Mili1 via Wykop
- 0
Jestem niemal przekonany, że sklepy mają jakiś automat dostosowujący ceny do konkurencji, żeby czasem nie oferować za nisko produktu
@sirgorn: lol wow co za odkrycie. ja sam programowałem różne takie do jednej firmy w 2015. no mieć automat do ustalania cen czyli właściwie podstawy handlu kto to widzioł XD
- 368
Mili1 via Wykop
- 1
@pawello321: mnie ten mem przestraszył że pojawiło się tam psychologiczne pojęcie "łańcuch przemocy". jak ty to opie robiłeś to współczuję marzeń
Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.
z- 113
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Mili1 via Wykop
- 1
ile to razy chociaz na wyk0pki ludzie pisali ze nazamawiali po kilka podobnych przedmiotow bo chca "sie pobawic" i ostatecznie wybiora sobie jeden a reszte odesla
@COVID-21: ani razu nie widziałem takiego komentarza dasz linka do chociaz jednego?
Mili1 via Wykop
- 3
Mili1 via Wykop
- 0
@COVID-21: ta w 2016 lidl zrobił akcje gwarancja smaku że jak nie smakuje to zwracasz opakowanie i oddaja kase. Ludzie przepakowywali wszystko w autach na parkingu i zwracali od razu opakowania i się szybko akcja skończyła xD https://www.wirtualnemedia.pl/lidl-szybko-skonczyl-promocje-ze-zwrotem-pieniedzy-bo-nie-docenil-specyfiki-zachowan-konsumenckich-opinie,7171853330905217a
Mili1 via Wykop
- 0
@COVID-21: pampersy zwracali xD
Postępy redukcji: -6kg of marca :3
Mili1 via Wykop
- 1
@PodniebnyMurzyn: dobre i to, u mnie -14kg od lutego
- 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
- 1
na #r36s #r36h jest CS 1.6!
Link: https://portmaster.games/detail.html?name=counter-strike
Wystarczy skopiować do /ports i potem z katalogu steam CS 1.6 skopiować katalogi cstrike i valve bez nadpisywania
Głupio
Link: https://portmaster.games/detail.html?name=counter-strike
Wystarczy skopiować do /ports i potem z katalogu steam CS 1.6 skopiować katalogi cstrike i valve bez nadpisywania
Głupio
źródło: image
Pobierz- 2
DOOM w CSS

Every wall, floor, barrel, and imp is a div DOOM rendered in 3D entirely in CSS. Using 3D transforms, CSS math (...)
z- 2
- #
- #
- #
- #
- #
- 1020
„Wszystkie miasta obwodu moskiewskiego odmówiły zgody na zorganizowanie wieców przeciwko blokowaniu internetu i komunikatorów. Wszystkie odpowiedzi są takie same – i brzmią jak kpina. «Nie można z powodu COVID-19»” – powiedział Nadieżdin.
Aha, czyli doktor Pucim nie jest światowej sławy lekarzem, który zakończył pandemię koronaświrusa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ukraina #wojna #rosja
Aha, czyli doktor Pucim nie jest światowej sławy lekarzem, który zakończył pandemię koronaświrusa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#ukraina #wojna #rosja
- 152
Cześć Mirki i Mirabelki spod tagów #programowanie #programista15k #technologia i #it
Rozdajemy 10 wejściówek na Warsaw IT Days 2026! 🚀
Mamy dla Was konkretne zaproszenie na Warsaw IT Days 2026 (19-20 marca). To 17. edycja największego wydarzenia IT w Polsce - w tym roku hybrydowo: online i stacjonarnie na PGE Narodowym. Program wydarzenia obejmuje ponad 300 prelekcji i warsztatów, które poprowadzą uznani eksperci z obszarów
Rozdajemy 10 wejściówek na Warsaw IT Days 2026! 🚀
Mamy dla Was konkretne zaproszenie na Warsaw IT Days 2026 (19-20 marca). To 17. edycja największego wydarzenia IT w Polsce - w tym roku hybrydowo: online i stacjonarnie na PGE Narodowym. Program wydarzenia obejmuje ponad 300 prelekcji i warsztatów, które poprowadzą uznani eksperci z obszarów
- 732
Mili1 via Wykop
- 0
ej @BlackpillMonster: ale kto właściwie w it mówi że jest "przedsiębiorcą" XD po co? czym tu się chwalić?
każdy mówi "pracuje dla/w X na JDG" widać że nigdy nawet stopy w IT nie postawiłeś
każdy mówi "pracuje dla/w X na JDG" widać że nigdy nawet stopy w IT nie postawiłeś
- 651
źródło: temp_file3235743271079020764
Pobierz- 1
Tak od dawna chcę przejść #wiedzmin3
Ale odpalam sobie walkthrough i gdziekolwiek nie przewijam to są dialogi/rozmowy i sobie przypominam czemu jeszcze nie przeszedłem tej gry
No nie mój klimat, ja jak odpalam >gre< to mam ochotę >grać< a nie oglądać film :( macie tak samo?
#gry #rpg #wiedzmin #witcher
Ale odpalam sobie walkthrough i gdziekolwiek nie przewijam to są dialogi/rozmowy i sobie przypominam czemu jeszcze nie przeszedłem tej gry
No nie mój klimat, ja jak odpalam >gre< to mam ochotę >grać< a nie oglądać film :( macie tak samo?
#gry #rpg #wiedzmin #witcher

- 6
W niedziele na targu świebodzkim we #wroclaw (pchli targ) rzucił mi się ładny dysk HDD WD z 2011. Normalnie w życiu bym na świebie nie kupił dysku ale coś mnie pchneło no i kupiłem za 15 zł a nuż bitcoiny byłyby xD
Szok bo dysk działa bitcoinów nie ma XD ale są tam jakieś dane z 2015, wtedy studenta. Zdjęcia, muzyka, jakieś dokumenty, duperele
Szanuje prywatność i nie chciałem grzebać ale pomyślałem
Szok bo dysk działa bitcoinów nie ma XD ale są tam jakieś dane z 2015, wtedy studenta. Zdjęcia, muzyka, jakieś dokumenty, duperele
Szanuje prywatność i nie chciałem grzebać ale pomyślałem
źródło: image
Pobierz
Mili1 via Wykop
- 0
Mili1 via Wykop
- 2
@PurpleHaze: to mi właśnie przeszło po głowie że komuś ukradli i by chciał odzyskać. gość od którego kupowałem na torach miał pare dysków i jakieś śmieci (nie pamiętam co) i wydawał mi z pliku bankotow ok 2000zł. ja to się nawet nie spodziewałem że ten dysk zadziała, pomyślałem że za 15 zł to kupie i może znajdę bitcoiny zamiast puszczać lotka w tym roku XD
Mili1 via Wykop
- 0
zrób pełen backup, Format, przejrzyj dokumenty - może będzie nr tel, adres etc. i spróbuj się skontaktować z właścicielem do skutku, może WYKOPki pomogą.
@nabbek: no powiem że tam jest taka zupa danych żebym znalazł pewnie numer telefonu nawet i do stryjka byłego właściciela ale to jest imo przesada. ja nawet nie wiem czy właściciel żyje
- 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
Już jutro 6 planet w jednej linii. Patrz w niebo 28 lutego

"Za osiemnaście lat dokładnie, planety w rządku ustawią się ładnie. Ty na ten znak, z nieba ci dany, spuścisz ze smyczy wredne tytany i dumny Zeus utraci władzę, tobie zaś szybko przejąć ją radzę" Disney, Herkules.
z- 61
- #
- #
- #
- #
- #
- #
Jak Jeden Atak Prawie Zniszczył Internet

Jak pojedynczy atak zainfekował Linux (Veritasium) - troja w kodzie XZ
z- 52
- #
- #
- #
- #
- #
Mili1 via Wykop
- 1
Mili1 via Wykop
- 1
Analiza backdoora: https://gist.github.com/smx-smx/a6112d54777845d389bd7126d6e9f504
Mili1 via Wykop
- 2
Mili1 via Wykop
- 5
Analiza w pigułce https://gist.github.com/thesamesam/223949d5a074ebc3dce9ee78baad9e27
Mili1 via Wykop
- 8
@JanMocny: już poszło na np. debian sid i do fedory, w ostatniej chwili jedna osoba farte i owłos wyłapała tylko dlatego bo mu coś wolno działało
Dla mnie to wielkie zagrożenie a nie chwytliwy tytuł
Dla mnie to wielkie zagrożenie a nie chwytliwy tytuł
- 4
Troja w bibliotece XZ (2004)
Youtube Veritasium: https://www.youtube.com/watch?v=aoag03mSuXQ
Wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/XZ_Utils_backdoor
Znalezisko:
Youtube Veritasium: https://www.youtube.com/watch?v=aoag03mSuXQ
Wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/XZ_Utils_backdoor
Znalezisko:

Mili1 via Wykop
- 0
Analiza backdoora: https://gist.github.com/smx-smx/a6112d54777845d389bd7126d6e9f504
NIST - tam są linki do hacker news, bug reportów na debian, red hat, arch, gentoo i innych.
NIST - tam są linki do hacker news, bug reportów na debian, red hat, arch, gentoo i innych.
Mili1 via Wykop
- 0
Mili1 via Wykop
- 1
Oryginalny autor i maintaneer: https://tukaani.org/xz-backdoor/
Założył profil na Librapay, możecie go wesprzeć https://liberapay.com/Larhzu/
Założył profil na Librapay, możecie go wesprzeć https://liberapay.com/Larhzu/
Mili1 via Wykop
- 0
Analiza w pigułce https://gist.github.com/thesamesam/223949d5a074ebc3dce9ee78baad9e27
Mili1 via Wykop
- 2
@supra107:
Dokładnie, to trafiło do Fedory (zrobili revert) i debiana sid i
To było kuźwa o włos od katastrofy
Dokładnie, to trafiło do Fedory (zrobili revert) i debiana sid i
Mili1 via Wykop
- 0
@supra107:
W filmie verotasium mówią o strefie czasowej rosja/izrael ale możemy tylko spekulować. Mi rozwaliło glowe operacja psychop, że oryginalnego maimtaneraa cisnęli specjalnie
pierdyliard krytycznych serwerów na całym świecie byłoby rozwarte przez Chiny
W filmie verotasium mówią o strefie czasowej rosja/izrael ale możemy tylko spekulować. Mi rozwaliło glowe operacja psychop, że oryginalnego maimtaneraa cisnęli specjalnie
Mili One
- Gamesbnet Pany Steam: https://steamcommunity.com/id/milicjant












Takich zrobili z nas niewolników #polska
źródło: 1000009643
Pobierz