierowców oznacza to szereg zmian w prawie

motofaktyPL
z
motofakty.pl
dodany: 28.01.2026, 11:51:42
  • 2
  • #
    prawo
  • #
    przepisy
  • #
    kierowcy
chigcht
chigcht 28.01.2026, 11:57:45 via Wykop
  • 0
Od 29 stycznia 2025 roku

@motofaktyPL: edytuj opis póki masz czas
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

3

Polonez Long Jamnik (1979)

Polonez Long Jamnik (1979)

Polskie prototypy samochodów z okresu od lat 50. do początku lat 90. tworzą fascynujący katalog konstrukcji, które w większości nigdy nie otrzymały szansy na seryjny debiut, mimo że w wielu obszarach wyprzedzały swoje czasy i potencjalnych konkurentów z Zachodu. Wspólnym mianownikiem niemal wszystki

AdamWalenda
z
youtube.com
dodany: 28.01.2026, 11:16:32
  • 3
  • #
    motoryzacja
  • #
    samochody
  • #
    fso
  • #
    prl
  • #
    ciekawostki
  • #
    carboners
chigcht
chigcht 28.01.2026, 11:37:17 via Wykop
  • 0
Ktoś by się wysilił i nie używał AI.

Zresztą Polonez Long to wersja 7 drzwiowa, a nie 6 jak mówi AI
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

7

Media: Konfederaci wściekli na Mentzena. "Ten Titanic idzie na dno"

Media: Konfederaci wściekli na Mentzena. "Ten Titanic idzie na dno"

"W Konfederacji czekają jak na ścięcie" - pisze "Newsweek". Partia może niedługo stracić bowiem kilkanaście milionów złotych, a potem zostać zlikwidowana. Środowisko jest wściekłe na Sławomira Mentzena. - Nie załapał, że minął czas błaznowania - stwierdził rozmówca tygodnika.

Stopa_Szopa
z
wiadomosci.gazeta.pl
dodany: 27.01.2026, 14:27:47
  • 4
  • #
    krzysztofbosak
  • #
    nowanadzieja
  • #
    slawomirmentzen
  • #
    ewazajaczkowskahernik
  • #
    konfederacja
  • #
    polityka
chigcht
chigcht 27.01.2026, 15:09:25 via Wykop
  • 2
Gazeta PL (Agora, czyli właściciel Wyborczej) na pewno obiektywnie napisała artykuł.

Prawda?
  • 1
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

1

"Groził prezydentowi Krakowa w internecie. Usłyszał zarzuty"

"Groził prezydentowi Krakowa w internecie. Usłyszał zarzuty"

"Zarzuty kierowania gróźb karalnych pod adresem prezydenta Krakowa i jego zastępcy usłyszał w poniedziałek 50-latek zatrzymany przez policję w związku ze swoim wpisem na portalu społecznościowym. Mężczyzna przyznał się do winy. Grożą mu 3 lata więzienia."

paramedix
z
rmf24.pl
dodany: 26.01.2026, 13:57:45
  • 8
  • #
    krakow
  • #
    polska
  • #
    prawo
  • #
    polityka
  • #
    policja
  • #
    internet
chigcht
chigcht 26.01.2026, 14:19:44 via Wykop
  • 2
Tym co grozili Nawrockiemu nic nie grozi mimo paragrafowi w Konstytucji.

Kraj absurdu
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Neocaridina
Neocaridina
26.01.2026, 12:10:24
  • 460
W 2009 roku premier Donald Tusk zapowiedział, że pierwsza polska elektrownia atomowa ruszy za 11 lat – w 2020 roku. Po 16 latach od tego momentu rząd premiera Tuska zapowiada, że pierwsza polska elektrownia atomowa ruszy za 12 lat – w 2036 roku.

Do listopada 2024 roku nakłady na przygotowanie budowy pierwszej polskiej elektrowni jądrowej (spółki PGE EJ1 i Polskie Elektrownie Jądrowe) wyniosły blisko 2,54 mld zł
.
#ciekawostki #
Neocaridina - W 2009 roku premier Donald Tusk zapowiedział, że pierwsza polska elektr...

źródło: Jest-nowa-umowa-z-Amerykanami-w-sprawie-atomu.-Premier-Tusk-tlumaczy-co-zmieniono

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht 26.01.2026, 14:03:04 via Wykop
  • 2
@windows95: przecież on nawet terenu nie wyznaczył i działek nie wykupił pod budowę
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 26.01.2026, 09:28:46
  • 7
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
Autor
26.01.2026, 09:35:12 via Wykop
  • 7
@dqdq1: chyba na mikroblogu XD
  • Odpowiedz
chigcht
chigcht 24.01.2026, 10:35:28
  • 0
Nikt tak nie wybudził ze snu co Putin i Trump.

Europa zaczyna się budzić i widzi, że potrzebna jest silna armia, a nie kredki na chodnikach
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

chigcht
chigcht
Autor
24.01.2026, 10:39:53 via Wykop
  • 0
@gorzki99: na pewno USA, Chiny i Rosja się wystraszą sankcji jak zaatakują Europę

albo kładzenia się ludzi na ulicy
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 10
  • 11
  • 12
  • 13
  • 14
  • 15
  • 16
  • 33
  • Strona 13 z 33
  • >
  • Witam.
  • Internet

Osiągnięcia

  • Wykopowicz
    od 04.03.2022

    Wykopowicz
  • Komentator
    od 20.12.2018

    Komentator
  • Złotousty
    od 31.05.2019

    Złotousty
  • Kałasznikow
    od 15.05.2020

    Kałasznikow
  • Rocznica
    od 29.04.2026

    Rocznica
  • Gadżeciarz
    od 11.12.2016

    Gadżeciarz
  • Mikroblogger
    od 28.01.2022

    Mikroblogger
  • Władca Ognia
    od 25.02.2022

    Władca Ognia

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking