Po skandalu w Birmingham. Były prezes PZPN: z Polaków robi się kozłów ofiarnych

Gdyby wszyscy kibice Legii weszli na stadion w Birmingham, to nie byłoby żadnego problemu - uważa Michał Listkiewicz, były prezes Polskiego Związku Piłki Nożnej, komentując wydarzenia w związku z meczem Legii Warszawa z Aston Villą.
z- 78
- #
- #
- #
- #
- #
- #



















@paliwoda: witki mi opadły jak ten tytuł zobaczyłem. Szczęście w nieszczęściu, że to radosna gramatyczna twórczość "dziennikarza" a nie cytat.