@odgrzybiacz co kurna? Gazoport w Swinoujsciu wybudowalo w calosci PO. PiS zdazyl tylko nadac mu nazwe. Mur na granicy wzmocnilo KO, takze KO zahamowalo pisowska imigracje i rozdalo zolnierzom bron palna. Ale wy jestescie zaklamani i bezczelni. P.S. CPK tez zaczelo budowac PO.
@emes555: kto powiedział że wypłaty nie będą liczone do wartości konta? Zapewne będzie liczona wartość konta na koniec roku plus wypłaty w trakcie roku i od nadwyżki 100k podatek
@Vateusz23: Dałoby się zrobić jak ze zwrotem PIT od wynagrodzeń z pracy. Przez cały rok pobierają zaliczki, a potem mogą zwrócić nadpłatę wynikającą z kwoty wolnej
Ostatnio miałem okazję rozmawiać z miłośnikami hałaśliwych motorów. No i mój szacunek do nich spadł poniżej 0 (wcześniej wynosił 0). Dowiedziałem się, że jeżdżą w stoperach do uszu, a kaski dobierają m.in. z uwzględnieniem tego, jak dobrze kask tłumi dźwięki. Czyli, rozumiecie, jeździ taki cymbał po mieście maszyną produkującą hałas o natężeniu ostrzału artyleryjskiego, bo to taki wspaniały dźwięk. Jednak sam się od tego dźwięku izoluje, za to skazuje na ten uciążliwy
@Podstarzaly_Mandalorianin: no ale co to zmienia w wydziweku wpisu? Panu Motocyklisice przeszkadza szum wiatru, wiec wciska sobei stopery w uszy. Ale to ze jego maszyna p------------o-pierdzaca generuje halas ktory przeszkadza wszystkim w okolicy, ma gleboko w p-----e, bo on go nie slyszy, a na reszte w------e.
Będąc na urlopie we Władysławowie zauważyłem ciekawą rzecz xD otóż patrol straży miejskiej przyczepiał się, legitymował i robił zdjęcia dziewczynkom na stoiskach z tatuażami i warkoczykami, a przy wejściu na plażę 3 razy w ciągu jednego dnia spotkałem oszustow grających w 3 kubki i nikt ich nie legitymował ani nic xD #wladyslawowo #morze #morzebaltyckie #wakacje #urlop
@Jakimialemlogin: i tak się żyje w tym kraju z dykty i kartonu. Przedsiębiorczy ludzie są tłamszeni i terroryzowani, a oszuści i złodzieje mają raj na ziemi.
Dzisiaj musiałem jechać nad morze i wrócić. W sumie 800 km po autostradzie. Człowiek jedzie przepisowo czasem nawet trochę przekracza limit a i tak znajdzie się jakaś ameba błyskająca długimi bo mam czelność wyprzedzać kolumnę tirów z prędkością 145 km/hi a pan w kałdi czy tam innym burakowozie musi z---------ć. Tacy delikwenci trafiając na mnie poczekają sobie bo jak ktoś do mnie mruga to rozumiem, że chce mnie ostrzec przed czymś to
@oyche: głos rozsądku bo ludzie po 81 latach dalej propsuja ten debilny pomyśl o powstaniu. Śmiejemy się że ruscy nie szanują ludzkiego życia ale u nas tak samo i refleksji żadnej
Chcemy rzucić ze swoją dziewczyną palenie i próbujemy przejść na e-p-------y.
Pierwotnie próbowałem VEEV i pasował mi smak wkładów, gdyż nie były (lub były lekko) słodkie. Teraz przez absurdalną akcyzę dostęp do podów jest niemożliwy.
Kupiłem sobie E-papierosa z możliwością nalewania liquidu, poszedłem do VAPE shopu i poprosiłem o mało słodkie liquidy. Te "mało słodkie" liquidy są tak ku****** słodkie, że prawie się porzygałem (dostałem JUST FAKE! SALTS - GREEN GRAPE ICE i SIC!
@StonkaM: ja to robiłem tak, że jak zaczynałem e-faje to palilem olejki najbardziej niktynowe jakie byly na rynku 18mg/ml czy jakos tak, potem z czasem schodziłem nizej, najpierw na 12, potem 6, 3 i 0mg/ml. Z każdym zejsciem w dół nikotyny paliłem więcej buchów, ale moim celem było zejść do mniej więcej takiej ilości spalonego olejku na tydzien jak bylo przy wyzszym stężeniu nikotyny.
Polski czołg T-55U wz. 1970 porzucony przez siły libijskie podczas bitwy o Fadę 2 stycznia 1987 roku, będącej częścią wojny Toyot, ostatniej fazy wojny czadyjsko-libijskiej.
Fada, Ennedi Ouest, pas Aouzou, Czad. 2 lutego 2022.
Mur na granicy wzmocnilo KO, takze KO zahamowalo pisowska imigracje i rozdalo zolnierzom bron palna.
Ale wy jestescie zaklamani i bezczelni.
P.S. CPK tez zaczelo budowac PO.