Wykop.pl Wykop.pl
  • Główna
  • Wykopalisko172
  • Hity
  • Mikroblog
  • Zaloguj się
  • Zarejestruj się
Zaloguj się

Popularne tagi

  • #ciekawostki
  • #informacje
  • #technologia
  • #polska
  • #swiat
  • #motoryzacja
  • #podroze
  • #heheszki
  • #sport

Wykop

  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • FAQ
  • O nas
  • Kontakt
  • Reklama
  • Regulamin
Mili1

Mili1

Dołączył 4 mies. temu
  • Obserwuj
  • Akcje 190
  • Znaleziska 59
  • Mikroblog 131
  • Obserwujący 1
  • Obserwowane 10
Mili1
Mili1 08.06.2026, 18:17:45
  • 1
Tak sobie zgniotem puszke i jaka to jest frajda i se pomyślałem że ta frajda kosztuje 50gr

Takich zrobili z nas niewolników #polska
Mili1 - Tak sobie zgniotem puszke i jaka to jest frajda i se pomyślałem że ta frajda ...

źródło: 1000009643

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

janusz-lece
janusz-lece
05.06.2026, 05:05:35
  • 142
Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung #uokik
janusz-lece - Wcale nie ma zadnej zmowy cenowej, jest legancko, wolny rynek #samsung ...

źródło: Screenshot 2026-06-05 at 07.04.28

Pobierz
  • 60
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 05.06.2026, 14:18:06 via Wykop
  • 0
Jestem niemal przekonany, że sklepy mają jakiś automat dostosowujący ceny do konkurencji, żeby czasem nie oferować za nisko produktu


@sirgorn: lol wow co za odkrycie. ja sam programowałem różne takie do jednej firmy w 2015. no mieć automat do ustalania cen czyli właściwie podstawy handlu kto to widzioł XD
  • Odpowiedz
pawello321
pawello321
04.06.2026, 12:30:04
  • 368
#konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem
pawello321 - #konkursnanajbardziejgownianymemznosaczem

źródło: 1000029255

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 04.06.2026, 22:09:40 via Wykop
  • 1
@pawello321: mnie ten mem przestraszył że pojawiło się tam psychologiczne pojęcie "łańcuch przemocy". jak ty to opie robiłeś to współczuję marzeń
  • Odpowiedz

463

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Afera X-Kom: Obity HW-Q990C. Sklep każe mi kłamać i wrobić kuriera.

Krótka historia o tym, jak @x-kom sprzedaje elektrośmieci jako sprzęt poleasingowy/outletowy, próbuje wrobić kuriera w uszkodzenia, a na koniec każe odsyłać ciężki gabaryt w rozdartym kartonie. TL;DR: Kupiłem flagowy soundbar Samsung HW-Q990C z outletu X-Kom.

mrmax241
z
wykop.pl
dodany: 28.05.2026, 19:56:37
  • 113
  • #
    xkom
  • #
    afera
  • #
    oszukujo
  • #
    audio
  • #
    januszebiznesu
  • #
    prawo
Mili1
Mili1 30.05.2026, 11:15:05 via Wykop
  • 1
ile to razy chociaz na wyk0pki ludzie pisali ze nazamawiali po kilka podobnych przedmiotow bo chca "sie pobawic" i ostatecznie wybiora sobie jeden a reszte odesla


@COVID-21: ani razu nie widziałem takiego komentarza dasz linka do chociaz jednego?
Mili1
Mili1 30.05.2026, 14:31:36 via Wykop
  • 3
@COVID-21: faktycznie. trochę zapomniałem w jakim kraju żyjemy i w sumie przypomniała mi się akcja lidla i jak ludzie rozpakowywali towar na parkingu i od razu zwracali opakowania xD
Mili1 - @COVID-21: faktycznie. trochę zapomniałem w jakim kraju żyjemy i w sumie przy...

źródło: image

Pobierz
Mili1
Mili1 30.05.2026, 17:30:50 via Wykop
  • 0
@COVID-21: ta w 2016 lidl zrobił akcje gwarancja smaku że jak nie smakuje to zwracasz opakowanie i oddaja kase. Ludzie przepakowywali wszystko w autach na parkingu i zwracali od razu opakowania i się szybko akcja skończyła xD https://www.wirtualnemedia.pl/lidl-szybko-skonczyl-promocje-ze-zwrotem-pieniedzy-bo-nie-docenil-specyfiki-zachowan-konsumenckich-opinie,7171853330905217a
Mili1
Mili1 30.05.2026, 17:31:09 via Wykop
  • 0
@COVID-21: pampersy zwracali xD
PodniebnyMurzyn
PodniebnyMurzyn
30.05.2026, 06:32:40
  • 50
Postępy redukcji: -6kg of marca :3
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 30.05.2026, 08:06:37 via Wykop
  • 1
@PodniebnyMurzyn: dobre i to, u mnie -14kg od lutego
  • Odpowiedz
Qurvinox
Qurvinox
28.05.2026, 03:37:47
  • 102
Jak mogę zutylizować a-----l?
Mam w mieszkaniu ze 30litrów różnych w----y, wódek, win itp itd, które się uzbierało przez kilka lat z prezentów, a tego nie pije
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można, więc do jakiś baniaków i na pszok?
  • 132
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 28.05.2026, 13:41:02 via Wykop
  • 0
Wylać raczej takiej ilości do kanalizacji nie można,


@Qurvinox: o_O rozumiem nie sikasz i nie robisz kupy do kibla? bo nie można lol
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1 04.04.2026, 10:35:40
  • 1
na #r36s #r36h jest CS 1.6!

Link: https://portmaster.games/detail.html?name=counter-strike

Wystarczy skopiować do /ports i potem z katalogu steam CS 1.6 skopiować katalogi cstrike i valve bez nadpisywania

Głupio
Mili1 - na #r36s #r36h jest CS 1.6!

Link: https://portmaster.games/detail.html?name=...

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 29.03.2026, 10:04:11
  • 2
Doom w CSS

https://nielsleenheer.com/articles/2026/css-is-doomed-rendering-doom-in-3d-with-css

Znalezisko: https://wykop.pl/link/7917463/doom-w-css

#programowanie #css #webdev #js #html
@Mili1 5

DOOM w CSS

więcej
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

5

DOOM w CSS

DOOM w CSS

Every wall, floor, barrel, and imp is a div DOOM rendered in 3D entirely in CSS. Using 3D transforms, CSS math (...)

Mili1
z
nielsleenheer.com
dodany: 29.03.2026, 10:03:38
  • 2
  • #
    programowanie
  • #
    css
  • #
    webdev
  • #
    js
  • #
    html
CzeczenCzeczenski
CzeczenCzeczenski
24.03.2026, 10:58:35
  • 1020
„Wszystkie miasta obwodu moskiewskiego odmówiły zgody na zorganizowanie wieców przeciwko blokowaniu internetu i komunikatorów. Wszystkie odpowiedzi są takie same – i brzmią jak kpina. «Nie można z powodu COVID-19»” – powiedział Nadieżdin.

Aha, czyli doktor Pucim nie jest światowej sławy lekarzem, który zakończył pandemię koronaświrusa ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#ukraina #wojna #rosja
  • 24
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 24.03.2026, 16:45:56 via Wykop
  • 2
@CzeczenCzeczenski:
Mili1 - @CzeczenCzeczenski:

źródło: image

Pobierz
  • Odpowiedz
wykop
wykop
13.03.2026, 18:37:46
  • 152
Cześć Mirki i Mirabelki spod tagów #programowanie #programista15k #technologia i #it
Rozdajemy 10 wejściówek na Warsaw IT Days 2026! 🚀

Mamy dla Was konkretne zaproszenie na Warsaw IT Days 2026 (19-20 marca). To 17. edycja największego wydarzenia IT w Polsce - w tym roku hybrydowo: online i stacjonarnie na PGE Narodowym. Program wydarzenia obejmuje ponad 300 prelekcji i warsztatów, które poprowadzą uznani eksperci z obszarów
  • 115
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 14.03.2026, 14:14:33 via Wykop
  • 1
@kasyx:

nie ogarniacie że tag 15k skończył się lata temu


jak byl tag 15k to zdaje sie wykop szukał programistów za 5k czy tam 7k xD
  • Odpowiedz
BlackpillMonster
BlackpillMonster
13.03.2026, 12:47:05
  • 732
#programista15k #programowanie #pracait #korposwiat
BlackpillMonster - #programista15k #programowanie #pracait #korposwiat

źródło: amj78z

Pobierz
  • 95
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 14.03.2026, 08:36:46 via Wykop
  • 0
ej @BlackpillMonster: ale kto właściwie w it mówi że jest "przedsiębiorcą" XD po co? czym tu się chwalić?

każdy mówi "pracuje dla/w X na JDG" widać że nigdy nawet stopy w IT nie postawiłeś
  • Odpowiedz
Sonny86
Sonny86
14.03.2026, 05:30:31
  • 651
#heheszki #humorobrazkowy #humor #takaprawda #gry
Sonny86 - #heheszki #humorobrazkowy #humor #takaprawda #gry

źródło: temp_file3235743271079020764

Pobierz
  • 15
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 14.03.2026, 08:34:26 via Wykop
  • 4
@Sonny86: jeszcze kręgle
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1 07.03.2026, 07:22:42
  • 1
Tak od dawna chcę przejść #wiedzmin3

Ale odpalam sobie walkthrough i gdziekolwiek nie przewijam to są dialogi/rozmowy i sobie przypominam czemu jeszcze nie przeszedłem tej gry

No nie mój klimat, ja jak odpalam >gre< to mam ochotę >grać< a nie oglądać film :( macie tak samo?

#gry #rpg #wiedzmin #witcher
Mili1 - Tak od dawna chcę przejść #wiedzmin3

Ale odpalam sobie walkthrough i gdzieko...
  • 6
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mega_Smieszek
Mega_Smieszek
07.03.2026, 07:23:30 via Wypiek
  • 1
@Mili1 Ja zacząłem grać w 2015 a ukończyłem dopiero w 2019 xd
  • Odpowiedz
7uras
7uras
07.03.2026, 07:30:16 via Wykop
  • 13
No nie mój klimat, ja jak odpalam >gre< to mam ochotę >grać< a nie oglądać film :( macie tak samo?


@Mili1: nie, przeszedłem w3 6 razy
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1 03.03.2026, 19:09:17
  • 6
W niedziele na targu świebodzkim we #wroclaw (pchli targ) rzucił mi się ładny dysk HDD WD z 2011. Normalnie w życiu bym na świebie nie kupił dysku ale coś mnie pchneło no i kupiłem za 15 zł a nuż bitcoiny byłyby xD

Szok bo dysk działa bitcoinów nie ma XD ale są tam jakieś dane z 2015, wtedy studenta. Zdjęcia, muzyka, jakieś dokumenty, duperele

Szanuje prywatność i nie chciałem grzebać ale pomyślałem
Mili1 - W niedziele na targu świebodzkim we #wroclaw (pchli targ) rzucił mi się ładny...

źródło: image

Pobierz
  • 9
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1
Autor
03.03.2026, 19:14:59 via Wykop
  • 0
@beer_man: @onepnch macie rację sformatuje.

ale kto wyrzuca dysk pełen danych na śmietnik o_O jak i co. tyle pytań

A tak serio to jednak trochę p------e,


pomyślałem ze to troche empatyczne bo może komuś zgineło albo kij wie co
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
03.03.2026, 19:23:16 via Wykop
  • 2
@PurpleHaze: to mi właśnie przeszło po głowie że komuś ukradli i by chciał odzyskać. gość od którego kupowałem na torach miał pare dysków i jakieś śmieci (nie pamiętam co) i wydawał mi z pliku bankotow ok 2000zł. ja to się nawet nie spodziewałem że ten dysk zadziała, pomyślałem że za 15 zł to kupie i może znajdę bitcoiny zamiast puszczać lotka w tym roku XD
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
04.03.2026, 05:27:37 via Wykop
  • 0
zrób pełen backup, Format, przejrzyj dokumenty - może będzie nr tel, adres etc. i spróbuj się skontaktować z właścicielem do skutku, może WYKOPki pomogą.


@nabbek: no powiem że tam jest taka zupa danych żebym znalazł pewnie numer telefonu nawet i do stryjka byłego właściciela ale to jest imo przesada. ja nawet nie wiem czy właściciel żyje
  • Odpowiedz
JanDzbanPL
JanDzbanPL
28.02.2026, 17:25:27
  • 89
Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1 28.02.2026, 19:26:23 via Wykop
  • 1
@razem: A ja poślubiłem ukrainkę (co prawda się rozwiodłem potem ale nadal się liczy)

łyso Ci? XD
  • Odpowiedz

441

Już jutro 6 planet w jednej linii. Patrz w niebo 28 lutego

Już jutro 6 planet w jednej linii. Patrz w niebo 28 lutego

"Za osiemnaście lat dokładnie, planety w rządku ustawią się ładnie. Ty na ten znak, z nieba ci dany, spuścisz ze smyczy wredne tytany i dumny Zeus utraci władzę, tobie zaś szybko przejąć ją radzę" Disney, Herkules.

lapagapa
z
national-geographic.pl
dodany: 27.02.2026, 18:55:23
  • 61
  • #
    kosmos
  • #
    nauka
  • #
    ciekawostki
  • #
    wszechswiat
  • #
    astronomia
  • #
    mars
Mili1
Mili1 28.02.2026, 17:19:57 via Wykop
  • 2
@Rancor: właśnie w stellarium patrze, jakaś ściema co to ma być xD "Nie przegap wyjątkowego spektaklu" taa zakop

243

Jak Jeden Atak Prawie Zniszczył Internet

Jak Jeden Atak Prawie Zniszczył Internet

Jak pojedynczy atak zainfekował Linux (Veritasium) - troja w kodzie XZ

Mili1
z
youtube.com
dodany: 25.02.2026, 21:54:32
  • 52
  • #
    linux
  • #
    komputery
  • #
    informatyka
  • #
    it
  • #
    internet
Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 21:58:18 via Wykop
  • 1
https://en.wikipedia.org/wiki/XZ_Utils_backdoor
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:15:27 via Wykop
  • 1
Analiza backdoora: https://gist.github.com/smx-smx/a6112d54777845d389bd7126d6e9f504
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:26:14 via Wykop
  • 2
Ciekawe wątki tutaj:

https://news.ycombinator.com/item?id=39865810
https://news.ycombinator.com/item?id=39877267
https://news.ycombinator.com/item?id=39895344
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:39:19 via Wykop
  • 5
Analiza w pigułce https://gist.github.com/thesamesam/223949d5a074ebc3dce9ee78baad9e27
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych odpowiedziach

Mili1
Mili1
Autor
26.02.2026, 13:40:09 via Wykop
  • 8
@JanMocny: już poszło na np. debian sid i do fedory, w ostatniej chwili jedna osoba farte i owłos wyłapała tylko dlatego bo mu coś wolno działało

Dla mnie to wielkie zagrożenie a nie chwytliwy tytuł
Mili1
Mili1 25.02.2026, 21:55:12
  • 4
Troja w bibliotece XZ (2004)

Youtube Veritasium: https://www.youtube.com/watch?v=aoag03mSuXQ

Wiki: https://en.wikipedia.org/wiki/XZ_Utils_backdoor

Znalezisko:
@Mili1 243

Jak Jeden Atak Prawie Zniszczył Internet

więcej
Mili1 - Troja w bibliotece XZ (2004)

Youtube Veritasium: https://www.youtube.com/wat...
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:16:48 via Wykop
  • 0
Analiza backdoora: https://gist.github.com/smx-smx/a6112d54777845d389bd7126d6e9f504

NIST - tam są linki do hacker news, bug reportów na debian, red hat, arch, gentoo i innych.
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:26:21 via Wykop
  • 0
Ciekawe wątki tutaj:

https://news.ycombinator.com/item?id=39865810
https://news.ycombinator.com/item?id=39877267
https://news.ycombinator.com/item?id=39895344

The
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:35:24 via Wykop
  • 1
Oryginalny autor i maintaneer: https://tukaani.org/xz-backdoor/

Założył profil na Librapay, możecie go wesprzeć https://liberapay.com/Larhzu/
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
25.02.2026, 22:39:16 via Wykop
  • 0
Analiza w pigułce https://gist.github.com/thesamesam/223949d5a074ebc3dce9ee78baad9e27
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
26.02.2026, 06:52:29 via Wykop
  • 2
@supra107:

To było kuźwa o włos od katastrofy


Dokładnie, to trafiło do Fedory (zrobili revert) i debiana sid i
  • Odpowiedz
Mili1
Mili1
Autor
26.02.2026, 06:55:32 via Wykop
  • 0
@supra107:

pierdyliard krytycznych serwerów na całym świecie byłoby rozwarte przez Chiny


W filmie verotasium mówią o strefie czasowej rosja/izrael ale możemy tylko spekulować. Mi rozwaliło glowe operacja psychop, że oryginalnego maimtaneraa cisnęli specjalnie
  • Odpowiedz
  • <
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
  • Strona 1 z 5
  • >

Mili One

  • Gamesbnet Pany Steam: https://steamcommunity.com/id/milicjant

Wykop © 2005-2026

  • O nas
  • Reklama
  • FAQ
  • Kontakt
  • Regulamin
  • Polityka prywatności i cookies
  • Hity
  • Ranking
  • Osiągnięcia
  • Changelog
  • więcej

RSS

  • Wykopane
  • Wykopalisko
  • Komentowane
  • Ustawienia prywatności

Regulamin

Reklama

Kontakt

O nas

FAQ

Osiągnięcia

Ranking